وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یاسوج❤️【سال1403】⚖️

متاسفانه زندگی مشترک بسیاری از زوجین، پس از مدتی به جدایی و طلاق کشیده می شود. توصیه می شود برای پیگیری چنین پرونده هایی از وکلای حاذق کمک گرفته شود. دریافت مشاوره از بهترین وکیل طلاق در یاسوج هم می تواند بر نتیجه این دعاوی تاثیرگذار باشد. از طرف دیگر باید از معایب عدم مراجعه به بهترین وکیل طلاق در یاسوج هم مطلع بود. برای کسب اطلاعات در این زمینه، تا انتهای این مقاله از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در یاسوج کیست؟

وکیل طلاق کسی است که می تواند یک پرونده طلاق را در مسیر درست پیش ببرد و از حقوق قانونی موکل خود دفاع کند. این وکیل تعداد قابل قبولی پرونده وکالت را در سابقه کاری خود دارد و به همین دلیل هم تجربیات زیادی را در چنین پرونده هایی دارد. این موضع نشان دهنده، برخورداری وکیل از سواد و مهارت های کافی است. بهترین وکیل طلاق در یاسوج، واقعیت پرونده و نیجه احتمالی آن را به موکل خود اطلاع می دهد.

در برخی از موارد، وکیل طلاق باید آینده تصمیم موکل را برای او ترسیم نماید و بتواند در موارد خاص، زوجین را از تصمیم خود منصرف نماید. وی باید در ابتدا موکلین را با حقوق خود آشنا نماید و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب پرونده، وکالت آن ها را بپذیرد. یک وکیل طلاق باید بتواند در سایر حوزه های مرتبط با پرونده مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و اجرت المثل هم وکالت نموده و عملکرد خوبی داشته باشد. می توانید مقاله بهترین وکیل خانواده در یاسوج را مطالعه نموده و باسایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل طلاق در یاسوج کیست؟

دریافت مشاوره از بهترین وکیل طلاق یاسوج

وکلا می توانند علاوه بر وکالت، به ارائه مشاوره حقوقی به موکلین خود هم بپردازند. در واقع، یکی از خدمات وکیل ارائه مشاوره است. مشاوره به این معنی است که وکیل حقوق موکل را تعیین نماید، راه حل های ممکن را ارائه نماید، اوراق قضایی را تنظیم کند و در مجموع در حل پرونده کمک نماید اما در دادگاه حضور نداشته باشد.

بهترین وکیل طلاق در یاسوج، برای انجام وکالت ممکن است هزینه های بالایی را طلب نماید. اما موکلینی که توان پرداخت این هزینه ها را ندارند، می توانند از طریق مشاوره به پیگیری و حل پرونده اقدام نمایند. موکل می تواند از مشاورین حقوقی هم که پروانه وکالت ندارند، مشاوره دریافت کنند.

از مزایای دریافت مشاوره این است که نیاز به حضور مراجع نمی باشد و می توان به شکل غیرحضوری، آنلاین و تلفنی هم مشاوره دریافت کرد. در واقع، دریافت مشاوره سبب می شود بتوان با کمترین هزینه، بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یاسوج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
سید مهدی زارعییاسوج، هجرت 3، ساختمان هشت بهشت، طبقه 3، واحد 6
علیرضا امیدیکهگیلویه و بویراحمد، یاسوج
زهرا حرمت نسبیاسوج، خیابان ساحلی، طبقه فوقانی باشگاه آنیل
صادق رستمی فرکهگیلویه و بویراحمد، یاسوج
بهمنیار خسروییاسوج، بلوار کاشانی، رو به روی دادگستری

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یاسوج را بشناسید!

سید مهدی زارعی

سید مهدی زارعی

جناب آقای زارعی وکیل پایه یک دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد هستند که در حال حاضر در یاسوج فعالیت می کنند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 20916 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت را آغاز کردند. آقای زارعی در طول سال های وکالت خود، پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی ایشان همراه بوده است. این وکیل کار کشته در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفق به کسب نتایج مثبتی شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست
 • وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه
 • نگارش و تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه

آدرس: یاسوج، هجرت 3، ساختمان هشت بهشت، طبقه 3، واحد 6

علیرضا امیدی

علیرضا امیدی

جناب آقای علیرضا امیدی از فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج و عضو کانون وکلای استان می باشند. آقای امیدی با تکیه بر دانش و مهارت های خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان در وکالت دعاوی خانواده بسیار موفق عمل کرده اند و عنوان بهترین وکیل طلاق در یاسوج را به دست آورده اند. وکیل علیرضا امیدی در مدت وکالت خود پرونده های بسیاری را در حوزه های مختلف وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج

زهرا حرمت نسب

زهرا حرمت نسب

سرکار خانم حرمت نسب جزو وکلای توانمند و شناخته شده در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند. ایشان وکالت دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان، مهریه، چک و سفته را می پذیرند. خانم زهرا حرمت نسب چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم یاسوج مشغول می باشند. ایشان سابقه همکاری با برخی شرکت های خصوصی را در کارنامه کاری خود دارند. آمار موفقیت ایشان در حرفه خود قابل توجه بوده و گویای توانایی و مهارت بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند ارث و وصیت، انواع طلاق و مهریه
 • تخصص در تنظیم و نگارش کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • پذیرش پرونده های ملک آپارتمان ها، شهرداری، موجر و مستاجر، تخلیه و سرقفلی

آدرس: یاسوج، خیابان ساحلی، طبقه فوقانی باشگاه آنیل

صادق رستمی فر

صادق رستمی فر

جناب آقای صادق رستمی فر وکیل فعال در یاسوج می باشند که موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 29055 می باشند. آقای رستمی فر باسواد، منصف، متعهد، با اخلاق و تلاش گر هستند. ایشان به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند. این وکیل خبره توانسته اند عنوان بهترین وکیل طلاق در یاسوج را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج

بهمنیار خسروی

بهمنیار خسروی

آقای خسروی را می توان به عنوان یکی از وکلای دادگستری معروف استان کهگیلویه و بویراحمد نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق می باشند که توانسته اند پروانه وکالت دریافت کنند و عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای بهمنیار خسروی طی این سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مهاجرت و تابعیت
 •  وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت
 • پذیرش دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل و سرقت

آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، رو به روی دادگستری

مرتضی بهشتی

مرتضی بهشتی

مرتضی بهشتی فارغ التحصیل رشته حقوق است که به عنوان بهترین وکیل خانواده در یاسوج فعالیت می کنند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 5442 شدند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای بهشتی به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان دارای ویژگی های برجسته ای همچون تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری مختلف

آدرس: یاسوج، بلوار ابوذر، نبش فرعی 14، جنب نانوایی

فرهاد رئیسی

فرهاد رئیسی

فرهاد رئیسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند. ایشان سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما تخصص ویژه ای در پرونده های خانواده و طلاق دارند. ایشان به صفاتی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار مزین هستند. این وکیل در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته اند. تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت ایشان به موفقیت ختم شده اند که نشانه دانش و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • تخصص در پرونده های عقود و معاملات، شهرداری، چک و سفته

آدرس: یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، ساختمان پزشکی باران، طبقه 3، واحد 6

مهناز باقری

مهناز باقری

سرکار خانم مهناز باقری وکیل پایه یک دادگستری یاسوج هستند که سال ها است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که در سال 91 موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم باقری مشاور حقوقی قابلی هستند که توانسته اند بسیاری از مشکلات موکلین خود را حل و فصل نمایند. ایشان با بسیاری از سازمان ها و ارگان ها به عنوان وکیل و مشاور همکاری نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در زمینه دعاوی خانواده
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نگارش و تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی

آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی 15، رو به روی ساختمان جدید دادگاه

حسن انصاری مفرد

حسن انصاری مفرد

آقای انصاری مفرد دارنده پروانه وکالت شماره 26814 هستند. ایشان سال های زیادی را در دادگاه های کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان یاسوج به وکالت پرداخته اند. جناب آقای حسن انصاری مفرد چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند و با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. این وکیل حاذق همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدامی فرو گذار نیستند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصیی حضوری و غیر حضوری

آدرس: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، خیابان هجرت 3، ساختمان هشت بهشت

ساسان برناپور

ساسان برناپور

آقای ساسان برناپور در دسته وکلای سرشناس و توانمند یاسوج قرار دارند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. وکالت پرونده های طلاق، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، تملک آپارتمان ها و بسیاری از دعاوی دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج

معایب عدم مراجعه به بهترین وکیل طلاق در یاسوج

برخی از موکلین پرونده های طلاق، به دلیل هزینه های وکیل، تصمیم می گیرند شخصا پیگیری پرونده را به عهده بگیرند. لازم به ذکر است که اجباری برای مراجعه به وکیل در چنین دعاوی وجود ندارد اما عدم مراجعه به وکیل نیز عواقبی را به دنبال دارد. می دانیم که پیگیری پرونده های قضایی نیاز به اطلاعات تخصصی دارد که افراد عادی از آن بی بهره هستند. نداشتن وکیل ممکن است منجر به قرار گرفتن پرونده در مسیر نادرست شود. به همین دلیل امکان طولانی شدن پرونده و حتی کسب نتایج نامطلوب هم وجود دارد.

در صورت عدم حضور بهترین وکیل طلاق در یاسوج، حتی ممکن است حقوق افراد تضییع شود. در چنین شرایطی، طرفین دعوا خود باید در دادگاه حاضر شوند و همین موضوع ممکن است منجر به ایجاد تنش های جانبی در پرونده شود. حضور موکل مستلزم صرف وقت و هزینه بیشتری می باشد.

معایب عدم مراجعه به بهترین وکیل طلاق در یاسوج

انواع طلاق

طلاق از جهات مختلف دارای تقسیم بندی های گوناگونی می باشد. از نظر فرد درخواست کننده، طلاق به 3 دسته طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی تقسیم می شود. اما در یک دسته بندی دیگر، طلاق را بر اساس امکان رجوع تقسیم بندی کرده اند که دو دسته در این نوع تقسیم تعریف شده است.

طلاق رجعی: این نوع طلاق زمانی مطرح می شود که زوجین بتوانند تا قبل از اتمام دوران عده دوباره به یکدیگر رجوع نمایند. این نوع طلاق نیازی به انجام عقد مجدد ندارد و خود دارای انواع مختلفی می باشد.

طلاق بائن: طی این طلاق مرد نمی تواند بدون خوانده شدن صیغه عقد، به همسر خود رجوع نماید. این طلاق نیز در شرایطی خاصی اتفاق می افتد، مانند زمانی که طلاق قبل از نزدیکی اتفاق بیفتد.

کلام آخر

وکیل طلاق وکالت پرونده های طلاق را به عهده می گیرد و در این مسیر مکی تواند وکیل زوج یا زوجه باشد. بهترین وکیل طلاق در یاسوج باید توان و تجربه کافی برای وکالت این دعاوی و همچنین دعاوی مربوطه را داشته باشد. موکلین می توانند برای کاهش هزینه های خود از این وکلا مشاوره بگیرند و خود پیگیری پرونده را به عهده بگیرند. عدم مراجعه به وکیل ممکن است عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. از جمله این که حقوق فرد ضایع گردد و روند دادرسی پرونده طولانی شود. تمام سعی خود را به کار بردیم تا اطلاعات جامعی را در خصوص وکیل طلاق در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. خوشحالیم که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید و از این بابت از شما سپاسگزاریم. شما خوانندگان گرامی می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا