وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل اقامت امارات در تهران ⭐【سال1403】⚖️

انسان موجودی کمال گرا است، به همین دلیل همیشه به دنبال پیشرفت و شرایط بهتر است. سطح زندگی با کیفیت و استاندارد در برخی از کشورها باعث تصمیم به مهاجرت در برخی افراد می شود. برای چنین اشخاصی مقصد مهاجرت هم اهمیت زیادی دارد. امارات یکی از کشورهای بسیار پیشرفته است که زندگی در آن بسیار لذت بخش و مرفه است. به دلیل نزدیکی امارات به ایران بسیاری از ایرانیان به این کشور مهاجرت می کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل اقامت امارات در تهران را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اقامت امارات در تهران کیست؟

هر کشوری برای اعطای اقامت به افراد خارجی دارای قواعد  خاص خود می باشد. کشور امارات هم همین شرایط را دارد. بهترین وکیل اقامت امارات در تهران باید در خصوص قوانین مهاجرت و دریافت اقامت اطلاعات دقیق و کامل داشته باشد. این وکیل باید بتواند پاسخگوی سوالات فرد متقاضی بوده و ابهامات وی را رفع نماید.

بهترین وکیل مهاجرت به امارات باید همیشه در دسترس موکل خود بوده تا وی بتواند مشکلات خود را با او در میان بگذارد. همچنین یک وکیل خوب و با تجربه در زمینه دریافت اقامت امارات با توجه به شرایط متقاضی باید بهترین نوع مهاجرت را به او پیشنهاد کند. وکیل باید اطلاعات مفیدی را در خصوص شرایط زندگی، تحصیل، کار و هزینه های زندگی در امارات را در اختیار مهاجر قرار دهد نا او بتواند بهترین تصمیم را اخذ نماید. تسلط به زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با کشور مقصد هم برای وکیل لازم و ضروری است. تا هنگامی که مهاجر به کشور مقصد برسد و حتی پس از آن انجام امور وی به عهده وکیل می باشد.

بهترین وکیل اقامت امارات در تهران کیست؟

حق الزحمه بهترین وکیل اقامت در امارات

به میزان دست مزدی که برای انجام امور مهاجرت و اقامت امارات به وکیل پرداخت می شود حق الوکاله وی می گویند. این مبلغ عدد مشخصی نخواهد بود و به توافق میان طرفین یعنی وکیل و فرد مهاجر بستگی دارد. اما طبیعتا میزان دانش و تخصص وکیل در میزان حق الوکاله او تاثیر مستقیم دارد. به دلیل این که مهاجرت امری بسیار حساس بوده و نیاز به تخصص دارد. هر چه وکیل با تجربه تر باشد کارهای مهاجرت بهتر و با سرعت بیشتری انجام می شود. در نتیجه حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.

البته لازم است پس از توافق بین طرفین یک قرارداد میان آن ها منعقد گردد و تمام نکات لازم در آن قید شود. لازم است مبلغ حق الوکاله ای که نسبت به آن توافق حاصل شده است هم در قرارداد نوشته شود. همچنین باید زمان و نحوه پرداخت دست مزد را هم تعیین نموده و در قرارداد قید شود. نکته حائز اهمیت دیگر این است که باید در قرارداد ذکر شود که این مبلغ حق الوکاله در ازای انجام چه اموری می باشد. به این شکل از بروز مشکلات آتی جلوگیری می شود.

10 تا از بهترین وکیل اقامت امارات در تهران را بشناسید!

موسسه حقوقی و بین المللی سام

موسسه حقوقی و بین المللی سام

گروه مشاوران مهاجرتی سام با کمک وکلای پایه یک دادگستری و همکاران خود در سایر کشورها مجموعه ای را ایجاد کرده اند که افراد با کمترین هزینه بتوانند انواع مهاجرت ها به بسیاری از کشورها را تجربه کنند. این مجموعه در بسیاری از کشورها مانند انگلستان، یونان و قبرس دارای شعبه می باشد. پرونده های مهاجرتی بسیاری در این مجموعه با موفقیت به سرانجام رسیده اند. تلاش گروه سام این است که متقاضیان مهاجرت بتوانند بهترین مهاجرت را داشته باشند. 

خدمات:

 • مهاجرت به اتریش
 • مهاجرت به اسپانیا
 • مهاجرت به اسلواکی
 • مهاجرت و اقامت امارات

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاک نژاد و فرحزادی، خیابان سعدی، کوچه همتی، پلاک 44

موسسه حقوقی اصطهباناتی

موسسه حقوقی اصطهباناتی

موسسه حقوقی و مهاجرتی اصطهباناتی با همکاری بهترین وکلای پایه یک خدمات مهاجرت را به متقاضیان ارائه می دهد. دریافت انواع اقامت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله امارات توسط این مجموعه انجام می شود. این مجموعه در زمینه حقوق خصوصی و بین الملل فعالیت نموده و جزو بهترین موسسات حقوقی است. این مجموعه در شهرهای مختلف دارای شعبه می باشد.

خدمات:

 • مهاجرت کاری و ویزای کار
 • مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی
 • مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به کشورهای خارجی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از پل کردستان، پلاک 90، طبقه 2

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا سال ها است که در زمینه مهاجرت و دریافت اقامت امارات فعالیت می نماید. بیشترین تخصص این مجموعه برای انجام مهاجرت تحصیلی به امارات است. این مجموعه با در اختیار داشتن بهترین وکلای پایه یک دادگستری بهترین مشاوره ها را در خصوص مهاجرت به متقاضیان ارائه می دهد. پرونده های مهاجرتی بسیاری توسط مجموعه صبا ویزا با موفقیت به سرانجام رسیده اند.

خدمات:

 • گرفتن پذیرش از دانشگاه های امارات در سریع ترین زمان
 • انجام تمام تشریفات رسمی مربوط به سفارت و دانشگاه

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک 2، طبقه 3

موسسه مهاجرتی پارت ویزا

موسسه مهارتی پارت ویزا

یکی دیگر از موسسات فعال در حوزه اقامت کشورهای مختلف از جمله امارات شرکت پارت ویزا است. این مجموعه در زمینه ارائه مشاوره و انجام خدمات مهاجرتی سابقه طولانی دارد. پرونده های مهاجرتی که در سال های اخیر توسط این مجموعه منجر به مهاجرت با کیفیت متقاضیان شده است نشانه تخصص اعضای این مجموعه می باشد.  شرکت پارت ویزا دارای مجوزهای لازم برای فعالیت های مهاجرتی در اروپا، کانادا و امارات است.

خدمات:

 • ارائه مشاوره های مهاجرتی
 • انجام امور مربوط به مهاجرت

آدرس: جردن، آرش غربی

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

موسسه مهاجرتی گو تو تی آر

این مجموعه مهاجرتی فعالیت ویژه ای در خصوص ارائه ویزای کار به امارات دارند. موسسه گو تو تی آر با همکاری جمعی از وکلای خبره در زمینه مهاجرت توانسته است پرونده های بسیاری را با نتیجه مطلوب به ثمر برساند. این مجموعه مشاوره و کمک های لازم را در خصوص تبدیل ویزای کار امارات به اقامت دائم این کشور ارائه می کنند.

خدمات:

 • ارائه مشاوره های کاربردی و تخصصی
 • انجام کلیه امور مربوط به مهاجرت

آدرس: جردن، قبل از چهار راه جهان کودک، خیابان شریفی، رو به روی کلانتری گاندی، پلاک 32، واحد 4

مزایای مراجعه به  بهترین وکیل اقامت امارات

انجام امور مهاجرت بسیار تخصصی بوده و اگر فردی بدون داشتن اطلاعات کافی در این زمینه اقدام کند ممکن است موفق به دریافت اقامت نشود. از طرف دیگر برای دریافت هر نوع اقامت داشتن شرایط ویژه ای مورد نیاز است. یک وکیل مهاجرت خوب می تواند با توجه به شرایط فرد بهترین و مناسب ترین شیوه اقامت در امارات را به وی پیشنهاد دهد.

در صورتی که خود فرد بخواهد پیگیری امور مربوط به مهاجرت را به عهده بگیرد ممکن است زمان زیادی را صرف این فرآیند کند. در صورتی که وکیل در کم ترین زمان ممکن این کار را انجام می دهد. متقاضی مهاجرت تنها برای انجام امور مربوط به مهاجرت به وکیل نیاز ندارد، بلکه پس از مهاجرت و اقامت در کشور مقصد هم برای تحصیل، کار و بسیاری از موارد دیگر به مشاوره و راهنمایی های وکیل نیاز دارد. با داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب در هر زمان و در هر زمینه ای که به کمک نیاز داشته باشید می توانید از او مشاوره بگیرید.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل اقامت امارات

انواع اقامت امارات

برای مهاجرت به کشور امارات و دریافت اقامت این کشور از راه های مختلفی می توان اقدام نمود. برخی از این روش ها عبارتند از:

اقامت کاری: یکی از انواع اقامت امارات، اقامت کاری است. یعنی فرد برای انجام کار و داشتن شغل مناسب به این کشور مهاجرت می کند.

مهاجرت تحصیلی: بسیاری از افراد برای تحصیل به کشور امارات مهاجرت می کنند. داشتن دانشگاه های معتبر و سطح آموزشی بالا در امارات سبب مهاجرت تحصیلی به این کشور است.

مهاجرت از طریق ازدواج: اگر یک فرد خارجی با زن یا مرد اماراتی ازدواج کند می تواند اقامت این کشور را کسب نماید. ساده ترین نوع مهاجرت به امارات، مهاجرت از طریق ازدواج است.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: هر فردی که دارای سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ملک، بورس و یا ثبت شرکت در امارات را داشته باشد می تواند اقامت سرمایه گذاری در این کشور را به دست آورد. می توانید مقالات مربو ط به مهاجرت به امارات را در سایت وکیل چی مطالعه بفرمایید.

کلام آخر

در این مقاله بهترین وکیل اقامت در امارات در تهران را به شما معرفی کردیم. یک وکیل اقامت خوب از تمام قوانین مهاجرتی امارات مطلع است، در این زمینه مشاوره های لازم را به موکل خود می دهد. اما این وکیل هر چه خبره تر باشد مبلغ حق الوکاله بیشتری هم دارد. برای مهاجرت به امارات می توان از طریق مهاجرت کار، تحصیل، ازدواج و یا سرمایه گذاری اقامت این کشور لوکس را به دست آورد. امیدواریم این مطالب برای افرادی که قصد مهاجرت به امارات را دارند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − سه =

دکمه بازگشت به بالا