وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج❤️【سال1403】⚖️

پرونده های خانواده، یکی از مهم ترین حوزه های مسائل حقوقی است. به دلیل تاثیرات بالایی که خانواده در آینده جامعه دارد، توجه ویژه ای به این دعاوی می شود. حضور یک وکیل در این پرونده ها می تواند سبب تسریع در کسب نتیجه گردد. شناخت ویژگی هایی بهترین وکیل خانواده در یاسوج در این مسیر ضروری است. از طرف دیگر باید راه های شناسایی بهترین وکیل خانواده را نیز دانست. لطفا تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج چه کسی است؟

فردی که از طرف فردی دیگر برای حضور در دادگاه خانواده و پیگیری پرونده این بخش مامور می شود، وکیل خانواده است. این وکیل باید از حقوق موکل خود دفاع نموده و به احیای آن کمک کند. به همین منظور، لازم است وکیل با تحصیل در رشته حقوق، به دانش کافی در خصوص قوانین و مقررات خانواده دست یافته باشد. وکیل خانواده، تعداد زیادی از دعاوی این حوزه ها را مورد بررسی و وکالت قرار داده است.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج کسی است که بتواند ارتباط موثری با موکلین خود برقرار نماید. وی باید احساسات خود را از کار جدا نموده و تنها برای احقاق حق تلاش کند. دعاوی متعددی در حوزه خانواده قرار می گیرند که وکیل باید با تجربه و مطالعه، توانایی وکالت هر یک از آن ها را کسب کرده باشد. در واقع، بهترین وکیل در یاسوج باید بتواند هر گونه اختلافی که میان افراد خانواده ایجاد می شود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل خانواده یاسوج

داشتن برخی ویژگی ها برای وکلا ضروری است و در واقع وکیل باید برای موفقیت در حرفه خود برخی خصوصیات را دارا باشد. در این قسمت از مقاله، به برخی ویژگی های وکیل خوب اشاره می کنیم.

 • سواد حقوقی: از مهم ترین صفاتی که می توان برای بهترین وکیل خانواده در یاسوج در نظر گرفت، سواد حقوقی است. یک وکیل با استناد به قوانین و تبصره ها باید از موکل خود دفاع کند، پس تسلط بر این قوانین برای او ضروری است.
 • سوابق موفق: در انتخاب وکیل باید به سوابق وی توجه کرد. وکالت پرونده های متفاوت سبب افزایش تجربه و شناسایی راه های مختلف حل و فصل پرونده خواهد شد.
 • وجدان کاری: وکیل موفق وکیلی است که در مسیر کار خود همواره با وجدان عمل نماید. وی باید پرونده موکل را به گونه ای پیگیری نماید که گویی منافع خویش درگیر می باشد.
 • انصاف: منصف بودن هم از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است. وکلا باید حق الوکاله ای را دریافت کنند که متناسب با زحمات آن ها باشد و همچنین برای موکل هم قابل پرداخت باشد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
امین کریم پوریاسوج، سالم آباد، بلوار ابوذر، خیابان کاشانی 14
کورش قنبری مرداسییاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، رو به روی هجرت 3، ساختمان طلوع
فاطمه گودرزییاسوج، خیابان شهید مطهری، نبش خیابان فردوسی 42
سید مسلم عبدلییاسوج، بلوار کاشانی، رو به روی دادگستری جدید
محمد کریمییاسوج، سالم آباد، کاشانی 15، ساختمان ذبیحی، طبقه اول

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج را بشناسید!

امین کریم پور

امین کریم پور

جناب آقای امین کریم پور تحصیلات خود را تا مقطع دکترا در رشته حقوق خصوصی ادامه داند. ایشان از وکلای معروف و شناخته شده در استان کهگیلویه و بویر احمد هستند که هم اکنون در یاسوج به وکالت مشغول می باشند. آقای کریم پور سابقه تدریس در دانشگاه، مشاور فرماندار، وکیل و مشاور حقوقی بانک ها و بسیاری از سمت های دیگر را در کارنامه کاری خود دارند.  ایشان 12 سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده

آدرس: یاسوج، سالم آباد، بلوار ابوذر، خیابان کاشانی 14

کورش قنبری مرداسی

کورش قنبری مرداسی

آقای قنبری مرداسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان کهگیلویه و بویراحمد هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است که پس از کسب آن حدود 15 سال است که در یاسوج به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت شماره 16571 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای کورش مرداسی در وکالت دعاوی خانواده تخصص بیشتری دارند و موفق به اخذ عنوان بهترین وکیل خانواده در یاسوج شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، رو به روی هجرت 3، ساختمان طلوع

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

سرکار خانم فاطمه گودرزی 6 سال است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج به فعالیت مشغول می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شده اند. خانم گودرزی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه یاسوج و عضو کانون وکلای استان می باشند. صداقت، وفاداری و عدالت جویی از ویژگی های برجسته این وکیل با تجربه است که سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی، ارث و ماترک و طلاق
 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله دعاوی اسناد و املاک

آدرس: یاسوج، خیابان شهید مطهری، نبش خیابان فردوسی 42

سید مسلم عبدلی

سید مسلم عبدی

جناب آقای سید مسلم عبدلی از وکلای توانمند استان کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. آقای عبدلی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 24329 صادره از قوه قضاییه شدند. ایشان سال ها به عنوان مشاور حقوقی کمیته امداد فعالیت نموده اند. آقای مسلم عبدلی 12 سال است که به فعالیت های حقوقی می پردازند و در این دوران هم موفقیت های بساری را کسب کرده اند. لقب بهترین وکیل خانواده در یاسوج به این وکیل خبره اختصاص داده شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، ارث و وصیت و مهریه
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی گوناگون
 • تهیه و تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، رو به روی دادگستری جدید

محمد کریمی

محمد کریمی

از وکلای توانا و معروف یاسوج می توان از آقای محمد کریمی نام برد. ایشان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی سال ها است در یاسوج به وکالت می پردازند. جناب آقای کریمی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی خانواده تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه ها

آدرس: یاسوج، سالم آباد، کاشانی 15، ساختمان ذبیحی، طبقه اول

فاطمه نیک روش

فاطمه نیک روش

سرکار خانم نیک روش جزو وکلای توانمند و مورد اعتماد مردم در یاسوج هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 49240 را دریافت کردند. خانم فاطمه نیک روش به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل خانواده در یاسوج شناخته شده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، دروهان، خیابان مطهری، جنب دفتر اسناد رسمی

مجید مصلحی نجف آبادی

مجید مصلحی نجف آبادی

جناب آقای مجید مصلحی نجف آبادی کارشناس ارشد حقوق عمومی می باشند. ایشان از وکلای شناخته شده یاسوج هستند که سال ها است به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. آقای مصلحی با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند
 • تخصص در پرونده های خانواده و هویت قانونی

آدرس: یاسوج، سردار جنگل شمالی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر عسکرپور، واحد 10

سیده غزل ایزدنیا

سیده غزل ایزدنیا

خانم ایزدنیا را می توان به عنوان وکیل پایه دادگستری و مشاور حقوقی در استان کهگیلویه و بویر احمد و شهر یاسوج معرفی نمود. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. سرکار خانم سیده غزل ایزدنیا به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • وکالت پرونده های بخش خانواده مانند طلاق
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: یاسوج، بلوار ابوذر

علیرضا ندری

علیرضا ندری

آقای ندری وکیل پایه یک دادگستری هستند که سال ها است در یاسوج به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان ثابت کرده اند که دانش و مهارت کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در بخش خانواده بر قوانین مسلط تر هستند. این وکیل باتجربه به عنوان بهترین وکیل خانواده در یاسوج شناخته شده اند. آقای علیرضا ندری امکان دریافت مشاوره های غیرحضوری را نیز برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های خانواده و به خصوص طلاق

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج

محمد ولایتی

محمد ولایتی

جناب آقای محمد ولایتی تحصیل کرده رشته حقوق و وکیل فعال در شهر یاسوج هستند. . ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. آقای ولایتی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه و طلاق تخصص ویژه دارند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و لایحه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: یاسوج، جنب دادگاه تجدید نظر، ساختمان سامان، طبقه 1

راه های شناسایی بهترین وکیل خانواده در یاسوج

افرادی که تصمیم به مراجعه به وکیل دارند، با چالش های متفاوتی از جمله نحوه شناسایی یک وکیل مجرب رو به رو هستند. باید گفت در این مسیر باید موضوعات مختلفی را در نظر گرفت. از جمله این که حوزه تخصصی وکیل با موضوع پرونده ما هم خوانی داشته باشد. از طرف دیگر، وکیل انتخابی می بایست پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود داشته باشد. رضایت موکلین سابق هم موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

اما برای دست یابی به چنین اطلاعاتی از بهترین وکیل خانواده در یاسوج، می توان به سایت های مختلف مراجعه نمود. در این سایت ها حتی می توان نظریات موکلین را نیز مطالعه نمود و با ویژگی های وکلا آشنا شد. دسترسی به اطلاعات وکلای هر استان از طریق کانون وکلا نیز امکان پذیر است. می توان از سایر افرادی نیز که قبلا برای حل مشکلات مشابه به وکیل مراجعه نموده اند نیز مشورت گرفت.

راه های شناسایی بهترین وکیل خانواده در یاسوج

حیطه اختیارات وکیل خانواده

به مجموعه اقداماتی که وکیل اجازه انجام آن ها را دارد و محدوده ای که می تواند فعالیت نماید، حیطه اختیارات وکیل گفته می شود. وکیل نمی تواند خارج از این محدوده هیچ گونه اقدامی انجام دهد. اما این حیطه اختیارات با توجه به پرونده و اقدامات مورد نیاز آن تعیین می شود. معمولا این اختیارات توسط موکل تعیین می شود.

وکیل برای انجام وظایف خود، حیطه فعالیت مشخصی دارد. اما برای انجام فعالیت های کمتر و یا بیشتر از آن ها، باید موکل اجازه لازم را صادر نماید. وکیل خانواده با توجه به موضوع پرونده، نیاز به اختیارات متفاوتی دارد تا بتواند پرونده را به نتیجه برساند.

کلام آخر

وکیل خانواده می تواند در حوزه اختلافاتی که در خانواده ایجاد می شود، فعالیت نموده و به موکلین خود ارائه خدمات بنماید. بهترین وکیل خانواده در یاسوج اطلاعات کامل و جامعی را در خصوص قوانین این بخش دارد. ویژگی هایی از جمله تخصص، سابقه، وجدان کاری و انصاف باید در وجود یک وکیل خوب باشد. از طریق سایت های مختلف، کانون وکلا و موکلین قبلی می توان اطلاعاتی را در خصوص وکلا به دست آورد و با جمع بندی آن ها، بهترین انتخاب را انجام داد. من و همه همکارانم در مجموعه وکیل چی در تلاش هستیم تا مطالب آموزنده و مفیدی را برای شما خوانندگان گرامی جمع آوری نماییم. از این که با ما همراه شدید از شما سپاسگزاریم و منتظر کامنت های ارزنده شما عزیزان هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + ده =

دکمه بازگشت به بالا