وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد⚡【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل طلاق در شهرکرد را به شما معرفی کنیم. اختلافات خانوادگی همیشه با بحث و گفتگو قابل حل نیست و ممکن است، مشاجرات مکرر بین زوجین ادامه زندگی برای آن‌ها را غیبر ممکن کند و آن‌ها مجبور به جدایی و طلاق شوند؛ در این حالت، برای حفظ حقوق خود به وکیل طلاق مجربی نیازمند هستند که به قوانین حقوق خانواده و طلاق آشنا باشد. با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌ها وکیل طلاق آشنا کنیم.

وکیل طلاق حرفه‌ای چه کسی است؟

وکیل طلاق حقوقدانی است که وکالت حقوقی و حقیقی موکل خود را برای طلاق برعهده می‌گیرد. بهترین وکیل طلاق در شهرکرد با تمام قوانین و مسیر پر پیج و خم طلاق آشنا است و نماینده زوجین در دادگاه می‌باشد. او باید علاوه بر تجربه و تخصص، قدرت بیان خوبی داشته باشد تا بتواند از موکل خود در محاکم قضایی به خوبی دفاع کند و دلایل محکمی را به دادگاه ارائه دهد. وکیل طلاق با برگزاری جلسات مشاوره با زوجین در شناخت ریشه اختلافات آن‌ها و ارائه راه حل مناسب برای این اختلافات تلاش می‌کند.

او باید ارتباط و تعامل سازنده‌ای با موکلش داشته باشد و درمورد مسیر پرونده اطلاعات لازم را در اختیار موکلش قرار دهد؛ هم‌چنین با صبروحوصله به خواسته‌های موکلش گوش فرا دهد. وکیل طلاق حرفه‌ای همیشه آماده پاسخگویی به سوالات موکلش است؛ از طرفی او باید یک روانشناس حرفه‌ای باشد؛ زیرا طلاق و جدایی دردناک‌ترین قسمت زندگی زوجین است؛ بنابراین او باید با موکلش همدردی کند و به او در جنگ بزرگ زندگی‌اش یاری رساند. وکیل با تجربه باید در مورد عواقب طلاق با موکلش صحبت کند و بهترین راه حل را به او پیشنهاد دهد.

انتخاب وکیل طلاق با توجه به تجربه و موفقیت‌های او در زمینه دعاوی خانوادگی و طلاق، امری حیاتی است. وکیلی که تعداد زیادی پرونده موفق در این زمینه دارد، به موکل خود در مسئله طلاق بهتر یاری می‌رساند؛ علاوه بر این توانایی او در برقراری صلح بین زوجین و حل موفقیت آمیز اختلافات بین آن‌ها اهمیت زیادی دارد. یک وکیل خوب نه تنها به عنوان حقوقدان؛ بلکه به عنوان یک مشاور نیز باید توانایی در فهم و مدیریت احساسات و نیازهای مختلف موکلش را داشته باشد و این نشانه تعهد و ارزشی است که او برای برای موکل خود قائل است.

وکیل طلاق حرفه‌ای چه کسی است؟

خصوصیات بهترین وکیل طلاق در شهرکرد

تجربه و تخصص کافی: وکیل طلاق با تجربه و با سابقه به دلیل مواجه شدن با انواع پرونده‌ها و تسلط بر قوانین می‌تواند به موکلان خود خدمات بهتری را ارائه دهد. او با چالش‌هایی که در پرونده‌های طلاق وجود دارد، آشنا است و مسیر پرونده را به نفع موکل خود تغییر می‌دهد، برای انتخاب او، مرور پرونده‌های قبلی و نتایج موفق آن‌ها به موکلان کمک خواهد کرد؛ هم‌چنین مشاوره با وکیل نیز به شناسایی مهارت و تخصص او کمک می‌کند.

برخورد حرفه‌ای با مسائل طلاق: حرفه‌ای بودن بهترین وکیل طلاق در شهرکرد تاثیر مستقیمی بر نتیجه پرونده دارد. او از موکل خود می‌خواهد شواهد و مدارک مورد نیاز را آماده کند و به او درمورد مراحل پرونده و حقوقش توضیحات لازم را می‌دهد؛ هم‌چنین باید اخلاق حرفه‌ای داشته باشد و مسائل حقوقی او را محرمانه نگه دارد و در مورد روند پرونده توضیحات قابل درکی برای او بدهد.

دسترسی راحت موکل به وکیل: دسترسی به موقع و ارتباط با موکلان از ویژگی‌های بهترین وکیل در شهرکرد است. وکیل باید موکل را همیشه از وضعیت پرونده‌اش آگاه کند و به تماس‌ها و پیام‌های او پاسخ دهد؛ هم‌چنین جلسات مرتبی را با او برگزار کند و درمورد پیشرفت کار توضیحات لازم را به او بدهد.

داشتن صداقت و اعتماد به نفس: وکیل طلاق باید با اعتماد به نفس و با استدلال‌های قوی از موکل خود دفاع کند. او باید توانایی ارتباط با قضات و وکیل طرف مقابل در دادگاه را داشته باشد و با دقت پرونده را بررسی کند تا آمادگی لازم برای هرگونه سوال و انتقاد احتمالی را داشته باشد و استراتژی‌های موثری برای پرونده طلاق موکلش تنظیم کند؛ هم‌چنین با موکلش صادق باشد و حقایق مربوط به پرونده را به اطلاع او برساند حتی اگر برای موکلش ناخوشایند باشد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد را بشناسید! 

بتول نیکخواه

بتول نیکخواه

بتول نیکخواه، یکی از بهترین وکیل طلاق درشهرکرد هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی با تخصص در دعاوی مالی، تجاری و قراردادها می‌باشند. جناب نیکخواه عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در حل و فصل دعاوی از طریق داوری تبحر دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • پذیرش وکالت دعاوی طلاق و خانواده
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل: چک، داوری، قراردادها

آدرس: شهرکرد، منظریه، محله سی وشش، خیابان شهیدان استکی، کوچه سوم

علی براتی

علی براتی

علی براتی، وکیل پایه یک دادگستری هستند و در دعاوی خانوادگی و ارث، تخصص و تجربه ویژه‌ای دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می‌باشند و خدمات حقوقی خود را در زمینه طلاق، حضانت فرزندان، نفقه و سایر مسائل خانوادگی ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل: دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • مشاور حقوقی شرکت عمران و مسکن سازان
 • کارشناسی ارشد حقوق

آدرس: شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، نبش خیابان شهید رجایی، کوچه 21، پلاک 23، طبقه 4

جمشید قاسمی

جمشید قاسمی

جمشید قاسمی، یکی از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده با تمرکز بر ازدواج مجدد، دادخواست و عدم تمکین زوجه، استراداد جهیزیه و… می‌باشند؛ هم‌چنین در زمینه دعاوی کیفری از جمله: قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی خدمات حقوقی مناسبی را ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی خانواده نظیر: ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه
 • اخذ وکالت دعاوی طلاق
 • پذیرش دعاوی  کیفری نظیر: قتل غیر عمد، آدم ربایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهرکرد، کوی فرهنگیان، ده متری اول، پلاک 4

همایون شاهینی

همایون شاهینی

همایون شاهینی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی بانکی، امور بیمه‌ای، امور حقوقی و کیفری می‌باشند. ایشان به عنوان وکیل بانک اقتصاد نوین مشغول به کار هستند. جناب شاهینی در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، حضانت فرزندان، نفقه تجربه و سابقه طولانی دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل‌ دعاوی بانکی، امور بیمه‌ای، امور حقوقی و کیفری
 • رئیس هیات مدیره قوه قضائیه استان چهار محال بختیاری
 • اخذ پرونده دعاوی قاچاق، راهنمایی و رانندگی
 • وکیل بانک اقتصاد نوین

آدرس: شهرکرد، خیابان حافظ، روبروی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه 2

ابراهیم افزون

ابراهیم افزون

ابراهیم افزون، یکی از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد هستند. ایشان متخصص در امور قراردادهای تجاری و تدوین اوراق قضایی می‌باشند و با تمرکز در زمینه دعاوی خانواده از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، تمکین و جهیزیه در خدمت موکلین می‌باشند. جناب افزون عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و سابقه درخشانی در امور خانواده دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در امور تجاری، قراردادها و اوراق قضایی
 • اخذ وکالت دعاوی خانواده طلاق، مهریه، نفقه، تمکین و جهیزیه
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه درخشان در امور خانواده

آدرس: شهرکرد، میدان 12 محرم، خیابان ملت، پاساژ بروجنی، طبقه 2

مهدی الماسیان

مهدی الماسیان

مهدی الماسیان، یکی از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد هستند. ایشان وکالت پرونده‌های زیادی را در زمیته طلاق و پرداخت نفقه به عهده گرفته‌اند و همواره با ادله محکم و با تکیه بر قوانین حقوقی از موکلین خود دفاع می‌کنند. جناب الماسیان توانایی و تجربه رسیدگی به پرونده‌های حوزه‌ خانواده و کیفری را دارند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌دهند؛ هم‌چنین در وکالت دعاوی طلاق از طرف مرد پرونده‌های موفق زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت پرونده‌های خانواده، طلاق و مطالبه مهریه
 •  توانایی رسیدگی به پرونده‌های حوزه کیفری و خانواده
 • مشاوره آنلاین در زمینه امور خانواده
 • متخصص در دعاوی طلاق از جانب مرد

آدرس: شهرکرد، خیابان 17 شهریور، سعدی، کوچه 27

بهنام میرزاخانی

بهنام میرزاخانی

بهنام میرزاخانی، وکیل پایه یک دادگستری با تخصص در دعاوی خانواده به خصوص طلاق می باشند و تجربه بی نظیری در رسیدگی به مسائلی همچون: طلاق توافقی، عدم تمکین و… دارند ؛ علاوه بر این جناب میرزاخانی عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در تنظیم شکوائیه و لوایح جهت دادخواست طلاق تبحر دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی خانواده نظیر: طلاق توافقی و استرداد جهیزیه و تمکین
 • مسلط به تنظیم درخواست طلاق و شکوائیه‌ها
 • دارای سابقه درخشان در زمینه پیگیری طلاق
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، کوچه 1/47، ساختمان ارم، طبقه 2

بهناز خیری

بهناز خیری

بهناز خیری، یکی از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده تخصص و تجربه بی نظیری دارند و به مراجعین در رسیدگی به دعاوی مربوط به نفقه و امور خانوادگی مشاوره‌های موثری را ارائه می‌دهند؛ از طرفی دانش و تجربه لازم را در تدوین و تنظیم دادخواست‌ها و لوایح دارند.

تخصص و مهارت:

 • متبحر در دعاوی خانواده خصوصا امور مربوط به نفقه
 • پذیرش وکالت پرونده‌های حقوقی، خانوادگی و….
 • متخصص در  تدوین و نوشتن دادخواست،تنظیم لوایح
 • مشاوره تخصصی امور دعاوی خانواده

آدرس: شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، تقاطع حافظ

اکرم روحی

اکرم روحی

اکرم روحی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده‌های دعاوی مهریه و طلاق تخصص دارند. خانم روحی در تنظیم دادخواست دعاوی خانواده، بخصوص  طلاق تبحر ویژه‌ای دارند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهند و تلاش می‌کنند بهترین راهکار را برای حل دعاوی موکلین و مراجعین خود پیشنهاد دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص رسیدگی به پرونده‌های مطالبه مهریه، طلاق توافقی و…
 • متبحر در تنظیم دادخواست طلاق
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهرکرد, خیابان 17 شهریور، سعدی، کوچه 27

جهانبخش صادقی

جهانبخش صادقی

جهانبخش صادقی، یکی از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده تخصص دارند و پرونده‌های زیادی در حوزه طلاق توافقی و یک طرفه دارند. جناب صادقی به آخرین تغییرات قوانین حقوقی آگاهی دارند و همواره دانش و اطلاعات حقوقی خود را بروز می کنند؛ هم‌چنین پرونده‌های موفق زیادی در دعاوی ملکی و ثبتی دارند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • دارای سابقه درخشان در پرونده‌های اسناد رسمی و تجاری
 • متبحر در دعاوی ملکی و ثبتی
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: شهرکرد، دوازده محرم، بین سعدی و 12

تاثیر مشاوره با بهترین وکیل طلاق در شهرکرد

مشاوره با وکیل طلاق یک گام مهم و مفید برای زوجین است؛ زیرا وکیل نتایج احتمالی طلاق را به آن‌ها گوشزد می‌کند؛ از طرفی به تحلیل روابط آن‌ها می‌پردازد تا راهی برای سازش بین آن‌ها بیابد. او زندگی بعد از طلاق و عواقب آن را برای موکلش ترسیم می‌کند تا به او بفهماند، آیا  طلاق واقعا یک راهکار مناسب برای رسیدن به اهداف زندگی‌‌اش است؟ از آن جایی که طلاق از لحاظ عاطفی و روحی ضربات سنگینی به زوجین وارد می‌کند.

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در شهرکرد به موکل کمک می‌کند تا برای تغییرات آینده زندگی، خود را آماده کرده و استرس و احساسات منفی خود را کنترل کند؛ هم‌چنین به فرد کمک می‌کند که مهارت‌های ارتباطی لازم را بیاموزد و پس از طلاق رفتار مناسبی با فرزندان خود داشته باشد و به خاطر آن‌ها، ارتباط با همسر سابق خود را حفظ کند.

مشاوره با وکیل طلاق موجب می‌شود، زوجین مسائل مالی، حضانت فرزندان و وضعیت شغلی خود را مشخص کنند، سپس بهترین زمان را برای طلاق انتخاب کنند و این مشاوره در بیشتر موارد راهی برای جلوگیری از طلاق‌های عجولانه است و به افراد فرصت می‌دهد که مسائلشان را به دقت بررسی کنند و تصمیم نادرست نگیرند؛ هم‌چنین زوجین با مشاوره، مدیریت اختلافات، ارتقا مهارت‌های ارتباطی و کنترل استرس را می‌آموزد.

تاثیر مشاوره با بهترین وکیل طلاق در شهرکرد

فاکتورهای مهم در پیروزی دعاوی طلاق

موفقیت در دعاوی طلاق به ویژگی‌های وکیل و فاکتورهای خاصی وابسته است، برخی از این فاکتورها شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تخصص و تجربه  وکیل در زمینه دعاوی طلاق اهمیت ویژه‌ای دارد و به شما اطمینان می‌دهد که او با جزئیات قانونی  و مسائل مربوط به طلاق آشنایی کامل دارد و با چالش‌های مسائل طلاق بهتر مقابله می‌کند.
 • بهترین وکیل طلاق در شهرکرد، توانایی مذاکره با طرف مقابل و وکیل او را دارد تا به نتیجه مثبتی برای موکلش برسد. او باید به حریم شخصی موکلش احترام بگذارد و از اطلاعات شخصی او حفاظت کند.
 • تسلط وکیل بر قوانین مرتبط با پرونده، توانایی تجزیه و تحلیل دقیق مدارک و شواهد و تدوین لایحه‌های حقوقی قوی از عوامل بسیار مهم برای موفقیت در پرونده‌های حقوقی است.
 • یکی از مهارت‌های اصلی وکیل طلاق، توانایی کار با موکلانی است که دچار استرس بالا هستند و او باید قادر به درک احساسات آن‌ها باشد و با آن‌ها همدلی کند و حتی در مدیریت استرس‌ها به آن‌ها یاری رساند.
 • وکیل طلاق حرفه‌ای باید در تنظیم اسناد حقوقی به جزئیات دقیق مستندات اهمیت بدهد؛ زیرا هرگونه اشتباهی در این مستندات می‌تواند، آینده مالی و حقوقی موکلش را تحت تاثیر قرار دهد و باید به او در برنامه ریزی آینده مالی و خانوادگی نظیر: تقسیم دارایی‌ها، تعیین حضانت فرزندان کمک کند.

کلام آخر

بهترین وکیل طلاق در شهرکرد، تخصص و تجربه ویژه‌ای در زمینه دعاوی طلاق دارد و در تنظیم اسناد حقوقی و جمع آوری مستندات لازم برای پرونده طلاق تبحر دارد و به حفظ حقوق موکلش در فرآیند طلاق کمک می‌کند.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا