خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله، سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان آشنا کنیم و در ادامه به بررسی وظایف آن ها در دعاوی خانوادگی بپردازیم. از گذشته تا امروز، موضوع تشکیل خانواده، یک دغدغه مهم بوده است. شناخت دقیق طرفین از یکدیگر، توان حل مشکلات به وجود آمده در زندگی مشترک و در نهایت حفظ بنیان خانواده، یکی از اساسی ترین مسائل جوامع بشری است.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

تمامی وکلای دادگستری، از جمله یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که پروانه وکالت فعال دارند، می توانند در تمامی زمینه های قضایی، حقوقی و خانواده فعالیت کنند. به دلیل اهمیت و گستردگی بسیار بالای پرونده های ارجاعی به دادگاه با موضوع خانواده و مشکلات خانوادگی، وکلا سعی بر این دارند تا به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی خانوادگی مشارکت کرده و وکالت طرفین را بر عهده گرفته و به صورت حرفه ای به این نوع وکالت اشتغال یابند.

وکیل خانواده به وکلایی گفته می شود که به صورت حرفه ای و تخصصی مسائل و مشکلات مربوط به زندگی زناشویی را مورد بررسی قرار می دهند و معمولا دعاوی خانوادگی از جمله: مهریه، طلاق، نفقه و واگذاری حضانت فرزندان و… را بر عهده می گیرند. لازم به ذکر است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین وکیل طلاق در اصفهان می توانید از سایت ما و مقاله مربوطه دیدن فرمایید.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده

مهم ترین وظیفه وکیل خانواده در گام اول، ایجاد راهکارهای مناسب در جهت رفع اختلاف پیش آمده در بین زوجین و ایجاد صلح و سازش در بین آن ها است. در صورت عدم سازش و تداوم مشکل و اصرار زوجین بر جدایی و همچنین مراجعه آن ها به دادگاه و انجام تشریفات قانونی و در نهایت انتخاب یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان، این امکان به وکیل داده می شود که با رعایت عدل و انصاف و صداقت در کلام، رعایت اصول اخلاقی و موازین شرعی و قانونی، اقدامات لازم جهت پیگیری پرونده موکلین را بر عهده گیرد. او باید تمام تلاش و درایت و تجربیات خود را به کار گرفته تا بتواند از موکل خود در دادگاه به نحو احسن دفاع کند و در نتیجه پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

در ایران وکلای بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در ایران مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی،کیفری، ثبتی، خانواده، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را بشناسید!

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

دکتر محمد مهدی رضیان، به شماره وکالت 2824، دارای مدرک تخصصی پیشرفته بین المللی و داخلی، مدرس دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه درخشان، مشاور حقوقی، جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان به انتخاب مردم، در سایت وکلاست. فن بیان قوی، نفوذ کلام و برخورد مناسب با مراجعین و همچنین تسلط کامل بر قوانین و حقوق خانواده، ایشان را سرآمد سایر وکلای شهر اصفهان کرده است. رزرو مشاوره حضوری و غیرحضوری تنها یکی از خدمات بسیار ارزشمند این وکیل مجرب می باشد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • اعسار
 • حدود
 • قصاص
 • مالک و مستاجر
 • دعاوی پزشکی
 • دعاوی رایانه ای
 • دعاوی سیاسی
 • دعاوی قاچاق

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی و مجتمع پارک، روبروی تعاونی اداره برق، جنب رستوران خوانسالار، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد4

شماره تماس: 09132000186

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر، فوق لیسانس حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت از دادگستری شهر اصفهان، وکیل پایه یک، دارای 16 سال سابقه درخشان و موفق، متعهد و با اخلاق است. از نگاه موکلینی که پرونده های دعاوی خود را به ایشان سپرده اند، وی عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان را به خود اختصاص داده است. نتایج درخشان پرونده های خانواده و سایر فعالیت های موفق ایشان، همگی نشانگر تلاش و تسلط وی در زمینه دعاوی خانوادگی است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • مهریه و طلاق
 • مواد مخدر
 • پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، چهارباغ خواجو، نبش کوچه 17، ساختمان احسان، طبقه3، واحد6

شماره تماس: 09132680534

حجت اله کریمیان

حجت اله کریمیان

حجت اله کریمیان، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با شماره پروانه وکالت 2702، عضو کانون وکلای دادگستری شهر اصفهان است. تسلط ایشان بر پرونده های دعاوی خانواده از جمله: درخواست طلاق از طرف زوج و یا درخواست طلاق از طرف زوجه، سلب و لغو حضانت و سایر پرونده های حقوقی نام ایشان جزو اسامی یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانوادگی ( طلاق، نفقه، تمکین، حضانت)
 • دعاوی ملکی ( فروش ملک مشاع، اثبات وقوع بیع، الزام به اخذ پایان کار)
 • ارث، وصیت ( اخذ گواهی انحصار وراثت، تنفیذ وصیت نامه، مطالبه سهم الارث و تقسیم ارث )
 • دعاوی تجاری ( مطالبه وجه چک، ابطال چک، ابطال ثبت علامت تجاری ،
 • دعاوی کیفری ( قتل، شرکت و معاونت در قتل، قطع عضو، سقط جنین، ایراد ضرب و جرح عمدی )
 • دعاوی قاچاق ( قاچاق مواد مخدر و روان گردان ها، قاچاق مشروبات الکلی، قاچاق ارز،قاچاق کالا و سوخت )

آدرس: اصفهان، چهار راه جهاد (صارمیه)، جنب شرکت آبفا، ساختمان تجاری کیان، طبقه 4، واحد 111

شماره تماس: 09132100173

علی شیرزاده

علی شیرزاده

علی شیرزاده، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی می باشد. وی با سال ها تجربه، مشاور حقوقی موسسه حقوقی امید دادخواهان سربلند و دارای 17 سال سابقه وکالت موفق و نامی آشنا و یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان است. تبحر و تسلط بی نظیر این وکیل کارکشته نام او را در صدر وکلای شهر اصفهان قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • امور شرکت ها
 • امور بیمه
 • امور بانکی و وام ها
 • امور مالیاتی
 • تمور مربوط به چک و سفته

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه 4، واحد 405

شماره تماس: 09131800200

حامد امیری

حامد امیری

یکی از بهترین وکیل خانواده در اصفهان، حامد امیری است که دانش آموخته رشته حقوق قضایی و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری شهر اصفهان می باشد. او دارای وجدان کاری و اخلاق حرفه ای، بهترین و منصفانه ترین مشاوره ها را به مراجعه کنندگان خود در حل پرونده های قضایی و خانواده ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • ترک انفاق
 • ملاقات فرزند
 • انحصار وراثت
 • اداره کار
 • دیوان عدالت اداری
 • وکیل دیه
 • خیانت در امانت

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع تجاری شیخ بهایی، طبقه1، واحد 11

شماره تماس: 09133028746

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

حوزه فعالیت وکیل خانواده، بسیار گسترده تر از چیزی است که همه ما در مورد آن شنیده ایم. گاهی نام پرونده هایی که به وکلای خانواده از جمله بهترین وکیل خانواده در اصفهان، ارجاع می شود را نیز هنوز نشنیده ایم در این جا به تعدادی از این موارد اشاره ای کوتاه می کنیم:

بهترین وکیل خانواده در اصفهان در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

خصوصیات یک وکیل خانوادگی

درایت و تسلط وکیل انتخابی در دعاوی خانواده به جهت پیروزی پرونده و تعیین حکم در محاکم قضایی بسیار حائز اهمیت است. با دانستن خصوصیات کلی یک وکیل حرفه ای از جمله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می توان با اطمینان از نتیجه پرونده، پا به عرصه دادگاه گذاشت. در اینجا به اختصار به چند ویژگی بهترین وکیل در اصفهان می پردازیم:

دانش کافی: یک وکیل خوب و آگاه می تواند موکل خود را با قانون و زوایای کلی پرونده آشنا کند و با مشاوره درست و دقیق، موضوع پرونده را پیگیری کند تا در نهایت پرونده به نتیجه مطلوب برسد.

صادق بودن: صداقت وکیل انتخابی بسیار با اهمیت است. وکیلی که با صداقت و راستگویی، موکل خود را در جریان روند پرونده قرار می دهد به او این امکان را می دهد که تصمیمات منطقی و به دور از هرگونه هیجان بگیرد.

دلسوز: دلسوزترین و بهترین وکیل خانواده در ایران باید به اندازه ای فروتن باشد که بتواند برای موکل خود به اندازه کافی وقت بگذارد. او باید بتواند با روشی دوستانه به موکل خود کمک کند و در گام بعدی به دنبال منافع شخصی خود و هزینه های دریافتی وکالت باشد.

لازم به ذکر است؛ کلیه خصوصیات ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل کیفری در اصفهان نیز صدق می کند.

کلام آخر

خانواده نهاد بسیار ارزشمندی است. رشد و بالندگی انسان ها در اجتماع، زندگی اجتماعی و البته در دامان خانواده اتفاق می افتد. وجود خانواده ای سالم با روابط مستحکم، باعث ایجاد صمیمیت، پیوندی عمیق و در نتیجه جامعه ای پربار و موفق به همراه دارد. هرچند اتفاقات تلخ و ناگوار همواره زندگی مشترک را تهدید می کند اما حضور بهترین وکیل خانواده در اصفهان باعث رسیدگی به موقع و رفع احتمالی مشکلات می شود.

خوشحالیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، توجه شما عزیزان به مطالب درج شده، ما را در پیشبرد اهدافمان مصمم تر می کند. شما می توانید در صورت لزوم، جهت مشاوره و دستیابی به بهترین راهکار برای حل مشکلات، از بهترین وکیل خانواده در اصفهان که در سایت نام برده شده مشاوره بگیرید و همچنین جهت بهره مندی از سایر مطالب مرتبط به سایت وکیل چی مراجعه فرمایید. همچنین اگر با مشکلات ملکی دست و پنجه نرم می کنید؛ می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل ملکی در اصفهان مراجعه نمایید.

برای استرداد جهیزیه باید در دادگاه خانواده دادخواست جهیزیه داد؟و این که این کار باید توسط وکیل انجام شود ؟

خیر، دادخواست استرداد جهیزیه باید به شورای حل اختلاف تقدیم شود. اقدام از طریق وکیل اجباری نیست.

شرایط سلب حضانت فرزند از مادر چیست؟

در مدت زمانی که حضانت فرزند بر عهده مادر است، اگر مادر دچار جنون شود و یا با شخص دیگری ازدواج کند، حضانت فرزند از او سلب می شود.

سلب حضانت فرزند از مادر، سبب سلب ملاقات نیز می شود ؟

خیر، سلب حضانت فرزند هیچ محدودیتی برای مادر ایجاد نکرده و مادر می تواند طبق قرار ملاقات که قاضی معین می کند، با فرزند ملاقات داشته باشد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا