وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. خانواده کوچکترین نهاد اجتماعی و مهم ترین بخش از جامعه محسوب می شود که با توجه به این که هر فرد در زمان تولد وارد این فضا می شود و رشد و شخصیت او بر گرفته از آن می باشد از این رو از نظر حق و حقوق دارای ارزش بالایی می باشد و قانونگذار برای حل مشکلات خانوادگی به منظور حفظ بنیان آن و جلوگیری از هر گونه آسیب اجتماعی قوانینی را تعیین نموده است و در دادگاه های خانواده به بررسی و رسیدگی به آن پرداخته می شود. لذا توصیه می کنیم در صورت مواجه با هر گونه مشکل حقوقی خانواده از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل چه کسی است؟

وکیل خانواده به فردی گفته می شود که به صورت تخصصی بر دعاوی خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه و غیره فعالیت داشته و بر کلیه قوانین مربوط به این پرونده ها تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل طلاق در اردبیل در جهت دفاع از موکل خود با استناد با قوانین خانواده در مسیر صحیح قانونی اقدامات لازم را انجام می دهد و در این زمینه بهترین و مناسب ترین راهکار که در مدت زمانی کوتاه پرونده به نتیجه دست پیدا کند را انتخاب خواهد کرد.

بهترین وکیل خانواده در ایران در تمامی جلسات دادرسی به موقع حضور پیدا کرده و با ارائه اسناد و مدارک لازم و همچنین با نفوذ کلام و بیانی گیرا از موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل چه کسی است؟

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده

ویژگی های اصلی بهترین وکیل خانواده در اردبیل به قرار ذیل است:

 • یکی از فاکتورهای مهمی که وکیل خانواده باید از آن برخوردار باشد داشتن دانش حقوقی بالا در زمینه دعاوی مختلف مربوط به امور خانواده است و تنها از این طریق می تواند مشاوره حقوقی درست و دقیقی را به موکلین خود ارائه دهد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اردبیل فعالیت در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی است. زیرا تمرکز بر یک حوزه حقوقی می تواند نتیجه بهتری را برای وکیل و موکل در پی داشته باشد.
 • صداقت و امانت داری در مراحل رسیدگی و پیگیری پرونده نیز از دیگر ویژگی های وکیل خانواده محسوب می شود. امین بودن وکیل با موکل موجب جلب اعتماد موکل خواهد شد.
 • بهترین وکیل خانواده در اردبیل در تمامی مراحل پیگیری پرونده با در نظر گرفتن مصلحت موکل خود تصمیم گیری کرده و از هدر رفتن زمان و وارد آمدن هر گونه خسارت و ضرر موکلش جلوگیری کرده و به او کمک می کند تا بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ نماید.

اگر در شهر اردبیل به دنبال وکیل خانم برای رسیدگی مشکلات خود هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در اردبیل مراجعه کنید تا بتوانید به راحتی مشکلات خود را حل نمایید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
ابوالفضل ابراهیمیاناردبیل، چهارراه امام (ره)، کوچه سینما انقلاب، مجتمع مروارید سبلان
جهان صدریاردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب
نسیم صبوراردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین
سهند مهدی پوراردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای
فتح اله دشمن کشاردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل را بشناسید!

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری ،۱۴ سال سابقه وکالت ،شماره پرونده ۱۷۱۷۷

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی(تنظیم سند،تحویل مبیع،افراز و تفکیک سند،خلع ید،دستور موقت،تامین دیل،تامین خواسته و …)
 • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب ،نظامی،خانواده(مهریه،طلاق،تمکین،نفقه و …)
 • دعاوی پرونده های حقوقی ،کیفری،ثبتی،دیوان عدالت اداری

آدرس: اردبیل،چهار راه امام (ره) اول کوچه سینما انقلاب ، مجتمع خدماتی مروارید سبلان طبقه اول ،واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۵۶۹۶۸۱

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و غیره شروع به فعالیت کردند. آقای صدری را با 3 سال سابقه وکالت می توان به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور دکتری حقوق و وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و ضمن پیگیری پرونده های خانواده به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده از تخصص وتبحر بالایی برخوردارند و پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه و موفقیت رسانده اند. آقای دشمن کیش دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی نیز می باشند و بر کلیه قوانین حقوقی تسلط و اشراف کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا یکی از بهترین وکیل خانواده در اردیبل می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی فعالیت خود را در پیگیری و رسیدگی به دعای خانواده شروع کردند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی مختلف حقوقی از جمله رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده می باشند. آقای صفرزاده در دیگر حوزه های حقوق کیفری، ملکی، ثبتی و امور قراردادها نیز فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در خصوص پرونده های خانواده مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند، ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نموده اند و در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. آقای جلیلی وند علاوه بر وکالت در ارائه مشاوره حقوقی در دیگر حوزه های حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی
 • مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده در حوزه های مختلف طلاق، مهریه، نفقه و غیره فعالیت دارند و به مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پیگیری پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای باتجربه و باتبحر بالا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناس حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، ربروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

وظایف بهترین وکیل خانواده در اردبیل

 • اولین و مهمترین وظیفه بهترین وکیل خانواده در اردبیل این است که از موکل خود دفاع کند. به عنوان مثال اگر وکالت پرونده طلاق را بر عهده گرفته و موکل او خواهان مهریه و نفقه نیز می باشد بایستی بتواند در تمامی این موارد با استناد به مواد قانون خانواده، از موکل خود دفاع کرده و نتیجه پرونده را به نفع او به سرانجام برساند.
 • پیگیری و رسیدگی به پرونده به صورت دقیق و ارائه اطلاعات در روند پرونده و کلیه جزئیات آن به موکل از دیگر وظایف وکیل خانواده می باشد. وکیل در قبال موکل موظف است که به تمامی سوالات او به صورت منطقی و با زبانی شفاف و ساده پاسخ داده و چگونگی روال کار پرونده را بعد از اتمام جلسه دادرسی برای او شرح دهد.
 • بهترین وکیل خانواده در اردبیل بایستی سعی در ایجاد سازش میان طرفین دعوا را داشته باشد و از تشدید اختلاف میان آنان خودداری کند و تنها با هدف رسیدن به منافع مالی پیگیری این پرونده ها را بر عهده نگیرد بلکه بایستی هدف اولیه او حفظ و بقای کانون خانواده باشد.
وظایف بهترین وکیل خانواده در اردبیل

حق الوکاله وکیل خانواده چقدر است؟

هزینه بهترین وکیل خانواده در کرج به نوع پرونده ای که می خواهید به او بسپارید بستگی دارد به عنوان مثال اگر شما برای پیگیری پرونده طلاق به او وکالت داه باشید میزان حق الزحمه آن با زمانی که هم برای رسیدگی پرونده طلاق و هم پرونده مهریه به او وکالت داده باشید با هم فرق دارد لذا می توان گفت که هزینه وکیل به نوع پرونده و سبک و سنگین بودن آن ارتباط دارد که البته برای این موارد از سوی سازمان قضایی هر ساله تعرفه ای تعیین می شود ولیکن معمولا وکیل و موکل در این زمینه باهم به توافق می رسند.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل خانواده در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مهریه در اردبیل کلیک کنید.

برای اثبات نسب چه ادله‌ای طبق قانون مورد نیاز است؟

اقرار، شهادت، اماره قانونی و اماره فراش راه‌های اثبات نسب محسوب می‌گردند.

دعاوی خانوادگی از مباحث حقوقی به طور کامل مجزا هستند؟

خیر، دعاوی خانوادگی در واقع زیرمجموعه‌ای از دعاوی حقوقی به شمار می‌آیند که قانون مدنی و قانون حمایت خانواده بر آن‌ها نظارت دارد.

شورای حل اختلاف در چه مواردی صلاحیت رسیدگی به امور خانواده را دارد؟

دعاوی خانواده در خصوص جهیزیه، مهریه و نفقه تا مبلغ ۲۰ میلیون تومان توسط شورا مورد رسیدگی واقع می‌شود.

امتیاز دهید

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا