وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. یکی از پرونده هایی که در دادگاه خانواده پیگیری و رسیدگی می شود، پرونده های مربوط به طلاق است که براساس آمار به دست آمده زوجینی که درگیر این دعوی می شوند، به دلیل عدم آگاهی با قوانین آن دچار مشکلاتی می شوند که ممکن است حق آن ها پایمال شده و یا این که پرونده از مسیر خود خارج و با پیچیدگی بیشتری مواجه شود؛ از این رو توصیه می کنیم که حتما برای پیگیری پرونده طلاق به بهترین وکیل طلاق مراجعه کنید.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

بهترین وکیل طلاق قبل از هرچیز به عنوان بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته می شود که در حوزه طلاق نیز فعالیت داشته و به دلیل آشنایی با قوانین و تجربه ای که در این زمینه دارد، می توان او را به عنوان وکیل طلاق متخصص نیز معرفی نمود. بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه ضمن برخورداری از پروانه وکالت پایه یک سال های متمادی در زمینه انواع طلاق پرونده های زیادی را پذیرفته و به تمام امور مربوط به آن مانند فسخ نکاح، مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان و نفقه بعد از طلاق آشنایی کافی و کاملی دارد.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

با توجه به این که ازدواج از نظر قانون نوعی قرارداد است لذا طلاق را نیز می توان نوعی فسخ قرارداد دانست که البته برای آن قوانین خاصی در نظر گرفته شده که بر اساس آن زوجین بایستی حقوق یکدیگر را رعایت کنند. از این رو می توان گفت که بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه با تمامی قوانین مدنی و قوانین خانواده در این زمینه کاملا آشنا بوده و تمام شرایط و فاکتورهای مربوط به طلاق را در رسیدگی و پیگیری پرونده رعایت کرده و تنها بدین طریق دادگاه اقدام به صدور حکم طلاق خواهد کرد.

حکم طلاق تنها زمانی صادر می شود که چندین حکم های مختلف مربوط به آن نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان بعد از طلاق و غیره صادر شده باشد، لذا بهترین وکیل در کرمانشاه بایستی با تسلطی که بر قوانین مربوط به طلاق دارد بتواند به تمامی این موارد وارد شده و حکم های مربوطه را به نفع موکل خود دریافت نماید؛ توجه داشته باشید برخورداری از تجربه کافی می تواند مسیر روند پرونده را کوتاه تر کند.

بهترین وکیل طلاق باید با علم روانشناسی نیز آشنا باشد تا بتواند رضایت طرف مقابل را برای پیش بردن مراحل پرونده دریافت کند؛ توجه داشته باشید هرچه توافق طرفین در پرونده های طلاق بیشتر باشد، زمان صدور حکم طلاق نیز سریع تر خواهد بود.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه و بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه از این ویژگی ها برخورداراند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

حق الوکاله وکیل طلاق چقدر است؟

در حالت کلی هزینه وکالت و یا به عبارتی دیگر حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود که البته در این مورد موضوع پرونده و میزان پیچیدگی آن و فعالیت وکیل نیز تاثیرگذار خواهد بود.

در حقیقت هرچقدر که پرونده پیچیده تر بوده و به پیگیری بیشتری نیاز داشته باشد در نتیجه حق الوکاله وکیل نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد. قابل ذکر است که وکیل و موکل در اولین جلسه در این باره با هم صحبت کرده و به توافق می رسند. هرساله نیز از سوی قوه قضاییه تعرفه ای به عنوان حق الوکاله وکلا تعیین می شود و به آنان ابلاغ می گردد تا برطبق آن هزینه وکالت را از موکلین خود دریافت کنند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه بشناسید!

پرستو رادمنش

 پرستو رادمنش

پرستو رادمنش در شهر بزرگ کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری است و سالیان بسیار زیادی در کرمانشاه مشغول به کار وکالتی می باشد. وی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شهرت دارد و تخصص و فعالیت داشته و سوابق بسیار درخشانی درهمه امور حقوقی دارد؛ ایشان در حیطه های طلاق، ملکی، مالی، خانواده و غیره مشغول به شغل است. سرکار خانم پرستو رادمنش مشاوره های مختلفی به صورت حضوری و غیرحضوری بسیار کاربردی را در اختیار مردم قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 12سال سوابق کاری وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183302676

آدرس: کرمانشاه ۲۲بهمن چهارراه سی متری دوم روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران ساختمان برج کادوس طبقه ۵ واحد۱۵

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188555470

جناب آقای وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی وکیل پایه یک دادگستری میباشد .کسب رتبه برتر درآزمون جامع سراسری وکالت در کشور و
کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، ایشان دارای ۱۶ سال سابقه کار در حرفه وکالت هستند.

تخصص و مهارت:

 • در کلیه امور خانواده
 • حقوقی
 • کیفری
 • بین الملل اعم از : مهاجرت اخذ اقامت ،شهروندی ، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان

ادرس دفتر : کرمانشاه ، ۲۲بهمن ، خیابان برق ، بعد از میدان گلایول کوی دوم برج برق طبقه دوم واحدیک (دفتر وکالت آقای وحید دهنوی )

ساعات کاری دفتر : شنبه تا چهارشنبه ۴تا ۶ عصر به غیر از ایام تعطیل

شماره همراه :09188575383

شماره دفتر : 08338214640

ناصر رمضانی

ناصر رمضانی

ناصررمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه

کارشناس ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی

۱۲ سال سابقه وکالت

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت و مشاوره برای شرکتهای حقوقی و خصوصی وارگانهای دولتی
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی کیفری (کلاهبرداری ،سرقت؛خیانت در امانت؛ارتشا؛قتل ،تهدید وتخریب وچک بلامحل و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی (ملکی ،چک و سفته ،مطالبه طلب وخسارت ،تنظیم سند ملک و خودرو ، پیش فروش ساختمان و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی خانواده (مطالبه مهریه ونفقه واجرت المثل ؛طلاق یک طرفه و توافقی ،ثبت واقعه ازدواج وطلاق و..)
 • قبول وکالت در امور قراردادها و تنظیم انواع قرارداد

مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از شنبه تا چهارشنبه

آدرس: کرمانشاه،عباسیه،خیابان مصوری،خیابان دبیر اعظم،خیابان دارایی

شماره تماس:

۰۸۳۳۷۲۸۴۶۹۲

۰۹۱۸۴۲۴۴۴۶۱

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند که 7 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری را دارند و با توجه به تسلطی که بر قوانین خانواده در حوزه های مختلف مانند طلاق، مهریه و غیره دارند در زمره یکی از بهترین وکلای متخصص در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، خیابان مطهری غربی

حسین مرادقلی

حسین مرادقلی

حسین مرادقلی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند که 6 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف خانواده نظیر طلاق، مهریه و غیره را دارند و با توجه به تسلط و آشنایی با این دعاوی در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده هایی که در این زمینه به ایشان سپرده می شود را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشدمجموعه حقوق

آدرس: كرمانشاه، ۲۲بهمن، ميدان مركزی، كوی ۱۳۰، پلاك ۵

بهمن پیری

بهمن پیری

بهمن پیری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه می باشد که 8 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پرونده های طلاق نیز از تجربه و تبحر بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، مقابل دادسرا عمومی و انقلاب کرمانشاه

پریسا الفتی

پریسا الفتی

پریسا الفتی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان در حوزه پرونده های طلاق به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با مهارت بالای شناخته می شوند و بر تمامی قوانین مربوط به این دعاوی تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه دوم، واحد 7

امیر کاظمی

امیر کاظمی

امیرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند از سوابق ایشان می توان به 14 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های طلاق اشاره کرد.

  تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، فردوسی، جنب سینما آزادی، ساختمان ایرانیان، طبقه 4، واحد 2

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت می کنند و 9 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را نیز دارند و در زمینه پرونده های طلاق از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و در پیگیری این دعاوی بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی

آدرس: کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، میدان مرکزی، حد فاصل کوی 136 و 138، پلاک 396

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند که در حوزه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های طلاق فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت
 • وکیل  و مشاور حقوقی بانک ملی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سپه
 • وکیل شرکت جهاد نصر
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه ۲۲بهمن چهارراه سی متری دوم روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران ساختمان برج کادوس طبقه ۵ واحد۱۵

شماره تماس: 09183302676

انواع طلاق از نظر قانون

در حالت کلی طلاق به دو دسته تقسیم می شود یکی اینکه درخواست طلاق از سمت چه کسی است که شامل طلاق توافقی، درخواست طلاق از طرف مرد و درخواست طلاق از طرف زن می شود  و نوع دوم به صیغه طلاق ارتباط دارد که شامل طلاق رجعی و طلاق بائن می گردد.

طلاق توافقی همانگونه که از نامش نیز پیدا است طرفین برای طلاق تفاهم داشته و بر روی مسائلی نظیر  مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره با هم به توافق رسیده اند و دادخواست طلاق را مشترکا ارائه می دهند؛ در این نوع طلاق اگرچه به بهترین وکیل در کرمانشاه نیاز نمی باشد اما طرفین می توانند برای تسریع روند آن به وکیل مراجعه کنند.

طلاق از طرف مرد نیز به درخواست مرد انجام می شود و مرد بایستی تمامی حقوق همسرش از قبیل مهریه، نفقه، اجرت المثل و غیره را تعیین و پرداخت کند. درخواست طلاق از طرف زن که سخت ترین نوع طلاق می باشد به درخواست زن صورت می گیرد که البته زن بایستی برای آن دلیل قابل اثبات داشته باشد و با توجه به پیچیده بودن روند دادرسی توصیه می شود حتما از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه کمک بگیرد.

طلاق رجعی و بائن که از نوع جاری شدن صیغه طلاق می باشد که در نوع رجعی از طرف مرد صورت می گیرد، مگر اینکه زوجه دوشیزه و یا یائسه باشد و در طلاق بائن که از طرف زن و به صورت توافقی انجام می شود. در طلاق رجعی امکان رجوع و بازگشت زوجین به هم وجود دارد و در طلاق بائن این امکان وجود نخواهد داشت.

 انواع طلاق از نظر قانون

مزایای وکیل طلاق برای زوجین

مهم ترین مزیت بهره مندی از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه برای زوجین عدم نیاز به حضور آن ها در جلسات رسیدگی است؛ در نتیجه پرونده در آرامش و بدون ایجاد هیچگونه تنشی که ناشی از اختلاف زوجین است پیش خواهد رفت. بهترین وکیل طلاق پرونده را در مسیر صحیح و بر اساس موازین قانونی آن پیش می برد که موجب تسریع در روند پرونده نیز می گردد.

مزایای وکیل طلاق برای زوجین

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص پرونده های طلاق نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

نحوه اعمال و اجرای حق طلاق چگونه است ؟

در صورتی که حق طلاق از طرف مرد به زن واگذار شده باشد زن می تواند برای همسر خود یک وکیل دادگستری بگیرد و خود نیز یا شخصاً در مراحل طلاق شرکت کند و یا برای خودش هم یک وکیل بگیرد. آن دو وکیل به اتفاق مراحل طلاق توافقی را طی خواهند نمود.

آیا گرفتن وکیل دادگستری برای اعمال حق طلاق ضروری است ؟

در صورتی که می خواهید حق طلاق را اعمال کنید و زوج حاضر به حضور در مراحل طلاق نیست برای استفاده از حق طلاق حتما باید حداقل یک وکیل دادگستری داشته باشید.

حق طلاق با وکالت طلاق چه فرقی دارد؟

روش واگذاری حق طلاق عمدتاً از طریق دادن وکالت رسمی و وکالت در اعمال حق طلاق است. قانوناً حق طلاق با مرد است و مرد می تواند به زن یا هر شخص دیگری وکالت بدهد. البته گاهی حق طلاق به صورت شرط ضمن عقد در عقدنامه ازدواج درج می شود که البته قالب آن هم همان اعطای وکالت است.

4.5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا