وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. مشکلات مربوط به خانواده یکی از بزرگترین حوزه های حقوقی را در بر می گیرد که دارای اقسام مختلفی می باشد و یکی از مهم ترین آن ها مهریه است. براساس آنچه که در قانون ذکر شده، مهریه حقی است که به زن تعلق دارد و مرد باید آن را هر زمان که زوجه بخواهد به او پرداخت کند؛ البته در اغلب موارد که زوجین قصد طلاق دارند، زوجه تقاضای مهریه خود را دارد که توصیه می شود با توجه به شرایط و پیچیدگی قانون در این زمینه به بهترین وکیل طلاق مراجعه نمایید.

چرا باید به بهترین وکیل مهریه در شیراز مراجعه کنیم؟

مهریه حقی است که از نظر قانون و شرع به زن تعلق دارد و مرد بایستی هر زمان که زن مهریه خود را درخواست کند آن را پرداخت نماید؛ این امر به معنای عندالمطالبه بودن مهریه است اما معمولا زمانی مهریه مطالبه می شود که زوجین قصد جدایی دارند که با توافق طرفین مهریه بخشیده، تقسیط و یا پرداخت می گردد که در چنین موردی بدون هیچگونه مشکلی مسئله مهریه میان زوجین بدون کمک وکیل حل می شود اما در مواردی ممکن است که مرد از پرداخت مهریه سرباز بزند و زوجه توانایی دفاع از خود را نداشته باشد؛ در این مورد با مراجعه به بهترین وکیل مهریه در شیراز و کمک گرفتن از او می توان پیگیری پرونده را در مسیر درست پیش ببرید.

مزایای مشاوره با وکیل مهریه

همانطور که پیشتر نیز گفتیم در صورتی که زوجین در بحث مهریه با هم به توافق برسند، نیازی به کمک بهترین وکیل خانواده در شیراز نخواهند داشت اما بهتر است حتی در این پرونده ها نیز به منظور تسریع روند پرونده و صرفه جویی در وقت با یک وکیل مهریه مجرب و با تجربه مشاوره داشته باشید.

به این نکته توجه داشته باشید که قوانین مربوط به مهریه دارای پیچیدگی زیادی می باشد و پیگیری پرونده حقوقی در این زمینه ممکن است برای شما که آشنایی چندانی با ساختار و روال قانونی ندارید دشوار باشد؛ در صورتی که بهترین وکیل در شیراز با توجه به تجربه ای که در این حوزه حقوقی دارد با تمامی قوانین و تبصره های جدید آشنا بوده و در سخت ترین شرایط قادرند بهترین مشاوره را برای تصمیم گیری درست به شما ارائه دهند؛ لذا سپردن و پیگیری این پرونده به وکیل مجرب و خبره می تواند فکر خوبی باشد.

ممکن است این سوال به ذهن هر زنی خطور کند که اگر زن درخواست طلاق کند مهریه تعلق می گیرد یا خیر؟ بهترین وکیل مهریه در ایران می تواند به خوبی پاسخ این سوال را در اختیار موکلین خود قرار دهد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را بشناسیبد !

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره می باشند. ایشان به عنوان وکیل مهریه تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که در این حوزه وکالت کرده اند را به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل رسانده اند و این امر موجب شده تا ضمن جلب رضایت موکلین خود به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز نیز معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی با 11 سال سابقه حقوقی درخشان به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در استان فارس شناخته می شوند و در زمره دعاوی حقوقی و خانواده از جمله مهریه دارای تجربه و سابقه طولانی بوده و پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مدرک دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

کاظم قائدی

کاظم قائدی

کاظم قائدی یکی از وکلای پایه یک می باشند که در زمینه حقوقی، خانوادگی، ملکی وغیره در شیراز فعالیت می کنند و با توجه به تسلط و آشنایی کامل با قوانین پرونده های متعددی را در حوزه مهریه پیگیری و به نتیجه رسانده اند ایشان همچنین با ارائه مشاوره به مراجعه کنندگان بهترین راهکار برای تسریع رونده پرونده را به آن ها پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی استان فارس
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • عضوکانون وکلای دادگستری فارس
 • عضو اتحادیه تشکل های سیاسی کشور

آدرس: شیراز، شهرک بزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه در دعاوی حقوی خانواده و ملکی فعالیت دارند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از وکلای خبره در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز می باشند ایشان علاوه بر دعاوی خانواده در دعاوی های دیگری مانند ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری شیراز می باشند ایشان در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند و یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز معرفی می شوند و در این حوزه حقوقی از تبحر و تجربه بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای استان فارس
 • ·       11 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند ایشان 12 سال سابقه وکالت در امور خانواده، ملکی، کیفری و ملکی را دارند و در زمینه پرونده های مهریه از دانش و تجربه بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن در دفاع از موکل خود پرونده های مهریه را به نتیجه مثبت می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان عربی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

شماره تماس: 09177102389

سعید شبانی

سعید شبانی

سعید شبانی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند که سوابق درخشانی در حوزه پرونده های حقوقی مهریه دارند که البته در زمینه های دیگر نظیر دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی نیز فعالیت می کنند.

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم لایحه دفاعی

آدرس: شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

شماره تماس: 09177138728

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک دادگستری در شیرازمی باشند که در امور وکالتی و ارائه مشاوره حقوقی در دعاوی مربوط به مهریه فعالیت دارند و و به عنوان یکی از وکلای با سابقه و با تجربه در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

مراحل اجرا و اخذ مهریه چگونه است؟

طبق قانون جدید طلاق و مهریه، برای اجرای مهریه در گام نخست زوجه بایستی به دفتری که ازدواج در آن ثبت گردیده مراجعه و برای صدور جرائیه مهریه درخواست دهد سپس برای زوج اخطاریه ای مبنی بر تقدیم مهریه صادر و به او ابلاغ می گردد. از تاریخ ارسال اجراییه زوج به مدت ده روز مهلت دارد که مهریه زوجه را پرداخت نماید در غیر این صورت زوج می تواند درخواستی مبنی بر توقیف اموال و مسدود سازی حساب های مرد به دادگاه ارائه دهد.

در صورت اعلام رای موافق دادگاه اموال مرد بعد از توقیف به مزایده گذاشته شده و مهریه زن به این طریق پرداخت می گردد. در صورتی که زوج از پرداخت مهریه خودداری کند و زوجه قصد پیگیری پرونده از طریق دادگاه را داشته باشد ممکن است با روال قانونی پیچیده ای رو به رو شود لذا کمک گرفتن از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز در چنین موردی می تواند در تسریع روند پرونده تاثیر بسزایی داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز نیز ین مراحل ذکر شده را به خوبی طی می کند تا موکل خود به بهترین نتایج برسد.

حق الزحمه بهترین وکیل مهریه در شیراز

حق الزحمه بهترین وکیل طلاق در شیراز بر اساس توافق میان وکیل و موکل تعیین خواهد شد، می توان گفت که حق الوکاله وکیل به شرایط موکل ارتباط دارد البته نرخ های قانونی نیز هر ساله از سوی دستگاه قضایی برای این مورد تعیین می شود و معمولا حق الزحمه وکیل در چنین پرونده هایی درصدی از مهر می باشد.

 چگونگی پرداخت حق الزحمه نیز به توافق طرفین بستگی دارد برخی از وکلا در همان ابتدای شروع روند پرونده حق الوکاله خود را دریافت می کنند و برخی دیگر نیز آن را در طی دو قسط و یا بیشتر دریافت خواهند کرد. مبلغ حق الزحمه برای همه وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند یکسان نیست و میزان تجربه و مهارت بهترین وکیل مهریه در شیراز و همچنین شرایط پرونده در این مورد اثرگذار می باشد.

اگر می خواهید از هزینه وکالت در شیراز مطلع شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در شیراز مراجعه نمایید اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

حق الزحمه بهترین وکیل مهریه در شیراز

کلام آخر

وکیل مهریه یکی از مهم ترین وکلای پایه یک دادگستری است که بر قوانین مربوط به خانواده از قبیل ازدواج، طلاق، مهریه و غیره تسلط کاملی دارد که ما در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی را در مورد وکیل مهریه در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در این رابطه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا زن بعد از فوت همسر می تواند مهریه را به اجرا بگذارد؟

زن پس از فوت همسرش برابر قانون استحقاق دریافت مهریه از میراث مرد را دارد.

حق الوکاله مهریه چقدر است؟

هزینه وکالت مهریه طبق مقدار مهریه بین موکل و وکیل به صورت توافقی انجام می شود.

در چه شرایطی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

تحت هیچ شرایطی حق مهریه زن ضایع نخواهد شد مگر آنکه خود از دریافت مهریه صرف نظر کند و ببخشد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا