وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم❤️【1402】⚖️

برای حل و فصل اختلافات حقوقی و کیفری باید از طریق مراجع ذی صلاح مانند دادگاه ها اقدام نمود. این فرآیند دارای مراحل گوناگون است که انجام آن ها نیاز به داشتن مهارت خاص خود دارد. عموما افراد عادی جامعه اطلاعات حقوقی کمی دارند و در این زمینه تخصص کافی ندارند. به همین منظور، چنین افرادی به وکیل دادگستری مراجعه می کنند و به وی وکالت می دهند که پرونده آن ها را پیگیری نموده و به نتیجه برساند. این وکلا می توانند دارای پروانه وکالت پایه یک و یا دو باشند که وکیل پایه یک دامنه فعالیت گسترده تری دارد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم را به شما معرفی می کنیم. در صورتی که نیاز به شناخت یک وکیل خوب در قم دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم چه کسی است؟ 

وکیل به فردی گفته می شود که از جانب فرد دیگر که همان موکل است به انجام امور مشخصی می پردازد. برای چنین هدفی باید موکل به وکیل وکالت دهد و وی در مواقع لازم وکالت نامه را ارائه نماید تا بتواند به انجام امور محوله بپردازد. برخی افراد وکالت انجام امور اداری و بانکی مختلف را دارند که تنها مدرک مورد نیاز آن ها وکالت نامه است. اما برخی وکلا وظیفه دفاع از موکل را در محاکم قضایی به عهده می گیرند که این امر نیاز به داشتن مدارک خاص دارد. 

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم، باید در رشته تحصیلی مربوطه تحصیل کرده باشد. وی پس از این تحصیلات و دریافت پروانه وکالت، می تواند به صورت رسمی وکالت خود را آغاز نماید. ایشان پس از این مراحل، سواد حقوقی کافی را کسب نموده و بر قوانین مختلف حاکم بر جامعه تسلط یافته است. در دوران کارآموزی هم تجربیات لازم برای به کارگیری این قوانین در جهت حمایت از موکل هم آموخته شده است.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم چه کسی است؟

حیطه فعالیت بهترین وکیل پایه یک دادگستری 

وکیل دادگستری به دلیل آگاهی و تسلط بر کلیه قوانین امکان فعالیت در تمامی حوزره های حقوقی و کیفری را دارد. داشتن پروانه وکالت پایه یک هم سبب می شود وکیل محدودیتی برای وکالت دعاوی مختلف نداشته باشد. در واقع می توان گفت وکیل پایه یک دادگستری می تواند وکالت هر نوع پرونده را در هر حوزه ای بپذیرد.  

از آن جا که وکالت نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد و حوزه های حقوقی و کیفری هم بسیار متنوع و گسترده هستند، یک وکیل نمی تواند در تمام بخش ها به تخصص برسد. هر وکیل با توجه به روحیات، علایق و توانایی های خود در بعضی زمینه ها فعالیت بیشتری می نماید. وی سعی می کند اطلاعات خود را در این بخش ها به روز نگه دارد و بر جزئیات این قوانین نیز اشراف داشته باشد. وکالت پرونده های بیشتر در این زمینه ها، منجر به کسب تجارب بیشتر خواهد شد و وکیل پایه یک دادگستری قم می تواند به تخصص و تبحر در این حیطه ها دست یابد. بنابراین بهترین وکیل قم می تواند در هر حیطه ای فعالیت نموده و وکالت پرونده ها را بپذیرد.

برخی از ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم را بشناسید! 

رضا امیری زاده 

رضا امیری زاده

جناب آقای رضا امیری زاده جزو وکلای به نام استان قم هستند که در این شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 5651 از قوه قضاییه هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای امیری زاده چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند و با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. وکالت پرونده های مختلف مالی و تجاری، چک، سفته، اختلافات مالی، شهرداری، موجر و مستاجر، تخلیه و سرقفلی در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • مشاوره حقوقی تخصیی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: قم، 55متری عمار یاسر، جنب کوچه 20، پلاک 91

رسول خیابانی 

رسول خیابانی

آقای خیابانی پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. پروانه وکالت شماره 46270 صادره از مرکز وکلای قوه قضایی متعلق به آقای رسول خیابانی است. وکالت پرونده های تعزیرات حکومتی، حدود، خانواده، مهریه، دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اسناد رسمی و تجاری توسط این وکیل خبره پذیرفته می شود. جناب خیابانی به دلیل موفقیت های کسب شده بسیار در بین مردم شناخته شده اند و عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی 
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: قم، بلوار 75 متری عمار یاسر، حد فاصل خیابان قدوسی و بلوار تعاون

سید رضا نقوی 

سید رضا نقوی

آقای سید رضا نقوی جزو وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان قم هستد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. پروانه وکالت درجه یک شماره 2140 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از کسب آن سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم قم می پردازند. جناب آقای نقوی با مشاوره ها و توان وکالتی بالای خود به حل و فصل مشکلات مردم این شهر کمک می کنند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی و ثبتی مختلف  
 • تخصص در دعاوی سرپرستی و ارث و میراث 
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری، داوری و فاکتور 

آدرس: قم، بلوار امین، بین کوچه 31 و 33، ساختمان امین، طبقه اول، واحد3

لیلا قیطاسی 

لیلا قیطاسی

سرکار خانم لیلا قیطاسی دارای تحصیلات حقوقی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم قم مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. خانم قیطاسی چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند و در این دوران پرونده های زیادی را وکالت نموده اند. ایشان در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. مردم قم لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم را به ایشان داده اند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون 

آدرس: قم، بلوار شهید کریمی، جنب کلانتری 16، ساختمان امین، طبقه 4، واحد 8

محمد حسین سقائی 

محمد حسین سقائی

آقای محمد حسین سقائی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان قم هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق شدند پروانه وکالت شماره 1590را از کانون وکلا دریافت نمایند. جناب آقای محمد حسین سقائی با تکیه بر دانش و سواد حقوقی خود سال ها است که به امر وکالت مشغول می باشند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث 
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته 

آدرس: قم

مهدی رمضانعلی 

مهدی رمضانعلی

آقای مهدی رمضانعلی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان قم هستند که حدود یک دهه است به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. پروانه وکالت درجه یک شماره 17780صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. مدرک تحصیلی جناب آقای علی سلیمانی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. ایشان با به کارگیری معلومات، تجربه و مهارت خود موفق شده اند در پرونده های حقوقی و کیفری مختلف به پیروزی برسند. وکیل رمضانعلی باتجربه، با سواد، صادق و وفادار هستند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم را به خود اختصاص داده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح 
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر خضوری 
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، کیفری و ملکی 

آدرس: قم، میدان سعدی، بلوار نیروی هوایی، جنب بانک ملت

فاطمه خان احمدی 

فاطمه خان احمدی

سرکار خانم خان احمدی جزو وکلای خوب و توانمند استان قم هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی حقوق هستند و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول می باشند. خانم فاطمه خان احمدی سواد و توانایی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در برخی پرونده های خانواده و ملکی تخصص بیشتری دارند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده ، طلاق و مهریه 
 • پذیرش دعاوی مالی و تجاری مانند قراردادها و اختلافات مالی 
 • تخصص در وکالت دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت و خرید و فروش اموال غیر منقول  

آدرس: قم

مهم ترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری 

یک وکیل برای انجام درست کار خود وظایف متعددی را به عهده دارد که باید به بهترین نحو آن ها را انجام دهد. اولین وظیفه یک وکیل خوب و حرفه ای، بررسی همه جانبه پرونده و پیش بینی نتیجه آن است. وی باید موکل را در جریان کلیه جزئیات پرونده قرار دهد و از دادن تضمین جهت موفقیت آمیز بودن نتیجه خودداری نماید.  

بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم باید در ابتدا تلاش کند بین موکل و حود و طرف مقابل، صلح و سازش برقرار نماید. بسیاری از پرونده ها از طریق مشاوره های حقوقی و یا پیشنهادات توافقی وکلا حل و فصل می شوند. در صورت عدم سازش، وکیل باید به تنظیم دادخواست یا شکوائیه بپردازد و این اوراق را از مسیر درست به دادگاه برساند. پس از آن، وکیل موظف است کلیه اقدامات لازم جهت رسیدگی به پرونده را انجام دهد.

مهم ترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری

مراجع دارای صلاحیت رسیدگی به دعاوی 

به منظور تسریع رسیدگی به پرونده های مختلف و عدم جمع شدن پرونده ها در یک مرجع، مراجع قضایی مختلفی تاسیس شده اند. هر دادگاهی صلاحیت رسیدگی به برخی دعاوی مشخص را دارد. هر پرونده با توجه به موضوع آن باید در دادگاه دارای صلاحیت مورد بررسی و رسیدگی قرار بگیرد. 

پرونده ای که به دادگاه نامناسب ارجاع شود مورد بررسی قرار نمی گیرد و مرجوع می گردد. در نتیجه لازم است در هنگام ثبت دادخواست خود دقت لازم را به کار برد. دادگاه های خانواده صلاحیت رسیدگی به مشکلات حوزه خانواده را دارند. دادگاه های کیفری یک و دو برای رسیدگی به پرونده های کیفری در نظر گرفته شده اند. مجموعه دادگاه انقلاب هم مرجع دعاوی سیاسی، توهین به مقام رهبری و دعاوی حوزه قاچاق مواد مخدر است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم را معرفی نمودیم تا شهروندان این استان بتوانند در هنگام بروز مشکلات به آن ها مراجعه نمایند. وکیل برای احقاق حقوق موکل خود باید با وظایف خود آشنایی داشته باشد و آن ها را به درستی انجام دهد.

هر پرونده باید در دادگاه مناسب و دارای صلاحیت مورد بررسی قرار بگیرد، در غیر این صورت حکم صادره فاقد ارزش می باشد. از همراهی شما تا انتهای مقاله صمیمانه سپاس گزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات و پیشنهادات شما خوانندگان گرامی هستیم.   

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا