وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر❤️【سال1403】⚖️

برخی نکات در انتخاب و شناسایی وکیل اولویت دارند. موکل باید از حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری اگاه باشد. از طرف دیگر، باید بداند حیطه اختیارات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر کدام است و چگونه تعیین می شود. این موضوعات، مواردی است که برای موکل مهم است و باید نسبت به آن ها اطلاعات کافی داشته باشد. در این مطلب در سایت وکیل چی به بررسی دستمزد و حیطه اختیارات وکلا می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری فردی است که پروانه وکالت پایه یک کسب کرده باشد. این فرد ابتدا به تحصیل در رشته حقوق پرداخته و سپس در آزمون وکالت شرکت کرده و حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده باشد. این وکیل در این شرایط، با قوانین مختلف خانواده، ملکی، مالی، تجاری و غیره آشنا است. با گذراندن دوران کارآموزی، تجربه استفاده از این قوانین هم کسب می شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر، مدت زمان مشخصی را به مطالعه حقوقی اختصاص می دهد تا اطلاعات وی همیشه جدید و به روز باشد و از استراتژی های وکالت روز دنیا جا نماند. بهترین وکیل مهریه در بوشهر، با یک تلاش همه جانبه سعی در احیای حق موکل دارد و تا پایان پرونده و کسب نتیجه در کنار وی خواهد بود. وکیل باید بتواند احساس آرامش کافی را به موکل خود انتقال دهد تا کسب نتیجه مطلوب هم ساده تر شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر کیست؟

حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری

به هزینه ای که وکیل برای انجام وکالت و خدمات حقوقی دریافت می کند، حق الوکاله گفته می شود. برای وکالت دعاوی مختلف، تعرفه های مشخصی تعیین می گردد اما مبلغ حق الوکاله دریافتی ممکن است کمتر و یا بیشتر از میزان تعرفه باشد. وکلا با توجه به درجه اعتبار خود، حق الزحمه های متفاوتی را دریافت می کنند. طبیعی است که دستمزد وکیل پایه یک و پایه دو با یکدیگر متفاوت باشد.

نوع پرونده هم از دیگر مواردی است که در حق الوکاله وکیل موثر می باشد. دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی با توجه به دشواری ها و پیچیدگی های خود، دارای هزینه های متفاوتی هستند. حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر با توجه به هزینه های زندگی در این شهر در نظر گرفته می شود. در کنار این موارد، توافق و رضایت وکیل و موکل از مهم ترین موارد در میزان دستمزد وکیل است.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر را بشناسید!

علی بهی نیا

علی بهی نیا

جناب آقای علی بهی نیا وکیل پایه یک دادگستری در استان بوشهر هستند که سال ها است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب بهی نیا در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، رو به روی بازرگانی، ساختمان دشتی، طبقه 2، واحد 10

شیما بنیادی

شیما بنیادی

سرکار خانم شیما بنیادی وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم بنیادی در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند اما در برخی از زمینه ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. صداقت، پشتکار، رازداری، تعهد و ذکاوت این وکیل خبره سبب جلب اعتماد موکلین و کسب عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر گردیده است. ایشان امکان دریافت مشاوره حقوقی را برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد ها و اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بوشهر، چهار راه باهنر، ساختمان بانک دی، طبقه 5، واحد 7

غلامرضا بی نیاز

غلامرضا بی نیاز

آقای بی نیاز جزو وکلای خوب و توانمند استان بوشهر هستند که در حال حاضر در شهرستان بوشهر به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. جناب آقای غلامرضا بی نیاز در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف مانند اختلافات ملکی، تملک آپارتمان ها، ثبت اسناد و املاک، مهریه و انواع طلاق تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری و تلفنی
 • تدوین اوراق قضایی گوناگون

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، رو به روی پمپ بنزین

مریم حیدرنیا

مریم حیدرنیا

سرکار خانم حیدرنیا وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در بوشهر می باشند. ایشان دارنده پروانه وکالت صادره از کانون وکلا و عضو رسمی این کانون هستند. خانم مریم حیدرنیا با توانایی ها و مهارت های خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند وموفق شده اند عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر را به خود اختصاص دهند. ایشان حدود یک دهه است که به شغل وکالت می پردازند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های گوناگونی را به نتایج دلخواه موکلین رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی گوناگون
 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند طلاق و مهریه
 • قبول پرونده های ملکی از قبیل جهاد کشاورزی، شهرداری و تخلیه

آدرس: بوشهر، میدان امام خمینی، ابتدای خیابان فرودگاه

داود سعادت نیا

داود سعادت نیا

از جناب آقای داود سعادت نیا می توان به عنوان وکیل پایه یک در بوشهر یاد کرد. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان بسیار خوش خلق، صادق، منصف و متعهد هستند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد مردم این شهر را جلب نمایند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط این وکیل با تجربه انجام می شود. تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت این وکیل توانا به موفقیت ختم شده اند که نشانه دانش و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارسیان، طبقه 2

شهلا آرام

شهلا آرام

خانم شهلا آرام جزو وکلای خوب و توانمند استان بوشهر هستند. ایشان سال ها سابقه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود دارند. خانم آرام موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در سابقه کاری ایشان دیده می شود. این وکیل حاذق و مجرب لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر را به دست آورده اند. بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان از خدمات این وکیل کارکشته رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله قراردادها، چک و سفته
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: بوشهر، میدان امام، طبقه فوقانی بانک صنعت و معدن

رقیه مرادی

رقیه مرادی

خانم رقیه مرادی در دسته وکلای سرشناس و کاربلد بوشهر قرار دارد. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و کسب پروانه وکالت درجه یک فعالیت حقوقی خود را این شهر شروع کردند. خانم مرادی چندین سال است که به شغل وکالت می پردازند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.  

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی خانواده، انواع طلاق و حضانت فرزندان
 • تخصص در پرونده های مالی، تجاری، اختلافات مالی و برات

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، رو به روی کونیکا

علی اکبر خبازی

علی اکبر خبازی

علی اکبر خبازی با دریافت پروانه وکالت به عنوان وکیل دادگستری در بوشهر به ارائه خدمات حقوقی در این شهر می پردازند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه دانش حقوقی و علم بالای این وکیل با تجربه است. اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است. مشاوره هایی که توسط این وکیل ارائه می شود منجر به برقرای صلح و سازش میان موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع
 • دعاوی املاک از جمله اختلاف در مالکیت، شهرداری و موجر و مستاجر
 • توانایی بالا در تنظیم و نگارش قراردادهای داخلی و خارجی و اوراق قضایی

آدرس: بوشهر، میدان هتل دلوار، رو به روی مجتمع شهرداری، جنب ایستگاه اتوبوسرانی

امین شفیعیان

امین شفیعیان

از دیگر وکلای توانمند در استان بوشهر می توان آقای امین شفیعیان را نام برد که سال ها است به مردم بوشهر مشاوره داده و مشکلات آن ها را حل می نمایند. سابقه درخشان ایشان در امر وکالت و همچنین مشاوره حقوقی گویای علم و تجربه این وکیل با سابقه است. آقای شفیعیان همواره به سوگند خود پایبند بوده و در جهت حمایت از حقوق موکلین خود تلاش می کنند. رزومه کاری وکیل شفیعیان حاوی پیروزی های بسیاری است که سبب شناخته شدن این وکیل با عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم قراردادها و اوراق قضایی
 • پذیرش پرونده های حوزه های مختلف

آدرس: بوشهر، خیابان رئیسعلی دلواری، میدان هتل دلوار، ساختمان کردی، بالای نمایشگاه اتومبیل، طبقه 5، واحد 12

فاطمه دهقان

فاطمه دهقان

خانم دهقان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در بوشهر فعال می باشند. ایشان با وکالت های خود نشان داده اند که در زمینه وکالت دعاوی مختلف توانمند هستند. خانم فاطمه دهقان در عرصه وکالت و مشاوره حقوقی سابقه درخشانی را ثبت کرده اند. ایشان ارتباطات موثری را با موکلین برقرار نموده و از همین طریق توانسته اند رضایت و اعتماد موکلین خود را جلب کنند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده و هویت قانونی از جمله سرپرستی و قیومیت
 • پذیرش دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقاف و سرقفلی

آدرس: بوشهر، خیابان صدرا، منازل مسکونی مهر، بلوک 3، واحد 4

حیطه اختیارات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر

هر وکیل در هر حوزه ای که فعالیت کند، دارای حیطه اختیارات مشخصی است که باید فعالیت های خود را در این حیطه متمرکز نماید. وکیل نمی تواند اقدامی خارج از محدوده اختیارات خود انجام دهد. اما لازم است که موکل اختیارات کافی را برای پیگیری پرونده به وکیل اعطا نماید، تا وی در روند وکالت با مشکل و محدودیت رو به رو نشود.

برای دعاوی گوناگون، وکیل به اختیارات متفاوتی نیازمند است. به عنوان مثال، در دعاوی کیفری، با تجه به وقوع جرم، جلسات بازجویی از مجرمین برگزار خواهد شد. وکیل برای این که در جریان کامل پرونده قرار بگیرد باید بتواند در این جلسات شرکت کند. اما در پرونده های حقوقی جلسات بازجویی وجود ندارد که وکیل به اجازه حضور در آن ها نیاز داشته باشد. این اختیارات باید با رضایت موکل ارائه شده و لازم است که در قرارداد وکالت قید گردد.

حیطه اختیارات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر

مقایسه وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

وکیل دادگستری ممکن است موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شود و یا پروانه پایه دو داشته باشد. از تفاوت های این دو وکیل این است که وکیل پایه یک دوران کارآموزی را پشت سر گذاشته و در آزمون اختبار هم قبول شده است. وکیل پایه دو در مرحله کارآموزی قرار دارد، در واقع وکیل پایه دو نام دیگر کارآموزان وکالت است.

وکیل پایه یک می تواند در هر نوع از دعاوی وکالت نماید و در دادگاه حضور داشته باشد. اما وکیل پایه دو تنها در برخی از دعاوی ساده تر مجوز وکالت دارند. اما هر دوی وکلای پایه یک و دو، دارای تحصیلات حقوقی هستند و بر قوانین حقوقی و مدنی کشور مسلط می باشند. هر دوی این وکلا، به عنوان وکیل دادگستری شناخته شده و فعالیت می کنند.

کلام آخر

همان طور که از نام وکیل پایه یک مشخص است، این وکیل دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد. این وکیل  با تسلط بر قوانین و مقررات مختلف به دفاع از موکلین خود می پردازد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر، با توجه به نوع پرونده، موضوع آن، پیچیدگی های پرونده، تخصص خود و همچنین شهر مورد نظر، حق الوکاله های متفاوتی خواهد داشت. این وکیل محدوده اختیارات متفاوتی نیز دارد که با در نظر گرفتن اقتضای پرونده به وی اعطا می شود. وکیل پایه دو هم مانند وکیل پایه یک بر قوانین مسلط است اما چون پروانه درجه یک ندارد، نمی تواند در همه دعاوی وکالت نماید. سایت وکیل چی مقاله های حقوقی گوناگون را برای شما عزیزان تهیه نموده و تلاش می کند اطلاعات حقوقی شما را افزایش دهد. از همراهی شما کمال تشکر را داریم و منتظر کامنت های شما عزیزان هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + سه =

دکمه بازگشت به بالا