طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را به شما معرفی کنیم؛ زوج های بسیار زیادی وجود دارند که در طول زندگی مشترک شان به مشکل بر می خورند و این دو نفر نمی توانند از عهده حل این مشکلات بر بیایند و همچنین تفاهم کافی برای ادامه زندگی ندارند، در این صورت یک وکیل مجرب و خبره می تواند وکالت پرونده طلاق آن ها را بر عهده بگیرد و جهت اخذ طلاق به آن ها کمک کند؛ وکیل طلاق در این زمینه از تجربه بسیار زیادی برخوردار است و می تواند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل طلاق خوب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج فردیست که می تواند به خوبی پرونده های طلاق را بررسی کند و مشکلات زوجین را حل کند؛ وکیل طلاق ابتدا تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا صلح را بین زوجین به وجود آورد و آن ها را به زندگی مشترک شان بازگرداند اما در صورت عدم موافقت طرفین، وکیل موظف است که تمام شرایط پرونده موکل خود را بررسی نماید و از حق او به خوبی در دادگاه دفاع کند.

وکیل طلاق اطلاعات کافی در زمینه امور مختلف مانند نفقه، مهریه، انواع طلاق، حضانت کودک و غیره باید داشته باشد تا بتواند در دادگاه به خوبی کنار موکلش حضور داشته باشد؛ بهترین وکیل در کرج می داند که باید در شرایط خاص به موکل خود امید دهد و البته امید واهی به او نمی دهد و او را در جریان روند پرونده همراهی می کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل ملکی خوب و حرفه ای هستید، می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

طلاق غیابی به چه معناست؟

به طور کلی طلاق به معنای پایان یافتن ازدواج و ترک یکدیگر است؛ صیغه طلاق در صورتی که زوجین نتوانند به زندگی مشترک شان ادامه دهند، بین آن ها جاری می شود؛ گاهی اوقات این امکان وجود دارد که یکی از زوجین زندگی خود را ترک کند که در این صورت طرف مقابل اقدام به طلاق غیابی می کند؛ البته در این شرایط، مهریه به زن تعلق می گیرد؛ در این نوع طلاق، مرد موظف است که تمام حق و حقوق موکل خود را به درستی بپردازد زیرا در غیر این صورت، زن حق دارد که از طریق دادگاه اموال مرد را توقیف نماید.

در طلاق غیابی، ممکن است مرد هیچ ملک و املاکی به نام خود نداشته باشد که در این صورت زن با کمک بهترین وکیل طلاق در کرج، می تواند حکم جلب مرد را به راحتی بگیرد؛ مدت زمان مورد نیاز برای طی شدن طلاق غیابی مشخص نیست و ممکن است برای خانم ها کمی طولانی تر نیز باشد.

در این نوع طلاق نیز دو شرایط وجود دارد که شامل طلاق غیابی از طرف مرد و طلاق غیابی در از طرف زن است.

اگر قصد گرفتن طلاق توافقی دارید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج مراجعه کنید و از یک وکیل مجرب کمک بگیرید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را بشناسید!

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج هستند؛ ایشان در زمینه وکالت 15 سال سابقه بسیار درخشان دارند و از تجربه بسیار زیادی برخوردار می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند پرونده های مختلفی را برعهده بگیرند و به خوبی آن ها را بررسی نمایند؛ دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، حسبی، تعزیزات توسط افشین مرادی پذیرفته می شوند و وی به خوبی آن ها را خاتمه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلا
 • اشراف کامل بر قوانین حقوقی، مدنی و همچنین اصول فقه

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

تلفن تماس: 09121543655

محمد حسن کیالها

محمد حسن کیالها

محمد حسن کیالها یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج اند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج هستند و در زمینه انواع دعاوی خانواده از سابقه و تجربه بسیار درخشانی برخوردار می باشند؛ لازم به ذکر است، جناب آقای کیالها می توانند با تک تک موکلین خود با صبر و حوصله و احترام برخورد کنند تا پاسخ همه سوالاتشان را به درستی بدهند؛ ایشان می توانند به موکلین خود کمک کنند تا پرونده هایشان به خوبی خاتمه یابد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن خانواده، ثبتی و حقوقی
 • 5 سال سابقه فعالیت وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، واحد 706

تلفن تماس: 09122613759

سجاد حجازی

سجاد حجازی

سجاد حجازی یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج می باشند؛ ایشان را جزو وکلای پایه یک دادگستری شهر کرج می دانند زیرا می توانند خدمات منحصر به فردی به موکلین خود ارائه دهند و از پرونده هایشان به خوبی در دادگاه دفاع کنند؛ جناب آقای حجازی با موکلین خود رفتار بسیار محترمانه ای دارند و می توانند هر گونه ابهام در رابطه با پرونده هایشان را از بین ببرند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

تلفن تماس: 09122985274

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در شهر البرز مشاور حقوقی می باشند؛ سرکار خانم مهدوی پناه 8 سال سابقه بسیار درخشان دارند و در دعاوی های مختلف از جمله خانواده، ملکی، کیفری، بانکی و ثبتی فعالیت تخصصی انجام می دهند و پرونده های بسیار سخت را به پایان می رسانند؛ اصلی ترین تخصصی که ایشان دارند مربوط به پرونده های طلاق است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • اخذ رتبه یک اختبار در کانون وکلای البرز
 • اخذ رتبه 16 آزمون وکلای البرز
 • نماینده مجلس کرج

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد9

تلفن تماس: 09126433795

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان توانسته اند در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز، رتبه یک اخذ کنند؛ وی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، فارغ التحصیل شده اند؛ جناب آقای صیاد تا به امروز تجربه های بسیار زیادی در این زمینه اخذ کرده اند و موفق شده اند دانش و علم خود را به موکلین شان اثبات کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو پیوسته در انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته در انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران 1389
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

آدرس: استان البرز، کرج

تلفن تماس: 09120084438

نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد

در صورتی که مرد بخواهد تقاضای طلاق داشته باشد، باید برخی مراحل را طی کند؛ از این رو در ادامه نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد را طبق گفته های بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج برای شما شرح خواهیم داد:

 • ابتدا مرد باید به دادگاه مراجعه کند و اجازه طلاق را از دادگاه مربوطه(دادگاه خانواده محل اقامت زوجه یا زندگی مشترک) بگیرد؛ هدف از اجازه طلاق به معنای حکم طلاق یا گواهی عدم امکان سازش می باشد.
 • در ادامه باید ایشان تمامی حقوق مالی زن را به درستی تعیین کند و بپردازد که شامل مهریه،نفقه،معوقه و نفقه دوران عده و اجرت المثل ایام زوجیت (در صورت مطالبه زوجه) است.
 • پس از آن زمانی که زوجین شرط مربوط به تعلق گرفتن نصف اموال را در عقدنامه که درج شده، امضا کرده باشد، باید این اموال به زن داده شود زیرا درخواست طلاق از سمت مرد است و قاضی پس از رسیدگی های لازم این حکم را اجرا می کند؛ البته در صورتی که علت طلاق مرد، تخلف زن در وظایف زناشویی باشد، این شرط منتفی می گردد.
نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد

نحوه تقاضای طلاق به درخواست زن

در صورتی که زن بخواهد درخواست طلاق به دادگاه بدهد، کمی شرایط سخت و دشوار می شود زیرا در سیستم حقوقی ایران، زن حق طلاق ندارد مگر در شرایطی که زن به علت یکی از موارد زیر بتواند مرد را محکوم کند :

1 . در صورتی که زن بتواند تنفر و عدم دوست داشتن خود را نسبت به همسر در دادگاه اثبات کند، می تواند با بخشیدن اموال خود، طلاق بگیرد؛ اموال در نظر گرفته شده ممکن است بخشی از مهریه یا کل مهریه یا حقوق مالی دیگر زن باشد.

2 . زمانی که زن به دلیل سختی های بیش از حد شرایط، نتواند به زندگی خود ادامه دهد یعنی اگر مرد رفتار و برخورد بسیار نامناسب و غیرقابل تحملی داشته باشد یا شرایط مالی بسیار بدی داشته باشد، زن می تواند حکم طلاق را بگیرد.

3 . در صورتی که مرد در طول زندگی، نفقه زن را به طور کامل نپردازد یا این که از لحاظ مالی از پرداخت آن عاجز باشد، زن می تواند درخواست طلاق کند.

4 . زمانی که مرد اعتیاد داشته باشد یا به مدت 5 سال در حبس بماند یا بیش از 6 ماه نفقه نپردازد، زن به راحتی می تواند درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه دهد.

کلام آخر

امروزه در جامعه زوج های بسیار زیادی وجود دارد که در امور مختلف تفاهم کافی با یکدیگر ندارند و مشکلات بسیار زیادی بین آن ها وجود دارد که با کمک یک وکیل حاذق می توانند مشکلشان را برطرف کنند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم شما را با شرایط درخواست طلاق و نحوه اجرای آن، مطالب مفیدی در اختیارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با طلاق دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ افرادی که خواستار گرفتن وکیل خانم هستند و ساکن شهر کرج می باشند، می توانند به کمک مقاله های موجود در سایت ما بهترین وکیل زن در کرج را بیابند.

اگر در عده طلاق بائن زن رجوع در مهرش نکند، زوج می تواند با دادن یک مهری که رضایت زوجه را جلب کند اورا به عقد موقت یا دائم خود در آورد ؟

بله می تواند.

مردی شیعه زن شیعه خود رابه طریق سنی طلاق داده پس از عده زن با مردی سنی ازدواج کرده اکنون تکلیف زن چیست ؟

عقد دوم باطل است و او همسر مرد اول است .

 زن ادعای طلاق دائم می کند تا اینکه شوهرش او را طلاق دهد و مرد ادعای موقت می کند و می گوید مدت تمام شده و نیازی به طلاق نیست وظیفه چیست ؟

اگر ادعای هیچ کدام مطابق ظاهر نباشد زن می تواند به حاکم شرع رجوع کند تا او را طلاق دهد.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا