وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله، سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان آشنا کنیم و در ادامه به بررسی وظایف آن ها در دعاوی خانوادگی بپردازیم. از گذشته تا امروز، موضوع تشکیل خانواده، یک دغدغه مهم بوده است. شناخت دقیق طرفین از یکدیگر، توان حل مشکلات به وجود آمده در زندگی مشترک و در نهایت حفظ بنیان خانواده، یکی از اساسی ترین مسائل جوامع بشری است. اما با وجود تمام تلاش ها برای تحکیم بنیان خانواده، مسائل و مشکلات بسیاری در حوزه خانواده ایجاد می شود که نیاز به مراجعه به دادگاه ها و به دنبال آن وکیل خانواده می باشد. اگر شما هم در اصفهان زندگی می کنید و به دنبال یافن بهترین وکیل خانواده هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

تمامی وکلای دادگستری، از جمله یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که پروانه وکالت فعال دارند، می توانند در تمامی زمینه های قضایی، حقوقی و خانواده فعالیت کنند. به دلیل اهمیت و گستردگی بسیار بالای پرونده های ارجاعی به دادگاه با موضوع خانواده و مشکلات خانوادگی، وکلا سعی بر این دارند تا به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی خانوادگی مشارکت کرده و وکالت طرفین را بر عهده گرفته و به صورت حرفه ای به این نوع وکالت اشتغال یابند.

وکیل خانواده به وکلایی گفته می شود که به صورت حرفه ای و تخصصی مسائل و مشکلات مربوط به زندگی زناشویی را مورد بررسی قرار می دهند و معمولا دعاوی خانوادگی از جمله: مهریه، طلاق، نفقه و واگذاری حضانت فرزندان و… را بر عهده می گیرند. لازم به ذکر است که یک وکیل فعال در دعاوی خانواده باید بر تمامی قوانین این بخش اشراف داشته باشد تا بتواند نقش خود را در حمایت از موکل خود به خوبی ایفا نماید. از طرف دیگر ضروری است که یک وکیل خانواده خوب، به اصول و فنون مذاکره مسلط باشد تا بتواند برخی از پرونده های خانواده را به آشتی برساند.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده در گام اول، ایجاد راهکارهای مناسب در جهت رفع اختلاف پیش آمده در بین زوجین و ایجاد صلح و سازش در بین آن ها است. در صورت عدم سازش و تداوم مشکل و اصرار زوجین بر جدایی و همچنین مراجعه آن ها به دادگاه و انجام تشریفات قانونی و در نهایت انتخاب یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان، این امکان به وکیل داده می شود که با رعایت عدل و انصاف و صداقت در کلام، رعایت اصول اخلاقی و موازین شرعی و قانونی، اقدامات لازم جهت پیگیری پرونده موکلین را بر عهده گیرد. او باید تمام تلاش و درایت و تجربیات خود را به کار گرفته تا بتواند از موکل خود در دادگاه به نحو احسن دفاع کند و در نتیجه پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

در پرونده های خانواده، مسائل جانبی مانند مهریه، نفقه، جهیزیه و شرایط فرزندان هم مطرح خواهد شد که وکیل باید بتواند در این بخش ها هم بهترین دفاعیه ها را ارائه نماید. وکیل باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا موجب اقناع دادگاه و قاضی به نفع موکل خود گردد.

وکیل خانواده متخصص در پرونده های حضانت فرزند

یگی از موضوعاتی که در حوزه خانواده و همزمان با رسیدگی به دعاوی طلاق توسط بهترین وکیل خانواده در اصفهان مورد بررسی قرار می گیرد حضات فرزند است. طبق ماده 1168 قانون مدنی حضانت فرزندان حق و تکلیف والدین می باشد و براساس ماده 1171 قانون مدنی اگر یکی از والدین فوت کند نگهداری و رسیدگی به فرزندان بر عهده والد دیگر خواهد بود مگر آن که در صورت فوت پدر مراقبت و نگهداری از فرزندان توسط مادر خلاف مصلحت آن ها باشد.

طبق قانون در صورت طلاق و جدایی زوجین حضانت و نگهداری از فرزند (دختر و پسر) تا 7 سالگی بر عهده مادر بوده و بعد از آن تا زمانی که به سن بلوغ برسند حضانت بر عهده پدر می باشد و پس از آن خود می توانند برای زندگی با پدر و یا مادر تصمیم گیری کنند.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان می تواند با ارائه ادله قابل اثبات حق حضانت را از هر کدام از والدین سلب نموده و به دیگری واگذار کند. ذکر این نکته نیز لازم است که دادگاه برای حضانت فرزندان، قبل از هر چیز مصلحت آنان را در اولویت قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را بشناسید!

حمید بابایی

وکیل حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره
 • دکتری تخصصی و کاربردی عملی DBA
 • کارشناس ارشد حقوق جزا، جرم شناسی جنایی
 • موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: ۱. جرایم امنیتی و تبلیغی۲. موفقیت در پرونده بلاگرها مجازی۳. پرونده های قتل خشن ۴. پرونده های ناموسی و تجاوز ۵. پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶. جرایم اقتصادی و پول شویی شرکت ها ۷. جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸. جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت ۹. پرونده های کاربری ‍۱۰. پرونده های قاچاق ارز ،کالا در تعزیرات ۱۲. پرونده های سالب حیات و درجه1 و مواد مخدر ۱۳. درگیری مسلحانه و چندین پرونده کیفری موفق دیگر
 • موفقیت مختلف پرونده های حقوقی، ملکی، مطالبه وجه، پرونده های خانواده، طلاق و …
 • دارای تقریبا ۳۰۰۰ پرونده موفق
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی کیفری، جزایی و جنایی
 • همچنین دارای تیم حقوقی قوی وکیل در دفتر، جهت هم فکری و تبادل نظر جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

شماره تماس: 09131170470 – 09129172760

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم نفیسه عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند. ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می باشد.

پرونده های مرتبط با موضوعات مختلفی را می پذیرند از جمله:

 • خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمیکن، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و …
 • پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث ( اصلی – اجرایی ) و …
 • فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
 • تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهدنامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نفیسه عرب زاده با شماره زیر در تماس باشید:

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب ساختمان اسنوا، طبقه دوم

شماره تماس: 09130138072

خانم سیده فاطمه طاوسی

خانم سیده فاطمه طاوسی وکیل پایه یک دادگستری شهرستان اصفهان دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشند.

ایشان 6سال سابقه کار در زمینه وکالت های صنعتی و شهرک های صنعتی دارند.

خانم فاطمه طاوسی بر قوانین داوری داخلی و بین الملل اشراف داشته و توانسته اند تاکنون بسیاری از دعاوی را با تبحر و تجربه در این خصوص با حداقل زمان به سرانجام برسانند.

تخصص در امور قراردادها و حل پرونده های ملکی و وقفی و همچنین دعاوی خانوادگی از توانایی های ایشان می باشد.

 • اشراف کامل برپرونده‌های حقوقی و کیفری من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، ، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع
 • تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …

آدرس: اصفهان چهارباغ بالا پشت دادگستری نیکبخت ساختمان اداری نیکبخت طبقه چهارم واحد 109

شماره تماس: 09136881186

دکتر محمود باقری

دکتر محمود باقری بهترین وکیل اصفهان

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، عضو اسکودا (کانون وکلای دادگستری)، دانش آموخته تماما دانشگاههای دولتی (دانشگاه شهید بهشتی ،دانشگاه ملی سابق و غیره) و دارای 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس می باشند. قبول پرونده های ملکی در شهرهای اصفهان، تهران و … انجام می شود.

ایشان به طور تخصصی به وکالت در انواع دعاوی ملکی، جعل سند، تنظیم سند، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، املاک مشاع و … و سایر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواه و ثبتی می پردازند.

برخی از سوابق و رزومه آقای دکتر محمود باقری:

 • رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری (پیش از اخذ پروانه وکالت)
 • کارشناس دفتر هماهنگی هیات‌های تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی در تهران
 • مجموعا دارای 35 سال سوابق اداری و وکالت و تدریس که هم اکنون نیز ادامه دارد.

جهت اخذ نوبت ملاقات، یا مشاوره حضوری و تلفنی و یا توکیل با شماره 09134111770 تماس بگیرید

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر محمود باقری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131138977 – 09120363644

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35 (مسجد الرضا) طبقه 3، واحد 5
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در مورد اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص ایشان در پرونده‌های:
▪️پرونده های ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه ،خلع ید، تصرف عدوانی ،تخلیه فوری عین مستاجره،خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانه جات، مشارکت در ساخت و ساز ،قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و…
▪️دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و… می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:
▪️همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
▪️دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
▪️دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.
▪️دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

آدرس: اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس:

09916592930

آقای محمود پاکدلیان

مجموعه وکالت آقای محمود پاکدلیان و آقای هندیان بهترین وکیل در اصفهان

جناب آقای محمود پاکدلیان وکیل دادگستری با شماره پروانه وکالت 333 از تاریخ 1381/12/01 تا بحال مشغول فعالیت و رفع مشکلات حقوقی و قانونی افراد میباشد
هدف تمامی وکلا در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان ما این است که تمامی مسائل قانونی شما را به درست ترین نحو ممکن برای تان انجام دهیم تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید. تجربه ی وکالت یکی از عواملی است که در زمان دفاع از حقوق موکل به ما کمک میکند تا بهترین احکام در دادگاه های سراسر کشور برای دفاع از حقوق شما صادر شود. پس برای جلوگیری از رخداد اتفاق های غیرمترقبه قبل از هر چیز از مشاوران ما،مشاوره ی تلفنی دریافت کنید.

مجموعه وکالت محمود پاکدلیان ، مجموعه ای پویا از وکلای پایه یک دادگستری ، کارآموزان وکالت خانواده ،کیفری ، ثبتی است.
هدف گروه محمود پاکدلیان ، ارائه خدمات حقوقی به سبکی نو اعم از مشاوره حقوقی ، تنظیم دادخواست و شکواییه ، تنظیم لوایح ، قبول وکالت در امور حقوقی ، کیفری و ثبتی با رویکرد آسان سازی و دسترسی راحت به وکیل آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری مستقر در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان اعم از وکیل حقوقی ، وکیل خانواده، وکیل کیفری و …، تنظیم اوراق قضایی و همچنین اعطای وکالت به صورت حضوری محیا شده است.

خدمات مجموعه وکالت محمود پاکدلیان عبارت است:

اخذ وکالت توسط وکلای حاضر در مجموعه وکالت محمود پاکدلیان در موارد ذیل دعاوی مربوط به خانواده ،طلاق بصورت توافقی و یا وکالت در طلاق ،در کمترین زمان ،حضانت ،وقت ملاقات ،مهریه وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای،
جرائم پزشکی وکالت در دیوان عالی کشور
داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی
ویژگی های مجموعه وکالت محمود پاکدلیان : سالیان سال فعالیت در عرصه های حقوقی و سوابق و نتایج درخشان دارای تیم مجرب و زبده وکلای نخبه در عرصه های حقوقی اعتماد کامل مراجعین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به مراجعین
اکثر دوستان معرفی شده توسط مراجعین های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد دلسوز و پیگیر بودن پرونده های مراجعین مسلط به قوانین و مقررات روز کشور »»

آدرس: اصفهان -خیابان فلاطوری -پاساژ اداری تجاری پاسارگاد -طبقه سوم -واحد پانزده

علی شیرزاده

علی شیرزاده

 علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در اصفهان است که توسط مردم عزیز معرفی شده است و تسلط بسیار زیادی به تمام قوانین حقوقی دارد. ایشان تاکنون مشاوره های حضوری و غیرحضوری به مردم شهر اصفهان ارائه داده است. آقای شیرزاده با به کارگیری دانش و تجربه خود و آشنایی با مراحل پیگیری پرونده ها در دادگاه های مختلف، موفق به کسب نتایج مطلوب در پرونده های خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نگارش اوراق قضایی از جمله شکوائیه و دفاعیه
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است. وی در حوزه دعاوی های مختلف خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره تخصص دارد و فعالیت می کند. سرکار خانم جهانبخش یک وکیلی بسیار صادق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین و مراجعین خود دارد. سابقه درخشان ایشان به دلیل مهارت بالا در امر وکالت و همچنین تلاش مستمر برای احقاق حق موکل می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی بهترین وکیل مهریه در اصفهان و وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های مختلف کاملا حرفه ای عمل می کند و مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد؛ ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. خام بهشتی مشاوره های بسیار تخصصی به موکلین و مشاورینش ارائه می دهد. سرکار خانم بهشتی در اصفهان مشغول به کار می باشد و مورد رضایت مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان
 • عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و غیره
 • رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

مهدی علیجانی

مهدی علیجانی

 مهدی علیجانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی اصفهان است و در ضمن مشاور حقوقی می باشد و همچنان به کار و فعالیت حقوقی در این شهر مشغول است؛ وی در وزارت ارشاد، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و بهزیستی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت داشته است و یکی از وکلای باسابقه در شهر اصفهان می باشد. آقای علیجانی به دلیل تسلط بر قوانین و فنون مذاکره توانسته اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مطلوب به سرانجام برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37

حسن شیروانی فیل آبادی

حسن شیروانی فیل آبادی

 حسن شیروانی فیل آبادی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ اصفهان می باشد و هر یک از دعاوی ها را به طور کاملا حرفه ای انجام می دهد و مسلط است. وی با لقب بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است و به زبان انگلیسی جهت بررسی کردن قرارداد ها مسلط می باشد. کسب موفقیت های بسیار، منصف بودن، حسن خلق و پشتکار ایشان سبب شهرت این وکیل با تجربه در میان مردم است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم شفایی اول کوچه سجاد 2، پلاک 6

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

حوزه فعالیت وکیل خانواده بسیار گسترده تر از چیزی است که همه ما در مورد آن شنیده ایم. گاهی نام پرونده هایی که به وکلای خانواده از جمله بهترین وکیل خانواده در اصفهان، ارجاع می شود را نیز هنوز نشنیده ایم در این جا به تعدادی از این موارد اشاره ای کوتاه می کنیم:

 • دعاوی مربوط به دوران نامزدی
 • اجازه ازدواج
 • فسخ نکاح
 • استرداد جهیزیه با کمک بهترین وکیل استرداد جهیزیه در تهران
 • ازدواج موقت و صیغه
 • واگذاری فرزند خوانده به دختران مجرد
 • تغییر جنسیت

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

خصوصیات یک وکیل خانوادگی

درایت و تسلط وکیل انتخابی در دعاوی خانواده به جهت پیروزی پرونده و تعیین حکم در محاکم قضایی بسیار حائز اهمیت است. با دانستن خصوصیات کلی یک وکیل حرفه ای از جمله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می توان با اطمینان از نتیجه پرونده، پا به عرصه دادگاه گذاشت. در اینجا به اختصار به چند ویژگی بهترین وکیل اصفهان می پردازیم:

 • دانش کافی: یک وکیل خوب و آگاه می تواند موکل خود را با قانون و زوایای کلی پرونده آشنا کند و با مشاوره درست و دقیق، موضوع پرونده را پیگیری کند تا در نهایت پرونده به نتیجه مطلوب برسد.
 • صادق بودن: صداقت وکیل انتخابی بسیار با اهمیت است. وکیلی که با صداقت و راستگویی، موکل خود را در جریان روند پرونده قرار می دهد به او این امکان را می دهد که تصمیمات منطقی و به دور از هرگونه هیجان بگیرد.
 • دلسوز: دلسوزترین و بهترین وکیل خانواده در ایران باید به اندازه ای فروتن باشد که بتواند برای موکل خود به اندازه کافی وقت بگذارد. او باید بتواند با روشی دوستانه به موکل خود کمک کند و در گام بعدی به دنبال منافع شخصی خود و هزینه های دریافتی وکالت باشد.
خصوصیات یک وکیل خانوادگی

کلام آخر

خانواده نهاد بسیار ارزشمندی است. رشد و بالندگی انسان ها در اجتماع، زندگی اجتماعی و البته در دامان خانواده اتفاق می افتد. وجود خانواده ای سالم با روابط مستحکم، باعث ایجاد صمیمیت، پیوندی عمیق و در نتیجه جامعه ای پربار و موفق به همراه دارد. هرچند اتفاقات تلخ و ناگوار همواره زندگی مشترک را تهدید می کند اما حضور بهترین وکیل خانواده در اصفهان باعث رسیدگی به موقع و رفع احتمالی مشکلات می شود.

خوشحالیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، توجه شما عزیزان به مطالب درج شده، ما را در پیشبرد اهدافمان مصمم تر می کند. شما می توانید در صورت لزوم، جهت مشاوره و دستیابی به بهترین راهکار برای حل مشکلات، از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که در سایت نام برده شده مشاوره بگیرید و همچنین جهت بهره مندی از سایر مطالب مرتبط به سایت وکیل چی مراجعه فرمایید.

برای استرداد جهیزیه باید در دادگاه خانواده دادخواست جهیزیه داد؟و این که این کار باید توسط وکیل انجام شود ؟

خیر، دادخواست استرداد جهیزیه باید به شورای حل اختلاف تقدیم شود. اقدام از طریق وکیل اجباری نیست.

شرایط سلب حضانت فرزند از مادر چیست؟

در مدت زمانی که حضانت فرزند بر عهده مادر است، اگر مادر دچار جنون شود و یا با شخص دیگری ازدواج کند، حضانت فرزند از او سلب می شود.

سلب حضانت فرزند از مادر، سبب سلب ملاقات نیز می شود ؟

خیر، سلب حضانت فرزند هیچ محدودیتی برای مادر ایجاد نکرده و مادر می تواند طبق قرار ملاقات که قاضی معین می کند، با فرزند ملاقات داشته باشد.

4.6/5 - (9 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا