وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان بپردازیم، لذا اگر به دنبال بهترین وکلا در حوزه کلاهبرداری هستید ادامه مطلب را در این مقاله از دست ندهید. امروزه کلاهبرداری از رایج‌ترین جرایمی است که در دادگاه ثبت می‌شود. پرونده‌های کلاهبرداری از حساسیت فوق العاده بالای برخوردار بوده و لازم است که برای حل این پرونده‌ها از یک وکیل خبره و کاربلد بهره گیرید. وکیل کلاهبرداری باید سابقه کاری فوق العاده بالایی در جرایم کیفری و حقوقی نسبت به پرونده‌های کلاهبرداری داشته باشد تا بتواند بهترین نتایج را از حل این پرونده ها برای شما به ارمغان آورد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کیست؟

وکیل کلاهبرداری کاربلد و خبره فردی است که در زمینه حقوقی و کیفری پرونده‌های کلاهبرداری زیادی را با موفقیت در کارنامه خود به ثبت رسانده باشد. لازم است که بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان با تمامی قوانین و مقررات کشور در رابطه با کلاهبرداری آشنایی داشته باشد تا بتواند در برابر حقوق شما در این پرونده‌ها دفاع کند. فراموش نکنید که پرونده‌های کلاهبرداری از حساسیت زیادی برخوردار می‌باشد، از این رو برای رسیدن به بهترین نتایج در پرونده‌های کلاهبرداری باید وکیلی را استخدام کنید که پروانه پایه یک دادگستری را داشته باشد و در زمینه خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی و ثبتی مهارت و تخصص بالایی را به خود اختصاص دهد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کیست؟

جرم کلاهبرداری چگونه اثبات می‌شود؟

اثبات جرم کلاهبرداری توسط بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان از اقدامات بسیار مهم به شمار می‌رود. طبق قوانین کشور جرم کلاهبرداری به اشکال مختلفی مثل علم قاضی، شهادت، اقرار و سوگند مشخص می شود که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم.

 • علم قاضی: علم قاضی از ادله‌های مهم در اثبات دعوا به شمار می‌رود.طبق قانون مجازات اسلامی کشور علم قاضی به معنای اطمینان حاصل کردن از مستنداتی است که در حضور وی مطرح می شود. در مواقعی که مستند حکم کلاهبرداری علم قاضی باشد قاضی موظف به امارات و قرائن علم خود به صورت صریح در حکم کلاهبرداری است.
 • شهادت: یکی دیگر از ادله‌های مهم اثبات جرم کلاهبرداری شهادت است. طبق قوانین و مقررات کشور شهادت به این معنی می‌باشد که شخصی در حضور قاضی در مراجع قضایی به مجرم بودن شخص اقرار کند و قسم بخورد که از جرم کلاهبرداری شخص مذکور آگاهی دارد. لازم به ذکر بوده که شاهد باید از شرایط خاصی مثل بلوغ ،عقل، نداشتن منفعت شخصی از دعوا و عدالت برخوردار باشد.
 • اقرار: اقرار از دیگر ادله‌های مهم در اثبات جرم کلاهبرداری محسوب می‌شود. طبق قانون کشور اقرار به معنای این است که شخص متهم اعتراف به جرم کلاهبرداری نماید.
 • سوگند: سوگند نیز از ادله‌های مهم در اثبات کلاهبرداری محسوب می‌شود. طبق قانون مجازات اسلامی کشور سوگند به معنای گواه قرار دادن خداوند به درستی کلام ادعا کننده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان را بشناسید!

میترا بی ریایی ‌

میترا بی ریایی ، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی ، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان ، تجربه موفق در احقاق حقوق موکلین
و دستیابی به نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی و ملکی نظیر بطلان معاملات و ابطال اسناد رسمی ، الزام به تنظیم اسناد رسمی ، مطالبات از قبیل بارنامه ها و چک و سفته ، و در پرونده های کیفری به ویژه دفاع از متهمین در جرایم  مفاسد اقتصادی ، کلاهبرداری و نظیر کلاهبرداری ، اخلال در نظام اقتصادی و پولی کشور ، جعل اسکناس و اسناد مالی
،پولشویی ، فروش مال غیر، تبانی برای بردن مال غیر، خیانت در امانت ،جعل و استفاده از سند مجعول ، روابط نامشروع ، لواط ، زنای به عنف ، آدم ربایی
سرقت مسلحانه ، حمل و نگهداری مشروبات الکلی ، نزاع دسته جمعی ، قتل و همچنین جرائم مربوط به مبحث مواد مخدر و کارنامه درخشان در خصوص پذیرش اعاده دادرسی
متهمین محکوم به اعدام

آدرس دفتر : اصفهان ، خیابان چهارباغ بالا ، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری ، ساختمان دیبا ، طبقه پنجم واحد ۹

مشاوره با هماهنگی قبلی

شماره تماس : 09139081597

آیدی تلگرام : Lawyer_ Biriaiee@

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

دانیال گشتاسبی

دانیال گشتاسبی

آقای دانیال گشتاسبی مشاور حقوقی و از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان می‌باشد. آقای گشتاسبی دارای مدرک کارشناسی ارشد جرم شناسی و حقوق جزا بوده و متخصص در دعاوی مختلف تجاری، مالی، داوری، چک و اختلافات مالی می باشد و سابقه کاری درخشانی را در امور مربوط به کلاهبرداری در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در پرونده‌های مربوط به سرقت و خیانت در اموال
 •  مشاوره و وکالت در امور مربوط به کلاهبرداری
 • مشاوره و وکالت در دعاوی ملکی مانند زمین، ثبت اسناد، املاک، اختلاف در مالکیت، شهردار، جهاد کشاورزی و مستاجر و موجر

 آدرس: اصفهان، میدان جمهوری، نبش خرم، جنب بانک تجارت، ساختمان ستاره، طبقه چهارم

محمد حسین انصاری مهیاری

محمد حسین انصاری مهیاری

 آقای انصاری مهیاری از مشاورین حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان می‌باشد. ایشان سابقه کاری درخشانی را در امور کیفی، خانوادگی، حقوقی، قضایی، ملکی و ثبتی داشته و جزو بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان محسوب می‌شود.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در انواع دعاوی مربوط به اموال و اسناد، ربا، سرقت، خیانت در اموال تقلب و تزویر
 •  وکالت و مشاوره در امور املاک مانند تخلیه، شهرداری، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، زمین اوقاف و شهری 

 آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، خیابان سعادت آباد، ساختمان اداری پرستیژ، طبقه سوم، واحد پنجم

زهرا جمالی

زهرا جمالی

سرکار خانم جمالی از بهترین وکلای پایه دادگستری و مشاورین حقوقی در کانون وکلای اصفهان به حساب می‌آید. خانم جمالی با سابقه کاری درخشان در انواع پرونده‌های کلاهبرداری و کیفری جزو بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان محسوب می‌شود. سرکار خانم زهرا جمالی دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در رشته حقوق می‌باشد.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در جرایم کلاهبرداری اموال و اسناد، خیانت در اموال، جعل، تقلب، انتقال مال غیر ربا و…
 • وکالت و مشاوره در دعاوی ملکی مانند خرید و فروش، ثبت اسناد، مستاجر و موجر، منابع طبیعی و تخلیه

 آدرس: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، ساختمان 84

محمد اسماعیل بلانی

محمد اسماعیل بلانی

آقای  اسماعیلی بلانی با داشتن مدرک رشته جرم شناسی و حقوق جزا از وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد در اصفهان هستند ایشان با سابقه کاری بی‌نظیر در پرونده‌های مختلف کلاهبرداری و خیانت در اموال جزو بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان محسوب می‌شود.

 خدمات:

 • وکالت و مشاوره در انواع دعاوی کلاهبرداری، جرایم علیه اموال، تقلب، انتقال و فروش مال غیر و دعاوی ملکی مانند مستاجر و موجر، جهاد کشاورزی، تخلیه و سرقفلی تخلیه و سرقفلی
 •  مشاوره و وکالت در انواع دعاوی کیفری، خانوادگی و ملکی

آدرس: اصفهان، خیابان جی غربی، ابتدای خیابان تالار، نبش کوچه چهارم، ساختمان ره آورد، طبقه سوم

سید مجید روحانی اصفهانی

سید مجید روحانی اصفهانی

آقای روحانی اصفهانی با تخصص در امور مختلف کیفری حقوقی و کلاهبرداری از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان شناخته می‌شود. آقای سید مجید روحانی اصفهانی در دعاوی مختلف انحصار وراثت، اسناد تجاری، تقلب، تزویر و کلاهبرداری، چک و سفته و مطالبه سود بانکی سابقه کاری درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 خدمات:

 •  مشاوره و وکالت در امور مربوط به ارث و انحصار وراثت
 •  مشاوره و وکالت در امور مربوط به تقلب کلاهبرداری و امور ملکی

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، طبقه فوقانی، گز مظفری

دکتر ژاله مبشری ریزی

دکتر ژاله مبشری ریزی

دکتر ژاله مبشری ریزی جزو بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان و از وکلای پایه یک دادگستری به شمار می‌رود. سرکار خانم مبشری ریزی با داشتن 8 سال سابقه کاری موفق در انواع دعاوی کلاهبرداری، خانوادگی، سیاسی، ملکی کیفری و حقوقی از کاربلدترین و با تجربه‌ترین متخصصان در انواع دعاوی حقوقی به شمار می‌رود. سرکار خانم مبشری ریزی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق قضایی، مدرک ارشد رشته حقوق مالکیت و مدرک دکترای رشته حقوق تخصصی می‌باشد.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در انواع پرونده‌های کلاهبرداری
 •  وکالت و مشاوره در انواع پرونده‌های کیفری، سیاسی و حقوقی

آدرس: اصفهان، زرین شهر، فهمیده، بلوار امام حسین، خیابان کاشانی

مریم قربان پور دشتکی

مریم قربان پور دشتکی

سرکار خانم مریم دشتکی با بیش از 12 سال سابقه کار در انواع دعاوی کلاهبرداری، خانوادگی، کیفری و ثبتی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان به شمار می‌رود. لازم به ذکر بوده که خانم مریم قربان پور دشتی سابقه همکاری با موسسات مالی و بانک صادرات را نیز دارد.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در امور مختلف کلاهبرداری
 •  مشاور دعاوی خانوادگی، ثبتی و حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، روبروی بیمارستان مهرگان، ساختمان کیان، طبقه 3،  واحد 8

دامون صادقی

دامون صادقی

آقای صادقی جزو بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان و از بهترین متخصصان امور مختلف حقوقی و کیفری به شمار می‌رود. ایشان با 13 سال سابقه کار درخشان توانسته است سابقه کاری درخشانی را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در کارنامه خود به ثبت برساند.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در امور حقوقی و کیفری
 •  مشاوره و وکالت در انواع دعاوی مربوط به کلاهبرداری

آدرس: اصفهان، خیابان خاقانی، جنب قنادی اندلس، ساختمان پارس، طبقه دوم، واحد سوم

انواع کلاهبرداری را بشناسید!

کلاهبرداری در حالت کلی به دو دسته کلاهبرداری مشدد و کلاهبرداری ساده دسته‌بندی می‌شود. هنگامی که یک پرونده کلاهبرداری دارای سه شرط زیر باشد کلاهبرداری مشدد در نظر گرفته می‌شود:

 • شرط اول یا نخست در پرونده کلاهبرداری مشدد این است که شخص متهم یا مجرم کارمند موسسات عمومی یا تحت نظر دولت باشد.
 • شرط دوم در پرونده‌های کلاهبرداری مشدد این است که افراد یا فرد کلاهبردار عنوان یا سمت خاصی از کارمندان دولت یا موسسات مختلف تحت نظر دولت را برای انجام امور کلاهبرداری جعل کرده باشد.
 • شرط سوم جهت مشدد شدن پرونده کلاهبرداری این است که شخص کلاهبردار امور کلاهبرداری را از طریق ارتباطات جمعی مانند تلویزیون، روزنامه یا رادیو انجام داده باشد. البته امروزه شبکه‌های اجتماعی فعال نیز در قالب شرط سوم از پرونده‌های کلاهبرداری قرار می گیرند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان باید با تمامی این شروط آشنایی کامل داشته باشد و بتواند از طریق قانون کشور در سریع‌ترین زمان ممکن نوع جرم کلاهبرداری را شناسایی کرده و اقدام به حل پرونده کلاهبرداری نماید. لازم به ذکر بوده که نوع کلاهبرداری در مجازات آن از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به نوع پرونده کلاهبرداری روند قانونی حل این پرونده‌ها متفاوت است.

 لذا زمانی که اقدام به استخدام وکیل کلاهبرداری برای حل این پرونده‌های خود می کنید ابتدا سابقه کاری وکیل مربوطه را در حل پرونده‌های کلاهبرداری ساده و مشدد بررسی کرده و سپس با توجه به موضوع کلاهبرداری و نوع کلاهبرداری وکیل مربوطه را استخدام کنید.

انواع کلاهبرداری را بشناسید!

مجازات انواع کلاهبرداری

پس از این که توسط بهترین وکیل در اصفهان به نتیجه مورد نظر خود از حل پرونده کلاهبرداری رسیدید نوبت به مجازات فرد کلاهبردار می‌رسد. مجازات کلاهبرداری با توجه به نوع کلاهبرداری و موضوع کلاهبرداری می‌تواند متفاوت باشد. در کلاهبرداری ساده در کلاهبرداری مالی در صورتی که شخص کلاهبردار بیشتر از   100 میلیون تومان کلاهبرداری کرده باشد یک تا هفت سال و در کلاهبرداری کمتر از 100 میلیون شش ماه تا سه سال حبس می‌خورد.

در کلاهبرداری مشدد چنانکه مبلغ کلاهبرداری کمتر از 100 میلیون تومان باشد فرد کلاهبردار از یک  تا پنج  سال و در صورتی که مبلغ کلاهبرداری بیشتر از 100 میلیون باشد فرد کلاهبردار بین دو تا ده سال حبس می‌خورد. توجه داشته باشید که نقش بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان در حل این پرونده‌ها و نوع مجازات کلاهبردار نیز بسیار اهمیت دارد، بنابراین لازم است که یک وکیل خبره و کاربلد را در حل این پرونده‌ها استخدام کنید.

مجازات انواع کلاهبرداری

کلام آخر

کلاهبرداری از پرونده‌های رایج دادگاه‌های امروزه به حساب می‌آید. برای حل این پرونده‌ها باید یک وکیل خبره و کاربلد را استخدام کنید تا به نتایج مطلوب در این زمینه برسید. البته لازم است که قبل از استخدام وکیل کلاهبرداری مشخصات بهترین وکلای کلاهبرداری را بشناسید تا طبق موضوع و نوع کلاهبرداری یک وکیل خبره و کاربلد را استخدام کنید. در این مقاله از وب سایت وکیل چی به معرفی بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان پرداختیم، شما می‌توانید برای حل انواع پرونده‌های کلاهبرداری خود به این وکلا مراجعه کرده و به نتایج مطلوبی در حل پرونده‌های کلاهبرداری خود برسید.

کلاهبرداری به چند دسته تقسیم می‌شود؟

 کلاهبرداری به دو دسته ساده و مشدد تقسیم می‌شود.

مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان چیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری با انواع کلاهبرداری و قوانین و مقررات کشور در این زمینه آشنایی کافی را دارد و با تلاش و پشتکار از حق موکل خود در پرونده‌های کلاهبرداری دفاع می‌کند.

مجازات کلاهبرداری به چه عواملی بستگی دارد؟

مجازات کلاهبرداری به موضوع و نوع کلاهبرداری بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا