وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی ملکی همانطور که از نامش نیز پیدا است به ارتباط میان اموال غیرمنقول (مانند خانه یا زمین) و انسان به عنوان فروشنده و یا خریدار اشاره دارد. که در جریان این دعاوی یکی از طرفین معامله به دلیل مواجه شدن با مشکلاتی و جهت رفع آن به دادگاه مرا جعه می کند و با ارائه دادخواست سعی در رفع و حل مشکل ایجاد شده را دارد. قانونگذار به دعاوی مربوط به املاک توجه ویژه ای داشته و در جهت دفاع از حقوق افرادی که درگیر این پرونده ها می شوند قوانینی را تعیین نموده است که البته توصیه می شودکه برای پیگیری این دعاوی در مراجع قضایی از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل چه کسی است؟

وکیل ملکی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که به صورت تخصصی در حوزه حقوق ملکی فعالیت داشته و بر مسائل مالی مربوط به این دعاوی تسلط کاملی دارد و از حقوق موکل خود دفاع می کند. بهترین وکیل ملکی در اردبیل نسبت به تمامی امور و قوانین مربوط به ملک و هر گونه اموال غیر منقول تخصص و تبحر بالایی دارد و در کلیه دعاوی مختلفی که در این حوزه به دادگاه ارائه می شود دارای آگاهی و تجربه فراوانی است.

توجه داشته باشید که دعاوی ملکی ممکن است براساس موضوع و نوع دعوا دادخواست آن به صورت حقوقی و یا کیفری به دادگاه ارائه گردد که در این زمینه برای جلوگیری از هر گونه اشتباه و یا عدم ارائه اطلاعات ناقص لازم است که با بهترین وکیل ملکی در ایران مشورت کنید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل چه کسی است؟

وکیل ملکی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

با توجه به حساس بودن دعاوی ملکی و جلوگیری از هرگونه ضرر و خسارت مالی، لازم است که پیگیر پرونده را به وکلای مجرب بسپارید که در ادامه به بررسی برخی از خصوصیات بهترین وکیل ملکی در اردبیل می پردازیم:

 • مهترین خصوصیت بهترین وکیل ملکی در اردبیل بهره مندی از دانش و آگاهی بالا می باشد. توجه داشته باشید که وکلایی که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارند باید بر کلیه قوانین و تبصره های مربوط به ملک و املاک از قبیل تخلیه، رفع تصرف عدوانی، قلعه بنا و غیر مسلط باشند.
 • تجربه از دیگر خصوصیات وکیل ملکی به شمار می آید که این مورد تنها از طریق سابقه طولانی و پیگیری پرونده های مختلف ملکی به وجود می آید.
 • بهترین وکیل ملکی در اردبیل به صورت مکرر در حال پیگیری پرونده ملکی موکل خود در دادگاه می باشد و از این طریق از هرگونه خسارت و یا هزینه سنگین جلوگیری کرده و به روند آن سرعت می بخشد.
 • تعهد و مسئولیت پذیری از دیگر خصوصیات بهترین وکیل در پیگیری دعاوی ملکی می باشد. وکلای حرفه ای در این دعاوی دستیابی به نتیجه موفقیت و احقاق حقوق موکل خود را در اولویت رسیدگی به پرونده قرار می دهند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل را بشناسید!

علی مهدوی

به عنوان یکی از بهترین وکیل در اردبیل در بین مردم شناخته شده است.
ایشان دارای ۱۳ سال سابقه وکالت می باشد و به تمامی قوانین حقوقی تسلط و تمرکز بالا دارد
و در مدت زمان کم می تواند مشکلات حقوقی مردم را در زمینه های ملکی( خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، فروش ملک مشاعی، تقسیم ترکه، اثبات مالکیت، پیش فروش ساختمان، تکمیل و‌ تحویل واحد ساختمانی و اخذ پایانکار، تصرف عدوانی و… ) خانواده، مالی، اسناد و غیره را برطرف کرده و زمان حل آن ها را سرعت بخشد.
آقای علی مهدوی در کار و حرفه خود مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.»

آدرس: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه اول

شماره تماس: 09143591169

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری ،۱۴ سال سابقه وکالت ،شماره پرونده ۱۷۱۷۷

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی(تنظیم سند،تحویل مبیع،افراز و تفکیک سند،خلع ید،دستور موقت،تامین دیل،تامین خواسته و …)
 • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب ،نظامی،خانواده(مهریه،طلاق،تمکین،نفقه و …)
 • دعاوی پرونده های حقوقی ،کیفری،ثبتی،دیوان عدالت اداری

آدرس: اردبیل،چهار راه امام (ره) اول کوچه سینما انقلاب ، مجتمع خدماتی مروارید سبلان طبقه اول ،واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۵۶۹۶۸۱

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل می باشند. ایشان پرونده های زیادی را در حوزه ملکی پیگیری و رسیدگی کرده و به نتیجه رسانده اند و علاوه بر این در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی و قراردادها نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مولف چندین مقاله ملی و بین المللی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، قراردادها و ملکی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی نیز می باشند و در زمینه قوانین مربوط به دعاوی ملکی از دانش و تبحر بالایی برخوردارند. آقای دشمن کش پرونده های ملکی را در زمانی کوتاه به نتیجه و موفقیت می رسانند و تاکنون پروندهای زیادی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و امور قراردادها فعالیت دارند. خانم صبور پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی سابقه فعالیت دارند و به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در اردبیل می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات، مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها و غیره را دارند. آقای جلیلی وند در زمینه پیگیری ورسیدگی به پرونده های ملکی از تخصص بالایی برخوردار بوده و به قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی
 • مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشند. ایشان 3 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی اسناد رسمی وتجاری، اعسار، خانواده، شهرداری و ملکی را دارند. آقای صدری با تسلطی که بر قوانین دعاوی ملکی دارند در مدت زمانی کوتاه این پرونده ها را به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در اردبیل

دعاوی ملکی در زمره پرونده های مالی قرار دارند که ممکن است ضرر و زیان و یا سود و منفعت اشخاص در آن وجود داشته باشد از این رو حضور بهترین وکیل ملکی در اردبیل در پیگیری و رسیدگی به این دعاوی الزامی می باشد.

چگونگی و نحوه طرح دعوی و همچنین روند دادرسی در پرونده ملکی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا همانگونه که گفتیم این دعاویی می تواند به صورت حقوقی و یا کیفری در دادگاه مطرح گردد که تشخیص این مورد تنها از طریق بهترین وکیل در ایران که در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارد امکانپذیر خواهد بود.

پیگیری دعاوی ملکی توسط افرادی که به قوانین مربوطه آشنایی ندارند امکان ضایع شدن حقوق آنان وجود دارد  و متحمل ضرر های مالی  بسیار زیادی خواهند شد از این رو بهتر است که در رسیدگی به این دعاوی حتما با بهترین وکیل ملکی در اردبیل مشاوره داشته باشید.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در اردبیل

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اردبیل عواملی از قبیل میزان حساسیت و گستردگی پرونده و همچنین پیچیدگی آن تاثیر گذار خواهد بود به طور قطع هر چقدر که مسائل پرونده ملکی پیچیده تر باشد در نتیجه مدت زمان بیشتری به پیگیری و رسیدگی در مراجع قضایی برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیاز دارد که این امر خود می تواند تاثیر زیادی در افزایش هزینه وکیل ملکی نیز داشته باشد.

البته معمولا وکیل و موکل از همان ابتدای امر در این مورد با هم به توافق می رسند و میزان حق الزحمه وکیل در قرارداد وکالت قید می شود ولیکن در حالت کلی در این نوع دعاوی میزان حق الوکاله براساس ارزش ملک تعیین می گردد به عنوان مثال برای ملکی با ارزش 300 میلیون تومان 5 الی الی 7 درصد از کل ارزش ملک به عنوان هزینه وکیل تعیین می شود.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل ملکی در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

داشتن وکیل ملکی چه مزایایی دارد؟

وکیل ملکی می‌تواند هم از حقوق متهم و هم از حقوق شاکی در دادگاه صالح دفاع کند و از نظر حقوقی حقوق موکلش را وصول کند.

وکیل ملکی در چه پرونده‌هایی دخالت می‌کند؟

حیطه تخصصی وکیل ملکی بسیار گسترده است و ممکن است پرونده‌های زیادی را شامل شود. برخی از این پرونده‌‌ها شامل آرای اصراری، آرای وحدت رویه، انتقال مال غیر، تصرف در مال غیر، اجاره، اثبات مالکیت و … باشد.

چرا ممکن است به وکیل ملکی احتیاج داشته باشیم؟

پرونده‌های ملکی در ایران بسیار شایع‌اند و هر کسی ممکن است با آنها درگیر شود. این وکیل می‌تواند یک دادخواست حرفه‌ای تنظیم کند و با استفاده از تخصص خود به حقوق شما رسیدگی کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

دکمه بازگشت به بالا