وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اردبیل⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مهریه در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مهریه یکی از حقوق قانونی زن است که بعد از جاری شدن صیغه عقد به او تعلق می گیرد و مرد موظف است که هر زمان که زن بخواهد مهریه او را بپردازد که البته در این مورد قانونگذار قوانینی را تعیین نموده است. براساس ماده 1082 قانون مدنی، مهریه باید ضمن برخورداری از قابلیت تملک و تصرف تنها به زوجه تعلق خواهد داشت. اغلب زنان در زمان طلاق برای مطالبه مهریه خود اقدام می کنند در صورتی که زن قبل از طلاق نیز می تواند مهریه را از زوج طلب نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مهریه بهتر است با بهترین وکیل مهریه مشاوره داشته باشید.

بهترین وکیل مهریه در اردبیل چه کسی است؟

وکیل مهریه همان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران است که در حوزه پرونده های مهریه فعالیت داشته و در این زمینه دارای دانش حقوقی و تجربه بالایی می باشد. بهترین وکیل مهریه در اردبیل تسلط کاملی بر قوانین مدنی مربوط به مهریه دارد و در پیشبرد پرونده موکل خود در مسیر صحیح و قانونی به او کمک می کند.

قوانین مصوب در کشور بر اساس شرایط موجود در جامعه هر روز در حال تغییر می باشد که این امر در مورد قوانین طلاق و مهریه نیز صدق می کند لذا در پیگیری دعاوی مهریه کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اردبیل که به جدیدترین قوانین تصویب شده آگاهی دارد می تواند در روند پرونده بسیار تاثیرگذار باشد.

بهترین وکیل مهریه در اردبیل چه کسی است؟

مراحل اجرا و اخذ مهریه

در اولین مرحله برای اجرای مهریه زوجه بایستی به دفتری که ازدواج در آن ثبت گردیده مراجعه نماید و درخواست خود را با ضمیمه اصل سند ازدواج و مدارک شناسایی جهت صدور اجراییه به این دفتر ارائه دهد. بعد از صادر شدن اجرائیه، اخطاریه ای در جهت پرداخت و یا تقدیم مهریه برای زوج ارسال می شود و بعد از ده روز از زمان ارسال به زوج فرصت پرداخت مهریه داده می شود.

اگر بعد از اتمام زمان تعیین شده زوج از پرداخت مهریه خودداری کند زوجه می تواند برای توقیف اموال و مسدوسازی حساب های بانکی مرد از طریق دادگاه اقدام نماید. در صورتی که دادگاه با درخواست زن موافقت کند دستور به مزایده گذاشتن اموال مرد صادر شده و هزینه ای که از فروش اموال حاصل می گردد به عنوان مهریه زوجه به او پرداخت خواهد شد.

در مواردی که زوج از پرداخت مهریه خودداری می کند و زوجه قصد دارد از طریق دادگاه دادخواست خود را پیگیری کند بهتر است به منظور کسب اطمینان از موفقیت در پرونده از بهترین وکیل زن در اردبیل کمک بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اردبیل را بشناسید!

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان یکی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقق بوده و بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده، طلاق و مهریه شروع به فعالیت کردند. آقای محمدیان یکی از وکلای باتجربه و با تبحر بالا در زمینه دعای خانواده می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مولف چندین مقاله ملی و بین المللی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533240161

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده یکی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه دعاوی طلاق و مهریه در اردبیل می باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و نفقه را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ده سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 04533261036

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره فعالیت می کنند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های مهریه از تخصص بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

شماره تماس: 09120547704

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان را با 9 سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده و مهریه می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل معرفی کرد. آقای ابراهیمیان با تسلط و اشراف کاملی که بر قوانین حقوقی مربوط به دعاوی مهریه دارند تاکنون پرونده زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09141569681

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در اردبیل می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و پیگیری و رسیدگی به پرونده های مهریه را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی
 • مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

شماره تماس: 09141596889

احسان عزیزپور

احسان عزیزپور

احسان عزیزپور وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی طلاق و مهریه شروع به فعالیت کردند. آقای عزیزپور در دیگر حوزه های حقوقی از قبیل کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضور کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

شماره تماس: 09149543480

کامبیز محرابی

کامبیز محرابی

کامبیز محرابی کارشناس ارشد حقوق و وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و ثبتی فعالیت می کنند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های مهریه به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، 30 متری بازار، کوچه طوی، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه سوم، واحد 3

شماره تماس: 09147522708

علی مهدوی

علی مهدوی

علی مهدوی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در رسیدگی و پیگیری پرونده های مهریه در اردبیل می باشند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به دعاویی که در حوزه خانواده مطرح می شوند از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه مهریه به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه دوم

شماره تماس: 09149510177

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو وکیل پایه یک در اردبیل می باشند. ایشان تسلط کاملی بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه مهریه به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، چهار راه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه چهارم

شماره تماس: 09141973876

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه دعاوی خانواده، طلاق و مهریه شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه مهریه به نتیجه موفقیت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

شماره تماس: 09144576200

در چه مواردی باید از بهترین وکیل مهریه در اردبیل کمک گرفت؟

مهریه زن عندالمطالبه است، به این معنا که زن هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند مهریه خود را از مرد طلب کند و مرد نیز موظف است که آن را پرداخت نماید ولیکن معمولا زوجه زمانی برای مطالبه مهریه خود اقدام می کند که زوجین قصد طلاق و جدایی را داشته باشند که در این میان بهترین وکیل خانواده در اردبیل می تواند به عنوان وکیل مهریه نیز وکالت پرونده زوجه را بر عهده گیرد.

مسئله مهریه با توافق میان طرفین نیز رفع خواهد شد به این صورت که زوجه می تواند آن را ببخشد و یا این که زوج به صورت تقسیط آن را پرداخت کند اما در مواردی نیز ممکن است که مرد از پرداخت مهریه خودداری کند که در این مورد پرونده با مشکل مواجه می شود و زوجه لازم است که از بهترین وکیل مهریه در اردبیل کمک بگیرد.

درخواست مطالبه مهریه بدون وکیل نیز امکان پذیر می باشد اما به دلیل عدم آگاهی زوجه از پیچیدگی قوانین مربوط به این دعاوی ممکن است زیان های مالی برای او در پی داشته باشد لذا پیگری پرونده از طریق بهترین وکیل مهریه در اردبیل می تواند برای زوجه مزایای زیادی را در پی داشته باشد و از ضرر و زیان او جلوگیری به عمل آورد.

در چه مواردی باید از بهترین وکیل مهریه در اردبیل کمک گرفت؟

هزینه حق الوکاله وکیل مهریه

در تعیین میزان دستمزد و یا حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در اردبیل قانون و تعرفه قطعی تعیین نشده است ولیکن در حالت کلی معمولا ده درصد از مهریه به عنوان هزینه حق الوکاله وکیل میان طرفین تعیین می شود. البته وکیل و موکل می توانند در این مورد با هم به توافق برسند و مبلغی را به عنوان هزینه حق الوکاله تعیین کرده و در قرارداد وکالت قید کنند. زیرا همانطور که می دانید مهریه در زمره پرونده های با ماهیت مالی قرار دارد و میزان و نوع مهریه در تعیین میزان حق الوکاله وکیل تاثیر گذار خواهد بود.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل مهریه در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

مرد برای پیشگیری از زندانی شدن برای مهریه چه کاری باید انجام دهد؟

مرد تنها با ارائه درخواست اعسار می‌تواند مهریه را به صورت قسطی پرداخت کند و حکم جلب او تا پرداخت کامل مهریه متوقف خواهد شد.

آیا مهریه به قیمت قدیم محاسبه می‌شود؟

مبلغ مهریه به نرخ روز محاسبه خواهد شد و مبلغ آن بنا بر شاخص‌های مالی سال مورد نظر حساب می‌شود.

آیا برای طلاق توافقی پرداخت مهریه الزامی است؟

در طلاق توافقی زوجین برای پرداخت مهریه توافق می‌کنند و در صورت بخشش مهریه توسط زن، الزامی برای پرداخت آن وجود نخواهد داشت.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا