کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل قتل در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. یکی از بدترین نوع جرایم که موجب مرگ فرد یا افرادی می شود، جرم قتل است که به عنوان یکی موضوعات با قوانین پیچیده و حساس نیز قرار دارد و دارای عواقب جبران ناپذیری می باشد. در تمامی جوامع به منظور جلوگیری از این جرم سنگین قوانین مختلفی برای مرتکبان آن در نظر گرفته شده است. در ایران نیز براساس قانون مجازات های اسلامی برای جرم قتل مجازات های سنگینی تعیین گردیده که در پیگیری این پرونده ها در مراجع قضایی حضور بهترین وکیل قتل برای متهم و خانواده مقتوال الزامی می باشد.

بهترین وکیل قتل در تهران چه کسی است؟

وکیل قتل کسی است که در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری مرتبط با قتل فعالیت دارد و در این زمینه از دانش وتخصص کافی برخوردار می باشد؛ بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند با تجربه و مهارت هایی که در این حوزه دارد مجازات های موکل خود را کاهش و یا حتی موجب تبرئه او شود. با توجه به این که جرم قتل با جان فرد سر و کار دارد لذا هر گونه کوتاهی وکیل می تواند موجب از دست دادن جان فرد متهم در پرونده شود. بهترین وکیل قتل در تهران با تسلط و اشراف کاملی که بر قوانین پیچیده این جرم سنگین دارد، می تواند به روند دادرسی پرونده و کشف حقایق کمک کند.

ویژگی های بهترین وکیل جرم قتل

بهترین وکیل در ایران که در حوزه پرونده های کیفری قتل فعالیت می کند، وکالت فرد متهم به قتل را برعهده گرفته و یا خانواده مقتول، بایستی برای جلب اعتماد موکل خود دارای ویژگی هایی به قرار ذیل باشد:

 • بهترین وکیل قتل در تهران بایستی بر تمامی قوانین حقوقی داخلی و خارجی در مورد جرم صورت گرفته و همچنین مجازات های آن آشنایی و تسلط کاملی داشته باشد.
 • با توجه به این که مجازات جرم قتل در ایران براساس قوانین مجازات های اسلامی تعیین می شود لذا بهترین وکیل قتل در تهران بایستی بر کلیه قوانین شرع در این زمینه آگاه باشد.
 • وکیل قتل برای این که بتواند مسیر پرونده را جهت اثبات بی گناهی موکل خود و یا کاهش مجازات او تغییر دهد بایستی تمامی سرنخ ها و مدارک مرتبط به پرونده را بررسی کند.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پیگیری پرونده های کیفری قتل به موقع در تمامی جلسات دادرسی حاضر می شود و با فن بیان و نفوذ کلام و همچنین ارائه ادله از موکل خود دفاع می کند.
 • بهترین وکیل جرم قتل با مراجعه به صحنه جرم به بررسی و پیدا کردن سرنخ هایی به نفع موکل خود می پردازد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران را بشناسید!

رضا افخم

رضا افخم

آقای رضا افخم وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت و دانش آموخته دانشگاه دولتی تهران هستند. یکی از وکلای خبره و حاذق در پرونده های قتل تهران می باشند.

برخی از تخصص ایشان در زمینه:

 • وکالت دعاوی کیفری قتل عمد و غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، تجاوز، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، قصور پزشکی، انتقال مال غیر
 • وکالت در دادسرا، دادگاه کیفری یک، کیفری دو، تجدیدنظر، دیوان عالی کشور
 • وکالت در پرونده های قتل، قتل غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، آدم ربایی، مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری ، خیانت در امانت، ایراد ضرب عمدی، ارتباط نامشروع، تجاوز به عنف، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، جعل، تصادفات رانندگی، قصورپزشکی و سایر

اهمیت دعاوی کیفری به جهت اینکه عموماً با جان، آبرو و مال افراد در ارتباط می باشد شاید پر رنگ تر از دعاوی حقوقی باشد. با اعطای وکالت دعاوی کیفری به وکیل دادگستری می توان بیشترین اطمینان را از احقاق حق در پرونده های مذکور در چهارچوب قانون کسب نمود. در این خصوص متهم نیز از حقوقی بهره مند می باشد که با وجود وکیل دادگستری می تواند اطمینان از استیفاء آن داشته باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا افخم یکی از وکلای متخصص در پرونده های قتل، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188285347
تلفن همراه: 09122276887
آدرس دفتر:
 تهران، یوسف آباد، خیابان چهارم، پلاک 3

اینستاگرام: vakile_keyfari

سید علیرضا سیدآقایی

سید علیرضا سیدآقایی

سید علیرضا سیدآقایی وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری، مدیر کل حقوقی و قضایی دستگاه اجرایی کشور و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی یکی از بهترین وکلای متخصص در حوزه دعاوی قتل می باشند و با تسلط برقوانین و تجربه بالایی که دارند پرونده های قتل را پیگیری و رسیدگی می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیرکل حقوقی و قضایی دستگاه اجرایی کشور
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، میدان نبوت، خیابان جویبار غربی، پلاک 75، طبقه 4

شماره تماس: 09121502016

مهدی جلالیان

مهدی جلالیان

مهدی جلالیان یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان 2 سال سابقه وکالت در دعاوی کیفری را دارند و در زمینه دعاوی کیفری نیز از تخصص لازم برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، برج سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 22 شمالی

شماره تماس: 09123955608

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های جرم قتل تخصص ویژه ای دارند و درصد بالایی از این دعاوی را که وکالت نموده اند به نتیجه رسانده اند.

  تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مسئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران
 • وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس
 • وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند که در زمینه دعاوی کیفری و جرم قتل به صورت تخصصی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

شماره تماس: 09127107714

پوریا نادری

پوریا نادری

پوریا نادری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی جرم قتل می باشند. ایشان بر قوانین پرونده های کیفری تخصص و تسلط کاملی دارند و در رسیدگی به این دعاوی از مهارت بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09124230952

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در زمینه های  مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و جرم قتل را دارند و به عنوان یکی از با تجربه ترین و مطرح ترین وکلا در حوزه پیگیری و رسیدگی به دعاوی جرم قتل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

بهترین وکیل قتل در تهران چه می کند؟

وکیل جرم قتل در موارد ذیل می تواند به متهم و یا خانواده مقتول کمک کند:

 • بهترین وکیل جرم قتل می تواند غیر عمدی بودن قتل را با ارائه دلایل و مدارک به دادگاه ثابت کند و متهم را از حکم قصاص نجات دهد.
 • وکیل جرم قتل که وکالت خانواده مقتول را برعهده دارد، می تواند مانع از تبرئه قاتل شود و با ارائه ادله جرم قتل عمد را در دادگاه به اثبات برساند.
 • وکیل جرم قتل می تواند با توجه به تخصص و تجربه ای که دارد موجب تسریع در روند پرونده شود.
 • بهترین وکیل قتل در تهران در جلسات مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند او را از روند پرونده و حق و حقوق او آگاه می کند و از هر گونه پایمال شدن حقوق موکل خود ممانعت می کند.
بهترین وکیل جرم قتل در تهران چه می کند؟

مزایای بهره مندی از وکیل جرم قتل

بهترین وکیل قتل می تواند برای هر کدام از طرفین پرونده مزایای زیادی داشته باشد که برخی از آن ها به قرار ذیل است:

 • موجب سرعت بخشیدن به روند دادرسی شده و از پیچیده شدن پرونده جلوگیری می کند.
 • بهترین وکیل قتل در تهران در صورتی که وکالت شاکی پرونده را بر عهده داشته باشد، می تواند به جای موکل خود در دادگاه حضور پیدا کند؛ با وجود وکیل، حضور شاکی در این جلسات الزامی نمی باشد.
 • بهترین وکیل جرم قتل با استناد به قوانینی که بر آن تسلط دارد و با تکیه بر مهارت و تخصصی خود می تواند در کاهش مجازات مجرم پرونده تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • وکیل جرم قتل با تحقیقات و بررسی هایی که در مورد پرونده انجام داده می تواند بسیاری از حقایق مبهم را روشن کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جرم قتل در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل جرم قتل در کرج کلیک کنید.

برای شکایت از قاتل در دادگاه چه مدارکی لازم است؟

به مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی و شناسنامه و همچنین ادله و مستندات و شواهد نیاز است. بهتر است برای اطلاعات جامع‌تر با وکیل خود مشورت کنید.

اگر مقتول قبل از فوت قاتل را ببخشد؛ اما سپس فوت کند، آیا اولیای دم مقتول می‌توانند قاتل را قصاص کنند؟

خیر؛ تنها می‌توانند مطالبه دیه داشته باشند؛ اما اثبات بخشش از سوی مقتول کار پیچیده‌ای است و حتماً باید یک وکیل متخصص شما را همراهی کند.

اگر فرد مرتکب به قتل اثبات کند که توان مالی پرداخت دیه را ندارد، دادگاه دیه را قسط‌بندی می‌کند؟

با اثبات اعسار می‌توان دیه را قسط‌بندی کرد. البته منوط به توافق بین طرفین دعوی است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا