وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان✅【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان را به شما معرفی کنیم؛ دعاوی کیفری نسبت به سایر دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، دارای حساسیت های بیشتری است بنابراین پیگیری و احقاق حق در این گونه پرونده ها غالبا سخت تر است. حضور یک وکیل کیفری خبره و متبحر و بهره مندی از مشاوره آن ها می تواند در تحلیل این گونه مسائل بسیار سودمند باشد. اگر شما نیز درگیر اختلافات این چنینی هستید، برای آشنایی با بهترین وکیل کیفری در سمنان تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری درسمنان کیست؟

بهترین وکیل کیفری در سمنان، وکیلی است که بر قوانین و ضوابط موجود در پرونده های کیفری تسلط کامل داشته و دارای تجربیات فراوان در این زمینه است. او با توجه به مهارت و سابقه وکالت در این امر و با استناد به مدارک موجود و مستندات واقعی، به بررسی پرونده موکل خود می پردازد.

وکیل کیفری خوب می داند که با استناد به اسناد جعلی و دروغین و همچنین اطلاعات ناقص، در محاکم قضایی به نتیجه دلخواه نمی رسد و خسارت های مالی و حیثیتی جبران ناپذیری متوجه وی و موکل او می شود. بررسی این گونه پرونده ها گاهی چندین روز زمان می برد و بعد از آن وکیل کیفری مشخص می کند که چطور و چگونه می تواند دعوای کیفری خود را در محاکم قضایی مطرح کرده و میزان پیروزی در پرونده را به خوبی تخمین می زند.

بهترین وکیل کیفری درسمنان کیست؟

دعاوی کیفری شامل چگونه دعاوی می شود؟

دعاوی کیفری، یکی از زیر شاخه های حقوق جزا می باشد که جزو رایج ترین و معمول ترین دعاوی در دادسرا است. دعاوی کیفری، اعمالی است که قانون گذار به موجب قانون آن ها را جرم دانسته و برای مجرم مجازات هایی بسته به نوع جرم، از کم تا زیاد در نظر گرفته است. دعاوی کیفری در دادسرا بررسی و بعد از اتمام تحقیقات اولیه برای صدور رای نهایی به دادگاه کیفری ارجاع می شوند.

دعاوی کیفری به 5 دسته عمده تقسیم می شوند:

دادگاه کیفری اول: جرایمی مانند قتل، زنا، تجاوز به عنف در آن ها بررسی و پیگیری می شوند.

دادگاه کیفری دوم: جرایمی مانند کلاه برداری، سرقت، مواد مخدر که در آن ها رسیدگی می شوند.

دادگاه انقلاب: جرایمی مربوط به محاربه و فساد فی الارض، توهین به نظام و مقدسات و اقدامات مسلحانه در آن ها بررسی می شود.

دادگاه نظامی وروحانیت: نظامیان و روحانیون که به جایگاه و لباس خود توهین کرده و دچار خطا و خیانت می شوند در این دادگاه ها دادرسی می شوند.

دادگاه اطفال: برای مجرمان زیر 18 سال، دادگاه های مخصوص برگزار و در آن محاکم به جرم آن ها رسیدگی می شود.

بر اساس ماده 35 قانون اساسی هر یک از طرفین دعوای کیفری می توانند برای خود وکیل انتخاب کرده و یا از وکیل تسخیری و یا وکیل معاضدتی که دادگاه در اختیارشان قرار می دهد استفاده کنند. نکته حائز اهمیت در خصوص حضور بهترین وکیل کیفری در سمنان این است که با تسلط و آشنایی کامل با قوانین می تواند در پیگیری پرونده در محاکم قضایی بسیار موفق عمل کند.

با توجه به شباهت های زیاد پرونده های کیفری و حقوقی و پیچیدگی ها و تفاوت های این دومقوله با یکدیگر، اگر درگیر این گونه دعاوی هستید و به دنبال وکیل متبحر در نزدیکی محل سکونت خود می گردید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در سمنان مراجعه کرده و با وکلای ذکر شده درمقاله ارتباط بگیرید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان را بشناسید!

فریبرز رئیسیان

فریبرز رئیسیان

فربیرز رئیسیان یکی از بهترین وکیل کیفری در سمنان است؛ ایشان تخصصی ترین و دشوارترین پرونده های حقوقی را تقبل می کنند و به بهترین نتایج می رسانند؛ جناب آقای رئیسیان جزو وکلای برتر شهر سمنان محسوب می شوند که دارای شماره پروانه 16821 می باشند؛ بسیاری از مردم شهر سمنان وی را با لقب وکیل برتر می شناسند.

آدرس: سمنان، میدان معلم، مجتمع تجاری فردوس، طبقه اول، واحد ۵

سید حسین سادات حسینی

سید حسین سادان حسینی

سید حسین سادات حسینی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان ایت و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان معرفی شده است. وی صداقت و درستی در کار وکالتی خود دارد و با ارتباط بسیار خوبی که با موکلین خود برقرار می کند موجب گردیده است تا مورد اعتماد آن ها واقع شود. جناب آقای سید حسین سادات حسینی در زمینه های متعدد حقوقی از جمله کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و غیره تخصص دارد و همه این دعاوی ها را برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه در استان سمنان
 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، بلوار نهضت سواد آموزی، خیابان دهخدا، ساختمان پنجم جنوبی

احمد احمدی

احمد احمدی

احمد احمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر بزرگ و زیبا سمنان در حوزه وکالت مشغول به کار است؛ ایشان تسلط بسیار زیادی بر روی بیشتر پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف دارد؛ پیگیری های مستمر جناب آقای احمدی در هر پرونده ای که برعهده می گیرد، موجب شده است تا روال کاری در جهت بسیار خوب و مثبتی به پیش رود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان سمنان
 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان باغ فردوس، مجتمع پارمیس، واحد34

حمیدرضا ابراهیم زاده

حمیدرضا ابراهیمی زاده

حمیدرضا ابراهیم زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا سمنان می باشد و چندین سال مشغول به انجام دادن فعالیت در حیطه های حقوقی در این شهر است. وی در زمینه های متعدد حقوقی مانند کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره تخصص بسیار زیاد و مهارت بسیار بالایی دارد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • با بیش از 12 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، خیابان فجر بین ۶و۷ نبش شمالی،  بازار روز، طبقه۱

زهرا صادقی

زهرا صادقی

زهرا صادقی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در استان بزرگ سمنان مشغول به فعالیت های وکالتی در حوزه های مختلف است. ایشان قدرت بیان بسیار خوبی دارد و به آسانی می تواند از موکلین خود دفاعیات بسیار خوبی را به عمل آورد. سرکار خانم زهرا صادقی سوابق کاری بسیار درخشانی در استان سمنان دارد و در دعاوی های متعدد مانند کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی، مالی و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان هم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول

بدیع فتحی

بدیع فتحی

بدیع فتحی وکیل پایه یک دادگستری است و در استان بزرگ سمنان مشغول به انجام فعالیت حقوقی می باشد. ایشان سوابق وکالتی بالایی دارد و تجربه بسیار زیادی در دعاوی های متعدد حقوقی را نیز دارد و در حیطه های کیفری، طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره فعال می باشدو با لقب بهترین وکیل کیفری در سمنان معرفی شده است. جناب آقای بدیع فتحی تسلط بسیار زیادی بر روی همه قوانین حقوقی دارد و مشاوره های تخصصی بسیار خوبی را به مراجعینش ارائه می دهد تا بتواند به آنان کمک های شایانی داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان
 • استادیار دانشگاه سمنان
 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، خیابان خرداد جنوبی، جنب لوازم التحریر کیمیا، طبقه اول

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است. ایشان در حیطه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول فعالیت است و تخصص و مهارت بالایی دار؛ ایشان دارای سوابق کاری بسیار درخشان وکالتی است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. سرکار خانم مطهره امیریان فر با لقب بهترین وکیل کیفری در سمنان از دید مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا سمنان است؛ ایشان سابقه زیاد و تجربه کاری بسیار درخشانی در حیطه های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد؛ وی لایحه دفاعیات قوی از موکلینش ارائه می کند و بهترین دفاعیات را از آنان می کند و یکی از مهم ترین هدف های ایشان، موفقیت در پرونده هایی است که برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

اقدس رهائی

اقدس رهائی

اقدس رهائی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان است و چندین سال در این شهر مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان با راهنمایی های بسیار دقیق شان، موکلین خود را در راه درست هدایت می کند و بهترین روش ها را جهت حل کردن مشکل مراجعه کنندگان به آن ها می دهد. سرکار خانم اقدس رهائی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری در سمنان ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان نیز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی در شهر بزرگ سمنان وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در این شهر زیبا، مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی می باشد. ایشان با لقب بهترین وکیل کیفری در سمنان معرفی شده است که همین مسئله سبب جلب اعتماد مردم شده است. جنابآقای سلمان قدرتی تعهد اخلاقی بسیار بالا و صداقت زیادی در حیطه کاری اش می باشد و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

حمیدرضا کاشفی

حمیدرضا کاشفی

حمیدرضا کاشفی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان بزرگ سمنان مشغول به انجام دادن فعالیت های مختلف حقوقی مختلف است. جناب آقای حمیدرضا کاشفی خدمات وکالتی از جمله نوشتن قرارداد، اخذ پرونده های حقوقی متعدد و ارائه دادن مشاوره های بسیار حرفه ای را انجام می دهد و با لقب بهترین وکیل کیفری در سمنان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 •  مشاور حقوقی

آدرس: سمنان، باغ فردوس،  مجتمع بهرامی، طبقه 3

تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی از نگاه بهترین وکیل کیفری در سمنان

دعاوی قضایی، در یک تقسیم بندی کلی به دو نوع دعوای حقوقی و دعوای کیفری تقسیم می شود. اشخاص حقوقی یا حقیقی که درصدد ارائه دادخواست به محاکم قضایی هستند، باید پیش از هر اقدامی، با بهره مندی از مشاوره تخصصی با  بهترین وکیل مهریه در سمنان، تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری را در همه مراحل از ابتدا تا انتها خوب دانسته و سپس بر اساس اطلاعات کامل و جامع اقدامات لازم را انجام دهند.

در این مقاله به شرح مختصری از دو تفاوت عمده دعاوی حقوقی و کیفری می پردازیم:

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در نحوه مطرح کردن دعوی در محاکم قضایی: اقامه دعوای حقوقی، نیازمند تنظیم و تقدیم دادخواست توسط شاکی به مراجع قضایی است اما طرح دعوای کیفری مستلزم تنظیم شکوائیه می باشد. بنابراین اموری که جنبه کیفری دارند، از طریق شکایت در دادگاه مورد پیگیری قرار می گیرند. هزینه دادرسی در تمامی دعاوی کیفری یکسان بوده اما در دعاوی حقوقی این هزینه بر اساس بهای خواسته تغییر می کند.

به طرفین دعوای حقوقی، خواهان و خوانده و به طرفین دعوای کیفری، شاکی و متشکی عنه گفته می شود.

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در مرجع صالح به رسیدگی پرونده: در دعاوی کیفری ابتدا پرونده برای اقدامات و تحقیقات اولیه در دادسرا بررسی و پیگیری و بعد از اتمام مراحل به دادگاه و مرجع قضایی ارجاع می شود. در حالی که در دعاوی حقوقی پرونده مستقیما به مراجع قضایی حقوقی که صلاحیت رسیدگی به دعوا را دارند ارجاع می شود.

تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی از نگاه بهترین وکیل کیفری در سمنان

انواع دعاوی کیفری

جرایم علیه اشخاص: این دسته از جرایم کیفری، جرایمی هستند که موضوع آن ها تمامیت یک شخص، اعضا و جوارح، بدن و تمامیت فیزیکی شخص می باشد. از جمله جرایم بارز در این دسته که می توان به آن ها اشاره داشت: قتل، سقط جنین، توهین و ایراد ضرب و جرح عمدی داشت که منجر به طرح دعوای کیفری در مراجع قضایی می شوند.

جرایم علیه اموال: بعضی از جرایم کیفری مربوط به اموال و دارایی های منقول و غیرمنقول افراد می باشدو مجرم با قصد قبلی و آگاهانه دست به این اعمال مجرمانه می زند. مصداق بارز این دسته از جرایم سرقت و کلاه برداری می باشد. توصیه می شود به بهترین وکیل ملکی در سمنان مراجعه کنید.

کلام آخر

بر اساس مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره داشتیم، دعاوی کیفری بسیار دقیق و تخصصی هستند . ممکن است افراد به صورت عمد یا غیر عمد مرتکب جرم شوند که در هر دو صورت مطرح کردن این گونه پرونده ها در محاکم قضایی نیازمند دانش و مهارت فراوان است. در این جاست که حضور بهترین وکیل طلاق در سمنان می تواند در حل این گونه پرونده ها به کمک شما بیاید و در احقاق حق از دست رفته بکوشد.

از همراهی شما تا پایان این مقاله متشکریم. اگر شما به دنبال وکیل خانواده هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل خانواده در سمنان را مطالعه کنید. برای دریافت مشاوره و در صورت داشتن هرگونه سوال حقوقی با وکلای ذکر شده در این مقاله ارتباط حاصل کرده و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

تفاوت دادخواست با شکوائیه در چیست؟

دادخواست به صورت فرم چاپی است که در دعاوی حقوقی کاربرد دارد اما شکوائیه در دعاوی کیفری کاربرد دارد.

آیا کودکان می توانند در محاکم قضایی طرح دعوا کنند؟

بله، کودکان در جرایمی همچون کودک آزاری، تعرض جنسی و …. از طریق دادستانی می توانند طرح دعوا داشته باشند.

اگر متهم در دعوای کیفری پیروز شود، می تواند علیه شاکی خود اعاده حیثیت کند؟

خیر، دعوای اعاده حیثیت در قوانین جزایی وجود ندارد.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا