وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج⚡【سال1403】✅

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را به شما معرفی کنیم؛ زوج های بسیار زیادی وجود دارند که در طول زندگی مشترک شان به مشکل بر می خورند و این دو نفر نمی توانند از عهده حل این مشکلات بر بیایند و همچنین تفاهم کافی برای ادامه زندگی ندارند، در این صورت یک وکیل مجرب و خبره می تواند وکالت پرونده طلاق آن ها را بر عهده بگیرد و جهت اخذ طلاق به آن ها کمک کند؛ وکیل طلاق در این زمینه از تجربه بسیار زیادی برخوردار است و می تواند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل طلاق خوب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج فردیست که می تواند به خوبی پرونده های طلاق را بررسی کند و مشکلات زوجین را حل کند؛ وکیل طلاق ابتدا تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا صلح را بین زوجین به وجود آورد و آن ها را به زندگی مشترک شان بازگرداند اما در صورت عدم موافقت طرفین، وکیل موظف است که تمام شرایط پرونده موکل خود را بررسی نماید و از حق او به خوبی در دادگاه دفاع کند.

وکیل طلاق اطلاعات کافی در زمینه امور مختلف مانند نفقه، مهریه، انواع طلاق، حضانت کودک و غیره باید داشته باشد تا بتواند در دادگاه به خوبی کنار موکلش حضور داشته باشد؛ بهترین وکیل کرج می داند که باید در شرایط خاص به موکل خود امید دهد و البته امید واهی به او نمی دهد و او را در جریان روند پرونده همراهی می کند.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

طلاق غیابی به چه معناست؟

به طور کلی طلاق به معنای پایان ازدواج و ترک زوجین از هم است؛ صیغه طلاق در صورتی که زوجین نتوانند به زندگی مشترک شان ادامه دهند، بین آن ها جاری می شود؛ گاهی اوقات این امکان وجود دارد که یکی از زوجین زندگی خود را ترک کند که در این صورت طرف مقابل اقدام به طلاق غیابی می کند؛ البته در این شرایط، مهریه به زن تعلق می گیرد؛ در این نوع طلاق، مرد موظف است که تمام حق و حقوق موکل خود را به درستی بپردازد زیرا در غیر این صورت، زن حق دارد که از طریق دادگاه اموال مرد را توقیف نماید.

در طلاق غیابی، ممکن است مرد هیچ ملک و املاکی به نام خود نداشته باشد که در این صورت زن با کمک بهترین وکیل طلاق در کرج، می تواند حکم جلب مرد را به راحتی بگیرد؛ مدت زمان مورد نیاز برای طی شدن طلاق غیابی مشخص نیست و ممکن است برای خانم ها کمی طولانی تر نیز باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در کرج

وکیل طلاق بایستی از ویژگی های مختلفی در فعالیت حرفه ای خود برخوردار باشد تا افراد بتوانند با اطمینان کامل پیگیری دعاوی طلاق را به او بسپارند. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل طلاق در کرج به قرار ذیل است:

 • تخصص: یک وکیل طلاق متخصص باید بر کلیه قوانین و مقررات طلاق، آیین نامه ها و بخشنامه هایی که در این زمینه توسط دیوان عالی کشور صادر می شود تسلط کاملی داشته و از آخرین تغییرات در قوانین مربوطه مطلع باشد.
 • تجربه: یکی از مهم ترین مواردی که می تواند موجب موفقیت در پرونده های طلاق و جلوگیری از ضایع شدن حقوق فرد شود تجربه بهترین وکیل طلاق در کرج است.
 • پیگیری: یکی از عواملی که موجب تسریع روند پرونده های طلاق می شود پیگیری است که لازم ست بهترین وکیل طلاق در کرج در جهت رسیدگی و پیگیری به امور مرتبط با پرونده طلاق به دادگاه و سایر ادارات و مراکز مختلف مراجعه نماید و بدین ترتیب نه تنها روند پرونده در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد بلکه موکل نیز به اهداف  مدنظر خود دسترسی پیدا خواهد کرد.

وکالت در طلاق و یا حق طلاق به چه صورت است؟

بر اساس قانون حق طلاق با مرد است، به این معنا که مرد می تواند بدون ذکر دلیل و تنها با پرداخت حقوق مالی زن درخواست طلاق را به دادگاه ارائه داده و حکم طلاق را دریافت کند و مخالفت زن برای طلاق مانع انجام این امر نخواهد شد. ولیکن مرد می تواند حق طلاق را به خانم دهد که در اصطلاح حقوقی به آن وکالت در طلاق می گویند به این معنا که خانم با وکالتی که از همسرش به او داده می تواند به جای او درخواست طلاق را به دادگاه خانواده ارائه دهد.

نکته مهم دیگری که در وکالت طلاق وجود دارد این که خانم برای دادخواست باید حتما وکیل داشته باشد به عبارتی دیگر در این طلاق حضور بهترین وکیل طلاق در کرج الزامی می باشد. به این مسئله توجه داشته باشید که وکالت در طلاق به معنای عدم حضور مرد در دادگاه و دفترخانه است و برای جلسات مشاوره بهزیستی و غربالگری حضور مرد اجباری می باشد.

وکالت طلاق دارای شرایط خاصی است که از آن جمله می توان به بلاعزل بودن این حق اشاره کرد تا آقا نتواند بعد از مدتی این حق را از زن بگیرد و شرط دیگر در این مورد حق اسقاط در تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی است تا زن بعد از صدور رای طلاق با مشکل مواجه نشود و فورا بعد از دریافت حکم طلاق از دادگاه بتواند برای اجرای صیغه طلاق در دفترخانه اقدام نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در کرج

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را بشناسید!

1.مهری محمدی

محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد.

خانم محمدی را میتوان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده ( طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

 • ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:
 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

الهه قنبری

قنبری

الهه قنبری وکیل پایه 1 کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 8 سال سابقه کار در حوزه وکالت و امور حقوقی در کرج و تهران می درخشد، رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو هیئت علمی انتشارات اندیشه ارشد ،مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد، مولف کتب آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت ،مشاور حقوقی شهرداری منطقه 22 تهران ،وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت داناک و صنایع الوان حیات تهران، با بیش از 500 پرونده با موفقیت 99درصد ،وکیل تعدادی از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران

تخصص های وکیل:

دعاوی حقوقی از جمله:

الزام به تنظیم سند /الزام به تحویل و تکمیل مبیع /مطالبه خسارت قراردادی/دعاوی تجاری/چک و سفته/تغییر نام و نام خانوادگی تضمینی/حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی

دعاوی ارث از جمله:

گواهی انحصار وراثت/تحریر ترکه/تقسیم ترکه و…

دعاوی خانواده از جمله:

بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن در کرج و تهران/نفقه/مهریه/اجرت المثل/نحله/طلاق یک طرفه و…

دعاوی کیفری از جمله :

خیانت در امانت/تغییر کاربری اراضی/رابطه نامشروع/کلاهبرداری/قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی/جعل/سرقت و…

تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی به صورت تخصصی و حرفه ای

آدرس: کرج

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۳۵۰۸

وب سایت: vakilyekta.com

Vakil-me.com

امید بخشی

امید بخشی
وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای دادگستری البرز
تخصص در دعاوی حقوقی و ملکی واراضی
تغییر کاربری اراضی واقع در طرحهای تفضیلی و همچنین ماده صد و دعاوی دیوان عدالت اداری به صورت تخصصی
بیش از ده سال سابقه فعالیت

آدرس: مهرشهر

برای هماهنگی تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125407051

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که در موسسه های بسیار معتبر به عنوان وکیل و مشاورحقوقی فعالیت می کند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در کرج معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق
 • عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399
 • مشاورحقوقی

آدرس: البرز، کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرج فعالیتش در حوزه های متفاوت حقوقی است؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی دارد و در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و خانواده متخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • 10 سال سابقه کار در زمینه های مختلف وکالت

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ البرز در شهر زیبا کرج می باشد؛ وی بین مردم با لقب بهترین وکیل طلاق در کرج معرفی شده و موجب اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک ۵۴، طبقه همکف

حمیدرضا کوهستانی

حمیدرضا کوهستانی

حمیدرضا کوهستانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که فعالیت تخصصی می کند. ایشان دارای 6 سال سابقه کاری وکالتی در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و غیره است اما بیشترین پرونده های وی مربوط به دعاوی ملکی می باشد و تخصص ایشان در زمینه ملکی بیشتر از سایر زمینه ها است؛ ایشان بهترین وکیل طلاق در کرج است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، برج نبوت، طبقه ۶، واحد ١٠

فضل اله افخمی

فضل اله افخمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و جزو وکلای برتر و بهترین وکیل طلاق در کرج در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری در زمینه امور حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

مراحل انجام طلاق توسط وکیل چگونه است؟

با توجه به این که حجم بالایی از پرونده هایی که در دادگاه خانواده بررسی و رسیدگی می شود مختص یه پرونده های طلاق است از این رو توصیه می کنیم که انجام مراحل این پرونده حقوقی را به بهترین وکیل طلاق در کرج بسپارید. مراحل این دعاوی توسط وکیل به قرار ذیل است:

 • صدور گواهی عدم سازش: در هر کدام از انواع طلاق لازم است که زوجین در جلسات مشاوره شرکت کنند تا از این طریق گواهی عدم سازش و یا عدم انصراف از طلاق صادر گردد.
 • دادخواست طلاق: بعد از اتمام جلسات مشاوره دادخواست طلاق ثبت شده و برای این کار لازم است که وکیل طلاق با در دست داشتن مدارک لازم که شامل اصل و کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی، اصل رونوشت عقدنامه و اصل وکالت نامه طلاق می شود به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کند.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: بعد از ثبت دادخواست، مدارک به دادگاه خانواده جهت تشکیل پرونده ارجاع داده می شود و زمان و تاریخ رسیدگی به پرونده طلاق به زوجین ابلاغ می شود.
 • اثبات شروط طلاق: قانونگذار برای صدور حکم طلاق شروطی را تعیین نموده که در صورتی که در هرکدام از انواع طلاق زوجین بتوانند هرکدام از این شروط را با ارائه مدارک و ادله در دادگاه به اثبات برسانند حکم طلاق صادر خواهد شد.
 • اجرای حکم: بعد از ثبات شرایط طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در کرج و صدور حکم طلاق، باید برای اجرای این حکم به دفترخانه ثبت طلاق مراجعه شود.

نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد

در صورتی که مرد بخواهد تقاضای طلاق داشته باشد، باید برخی مراحل را طی کند؛ از این رو در ادامه نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد را طبق گفته های بهترین وکیل برای شما شرح خواهیم داد:

 • ابتدا مرد باید به دادگاه مراجعه کند و اجازه طلاق را از دادگاه مربوطه(دادگاه خانواده محل اقامت زوجه یا زندگی مشترک) بگیرد؛ هدف از اجازه طلاق به معنای حکم طلاق یا گواهی عدم امکان سازش می باشد.
 • در ادامه باید ایشان تمامی حقوق مالی زن را به درستی تعیین کند و بپردازد که شامل مهریه، نفقه، معوقه و نفقه دوران عده و اجرت المثل ایام زوجیت (در صورت مطالبه زوجه) است.
 • پس از آن زمانی که زوجین شرط مربوط به تعلق گرفتن نصف اموال را در عقدنامه که درج شده، امضا کرده باشد، باید این اموال به زن داده شود زیرا درخواست طلاق از سمت مرد است و قاضی پس از رسیدگی های لازم این حکم را اجرا می کند؛ البته در صورتی که علت طلاق مرد، تخلف زن در وظایف زناشویی باشد، این شرط منتفی می گردد.
نحوه تقاضای طلاق به درخواست مرد

نحوه تقاضای طلاق به درخواست زن

در صورتی که زن بخواهد درخواست طلاق به دادگاه بدهد، کمی شرایط سخت می شود؛ زیرا در سیستم حقوقی ایران، زن حق طلاق ندارد، مگر در شرایطی که زن به علت یکی از موارد زیر بتواند مرد را محکوم کند:

1 . در صورتی که زن بتواند تنفر و عدم دوست داشتن خود را نسبت به همسر در دادگاه اثبات کند، می تواند با بخشیدن اموال خود، طلاق بگیرد.

2 . زمانی که زن به دلیل سختی های بیش از حد شرایط، نتواند به زندگی خود ادامه دهد، یعنی اگر مرد رفتار و برخورد نامناسب داشته باشد یا شرایط مالی بدی داشته باشد، زن می تواند حکم طلاق را بگیرد.

4 . زمانی که مرد اعتیاد داشته باشد یا به مدت 5 سال در حبس بماند یا بیش از 6 ماه نفقه نپردازد، زن به راحتی می تواند درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه دهد.

نحوه تقاضای طلاق به درخواست زن

کلام آخر

امروزه در جامعه زوج های بسیار زیادی وجود دارد که در امور مختلف تفاهم کافی با یکدیگر ندارند و مشکلات بسیار زیادی بین آن ها وجود دارد که با کمک یک وکیل حاذق می توانند مشکلشان را برطرف کنند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم شما را با شرایط درخواست طلاق و نحوه اجرای آن، مطالب مفیدی در اختیارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، از شما ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد دارید، می توانید با ما در میان بگذارید. هم چنینی می توانید برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج به لینک مربوطه مراجعه کنید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 12 =

دکمه بازگشت به بالا