وکیلوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز ❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از جرایمی که در تمامی جوامع گسترش پیدا کرده و به روش های مختلفی انجام می شود کلاهبرداری است. فرد کلاهبردار از طریق جلب اعتماد و نیرنگ و فریب با نیت و نقشه قبلی اقدام به اخاذی از فرد قربانی کرده و در زمینه مالی و جانی به او صدمه وارد می کند و یا او را مورد تهدید قرار می دهد. قانونگذار به منظور برقراری آرامش و نظم در جامعه با شیوه های مختلف کلاهبرداری مقابله کرده و برای آن ها مجازات هایی را تعیین نموده است لذا در صورتی که درگیر پرونده های کلاهبرداری شده اید توصیه می کنیم حتما به بهترین وکیل کلاهبرداری مراجعه نمایید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کیست؟

وکیل کلاهبرداری کسی است که با انواع روش های کلاهبرداری و چگونگی انجام آن آشنا بوده و بر قوانین و مجازات های هر کدام از آن ها تسلط کاملی دارد. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز با تمامی پیچ و خم ها و روند رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری آگاه بوده و با اتکا به تخصص و تجربه خود روند پرونده را در مسیر صحیح قانونی پیش برده و از حقوق موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل کیفری در تبریز در صورتی که وکالت فرد مجرم در پرونده های کلاهبرداری را بر عهده بگیرد تمامی سعی خود را به کار می برد تا به استناد به قوانین حداقل مجازات برای موکل تعیین گردد و در صورت قبول وکالت قربانی، با کمک مهارتی که در این حوزه کسب نموده به فرد قربانی در احقاق مال و آبروی او کمک کرده و با ارائه لایحه ذفاعیه و متقاعد کردن قاضی، حکم به رد مال را دریافت می کند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کیست؟

وکیل کلاهبرداری برای اثبات جرم چگونه عمل می کند؟

 1. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز ابتدا به صحبت های موکل خود و شرح ماجرا با دقت گوش داده و تمام نکات مهم و جزئیات مورد نیاز برای رسیدگی پرونده را استخراج می کند.
 2. سپس پرونده را مورد مطالعه قرار داده و کلیه مدارک و مستندات را بررسی می کند.
 3. وکیل ملاهبرداری بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز، بهترین راه حل قانونی برای پیگیری پرونده را انتخاب می کند. با توجه به شیوه های مختلفی که برای این جرم وجود دارد وکلا نیز از روش های متفاوتی برای دستیابی به نتیجه و احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند.
 4. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز اقدامات لازم برای طرح دعوا و تنظیم شکوائیه را انجام داده و با ضممیه مدارک و مستندات آن را به مرجع قضایی مربوطه ارائه می دهد.
 5. درمرحله آخر وکیل کیفری به نمایندگی از جانب موکل خود در دادگاه حضور پیدا کرده و با استناد به قوانین برای دستیابی به نتیجه ازحقوق موکل خود دفاع می کند.

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز را بشناسید!

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی  یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی کیفری و رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری را دارند و با اتکا به مهارت و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده اند درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تبریز، خیابان آبرسان، رو به روی مدرسه خیابانی

تماس: 09143084755

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از وکلای پایه یک با سوابق کاری و ارائه خدمات حقوقی درخشان در تبریز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری و کلاهبرداری 20 سال سابقه کاری درخشان را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 20 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، روبروی داروخانه هلال احمر، طبقه 4

شماره تماس: 09143230071

رضا حقیقی فرد

رضا حقیقی فرد

رضا حقیقی فرد وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تبریز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نموده اند و به صورت تخصصی در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری و پرونده های کلاهبرداری شروع به فعالیت کردند. آقای حقیقی فرد با 16 سال سابقه وکالت درخشان را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز معرفی کرد.

از دیگر سوابق آقای حقیقی فرد می توان به مشاور و مدیر حقوقی شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، وکیل و مشاور حقوقی شرکت کمپرسور سازی هواسازان تبریز، وکیل و مشاور شرکت مهندسی و گازرسانی اودلار، وکیل گروه صنعتی قیر آذر پاسارگاد و غیره اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور و مدیر حقوقی شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت کمپرسور سازی هواسازان تبریز
 • وکیل و مشاور شرکت مهندسی و گاز رسانی اودلار
 • وکیل گروه صنعتی قیر آذر پاسارگاد
 • وکیل و مشاور گروه صنعتی سوزان
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت صنایع الومینیوم نوین آذربایجان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تبریز، پروین اعتصامی، خیابان شهید زمانی، حافظ اول، پلاک 24، طبقه اول

شماره تماس: 09143011262

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد یکی از وکلای پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی کیفری و کلاهبرداری در تبریز می باشند. ایشان درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری تبریز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

شماره تماس: 09144120489

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید یکی از وکلای پایه یک  و با سابقه وکالت درخشان در رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری در تبریز هستند. ایشان در رسیدگی به دعاوی کلاهبرداری با اتکا به مهارت و تجربه و تسلطی که بر قوانین مربوط به آن دارند در مدت زمانی کوتاه این پرونده را به نتیجه مورد نظر موکلین خود می رسانند و با تنظیم لایحه های دفاعیه از موکلین خود به به بهترین نحو ممکن دفاع می کنند.

از دیگر سوابق آقای جاوید می توان به عضو هیات علمی دانشگاه تبریز و مشاور حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 17 سال سابقه وکالت
 • عضو هیات علمی دانشگاه تبریز
 • مشاور حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس : تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه5، واحد2

تلفن تماس: 09141193504

خصوصیات بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

درتعیین وکیل کلاهبرداری موارد زیادی را باید مدنظر قرار دهید که از جمله مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • تجربه: هرچقدر بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز تجربه بیشتری داشته باشد احتمال دستیابی به نتیجه موفق نیز بیشتر خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که در جرایم کیفری تجربه و مهارت وکیل پرونده تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی خواهد داشت.
 • حق الوکاله: هرچقدر وکیل در حوزه پرونده های کلاهبرداری مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد به طور قطع حق الوکاله او نیز به همان میزان افزایش می یابد. البته میزان سختی و پیچیدگی پرونده نیز در تعیین هزینه وکیل تاثیرگذار خواهد بود. ولکین این موارد نمی تواند دلیلی برای تعیین مبالغ بسیار بالای حق الوکاله باشد این امر موجب می شود تا زیان دیده و یا قربانی از استخدام و مراجعه به وکیل خودداری کند.
 • تخصص در پرونده: بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز باید به طور تخصصی در زمینه دعاوی مربوط به کلاهبرداری فعالیت داشته و از اطلاعات و دانش حقوقی بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
خصوصیات بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

نقش وکیل کلاهبرداری در تعیین مجازات

وکیل کلاهبرداری با تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه و اشراف کامل بر مقرره هایی که در قانون مجازات اسلامی برای تعیین و میزان مجازات کلاهبرداری تعیین شده می تواند به موکلین خود کمک کند و براساس منفعت آنان پرونده را پیش برد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران می تواند چنانچه موکل او متهم پرونده بوده و جرم او به اثبات رسیده با استناد به قوانین مجازات اسلامی و مولفه های تعلیق در اجرای مجازات تمام و یا بخشی از مجازات را به حال تعلیق در آورد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

دکمه بازگشت به بالا