وکیل

10 تا از بهترین وکیل زنجان⭐️【سال1403】❤️

زنجان یکی از شهرهای ایران و مرکز استان زنجان است که حدودا 45 هزار نفر جمعیت دارد. مردم این شهر نیز مانند هر شهر دیگری ممکن است با مشکلات مختلف رو به رو شوند که نیاز باشد برای حل آن ها به محاکم قضایی و دادگاه ها مراجعه کنند. طبیعی است که از این جمعیت، تنها تعداد کمی از آن ها دارای دانش حقوقی باشند، آن هم نه به صورت تخصصی، بلکه دارای اطلاعات عمومی در زمینه حقوق هستند. در نتیجه این افراد در هنگام مواجه با مشکلات قضایی، به یک فرد متخصص مانند وکیل نیاز دارند تا آن ها را راهنمایی کند تا بتوانند از حق خود دفاع کنند. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زنجان را به شما معرفی کنیم، پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل زنجان کیست؟ 

وکیل فردی است که نماینده قانونی فرد دیگری برای انجام امور مشخص و تعیین شده ای می شود. در برخی موارد ممکن است این امور، پیگیری کارهای اداری، بانکی و برخی معاملات باشد. در حالت دیگر ممکن است وکیل موظف به حضور در محاکم قضایی و دفاع از موکل خود باشد. شرایط و وظایف وکیل در هر کدام از این موقعیت ها متفاوت خواه بود. به گونه ای که فردی که برای امور اداری وکیل فردی دیگر می شود تنها به یک وکالت نامه نیاز دارد. اما یک وکیل قضایی باید دارای دانش، مهارت و توانایی های لازم برای دفاع از موکل خود باشد.  

از نظر قانونی، بهترین وکیل زنجان برای پذیرفتن وکالت قضایی موکل خود باید داری پروانه وکالت باشد. اخذ این پروانه مستلزم گذراندن دوران تحصیل در رشته های مرتبط با حقوق است. این فرد باید آزمون های وکالت و اختیار را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد و دوران کار آموزی را نیز سپری نماید. پس از انجام کلیه این مراحل، وی اجازه پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری به عنوان وکیل را خواهد داشت. اما باید بتواند تجربه های بسیاری را کسب نموده تا در بین مردم شناخته شود. 

بهترین وکیل در زنجان کیست؟

اختیارات بهترین وکیل در وکالت 

همان طور که اشاره شد وکیل می تواند برای انجام امور مشخص به کار گمارده شود و یا نقش وکیل مدافع در پرونده های قضایی را بر عهده داشته باشد. اما در هر دو حالت دارای اختیارات مشخصی می باشد که نمی تواند خارج از آن ها اقدامی انجام دهد. بهترین وکیل زنجان برای انجام وظایف خود و قانونی بودن آن ها نیاز به قرارداد وکالت دارد. در واقع چه در هنگام مراجعه به دادگاه و چه به مراجعه به سایر ادارات وکیل باید وکالت نامه خود را ارائه دهد. در این وکالت نامه و قرارداد وکالت حدود اختیارات وی قید شده است. 

اما ممکن این سوال پیش بیاید که این اختیارات چگونه تعیین می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که حدود اختیارات یک وکیل با توجه به موضوعی که بر عهده وی گذاشته شده و توافق وکیل و موکل تعیین می شود. وکیل موظف است در محدوده اختیارات خود عمل نماید و اجازه ندارد خارج از این حدود اقدامی انجام دهد. در صورت انجام اموری که در حیطه اختیارات وکیل نمی باشد، موکل می تواند از وی شکایت نموده در صورت ایجاد خسارت، ضرر و زیان خود را از وکیل مطالبه نماید. می توانید مقاله بهترین وکیل خانواده در زنجان را مطالعه نموده و با وکلای این شهر آشنا شود.

10 تا از بهترین وکیل زنجان را بشناسید! 

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

تخصص و مهارت:

 • همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران
 • همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران
 • همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان
 • تخصص در پرونده های خانواده ، کیفری و ملکی

آدرس دفتر: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد 407

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت خانم فائزه آیت اللهی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127411090

محمدرضا دقیقی

محمدرضا دقیقی

آقای محمدرضا دقیقی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان است. ایشان با اخذ مدرک کارشناسی حقوق و دارای بیش از 6 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل خانواده، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

آقای دقیقی دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های خانواده، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل دقیقی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای محمدرضا دقیقی را می توان به عنوان وکیل خانواده شایسته در زنجان معرفی کرد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس: 09127431729

مصطفی بهرامی 

مصطفی بهرامی

آقای بهرامی از وکلای خوب زنجان هستند که به عنوان بهترین وکیل زنجان شناخته شده اند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و پروانه وکالت شماره 584 از کانون وکلا می باشند. جناب آقای بهرامی چندین سال است که در زمینه وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. تخصص ایشان در خصوص پرونده های خانواده، ارث و وصیت، سرپرستی، چک، سفته، مناقصات، رسید عادی، زمین شهری، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه و تخلیه است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه قراردادها 
 • مشاوره حضوری حقوقی 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 

آدرس: زنجان

فرشته دارش 

فرشته دارش

خانم فرشته دارش فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکترای تخصصی همین رشته می باشند. پروانه وکالت شماره 253 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. سرکار خانم فرشته دارش در زمینه وکالت در حوزه شرکت ها و دعاوی تجاری به صورت تخصصی فعالیت می نمایند اما توان و تجربه برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. ایشان با استفاده از سواد حقوقی، تجربه و آشنایی با روند دادرسی پرونده های مختلف، موفقیت های چشم گیری را در عرصه وکالت کسب کرده و کارنامه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی مالی و تجاری مانند چک و سفته 
 • پذیرش دعاوی در حوزه شرکت ها و مالکیت معنوی 
 • تخصص در پرونده های ملکی از جمله موجر و مستاجر، منابع طبیعی و اوقاف 

آدرس: زنجان، ابتدای سعدی شمالی، ساختمان اطلس، واحد5

بهرام نوری 

از دیگر وکلای توانمند در زنجان می توان از آقای بهرام نوری یاد کرد که موفق شده اند عنوان بهترین وکیل زنجان را به خود اختصاص دهند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت به شماره 711 از کانون وکلا شروع به ارائه خدمات حقوقی به مردم زنجان نمودند. جناب آقای بهرام نوری وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی را می پذیرند اما در حوزه دعاوی خانواده مانند مهریه ، طلاق، نفقه، دعاوی اموال منقول مانند خودرو و اشیاء گرانبها، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و تخلیه تخصص ویژه دارند. صداقت، پشتکار و تلاش مستمر برای احقاق حق موکل از ویژگی های برجسته ایشان است که منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه لوایح، دادخواست ها و قراردادهای داخلی و خارجی 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف خانواده، ملکی، ثبتی و حقوقی 

آدرس: زنجان

زهرا عربلو 

زهرا عربلو

سرکار خانم زهرا عربلو از دیگر وکلای زنجان هستند که دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 54855 از قوه قضاییه هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان زنجان نیز می باشند. خانم عربلو چندین سال است که به شغل وکالت مشغول می باشند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده ها در حوزه های مختلف را وکالت نموده اند. ایشان با بهره گیری از دانش و سواد حقوقی خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده ها را به نتیجه دلخواه موکل خود برسانند. همکای با موسسات و شرکت های مختلف هم در کارنامه کاری این وکیل با تجربه دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های مالی و تجاری مانند مناقصات، چک و سفته 
 • قبول پرونده های مواد مخدر، قاچاق و مصرف آن و همچنین قاچاق ارز و کالا 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، شهرداری، جهاد کشاورزی و تخلیه 

آدرس: زنجان، خیابان صفا، کوچه فتحی لو، پلاک 22، ساختمان بهروز، طبقه 2، واحد 204

جواد شعوری 

جواد شعوری

جناب آقای جواد شعوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زنجان هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 34425 از قوه قضاییه شده اند. ایشان حدود دو دهه است که در زمینه وکالت دعاوی مختلف فعالیت می کنند و سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل بسیاری از اختلافات مراجعین شده است. آقای شعوری با تلاش و انصاف در دریافت حق الوکاله توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • نگارش لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثیتی 

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، رو به روی کوچه پرستار، پلاک 151

مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت

سرکار خانم مرجان فیروزبخت از وکلای معروف و توانمند زنجان هستند که وکالت دعاوی بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک از قوه قضاییه شدند و وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی، مهارت و تجربه خود در پرونده های بسیاری بهترین نتایج را برای موکلین خود به دست آورده اند. خانم فیروزبخت در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند و نتایج مطلوبی را به دست آورده اند. ایشان توانسته اند لقب بهترین وکیل زنجان را به دست آورند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ثبتی و کیفری

 آدرس: زنجان، خیابان صفا، رو به روی دانشکده پزشکی، ساختمان صفا، طبقه2، واحد 36

جمشيد محمدپور ايلو

جمشید محمدپور ایلو

از وکلای خوب و معروف زنجان می توان به جناب آقای جمشید محمدپور ایلو اشاره نمود. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک هستند که موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند از قوع قضاییه شدند. آقای محمدپور همچنین و عضو کانون وکلای دادگستری استان زنجان هستند. ایشان در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص و تسلط دارند. درصد بالای موفقیت های آقای محمدپور در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم زنجان بسیار به ایشان اعتماد دارند و ویژگی های ایشان را نیز شناخته اند. 

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی 
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: سعدی، وسط نبش بانک رفاه، کوچه منتخبی، ساختمان سهند، طبقه دوم، واحد 205

فریده باقری

فریده باقری

سرکار خانم فریده باقری وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در زنجان هستند. پروانه وکالت شماره 16322صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. خانم باقری حدود یک دهه فعالیت حقوقی را به ثبت رسانده اند که با کسب موفقیت های بسیاری همراه بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. خدمات مختلف حقوقی توسط خانم این وکیل با تجربه انجام می شود و امکان بهره گیری از مشاوره های ایشان به صورت غیر حضوری هم فراهم است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی ملکی مانند تخلیه و موجر و مستاجر 
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه 
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب 

آدرس: زنجان، دروازه ارگ، ابتدای خیابان 17 شهریور، ساختمان ایلیا، طبقه 3، واحد 6

چگونه بهترین وکیل زنجان را انتخاب نماییم؟ 

نقش وکیل در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری بسیار پر رنگ است و می تواند منجر به نتایج مطلوب گردد. اما این موضوع زمانی میسر می شود که بتوانیم بهترین وکیل را در کنار خود داشته باشیم. نکته مهمی که در این خصوص وجود دارد شناخت بهترین وکیل و مراجعه به اوست که چگونه باید این وکیل را بیابیم. 

در ابتدا باید بدانیم که وکلا در تمام زمینه های حقوقی نمی توانند متخصص و خبره باشند. هر وکیل در تعدادی از زمینه ها تجربه و تخصص بیشتری دارد. پس باید بهترین وکیل را در حوزه موضوع پرونده خود بیابیم. یافتن این وکیل نیاز به تحقیقات و بررسی های گسترده دارد. طبیعتا وکیل حرفه ای در حوزه کاری خود شناخته شده است و افرادی که به دنبال وکیل هستند بارها و بارها نام او را می شنوند.  

اما برای یک انتخاب درست باید سابقه کاری وکیل را مورد بررسی قرار دهیم. یک وکیل خوب دارای سابقه درخشان و تعداد بالایی پرونده موفق در کارنامه کاری خود می باشد. از طریق سایت ها و کانون وکلای دادگستری هم می توان اطلاعات خوبی را در مورد سابقه و فعالیت وکیل کسب نمود. در نهایت با جمع بندی نتایج حاصل اقدام به انتخاب می نماییم. 

چگونه بهترین وکیل در زنجان را انتخاب نماییم؟

تفاوت وکیل کیفری و حقوقی

پرونده های قضایی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. وکلایی که به این پرونده ها رسیدگی می کنند نیز در دو دسته حقوقی و کیفری قرار دارند. وکیل حقوقی در زمینه پرونده هایی که مربوط به مسائل و اختلافات حقوقی است به وکالت مشغول است. اما بهترین وکیل کیفری در ایران وکالت پرونده های کیفری که در آن ها جرم رخ داده است را به عهده می گیرد.  هر یک از دعاوی حقوقی و کیفری روند دادرسی مختص خود را دارند که وکلای این دسته نیز در این حوزه ها دارای اطلاعات حقوقی و تجربه کافی نیز هستند.  

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل زنجان را به شما معرفی نمودیم. یک وکیل خوب و حرفه ای دارای تخصص و تجربه در عرصه وکالت دعاویی است که در حیطه تخصصی کار آن ها قرار دارد. اما یک وکیل در حیطه اختیارات خود می تواند فعالیت نماید و اجازه خارج شدن از این محدوده را ندارد. این حیطه با توجه به نوع پرونده و رضایت طرفین تعیین می شود و در قرارداد وکالت قید می شود.

برای شناخت بهترین وکیل نیاز به انجام تحقیقات از طریق سایت های مختلف و کانون وکلا می باشد. امیدواریم این مقاله در جهت افزایش اطلاعات حقوقی شما خوانندگان عزیز موثر بوده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا