وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. مشکلات مربوط به خانواده یکی از بزرگترین حوزه های حقوقی را در بر می گیرد که دارای اقسام مختلفی می باشد و یکی از مهم ترین آن ها مهریه است. براساس آنچه که در قانون ذکر شده، مهریه حقی است که به زن تعلق دارد و مرد باید آن را هر زمان که زوجه بخواهد به او پرداخت کند؛ البته در اغلب موارد که زوجین قصد طلاق دارند، زوجه تقاضای مهریه خود را دارد که توصیه می شود با توجه به شرایط و پیچیدگی قانون در این زمینه به بهترین وکیل طلاق مراجعه نمایید.

چرا باید به بهترین وکیل مهریه در شیراز مراجعه کنیم؟

مهریه حقی است که از نظر قانون و شرع به زن تعلق دارد و مرد بایستی هر زمان که زن مهریه خود را درخواست کند آن را پرداخت نماید؛ این امر به معنای عندالمطالبه بودن مهریه است اما معمولا زمانی مهریه مطالبه می شود که زوجین قصد جدایی دارند که با توافق طرفین مهریه بخشیده، تقسیط و یا پرداخت می گردد که در چنین موردی بدون هیچگونه مشکلی مسئله مهریه میان زوجین بدون کمک وکیل حل می شود اما در مواردی ممکن است که مرد از پرداخت مهریه سرباز بزند و زوجه توانایی دفاع از خود را نداشته باشد؛ در این مورد با مراجعه به بهترین وکیل مهریه در شیراز و کمک گرفتن از او می توان پیگیری پرونده را در مسیر درست پیش ببرید.

چرا باید به بهترین وکیل مهریه در شیراز مراجعه کنیم؟

مزایای مشاوره با وکیل مهریه

همانطور که پیشتر نیز گفتیم حتی در صورتی که زوجین در بحث مهریه با هم به توافق برسند، بهتر است نیز به منظور تسریع روند پرونده و صرفه جویی در وقت با یک وکیل مهریه مجرب و با تجربه مشاوره داشته باشید.

به این نکته توجه داشته باشید که قوانین مربوط به مهریه دارای پیچیدگی زیادی می باشد و پیگیری پرونده حقوقی در این زمینه ممکن است برای شما که آشنایی چندانی با ساختار و روال قانونی ندارید دشوار باشد؛ در صورتی که بهترین وکیل در شیراز با توجه به تجربه ای که در این حوزه حقوقی دارد با تمامی قوانین و تبصره های جدید آشنا بوده و در سخت ترین شرایط قادرند بهترین مشاوره را برای تصمیم گیری درست به شما ارائه دهند؛ لذا سپردن و پیگیری این پرونده به وکیل مجرب و خبره می تواند فکر خوبی باشد.

ممکن است این سوال به ذهن هر زنی خطور کند که اگر زن درخواست طلاق کند مهریه تعلق می گیرد یا خیر؟ بهترین وکیل مهریه در ایران می تواند به خوبی پاسخ این سوال را در اختیار موکلین خود قرار دهد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را بشناسیبد !

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی با 11 سال سابقه حقوقی درخشان به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در استان فارس شناخته می شوند و در زمره دعاوی حقوقی و خانواده از جمله مهریه دارای تجربه و سابقه طولانی بوده و پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مدرک دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

نجمه مباشری

نجمه مباشری

خانم مباشری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که در حال حاضر در شیراز فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول هستند. خانم نجمه مباشری در زمینه دعاوی مختلف از جملع دعاوی خانواده و مهریه دارای تجربه و تخصص می باشند و همین موضوع سبب شناخته شدن ایشان در شیراز گشته است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و دادخواست ها

آدرس: شیراز، سه راه باغ شاه، ساختمان آبی

شماره تماس: 09173039460

کاظم قائدی

کاظم قائدی

کاظم قائدی یکی از وکلای پایه یک می باشند که در زمینه حقوقی، خانوادگی، ملکی وغیره در شیراز فعالیت می کنند و با توجه به تسلط و آشنایی کامل با قوانین پرونده های متعددی را در حوزه مهریه پیگیری و به نتیجه رسانده اند ایشان همچنین با ارائه مشاوره به مراجعه کنندگان بهترین راهکار برای تسریع رونده پرونده را به آن ها پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی استان فارس
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • عضوکانون وکلای دادگستری فارس
 • عضو اتحادیه تشکل های سیاسی کشور

آدرس: شیراز، شهرک بزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز می باشند ایشان علاوه بر دعاوی خانواده در دعاوی های دیگری مانند ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند ایشان 12 سال سابقه وکالت در امور خانواده، ملکی، کیفری و ملکی را دارند و در زمینه پرونده های مهریه از دانش و تجربه بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن در دفاع از موکل خود پرونده های مهریه را به نتیجه مثبت می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان عربی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

شماره تماس: 09177102389

سعید شبانی

سعید شبانی

سعید شبانی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند که سوابق درخشانی در حوزه پرونده های حقوقی مهریه دارند که البته در زمینه های دیگر نظیر دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی نیز فعالیت می کنند.

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم لایحه دفاعی

آدرس: شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

شماره تماس: 09177138728

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک دادگستری در شیرازمی باشند که در امور وکالتی و ارائه مشاوره حقوقی در دعاوی مربوط به مهریه فعالیت دارند و و به عنوان یکی از وکلای با سابقه و با تجربه در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

مهریه چیست؟

مهریه در واقع مهری است که در هنگام عقد نکاح مرد به همسر خود می دهد. بر اساس رسم و رسومات و همچنین قوانین کشور در ایران مهریه به صورت سکه طلا تعیین می گردد. مطابق قانون مهریه زن عند المطالبه است، به این معنی که هر زمان که بخواهد می تواند آن را طلب نماید. البته مطابق قوانین جدید مهریه زن تا 110 سکه این ویژگی را دارد و مهریه های بیشتر از این میزان، عند الاستطاعه خواهند بود. یعنی در صورتی که مرد توانایی مالی برای پرداخت آن داشته باشد پرداخت می گردد.

تحت هیچ شرایطی مرد نمی تواند حق مهریه را از زن بگیرد. چه در هنگام زندگی مشترک و چه در هنگام طلاق خواه مرد دادخواست طلاق داشته باشد خواه زن، مهریه باید پرداخت گردد. مگر این که بنا به هر دلیلی زن مهریه خود را ببخشد. تنها در این صورت مرد می تواند از پرداخت مهریه معاف شود.

در صورت درخواست زن، از مالی که به مرد ارث می رسد می توان مهریه را پرداخت نمود. در برخی موارد ممکن است شرایط خاصی برای مهریه به عنوان شروط ضمن عقد تعیین شده باشد که باید مطابق با آن عمل شود.

مهریه چیست؟

مراحل اجرا و اخذ مهریه چگونه است؟

طبق قانون جدید طلاق و مهریه، برای اجرای مهریه در گام نخست زوجه بایستی به دفتری که ازدواج در آن ثبت گردیده مراجعه و برای صدور جرائیه مهریه درخواست دهد سپس برای زوج اخطاریه ای مبنی بر تقدیم مهریه صادر و به او ابلاغ می گردد. از تاریخ ارسال اجراییه زوج به مدت ده روز مهلت دارد که مهریه زوجه را پرداخت نماید در غیر این صورت زوج می تواند درخواستی مبنی بر توقیف اموال و مسدود سازی حساب های مرد به دادگاه ارائه دهد.

در صورت اعلام رای موافق دادگاه اموال مرد بعد از توقیف به مزایده گذاشته شده و مهریه زن به این طریق پرداخت می گردد. در صورتی که زوج از پرداخت مهریه خودداری کند و زوجه قصد پیگیری پرونده از طریق دادگاه را داشته باشد ممکن است با روال قانونی پیچیده ای رو به رو شود لذا کمک گرفتن از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز در چنین موردی می تواند در تسریع روند پرونده تاثیر بسزایی داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز نیز ین مراحل ذکر شده را به خوبی طی می کند تا موکل خود به بهترین نتایج برسد.

حق الزحمه بهترین وکیل مهریه در شیراز

حق الزحمه بهترین وکیل طلاق در شیراز بر اساس توافق میان وکیل و موکل تعیین خواهد شد، می توان گفت که حق الوکاله وکیل به شرایط موکل ارتباط دارد البته نرخ های قانونی نیز هر ساله از سوی دستگاه قضایی برای این مورد تعیین می شود و معمولا حق الزحمه وکیل در چنین پرونده هایی درصدی از مهر می باشد.

 چگونگی پرداخت حق الزحمه نیز به توافق طرفین بستگی دارد برخی از وکلا در همان ابتدای شروع روند پرونده حق الوکاله خود را دریافت می کنند و برخی دیگر نیز آن را در طی دو قسط و یا بیشتر دریافت خواهند کرد. مبلغ حق الزحمه برای همه وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند یکسان نیست و میزان تجربه و مهارت بهترین وکیل مهریه در شیراز و همچنین شرایط پرونده در این مورد اثرگذار می باشد.

حق الزحمه بهترین وکیل مهریه در شیراز

کلام آخر

وکیل مهریه یکی از مهم ترین وکلای پایه یک دادگستری است که بر قوانین مربوط به خانواده از قبیل ازدواج، طلاق، مهریه و غیره تسلط کاملی دارد که ما در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی را در مورد وکیل مهریه در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در این رابطه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا زن بعد از فوت همسر می تواند مهریه را به اجرا بگذارد؟

زن پس از فوت همسرش برابر قانون استحقاق دریافت مهریه از میراث مرد را دارد.

حق الوکاله مهریه چقدر است؟

هزینه وکالت مهریه طبق مقدار مهریه بین موکل و وکیل به صورت توافقی انجام می شود.

در چه شرایطی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

تحت هیچ شرایطی حق مهریه زن ضایع نخواهد شد مگر آنکه خود از دریافت مهریه صرف نظر کند و ببخشد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا