وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در خوزستان❤️【سال1402】✅

در سال های اخیر آمار طلاق در ایران روند صعودی را در پیش گرفته است، به طوری که شاهد فروپاشی تعداد زیادی زندگی و خانواده در سال هستیم. علل فراوانی در شکل گیری این معضل اجتماعی تاثیرگذار بوده است. عدم سازش مهم ترین علتی است که زوجین را وادار به طلاق می کند. طلاق هم مانند هر دعاوی حقوقی دیگر مراحل و شرایط خاص خود را دارد. بنابراین یکی از پرونده هایی که به حضور وکیل به عنوان نماینده و مدافع نیاز است، طلاق می باشد. خوزستان از جمله استان هایی بوده که آمار نگران کننده ای در حوزه طلاق را به ثبت رسانده است. امروز در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در خوزستان را به شما معرفی کنیم.  

جاری شدن حکم طلاق چگونه است؟

طلاق در لغت  به معنای فروپاشی بوده و امروزه یکی از مشکلات بزرگ جهان در خلاف جهت تحکیم خانواده می باشد. زوجین زمانی که در اجرای حکم طلاق مصمم باشند می توانند از طریق مراجع قانونی اقدام کرده و به صورت صلح آمیز از یک دیگر جدا شوند. هنگامی که طرفین به طور کامل با طلاق موافق باشند، در مسائل مربوطه مانند مهریه، نفقه، حضانت و نفقه فرزند مشترک با یک دیگر به تفاهم می رسند.

به طور معمول برای جاری شدن حکم طلاق، دادخواست توسط زوجین تنظیم شده و به دفاتر خدمات قضایی تسلیم می شود. پس از حضور در جلسات مشاوره خانواده، دادگاه خانواده و اطلاع طرفین به موضوع دعاوی رسیدگی می شود. با تایید قاضی به دفاتر رسمی طلاق ارجاع داده و صیغه طلاق در حضور شهود صادق جاری می شود. البته طلاق انواع متفاوتی دارد که هر یک شامل مراحل و قوانین خود می باشند.

در قانون آمده است که مرد می تواند هر زمان که بخواهد بدون ارائه مدارک نسبت به طلاق اقدام کند. در صورتی که اگر زن خواهان طلاق بوده باید دلایل و مدارک محکمه پسند تسلیم دادگاه کند. چنان چه زن دارای حق طلاق از جانب همسرش باشد، می تواند بدون هیچ ادله ای و اثبات آن در دادگاه خواستار جدایی شده و طلاق بگیرد. بهترین وکیل خانواده در اهواز می تواند به امور طلاق هم رسیدگی کند.

جاری شدن حکم طلاق چگونه است؟

بهترین وکیل طلاق در خوزستان چه کسی است؟

در اکثر پرونده های طلاق یکی از طرفین رضایت ندارد و همین باعث پیچیده تر شدن مسائل می شود؛ بنابراین در این چنین از پرونده های حضور وکیل الزامی است. بهترین وکیل طلاق در خوزستان با سابقه حل پرونده های متعددی که در این زمینه با موفقیت به ختم رسانده به امور قضایی آشنایی کامل دارد. کسانی که قصد جدایی دارند باید به یک مشاور حقوقی مراجعه کرده و با روال قانونی اجرا طلاق آشنا شوند.

هنگامی که بهترین وکیل در خوزستان را به عنوان دادخواه خود انتخاب می کنید، ایشان در وهله اول سعی در ایجاد سازش و تفاهم میان طرفین دارد. پس از آن با ثبت دادخواست از طرف شما پیگیری پرونده طلاق می شود. اگر وکیل انتخاب شده از سمت شما حاذق و کاربلد باشد به حضور موکل در دادگاه نیازی نیست. یک وکیل ماهر در حوزه طلاق با رجوع به دانش و مهارت خود، ادله موکلش را به گونه ای ارائه می دهد که هیچ مخالفتی از سمت دادگاه صورت نگیرد.

یک وکیل طلاق باید به ثبت نام در سامانه طلاق، روال اداری دفاتر قضایی، جمع آوری مدارک لازم در دادگاه خانواده و دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق تسلط کامل داشته باشد. با عدالت و انصاف به جانب داری از موکل خود بپردازد و از هیچ عملی در جهت هدف پرونده اهمال نکند. شخصی مسئولیت پذیر، با تجربه و دانا باشد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در خوزستان را بشناسید!

رسول سواری

رسول سواری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و از وکلا به نام استان خوزستان هستند. آقای رسول سواری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. عضو کانون وکلا دادگستری بوده و پروانه وکالت خویش را از این مرجع دریافت نموده است. رسول سواری سابقه وکالت شرکت های خصوص و دولتی معتبر، کارشناس حقوقی در سازمان ها و فعالیت های حقوقی در ارگان های دولتی را در رزومه خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • مترجم تخصصی زبان عربی
 • متخصص دعاوی طلاق، نفقه، مهریه و حضانت فرزند

آدرس: خوزستان، اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه 2، واحد 6

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد

سرکار خانم فرخی راد از بهترین وکیل طلاق در خوزستان می باشند. پروانه وکالت ایشان با شماره 1723 از کانون وکلا دادگستری استان خوزستان صادر شده است. خانم نرگس فرخی راد دارای تحصیلات عالیه بوده و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده است. نرگس فرخی راد 10 سال در حوزه های گوناگون حقوقی فعال بوده اند. از سابقه کاری ایشان می توان به تدریس در دانشگاه های معتبر حقوقی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی خانواده علی الخصوص طلاق
 • وکالت حرفه ای دعاوی تصادفات، کلاهبرداری، جرائم سایبری و مطالبه وجه

آدرس: خوزستان، دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه

مصطفی محمد پور

مصطفی محمد پور

آقای محمد پور وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 46895 هستند. ایشان فعالیت حقوقی خود را از سال 1397 شروع کرده و در حال حاضر به عنوان بهترین وکیل طلاق در خوزستان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • متبحر در دعاوی طلاق، نفقه و مهریه
 • مسلط بر تنظیم قرارداد ها، لوایح، درخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: خوزستان، ایذه، میدان امام علی ع، خیابان قریشوندی، جنب ثبت احوال، طبقه 2

محمد علی ناصر الاسلامی

محمد علی ناصر الاسلامی

ایشان بهترین وکیل طلاق در خوزستان و عضو کانون وکلا می باشند. شماره پیگیری پروانه وکالت آقای ناصرالاسلامی2036 صادر شده است. ایشان بیش از 11 سال است که خدمات حقوقی مختلفی را ارائه می دهند. محمد علی ناصرالاسلامی وکیلی خوش برخورد، توانا، مدافع و ماهر در امورات قضایی- حقوقی می باشد. وکالت این وکیل در رسیدگی دعاوی خانوادگی، مالی، ملکی، تجاری، کیفری، ثبتی و حقوقی خلاصه می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص پرونده های طلاق
 • نگارش نامه ها و اوراق اداری قضایی

آدرس: خوزستان: اهواز، کیانپارس،  نبش خیابان 4 شرقی، مجتمع امین،طبقه 2، واحد 8

مرجان حلاج

مرجان حلاج

بهترین وکیل طلاق در خوزستان خانم مرجان حلاج، با 3 سال سابقه وکالت هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 2304 ثبت شده و در دفتر شخصی خود واقع در آبادان مشغول وکالت هستند. خانم حلاج در امور مختلف حقوقی تجربه کاری کسب کرده و اکثریت پرونده های شان با موفقیت همراه بوده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد های حقوقی و وکالتی
 • تنظیم اوراق قضایی، داد خواست و شکوائیه
 • وکالت تخصصی در حوزه خانواده از جمله طلاق

آدرس: خوزستان، آبادان، خیابان امیری، مجتمع اداری زانوس، طبقه 6، پلاک 31

وظایف بهترین وکیل طلاق در خوزستان

در واقع حد و مرز ها و وظایف وکلا توسط موکل معین می شود. اولین مسئولیت وکیل طلاق تنظیم دادخواست طلاق برای موکل خود است که باید به نگارش آن عالم باشد. با حضور در جلسات دادگاه از حقوق موکل خود دفاع کرده و تا ختم پرونده پیگیر امور باشد. با توجه به نتایج دادگاه خواستار تجدید نظر خواهی، واخواهی، رسیدگی به شکوائیه و اعتراض باشد.

بهترین وکیل طلاق در خوزستان موظف است با کلام شیوا و قاطع خود، کلیه دلایل موکل به منظور طلاق گرفتن را نزد دادگاه بیان کند. برای رسیدگی به پرونده به مراجع قضایی، نهاده های داوری و مراجع دولتی و غیر دولتی حقوقی مراجعه کرده و روند پیشرفت دعوی را سرعت بخشد. در دادگاه نسبت به آرای صادره فرجام خواهی و اعاده دادرسی کند. در آخر، حق موکل خود را تمام و کمال به وی برساند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل آبادان

وظایف بهترین وکیل طلاق در خوزستان

انواع طلاق

انواع طلاق بر اساس قانون مدنی با عناوین زیر تقسیم می شود.

رجعی: در این نوع طلاق مرد در ایام عده زن حق تجدید نظر و بازگشت داشته و زن مکلف است مسئولیت های زناشویی خود را به سان پیش به انجام برساند.

طلاق بائن: مرد در عده طلاق حق هیچ گونه اعتراض و تجدید نظری ندارد و با قرائت صیغه طلاق حق بازگشت را نخواهد داشت.

خلعی: زن با بخشش مالی به صورت مهریه یا چیز دیگری به دلیل عدم علاقه مندی به همسرش درخواست طلاق می کند.

طلاق یائسه: این نوع طلاق شامل زنان 50 سال به بالا می شود به این دلیل که توانایی بارداری را ندارند.

کلام آخر

طلاق روشی برای اتمام زندگی مشترک زوجین می باشد. همه کشور ها برای اجرای طلاق از قوانین خاصی پیروی می کنند. در ایران جاری شدن طلاق بر اساس قانون مدنی اسلامی رواج دارد. وکیل چی با ارائه این مقاله با موضوع بهترین وکیل طلاق در خوزستان 10 تا از وکلا متخصص در این حوزه را به شما معرفی کرده است. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از این که تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم. برای برقراری ارتباط با ما از طریق فضای مجازی و ارسال کامنت ها اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا