وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله، سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان آشنا کنیم و در ادامه به بررسی وظایف آن ها در دعاوی خانوادگی بپردازیم. از گذشته تا امروز، موضوع تشکیل خانواده، یک دغدغه مهم بوده است. شناخت دقیق طرفین از یکدیگر، توان حل مشکلات به وجود آمده در زندگی مشترک و در نهایت حفظ بنیان خانواده، یکی از اساسی ترین مسائل جوامع بشری است. اما با وجود تمام تلاش ها برای تحکیم بنیان خانواده، مسائل و مشکلات بسیاری در حوزه خانواده ایجاد می شود که نیاز به مراجعه به دادگاه ها و به دنبال آن وکیل خانواده می باشد. اگر شما هم در اصفهان زندگی می کنید و به دنبال یافن بهترین وکیل خانواده هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

تمامی وکلای دادگستری، از جمله یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که پروانه وکالت فعال دارند، می توانند در تمامی زمینه های قضایی، حقوقی و خانواده فعالیت کنند. به دلیل اهمیت و گستردگی بسیار بالای پرونده های ارجاعی به دادگاه با موضوع خانواده و مشکلات خانوادگی، وکلا سعی بر این دارند تا به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی خانوادگی مشارکت کرده و وکالت طرفین را بر عهده گرفته و به صورت حرفه ای به این نوع وکالت اشتغال یابند.

وکیل خانواده به وکلایی گفته می شود که به صورت حرفه ای و تخصصی مسائل و مشکلات مربوط به زندگی زناشویی را مورد بررسی قرار می دهند و معمولا دعاوی خانوادگی از جمله: مهریه، طلاق، نفقه و واگذاری حضانت فرزندان و… را بر عهده می گیرند. لازم به ذکر است که یک وکیل فعال در دعاوی خانواده باید بر تمامی قوانین این بخش اشراف داشته باشد تا بتواند نقش خود را در حمایت از موکل خود به خوبی ایفا نماید. از طرف دیگر ضروری است که یک وکیل خانواده خوب، به اصول و فنون مذاکره مسلط باشد تا بتواند برخی از پرونده های خانواده را به آشتی برساند.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده در گام اول، ایجاد راهکارهای مناسب در جهت رفع اختلاف پیش آمده در بین زوجین و ایجاد صلح و سازش در بین آن ها است. در صورت عدم سازش و تداوم مشکل و اصرار زوجین بر جدایی و همچنین مراجعه آن ها به دادگاه و انجام تشریفات قانونی و در نهایت انتخاب یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان، این امکان به وکیل داده می شود که با رعایت عدل و انصاف و صداقت در کلام، رعایت اصول اخلاقی و موازین شرعی و قانونی، اقدامات لازم جهت پیگیری پرونده موکلین را بر عهده گیرد. او باید تمام تلاش و درایت و تجربیات خود را به کار گرفته تا بتواند از موکل خود در دادگاه به نحو احسن دفاع کند و در نتیجه پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

در پرونده های خانواده، مسائل جانبی مانند مهریه، نفقه، جهیزیه و شرایط فرزندان هم مطرح خواهد شد که وکیل باید بتواند در این بخش ها هم بهترین دفاعیه ها را ارائه نماید. وکیل باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا موجب اقناع دادگاه و قاضی به نفع موکل خود گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی،کیفری، ثبتی، خانواده، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وکیل خانواده متخصص در پرونده های حضانت فرزند

یگی از موضوعاتی که در حوزه خانواده و همزمان با رسیدگی به دعاوی طلاق توسط بهترین وکیل خانواده در اصفهان مورد بررسی قرار می گیرد حضات فرزند است. طبق ماده 1168 قانون مدنی حضانت فرزندان حق و تکلیف والدین می باشد و براساس ماده 1171 قانون مدنی اگر یکی از والدین فوت کند نگهداری و رسیدگی به فرزندان بر عهده والد دیگر خواهد بود مگر آن که در صورت فوت پدر مراقبت و نگهداری از فرزندان توسط مادر خلاف مصلحت آن ها باشد.

طبق قانون در صورت طلاق و جدایی زوجین حضانت و نگهداری از فرزند (دختر و پسر) تا 7 سالگی بر عهده مادر بوده و بعد از آن تا زمانی که به سن بلوغ برسند حضانت بر عهده پدر می باشد و پس از آن خود می توانند برای زندگی با پدر و یا مادر تصمیم گیری کنند.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان می تواند با ارائه ادله قابل اثبات حق حضانت را از هر کدام از والدین سلب نموده و به دیگری واگذار کند. ذکر این نکته نیز لازم است که دادگاه برای حضانت فرزندان، قبل از هر چیز مصلحت آنان را در اولویت قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را بشناسید!

حمید بابایی

وکیل حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره
 • دکتری تخصصی و کاربردی عملی DBA
 • کارشناس ارشد حقوق جزا، جرم شناسی جنایی
 • موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: ۱. جرایم امنیتی و تبلیغی۲. موفقیت در پرونده بلاگرها مجازی۳. پرونده های قتل خشن ۴. پرونده های ناموسی و تجاوز ۵. پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶. جرایم اقتصادی و پول شویی شرکت ها ۷. جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸. جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت ۹. پرونده های کاربری ‍۱۰. پرونده های قاچاق ارز ،کالا در تعزیرات ۱۲. پرونده های سالب حیات و درجه1 و مواد مخدر ۱۳. درگیری مسلحانه و چندین پرونده کیفری موفق دیگر
 • موفقیت مختلف پرونده های حقوقی، ملکی، مطالبه وجه، پرونده های خانواده، طلاق و …
 • دارای تقریبا ۳۰۰۰ پرونده موفق
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی کیفری، جزایی و جنایی
 • همچنین دارای تیم حقوقی قوی وکیل در دفتر، جهت هم فکری و تبادل نظر جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

شماره تماس: 09131170470 – 09129172760

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم نفیسه عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند. ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می باشد.

پرونده های مرتبط با موضوعات مختلفی را می پذیرند از جمله:

 • خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمیکن، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و …
 • پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث ( اصلی – اجرایی ) و …
 • فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
 • تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهدنامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نفیسه عرب زاده با شماره زیر در تماس باشید:

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب ساختمان اسنوا، طبقه دوم

شماره تماس: 09130138072

دکتر سید ناصر شجاعی

دکترسیدناصرشجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی با ده سال سابقه وکالت ، داور دادگستری و استاد دانشگاه می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان در زمینه امور داوری و حل مسالمت آمیز اختلافات تخصص ویژه دارند. مدرک تحصیلی آقای شجاعی دکترای امور حقوقی است که ایشان در خصوص حقوق خانواده و شرکت های تجاری فعالیت بیشتری دارند.

تخصص و مهارت:

 • حل اختلافات حقوقی در کمتر از یک ماه
 • ازطریق مسالمت آمیز شامل دعوت به مذاکره و سازش ٫ صدور رای داوری ٫ ابطال رای داور ٫ اجرای رای داور  تحت نظارت دادگستری
 • وکالت از امور شرکت های تجاری ٫ مطالبات ٫ اختلافات قراردادی ٫ مشارکت در امور تجاری ٫ انعقاد قرارداد های حرفه ای و …
 • امور خانواده شامل امور طلاق ٫ مهریه ٫ فسخ نکاح ٫ امور خانوادگی

آدرس: اصفهان شیخ مفید جنب کوچه شماره پنج ساختمان ۵۷ طبقه اول

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۲۶۴۵۴

وبسایت: hamfekran24.ir

 مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ اصفهان به کار وکالت مشغول می باشد؛ وی یک وکیل بسیار باسابقه و مجرب در همه دعاوی ها است و تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. آقای باباشاهی نتایج کاملا مطلوبی را برای هر یک از پرونده های حقوقی مردم شهر اصفهان رقم می زند. وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری مانند خانواده، مهریه، اختلاف در مالکیت، تملک آپارتمان ها، اعسار، چک و سفته توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و سابقه کار در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد (آتش سابق)، نهرفرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تاریخی و بزرگ اصفهان به فعالیت های مختلف حقوقی به طور حرفه ای می پردازد. وی تلاش هایش را جهت اخذ یک نتیجه خوب و عالی از پرونده می کند و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. ایشان بهترین وکیل مهریه در اصفهان است که دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • تنظیم قراردادهای مختلف
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09132013584

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5

علی شیرزاده

علی شیرزاده

 علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در اصفهان است که توسط مردم عزیز معرفی شده است و تسلط بسیار زیادی به تمام قوانین حقوقی دارد. ایشان تاکنون مشاوره های حضوری و غیرحضوری به مردم شهر اصفهان ارائه داده است. آقای شیرزاده با به کارگیری دانش و تجربه خود و آشنایی با مراحل پیگیری پرونده ها در دادگاه های مختلف، موفق به کسب نتایج مطلوب در پرونده های خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نگارش اوراق قضایی از جمله شکوائیه و دفاعیه
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است. وی در حوزه دعاوی های مختلف خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره تخصص دارد و فعالیت می کند. سرکار خانم جهانبخش یک وکیلی بسیار صادق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین و مراجعین خود دارد. سابقه درخشان ایشان به دلیل مهارت بالا در امر وکالت و همچنین تلاش مستمر برای احقاق حق موکل می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت

شماره تماس: 09131106256

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی بهترین وکیل مهریه در اصفهان و وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های مختلف کاملا حرفه ای عمل می کند و مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد؛ ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. خام بهشتی مشاوره های بسیار تخصصی به موکلین و مشاورینش ارائه می دهد. سرکار خانم بهشتی در اصفهان مشغول به کار می باشد و مورد رضایت مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان
 • عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و غیره
 • رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان

شماره تماس: 09139139163

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

مهدی علیجانی

مهدی علیجانی

 مهدی علیجانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی اصفهان است و در ضمن مشاور حقوقی می باشد و همچنان به کار و فعالیت حقوقی در این شهر مشغول است؛ وی در وزارت ارشاد، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و بهزیستی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت داشته است و یکی از وکلای باسابقه در شهر اصفهان می باشد. آقای علیجانی به دلیل تسلط بر قوانین و فنون مذاکره توانسته اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مطلوب به سرانجام برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137147314

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37

حسن شیروانی فیل آبادی

حسن شیروانی فیل آبادی

 حسن شیروانی فیل آبادی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ اصفهان می باشد و هر یک از دعاوی ها را به طور کاملا حرفه ای انجام می دهد و مسلط است. وی با لقب بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است و به زبان انگلیسی جهت بررسی کردن قرارداد ها مسلط می باشد. کسب موفقیت های بسیار، منصف بودن، حسن خلق و پشتکار ایشان سبب شهرت این وکیل با تجربه در میان مردم است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 03132276920

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم شفایی اول کوچه سجاد 2، پلاک 6

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

حوزه فعالیت وکیل خانواده بسیار گسترده تر از چیزی است که همه ما در مورد آن شنیده ایم. گاهی نام پرونده هایی که به وکلای خانواده از جمله بهترین وکیل خانواده در اصفهان، ارجاع می شود را نیز هنوز نشنیده ایم در این جا به تعدادی از این موارد اشاره ای کوتاه می کنیم:

 • دعاوی مربوط به دوران نامزدی
 • اجازه ازدواج
 • فسخ نکاح
 • استرداد جهیزیه با کمک بهترین وکیل استرداد جهیزیه در تهران
 • ازدواج موقت و صیغه
 • واگذاری فرزند خوانده به دختران مجرد
 • تغییر جنسیت

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

خصوصیات یک وکیل خانوادگی

درایت و تسلط وکیل انتخابی در دعاوی خانواده به جهت پیروزی پرونده و تعیین حکم در محاکم قضایی بسیار حائز اهمیت است. با دانستن خصوصیات کلی یک وکیل حرفه ای از جمله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می توان با اطمینان از نتیجه پرونده، پا به عرصه دادگاه گذاشت. در اینجا به اختصار به چند ویژگی بهترین وکیل اصفهان می پردازیم:

 • دانش کافی: یک وکیل خوب و آگاه می تواند موکل خود را با قانون و زوایای کلی پرونده آشنا کند و با مشاوره درست و دقیق، موضوع پرونده را پیگیری کند تا در نهایت پرونده به نتیجه مطلوب برسد.
 • صادق بودن: صداقت وکیل انتخابی بسیار با اهمیت است. وکیلی که با صداقت و راستگویی، موکل خود را در جریان روند پرونده قرار می دهد به او این امکان را می دهد که تصمیمات منطقی و به دور از هرگونه هیجان بگیرد.
 • دلسوز: دلسوزترین و بهترین وکیل خانواده در ایران باید به اندازه ای فروتن باشد که بتواند برای موکل خود به اندازه کافی وقت بگذارد. او باید بتواند با روشی دوستانه به موکل خود کمک کند و در گام بعدی به دنبال منافع شخصی خود و هزینه های دریافتی وکالت باشد.
خصوصیات یک وکیل خانوادگی

کلام آخر

خانواده نهاد بسیار ارزشمندی است. رشد و بالندگی انسان ها در اجتماع، زندگی اجتماعی و البته در دامان خانواده اتفاق می افتد. وجود خانواده ای سالم با روابط مستحکم، باعث ایجاد صمیمیت، پیوندی عمیق و در نتیجه جامعه ای پربار و موفق به همراه دارد. هرچند اتفاقات تلخ و ناگوار همواره زندگی مشترک را تهدید می کند اما حضور بهترین وکیل خانواده در اصفهان باعث رسیدگی به موقع و رفع احتمالی مشکلات می شود.

خوشحالیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، توجه شما عزیزان به مطالب درج شده، ما را در پیشبرد اهدافمان مصمم تر می کند. شما می توانید در صورت لزوم، جهت مشاوره و دستیابی به بهترین راهکار برای حل مشکلات، از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که در سایت نام برده شده مشاوره بگیرید و همچنین جهت بهره مندی از سایر مطالب مرتبط به سایت وکیل چی مراجعه فرمایید.

برای استرداد جهیزیه باید در دادگاه خانواده دادخواست جهیزیه داد؟و این که این کار باید توسط وکیل انجام شود ؟

خیر، دادخواست استرداد جهیزیه باید به شورای حل اختلاف تقدیم شود. اقدام از طریق وکیل اجباری نیست.

شرایط سلب حضانت فرزند از مادر چیست؟

در مدت زمانی که حضانت فرزند بر عهده مادر است، اگر مادر دچار جنون شود و یا با شخص دیگری ازدواج کند، حضانت فرزند از او سلب می شود.

سلب حضانت فرزند از مادر، سبب سلب ملاقات نیز می شود ؟

خیر، سلب حضانت فرزند هیچ محدودیتی برای مادر ایجاد نکرده و مادر می تواند طبق قرار ملاقات که قاضی معین می کند، با فرزند ملاقات داشته باشد.

4.6/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا