وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل قتل در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. یکی از بدترین نوع جرایم که موجب مرگ فرد یا افرادی می شود، جرم قتل است که به عنوان یکی موضوعات با قوانین پیچیده و حساس نیز قرار دارد و دارای عواقب جبران ناپذیری می باشد. در تمامی جوامع به منظور جلوگیری از این جرم سنگین قوانین مختلفی برای مرتکبان آن در نظر گرفته شده است. در ایران نیز براساس قانون مجازات های اسلامی برای جرم قتل مجازات های سنگینی تعیین گردیده که در پیگیری این پرونده ها در مراجع قضایی حضور بهترین وکیل قتل برای متهم و خانواده مقتوال الزامی می باشد.

بهترین وکیل قتل در تهران چه کسی است؟

وکیل قتل کسی است که در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری مرتبط با قتل فعالیت دارد و در این زمینه از دانش وتخصص کافی برخوردار می باشد؛ بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند با تجربه و مهارت هایی که در این حوزه دارد مجازات های موکل خود را کاهش و یا حتی موجب تبرئه او شود. با توجه به این که جرم قتل با جان فرد سر و کار دارد لذا هر گونه کوتاهی وکیل می تواند موجب از دست دادن جان فرد متهم در پرونده شود. بهترین وکیل قتل در تهران با تسلط و اشراف کاملی که بر قوانین پیچیده این جرم سنگین دارد، می تواند به روند دادرسی پرونده و کشف حقایق کمک کند.

ویژگی های بهترین وکیل جرم قتل

بهترین وکیل در ایران که در حوزه پرونده های کیفری قتل فعالیت می کند، وکالت فرد متهم به قتل را برعهده گرفته و یا خانواده مقتول، بایستی برای جلب اعتماد موکل خود دارای ویژگی هایی به قرار ذیل باشد:

 • بهترین وکیل قتل در تهران بایستی بر تمامی قوانین حقوقی داخلی و خارجی در مورد جرم صورت گرفته و همچنین مجازات های آن آشنایی و تسلط کاملی داشته باشد.
 • با توجه به این که مجازات جرم قتل در ایران براساس قوانین مجازات های اسلامی تعیین می شود لذا بهترین وکیل قتل در تهران بایستی بر کلیه قوانین شرع در این زمینه آگاه باشد.
 • وکیل قتل برای این که بتواند مسیر پرونده را جهت اثبات بی گناهی موکل خود و یا کاهش مجازات او تغییر دهد بایستی تمامی سرنخ ها و مدارک مرتبط به پرونده را بررسی کند.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پیگیری پرونده های کیفری قتل به موقع در تمامی جلسات دادرسی حاضر می شود و با فن بیان و نفوذ کلام و همچنین ارائه ادله از موکل خود دفاع می کند.
 • بهترین وکیل جرم قتل با مراجعه به صحنه جرم به بررسی و پیدا کردن سرنخ هایی به نفع موکل خود می پردازد.

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
رضا افخمتهران، یوسف آباد، خیابان چهارم، پلاک 3
دکتر غلامرضا میرزائی نژادتهران
آقای موسی الرضا میرخیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، کوچه سید الشهدا
دکتر محمد تقی زادهتهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، ساختمان خانه سبز
نورالدین کرمیتهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران را بشناسید!

رضا افخم

رضا افخم

آقای رضا افخم وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت و دانش آموخته دانشگاه دولتی تهران هستند. یکی از وکلای خبره و حاذق در پرونده های قتل تهران می باشند.

برخی از تخصص ایشان در زمینه:

 • وکالت دعاوی کیفری قتل عمد و غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، تجاوز، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، قصور پزشکی، انتقال مال غیر
 • وکالت در دادسرا، دادگاه کیفری یک، کیفری دو، تجدیدنظر، دیوان عالی کشور
 • وکالت در پرونده های قتل، قتل غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، آدم ربایی، مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری ، خیانت در امانت، ایراد ضرب عمدی، ارتباط نامشروع، تجاوز به عنف، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، جعل، تصادفات رانندگی، قصورپزشکی و سایر

اهمیت دعاوی کیفری به جهت اینکه عموماً با جان، آبرو و مال افراد در ارتباط می باشد شاید پر رنگ تر از دعاوی حقوقی باشد. با اعطای وکالت دعاوی کیفری به وکیل دادگستری می توان بیشترین اطمینان را از احقاق حق در پرونده های مذکور در چهارچوب قانون کسب نمود. در این خصوص متهم نیز از حقوقی بهره مند می باشد که با وجود وکیل دادگستری می تواند اطمینان از استیفاء آن داشته باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا افخم یکی از وکلای متخصص در پرونده های قتل، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188285347
تلفن همراه: 09122276887
آدرس دفتر:
 تهران، یوسف آباد، خیابان چهارم، پلاک 3

دکتر غلامرضا میرزائی نژاد

دکتر غلامرضا میرزائی نژاد

دکتر غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و دارای تحصیلات« مقطع دکترای تخصصی حقوق کیفری» و مسلط بر نحوه دفاع تخصصی در محاکم عمومی و انقلاب و نیز احقاق حق موکل در دادگاه‌های کیفری یک ، و دیوان عالی کشور می‌باشد

نکته خیلی مهم این است که ایشان جزو یکی از تنها وکلایی می باشند که ، دکترای تخصصی ایشان، «دکترای تخصصی جرایم کیفری و جنایی» می‌باشد ، به همین جهت ایشان صرفاً پرونده های کیفری و جزایی را وکالت می‌نمایند

از قبیل : قتل عمد ، مواد مخدر، قصاص ،حبس ابد، تجاوز، آدم ربایی، محاربه، افساد فی الارض، زنا، کلاهبرداری ، اعدام، سرقت مسلحانه، و جرایم مالی مهم،

از ویژگی های منحصر به فرد ایشان :

۱_ دارای تحصیلات دکترای تخصصی حقوق کیفری و جنایی.

۲_ دارای مدرک تخصصی مرتبط با جرایم کیفری.

۳_ دارای ۱۲سال تجربه وکالت تخصصی و مسلط بودن به فن بیان تاثیرگذار و علمی و مسلط به دانش روز و چاپ مقالات کیفری (ISC) .

۴_ پذیرش پرونده‌های کیفری مهم ، در سراسر کشور.

۵_ بررسی و مطالعه کامل پرونده‌ قبل از قبول وکالت توسط دکتر میرزایی نژاد

۶_ عدم پذیرش وکالت در پرونده‌های عادی و غیر مرتبط

جهت اخذ نوبت و ارتباط با وکیل، فقط از طریق تلگرام، واتساپ، روبیکا و پیامک ، مشخصات ،شهر و موضوع، ارسال گردد
جهت هماهنگی و ارسال پیام:

09113775684

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم سالب حیات‌ را پیگیری می‌نماید.

ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص دعاوی کیفری از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها کیفری را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

وکالت تخصصی در دعاوی قتل
وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات
حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

وکالت تخصصی در جرایم سالب‌ حیات و علیه تمامیت‌ جسمی‌ (انواع قتل)
وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های قتل است و پرونده های متعددی در این زمینه در دادسرای جنایی ناحیه 27 تهران و دادگاه کیفری یک تهران و دیوان عالی کشور در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند که در زمینه دعاوی کیفری و جرم قتل به صورت تخصصی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

پوریا نادری

پوریا نادری

پوریا نادری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی جرم قتل می باشند. ایشان بر قوانین پرونده های کیفری تخصص و تسلط کاملی دارند و در رسیدگی به این دعاوی از مهارت بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در زمینه های  مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و جرم قتل را دارند و به عنوان یکی از با تجربه ترین و مطرح ترین وکلا در حوزه پیگیری و رسیدگی به دعاوی جرم قتل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

بهترین وکیل قتل در تهران چه می کند؟

وکیل جرم قتل در موارد ذیل می تواند به متهم و یا خانواده مقتول کمک کند:

 • بهترین وکیل جرم قتل می تواند غیر عمدی بودن قتل را با ارائه دلایل و مدارک به دادگاه ثابت کند و متهم را از حکم قصاص نجات دهد.
 • وکیل جرم قتل که وکالت خانواده مقتول را برعهده دارد، می تواند مانع از تبرئه قاتل شود و با ارائه ادله جرم قتل عمد را در دادگاه به اثبات برساند.
 • وکیل جرم قتل می تواند با توجه به تخصص و تجربه ای که دارد موجب تسریع در روند پرونده شود.
 • بهترین وکیل قتل در تهران در جلسات مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند او را از روند پرونده و حق و حقوق او آگاه می کند و از هر گونه پایمال شدن حقوق موکل خود ممانعت می کند.
بهترین وکیل جرم قتل در تهران چه می کند؟

مزایای بهره مندی از وکیل جرم قتل

بهترین وکیل قتل می تواند برای هر کدام از طرفین پرونده مزایای زیادی داشته باشد که برخی از آن ها به قرار ذیل است:

 • موجب سرعت بخشیدن به روند دادرسی شده و از پیچیده شدن پرونده جلوگیری می کند.
 • بهترین وکیل قتل در تهران در صورتی که وکالت شاکی پرونده را بر عهده داشته باشد، می تواند به جای موکل خود در دادگاه حضور پیدا کند؛ با وجود وکیل، حضور شاکی در این جلسات الزامی نمی باشد.
 • بهترین وکیل جرم قتل با استناد به قوانینی که بر آن تسلط دارد و با تکیه بر مهارت و تخصصی خود می تواند در کاهش مجازات مجرم پرونده تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • وکیل جرم قتل با تحقیقات و بررسی هایی که در مورد پرونده انجام داده می تواند بسیاری از حقایق مبهم را روشن کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جرم قتل در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

برای شکایت از قاتل در دادگاه چه مدارکی لازم است؟

به مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی و شناسنامه و همچنین ادله و مستندات و شواهد نیاز است. بهتر است برای اطلاعات جامع‌تر با وکیل خود مشورت کنید.

اگر مقتول قبل از فوت قاتل را ببخشد؛ اما سپس فوت کند، آیا اولیای دم مقتول می‌توانند قاتل را قصاص کنند؟

خیر؛ تنها می‌توانند مطالبه دیه داشته باشند؛ اما اثبات بخشش از سوی مقتول کار پیچیده‌ای است و حتماً باید یک وکیل متخصص شما را همراهی کند.

اگر فرد مرتکب به قتل اثبات کند که توان مالی پرداخت دیه را ندارد، دادگاه دیه را قسط‌بندی می‌کند؟

با اثبات اعسار می‌توان دیه را قسط‌بندی کرد. البته منوط به توافق بین طرفین دعوی است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا