وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی ملکی همانطور که از نامش نیز پیدا است به ارتباط میان اموال غیرمنقول (مانند خانه یا زمین) و انسان به عنوان فروشنده و یا خریدار اشاره دارد. که در جریان این دعاوی یکی از طرفین معامله به دلیل مواجه شدن با مشکلاتی و جهت رفع آن به دادگاه مرا جعه می کند و با ارائه دادخواست سعی در رفع و حل مشکل ایجاد شده را دارد. قانونگذار به دعاوی مربوط به املاک توجه ویژه ای داشته و در جهت دفاع از حقوق افرادی که درگیر این پرونده ها می شوند قوانینی را تعیین نموده است که البته توصیه می شودکه برای پیگیری این دعاوی در مراجع قضایی از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل چه کسی است؟

وکیل ملکی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که به صورت تخصصی در حوزه حقوق ملکی فعالیت داشته و بر مسائل مالی مربوط به این دعاوی تسلط کاملی دارد و از حقوق موکل خود دفاع می کند. بهترین وکیل ملکی در اردبیل نسبت به تمامی امور و قوانین مربوط به ملک و هر گونه اموال غیر منقول تخصص و تبحر بالایی دارد و در کلیه دعاوی مختلفی که در این حوزه به دادگاه ارائه می شود دارای آگاهی و تجربه فراوانی است.

توجه داشته باشید که دعاوی ملکی ممکن است براساس موضوع و نوع دعوا دادخواست آن به صورت حقوقی و یا کیفری به دادگاه ارائه گردد که در این زمینه برای جلوگیری از هر گونه اشتباه و یا عدم ارائه اطلاعات ناقص لازم است که با بهترین وکیل ملکی در ایران مشورت کنید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل چه کسی است؟

وکیل ملکی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

با توجه به حساس بودن دعاوی ملکی و جلوگیری از هرگونه ضرر و خسارت مالی، لازم است که پیگیر پرونده را به وکلای مجرب بسپارید که در ادامه به بررسی برخی از خصوصیات بهترین وکیل ملکی در اردبیل می پردازیم:

 • مهترین خصوصیت بهترین وکیل ملکی در اردبیل بهره مندی از دانش و آگاهی بالا می باشد. توجه داشته باشید که وکلایی که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارند باید بر کلیه قوانین و تبصره های مربوط به ملک و املاک از قبیل تخلیه، رفع تصرف عدوانی، قلعه بنا و غیر مسلط باشند.
 • تجربه از دیگر خصوصیات وکیل ملکی به شمار می آید که این مورد تنها از طریق سابقه طولانی و پیگیری پرونده های مختلف ملکی به وجود می آید.
 • بهترین وکیل ملکی در اردبیل به صورت مکرر در حال پیگیری پرونده ملکی موکل خود در دادگاه می باشد و از این طریق از هرگونه خسارت و یا هزینه سنگین جلوگیری کرده و به روند آن سرعت می بخشد.
 • تعهد و مسئولیت پذیری از دیگر خصوصیات بهترین وکیل در پیگیری دعاوی ملکی می باشد. وکلای حرفه ای در این دعاوی دستیابی به نتیجه موفقیت و احقاق حقوق موکل خود را در اولویت رسیدگی به پرونده قرار می دهند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل را بشناسید!

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در زمینه رسیدگی و پیگیری به دعاوی ملکی شناخته می شوند و با تسلطی که بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند توانسته اند اکثریت پرونده های ملکی که به ایشان واگذار شده را به نتیجه موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ده سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 04533261036

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی ملکی، خانواده، ثبتی، قراردادها و غیره فعالیت دارند و در زمینه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دکتر حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل می باشند. ایشان پرونده های زیادی را در حوزه ملکی پیگیری و رسیدگی کرده و به نتیجه رسانده اند و علاوه بر این در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی و قراردادها نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مولف چندین مقاله ملی و بین المللی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533240161

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، قراردادها و ملکی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

شماره تماس: 09120547704

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی نیز می باشند و در زمینه قوانین مربوط به دعاوی ملکی از دانش و تبحر بالایی برخوردارند. آقای دشمن کش پرونده های ملکی را در زمانی کوتاه به نتیجه و موفقیت می رسانند و تاکنون پروندهای زیادی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

شماره تماس: 0914355947

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و امور قراردادها فعالیت دارند. خانم صبور پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 09143537540

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل می باشند. ایشان بر قوانین حقوقی موبوط به دعاوی ملکی و اموال غیرمنقول تسلط و تبحر بالایی بالایی دارند و و توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مثبت و موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09141569681

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی سابقه فعالیت دارند و به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09143510039

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در اردبیل می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات، مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها و غیره را دارند. آقای جلیلی وند در زمینه پیگیری ورسیدگی به پرونده های ملکی از تخصص بالایی برخوردار بوده و به قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی
 • مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

شماره تماس: 09141596889

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشند. ایشان 3 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی اسناد رسمی وتجاری، اعسار، خانواده، شهرداری و ملکی را دارند. آقای صدری با تسلطی که بر قوانین دعاوی ملکی دارند در مدت زمانی کوتاه این پرونده ها را به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

شماره تماس: 09144576200

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در اردبیل

دعاوی ملکی در زمره پرونده های مالی قرار دارند که ممکن است ضرر و زیان و یا سود و منفعت اشخاص در آن وجود داشته باشد از این رو حضور بهترین وکیل ملکی در اردبیل در پیگیری و رسیدگی به این دعاوی الزامی می باشد.

چگونگی و نحوه طرح دعوی و همچنین روند دادرسی در پرونده ملکی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا همانگونه که گفتیم این دعاویی می تواند به صورت حقوقی و یا کیفری در دادگاه مطرح گردد که تشخیص این مورد تنها از طریق بهترین وکیل در ایران که در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارد امکانپذیر خواهد بود.

پیگیری دعاوی ملکی توسط افرادی که به قوانین مربوطه آشنایی ندارند امکان ضایع شدن حقوق آنان وجود دارد  و متحمل ضرر های مالی  بسیار زیادی خواهند شد از این رو بهتر است که در رسیدگی به این دعاوی حتما با بهترین وکیل ملکی در اردبیل مشاوره داشته باشید.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در اردبیل

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اردبیل عواملی از قبیل میزان حساسیت و گستردگی پرونده و همچنین پیچیدگی آن تاثیر گذار خواهد بود به طور قطع هر چقدر که مسائل پرونده ملکی پیچیده تر باشد در نتیجه مدت زمان بیشتری به پیگیری و رسیدگی در مراجع قضایی برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیاز دارد که این امر خود می تواند تاثیر زیادی در افزایش هزینه وکیل ملکی نیز داشته باشد.

البته معمولا وکیل و موکل از همان ابتدای امر در این مورد با هم به توافق می رسند و میزان حق الزحمه وکیل در قرارداد وکالت قید می شود ولیکن در حالت کلی در این نوع دعاوی میزان حق الوکاله براساس ارزش ملک تعیین می گردد به عنوان مثال برای ملکی با ارزش 300 میلیون تومان 5 الی الی 7 درصد از کل ارزش ملک به عنوان هزینه وکیل تعیین می شود.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل ملکی در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

داشتن وکیل ملکی چه مزایایی دارد؟

وکیل ملکی می‌تواند هم از حقوق متهم و هم از حقوق شاکی در دادگاه صالح دفاع کند و از نظر حقوقی حقوق موکلش را وصول کند.

وکیل ملکی در چه پرونده‌هایی دخالت می‌کند؟

حیطه تخصصی وکیل ملکی بسیار گسترده است و ممکن است پرونده‌های زیادی را شامل شود. برخی از این پرونده‌‌ها شامل آرای اصراری، آرای وحدت رویه، انتقال مال غیر، تصرف در مال غیر، اجاره، اثبات مالکیت و … باشد.

چرا ممکن است به وکیل ملکی احتیاج داشته باشیم؟

پرونده‌های ملکی در ایران بسیار شایع‌اند و هر کسی ممکن است با آنها درگیر شود. این وکیل می‌تواند یک دادخواست حرفه‌ای تنظیم کند و با استفاده از تخصص خود به حقوق شما رسیدگی کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا