وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد⭐【سال1403】⚖️

 بهترین وکیل ملکی چه کسی است؟ از جمله بهترین وکیل ملکی در شهرکرد می‌توان تیمور خدا دوستان، علیرضا رئیسی، بیژن امیدیان، اکرم روحی را نام برد. وکلای ملکی با داشتن تخصص و دانش حقوقی کافی در این حوزه هرگونه اضطراب و نگرانی در پیگیری این دعاوی را از افراد دور کرده و نتیجه دعوا را در دادگاه به نفع موکل خود دریافت می‌کنند. برای یافتن وکیل ملکی متخصص متن زیر را مطالعه کنید، در این مقاله از وکیل چی ما پاسخگوی تمامی سؤالات شما دوستان عزیز هستیم.

بهترین وکیل ملکی چه در شهرکرد کجاست؟

 وکیل ملکی شخصی است که مجوز وکالت و پیگیری پرونده‌های قضایی را از مراجع ذی‌صلاح بعد از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره‌های کارآموزی اخذ نموده و به عنوان یک وکیل پای یک به‌صورت تخصصی در رسیدگی به دعاوی ملکی فعالیت دارد.

 بهترین وکیل ملکی در شهرکرد با تسلط کاملی که بر قوانین و مقررات مربوط به املاک و اسناد دارد، می‌تواند ضمن پیگیری این دعاوی در مراجع قضایی راهنمای خوبی نیز برای متقاضیان در زمینه مشکلات ملکی باشد.

 بهترین وکیل ملکی در شهرکرد از وارد آمدن خسارت‌های مالی به موکلین خود جلوگیری به عمل آورد و با اتکا به مهارت و تجربه خود به آنان کمک می‌کند تا بیشترین منفعت را به دست آورند.

 قوانین مربوط به پرونده‌های املاک به دلیل تنوع در موضوعات آن بسیار پیچیده بوده و در پیگیری هرکدام از این دعاوی باید در قدم اول قوانین حاکم بر آن را به‌درستی تشخیص داد که این امر تنها توسط وکیل ملکی متخصص امکان‌پذیر خواهد بود. این وکلا با رویه قضایی و همچنین بررسی و تجزیه و تحلیل قوانین مربوطه آشنایی کاملی دارند و اقدامات قانونی موردنیاز را با توجه به تجربه خود تشخیص داده و به بهترین نحو انجام می‌دهند.

بهترین وکیل ملکی چه در شهرکرد کجاست؟

وکیل ملکی در چه پرونده‌هایی دخالت دارد؟

 نقش بهترین وکیل ملکی در شهرکرد در هرکدام از انواع دعاوی حوزه املاک بسیار پررنگ و حائز اهمیت است؛ زیرا که این وکلا به‌واسطه تجربه و اطلاعات حقوقی خود در این زمینه می‌توانند مانع از بروز هرگونه ضرر و زیان شده و به عبارتی دیگر از کلاهبرداری‌هایی که در زمینه املاک توسط افراد سودجو صورت می‌پذیرد جلوگیری به عمل می‌آورد.

 از مهم‌ترین انواع دعاوی ملکی می‌تواند پرونده‌ها ملکی ثبتی، ملکی کیفری و ملکی حقوقی را نام برد که قانون‌گذار برای هرکدام از این دعاوی قوانین و مقررات به خصوصی را تنظیم نموده است.

 قابل‌ذکر است که پرونده‌های ملکی حقوقی بیشترین میزان طرح دعوا در مراجع قضایی را به خود اختصاص داده است و به‌واسطه انجام معاملات ملکی که هر روزه در جامعه انجام می‌گیرد افراد زیادی به عنوان خواهان و خوانده به دادگاه برای دفاع از حقوق خود مراجعه می‌کنند.

 پرونده‌های ملکی کیفری نیز که شمار بالایی در دادگاه‌ها دارد و بر مبنای شکایت شاکیان خصوصی مطرح و پیگیری می‌شود و دعاوی ثبتی نیز که در دل حوزه‌های ملکی قرار دارد و در حیطه فعالیت وکیل ملکی می باشد و به‌صورت جداگانه در مراجع قضایی بررسی و رسیدگی می‌گردد.

 بهترین وکیل ملکی در شهرکرد نقشی مهم و تأثیرگذار در حل هرکدام از دسته‌بندی دعاوی ملکی دارد و با ارائه راهکارهای قانونی جدید می‌تواند به هرکدام از طرفین دعوا به عنوان موکل خودیاری رساند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد را بشناسید!

 تیمور خدا دوستان

 تیمور خدا دوستان

 تیمور خدا دوستان یکی از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد می‌باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و املاک و اراضی از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و با 16 سال سابقه وکالت در این حوزه پرونده‌های زیادی را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده‌اند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، مستأجر و موجر، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خرید و فروش ملک)
 •  دعاوی حقوقی و خانواده (طلاق، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، ارث و وصیت)
 •  تهیه و تنظیم اوراق قضایی و لایحه‌های دفاعیه

 آدرس: شهرکرد، فلکه آبی، روبه روی بانک ملی، مرکز تجاری قائم، طبقه سوم

 علیرضا رئیسی

 علیرضا رئیسی

 علیرضا رئیسی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری شهرکرد هستند. ایشان بیش از 5 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده‌های ملکی، ثبتی، بانکی، خانواده و غیره را در کارنامه کاری خود دارند و به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با دفتر خدمات قضایی و شرکت گسترش الکترونیک تدبیر ایران نیز سابقه همکاری دارند.

تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی و امور اراضی
 •  پرونده‌های امور ثبتی و حقوقی
 •  دعاوی خانواده
 •  بازرگانی صادرات و واردات

 آدرس: شهرکرد، بلوار کاشانی، کوچه 38، پلاک 2

 بیژن امیدیان

 بیژن امیدیان

 بیژن امیدیان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهرکرد هستند. ایشان در حوزه پرونده‌های حقوقی و ملکی سابقه وکالت دارند و با حسن اخلاق و دانش بالای خود توانسته‌اند درصد بالایی از این دعاوی را نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود برسانند. آقای امیدیان به متقاضیان خود با ارائه مشاوره‌های تخصصی کمک می‌کنند که تصمیم درستی را برای پیگیری پرونده خود در مرجع قضایی اتخاذ نمایند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی
 •  پرونده‌های حقوقی و خانواده
 •  تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه‌های دفاعیه

 آدرس: شهرکرد، خیابان دوازده محرم جنوبی، ساختمان ولیعصر، طبقه 3، واحد 139

 اکرم روحی

 اکرم روحی

 اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی املاک و اراضی و شهرداری بوده و با درایت و تبحر بالایی که بر قوانین و مقررات مربوط به این حوزه قضایی دارند تاکنون موفق به جلب رضایت درصد بالایی از موکلین خود شده اند. ایشان عضو شورای اسلامی شهر، عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری و کمیسیون حل اختلافات مالیاتی می‌باشند و در زمینه مدیریت امور شهری و مالیاتی نیز فعالیت گسترده ای داشته اند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی و اراضی
 •  پرونده‌های حقوقی و خانواده
 •  پرونده‌های امور ثبتی و حسبی

 آدرس: شهرکرد، خیابان 17 شهریور، سعدی، کوچه 27، پلاک 18/1

 بتول نیکخواه

 بتول نیکخواه

 بتول نیکخواه وکیل پایه یک با 9 سال سابقه وکالت در زمینه‌های حقوقی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، خانواده و غیره می‌باشند. ایشان بر کلیه قوانین و رویه قضایی دعاوی ملکی تسلط و اشراف کاملی دارند و درصد بالایی از این پرونده‌ها را که وکالت کرده‌اند با کسب نتیجه موفق به اتمام رسانده‌اند.

تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی (تنظیم اسناد رسمی، مستأجر و موجر، تخلیه ملک، خلع‌ید)
 •  دعاوی خانواده (طلاق از طرف زن، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه)
 •  دعاوی حقوقی (انحصار وراثت، ارث و وصیت، تقسیم ترکه)
 •  تنظیم اوراق قضایی

 آدرس: شهرکرد، منظریه، محله سی و شش، خیابان شهیدان استکی، کوچه سوم

 مرضیه علیدوستی شهرکی

 مرضیه علیدوستی شهرکی

 مرضیه علیدوستی شهرکی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در شهرکرد هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی حقوقی و ملکی را در کارنامه کاری خود دارند و با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند تاکنون پرونده‌های زیادی با موضوعات مختلف در این حوزه را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند و اکنون نیز جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد معرفی می‌شوند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی
 •  دعاوی خانواده
 •  دعاوی کیفری
 •  پرونده‌های امور حسبی

 آدرس: شهرکرد، میدان انقلاب، نبش کوچه 39، طبقه اول، واحد 3

 سمیه حیدری

 سمیه حیدری

 سمیه حیدری یکی وکلای متخصص و متبحر در حوزه دعای املاک در شهرکرد هستند. ایشان ضمن وکالت این پرونده‌ها به موکلین و متقاضیان خود مشاوره‌های تخصصی نیز ارائه می‌دهند. خانم حیدری در دیگر حوزه‌های حقوقی نظیر پرونده‌های خانواده، امور ثبتی و حسبی، شهرداری‌ها و غیره نیز سابقه فعالیت دارند.

 •  دعاوی املاک (الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، فروش غیر قانونی ملک، قراردادهای خرید و فروش)
 •  دعاوی خانواده (طلاق فوری، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه فرزند)
 •  دعاوی حقوقی (ارث و وصیت، تقسیم ترکه، انحصار وراثت)
 •  تنظیم قراردادهای املاک، دادخواست، لایحه‌های دفاعیه

 آدرس: شهرکرد، خیابان سرچشمه، حدفاصل ۱۶ متری دوم و چهارم، طبقه فوقانی نان بهشت سرچشمه

 مرجان غفاری

 مرجان غفاری

 مرجان غفاری پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه‌های حقوقی ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، پرونده‌های خانواده، املاک و اراضی و غیره شروع به فعالیت کردند و با بیش از 10 سال سابقه وکالت و موفقیت در پرونده‌های زیادی در حوزه املاک به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه در این حوزه معرفی می‌شوند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی ملکی
 •  پرونده‌های حقوقی و امور ثبتی
 •  پیگیری پرونده‌های جزائی و کیفری

 آدرس: شهرکرد، بلوار حافظ، روبروی اداره ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

 سولماز اشراقی

 سولماز اشراقی

 سولماز اشراقی بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود در رسیدگی به دعاوی ملکی شروع به فعالیت کردند و پرونده‌های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

 •  دعاوی خانواده
 •  دعاوی املاک و اراضی
 •  پرونده‌های حقوقی و امور ثبتی

 آدرس: شهرکرد، خیابان مولوی، نبش کوچه 1/14

 بهنام صفدریان

 بهنام صفدریان

 بهنام صفدریان وکیل پایه یک با 12 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی در شهرکرد هستند. ایشان با تبحر و تسلطی که بر قوانین دعاوی ملکی دارند این پرونده‌ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب رسانده و مانع از وارد آمدن خسارت‌های مالی به موکلین خود می می‌شوند و اکنون نیز به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد معرفی می‌شوند.

 تخصص و مهارت:

 •  دعاوی حقوقی (خانواده، ابطال سند تجاری، الزام به انجام تعهدات، ارث و وصیت)
 •  دعاوی ملکی و اراضی
 •  دعاوی بیمه‌ای و مالیاتی

 آدرس: شهرکرد، چهارراه فصیحی، طبقه فوقانی، مجتمع امام حسین، پلاک 19

اهمیت انتخاب وکیل متخصص برای حل مشکلات ملکی

 بهترین وکیل ملکی در شهرکرد به‌واسطه دانش و آگاهی که از قوانین و مقررات ملکی دارد می‌تواند در حل و رفع مشکل موکل خود راهکاری قانونی و مناسب را پیشنهاد دهد. در حقیقت وکلای ملکی با تکیه بر تجربه‌ای که در طی سالیان وکالت خود به دست آورنده اند به‌راحتی موضوع پرونده را بعد از بررسی و تجزیه و تحلیل در مدت زمانی کوتاه با کسب نتیجه مطلوب به اتمام می‌رسانند.

 وکیل متخصص ملکی از حقوق و منافع موکلین خود در دادگاه دفاع کرده و از وارد آمدن خسارت به آنان جلوگیری به عمل می‌آورد و در صورت بروز هرگونه اختلاف در حوزه املاک و مستغلات با آگاهی از حقوق و تعهدات هر کدام از طرفین به موکل خود کمک می‌کند تا از حقوق خود دفاع کند.

اهمیت انتخاب وکیل متخصص برای حل مشکلات ملکی

خصوصیات برجسته بهترین وکیل ملکی در شهرکرد

 برخی از مهم‌ترین خصوصیات اخلاقی و حرفه‌ای وکلای ملکی به قرار ذیل است:

 •  وکیل متخصص ملکی دانش و تجربه کافی در زمینه حقوق مربوط به املاک را دارا بوده و بر قوانین مدنی، قوانین ثبت اسناد و املاک و شهرداری‌ها اشراف کاملی دارد و همچنین از جدیدترین قوانین تصویب شده در این حوزه و یا هرگونه تغییری که در قوانین املاک ایجاد می‌گردد مطلع می‌باشد.
 •  مهارت ارتباطی قوی و تشریح قوانین با بیانی ساده و واضح برای موکل از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در شهرکرد محسوب می‌شود علاوه بر این وکیل حرفه‌ای املاک باید بتواند ارتباطی مؤثر و قوی را با قاضی، مشاورین املاک و کارمندان اسناد و املاک برقرار نماید.
 •  تجزیه و تحلیل مسئله و پیدا کردن راهکارهای جدید قانونی در پرونده‌های ملکی که قوانین پیچیده و دشواری دارند نیز از خصوصیات بارز وکلای املاک محسوب می‌شود.
 •  وکیل ملکی پایبند به اصول اخلاقی و حرفه‌ای بوده و صداقت، عدالت و رازداری را در حیطه فعالیت حقوقی خود رعایت می‌کند.

 کلام آخر

 بهترین وکیل ملکی در شهرکرد و شهرهای دیگر می‌تواند هرگونه مشکل حقوقی در حوزه املاک و مستغلات را با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی بالایی که دارند در کوتاه‌ترین زمان حل و رفع نمایند، لذا مشاوره با این وکلا بهترین و مهم‌ترین تصمیم برای جلوگیری از بروز خسارات بیشتر در این زمینه خواهد بود.

 از این که سایت وکیل چی را انتخاب کردید از شما کمال تشکر را داریم. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت هر گونه سؤال، انتقاد و یا پیشنهاد برای ما کامنت بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

دکمه بازگشت به بالا