وکیل

10 تا از بهترین وکیل گیلان❤️【سال1403】⚡️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل گیلان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر روزه پرونده های زیادی در مراجع قضایی با موضوعات و عناوین مختلف مطرح می شود که لازم است؛ هر کدام از طرفین این دعاوی برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق خود، روند رسیدگی و پیگیری پرونده را در دادگاه به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

بهترین وکیل گیلان چه کسی است؟

وکیل فردی است که بعد از اتمام تحصیلات در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت پایه یک، به عنوان نماینده از جانب موکل خود در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و از حقوق او دفاع کند. بهترین وکیل گیلان با تکیه بر دانش حقوقی و تخصص خود در پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی، موکلین خود را راهنمایی کرده و مناسب ترین راه حل را به او پیشنهاد می دهد.

بهترین وکیل رشت بعد از اخذ پروانه وکالت، در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی فعالیت می کند و بر یادگیری قوانین و مقررات مربوط به همان حوزه تمرکز کرده و با قبول پرونده های مختلف و رساندن آن ها به نتیجه مورد نظر موکل خود، تجربه بالایی کسب می کند. در حقیقت بهترین وکیل را می توان به عنوان یک نماینده قانونی در جهت دفاع از حق و حقوق موکل در مراجع قضایی معرفی کرد. این وکیل برای شروع کار وکالت خود، یک قرارداد وکالت با موکل منعقد می نماید و اختیارات خود را در آن مشخص می کند.

راهنمای انتخاب بهترین وکیل

قبل از این که تصمیم قطعی برای انتخاب یک وکیل بگیرید لازم است که حتما به نکاتی توجه کنید سپس تصمیم بگیرید. در اولین مرحله موضوع پرونده خود را مدنظر قرار دهید و براساس آن، بهترین وکیل گیلان که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارد را شناسایی کرده و در مورد سابقه، تجربه و دانش علمی و عملی او تحقیق کنید.

هر گز جنسیت و سن را معیاری برای انتخاب وکیل قرار ندهید زیرا برخی از وکلای جوان از همکاران قدیمی خود سابقه درخشان تری داشته و بر قوانین و مقررات حقوقی تسلط بیشتری دارند. برای پیدا کردن بهترین وکیل گیلان می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کرده و در مورد وکیل مورد نظرتان و سوابق او در تعداد پرونده های مشابه با موضوع پرونده شما که در گذشته وکالت کرده و به نتیجه رسانده اند تحقیق کنید.

توجه نمایید که مسئولیت پذیری و تعهد وکیل را مورد بررسی قرار دهید. وکیلی که نسبت به وظایف خود بی توجه باشد هرگز نمی تواند به درستی از حقوق موکل خود حمایت نماید. مشورت گرفتن از افرادی که قبلا با مشکل حقوقی مشابه مشکل شما برخورد داشته و به وکیل مراجعه نموده اند هم می تواند در انتخاب وکیل موثر باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

بهترین زمان برای مراجعه به وکیل

همه ما هنگامی که دچار مشکلات حقوقی می شویم، به دنبال راه حل برای مشکل هستیم و به وکیل مراجعه می نماییم. اما بهتر است بدانیم که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، ما باید در هنگام انجام کارهای مختلف در صورت نیاز به وکیل مراجعه کنیم تا امورات مربوطه را به درستی انجام دهیم و به این شکل از بروز مشکلات در آینده جلوگیری نماییم.

اما به هر حال با وجود رعایت نکات مختلف، ممکن است مشکلات حقوقی هم ایجاد شود. در این شرایط بهترین کار این است که از همان ابتدای شکل گیری دعوا، به وکیل مراجعه نماییم تا در صورت امکان مشکل پیش آمده، با مشاوره و گفت و گو حل شود. در غیر این صورت اگر وکیل در ابتدا در جریان پرونده قرار داشته باشد بیشتر بر پرونده مسلط است و می توان به نتیجه مطلوب امیدوار بود.

اما در هر مرحله ای می توان اقدام به مراجعه به وکیل نمود، در واقع ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. از هر جایی بتوانید مشکل را به صورت قانونی و با کمک فرد متخصص حل نمایید، به خود کمک کرده اید.

10 تا از بهترین وکیل گیلان را بشناسید!

علیرضا نجفی

علیرضا نجفی

آقای علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای ۱۸ سال سابقه وکالت دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری با مجوز رسمی صادره از کانون وکلای دادگستری با مجوز رسمی کانون وکلای دادگستری، طی ۱۸ سال گذشته عنوان وکیل و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی به افراد مختلف مشاوره داده و در صدها پرونده در زمینه های حقوقی مربوط به املاک، امور قراردادها، خانواده و کیفری موفقیت بدست آورده است.

رزومه و سوابق وکیل:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای ۱۸ سال سابقه وکالت دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

خدمات:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی

آدرس: لاهیجان،خیابان انقلاب،بن بست اسدی،ساختمان پور یوسفی،دفتر وکالت علیرضا نجفی

شماره تماس تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۰۵۹۱۶۴۱

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده یکی از وکلای پایه یک با بیش از 3 سال سابقه وکالت در استان گیلان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلای قوه قضایی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب رسانده اند.

 از دیگر سوابق آقای شریف زاده می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن، مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان، مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و با بیش از 20 سال سابقه وکالت می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل گیلان معرفی کرد. ایشان امکان مراجعه غیر حضوری و تلفنی را هم برای مراجعه کنندگان خود فراهم نموده اند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به انواع دعاوی کیفری و حقوقی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص معرفی می شوند.

از دیگر سوابق آقای نیک بخش شرفشاده می توان مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود، وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل، وکیل شرکت رنگین کمان، مشاور حقوقی صنایع غذایی گیلدا، مشاور حقوقی شورای شهر رشت، مشاور حقوقی شرکت های ساختمانی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود
 • وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل
 • مشاور حقوقی موسسات بیمه

آدرس: گیلان، سنگر، روبروی دادگستری

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در گیلان می باشند. ایشان بیش از 11 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و موفقیت در پرونده زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

مراجعه کنندگان ایشان هم می توانند به صورت حضوری به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایند و هم به صورت غیر حضوری با ایشان در ارتباط بوده و مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی شرکت چوب و کاغذ چوکاو

آدرس: گیلان، تالش، خیابان معین، ساختمان مهر 13، طبقه اول

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای یکی از وکلای پایه یک در استان گیلان می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و با تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های حقوقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی بیمارستان بین المللی قائم رشت
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه یک رشت
 • مشاور حقوقی شرکت سیال سامانه، بهبود سامانه کیفیت
 • مشاور حقوقی چند شرکت پیمانکاری

آدرس: گیلان، شفت، روبروی مسجد جامع، پاساژ دیوباد

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با تبحر بالا معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، خیابان لاکی، مجتمع کاسپین، طبقه 5، واحد16

تعهدات بهترین وکیل گیلان در برابر موکل

در هر نوع قرارداد وکالتی، طرفین در مقابل هم تعهداتی دارند که برخی ازمهم ترین تعهدات وکیل نسبت به موکل خود به قرار ذیل است:

 • جبران هر گونه خسارتی که به دلیل کوتاهی و یا اشتباه وکیل به موکل وارد شود.
 • وکیل باید صورتحساب وکالت را به موکل تسلیم کند.
 • وکیل باید در تمامی مراحل پیگیری و رسیدگی به پرونده مصلحت و منفعت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
 • وکیل موظف است در کلیه جلسات دادگاه حضور داشته باشد و تمام جزئیات پرونده را به اطلاع موکل خود برساند.
تعهدات بهترین وکیل در گیلان در برابر موکل

تعهدات موکل در مقابل وکیل چیست؟

موکل نیز در مقابل وکیل تعهداتی دارد که موظف به رعایت آن می باشد. برخی از مهم ترین این تعهدات به قرار ذیل است:

 • پرداخت تمامی هزینه های دادگستری از قبیل هزینه دادخواست، دستمزد کارشناسی، باطل نمودن تمبر و غیره بر عهده موکل می باشد.
 • موکل بعد از پرداخت حق الوکاله و انجام اقدامات اولیه توسط وکیل، حق فسخ قرارداد را ندارد.
 • موکل موظف است که کلیه اسناد و مدارکی که برای جریان پرونده الزامی است را در اختیار وکیل قرار دهد.
 • وکیل تنها موظف به انجام امور مربوط به مراجع قضایی می باشد و امور اداری خارج از دادگستری بر عهده موکل خواهد بود.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل گیلان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکالت تام الاختیار چگونه باطل می شود؟

اگر وکالت تام الاختیار به صورت بلاعزل نباشد؛ قرارداد وکالت به دو صورت عزل وکیل توسط موکل و یا استعفای وکیل فسخ و باطل می شود.

برای انجام دستور تخلیه یا تخلیه فوری چقدر زمان لازم است؟

انجام و اجرای دستور تخلیه به طور متوسط چیزی بین 20 روز تا 3 ماه طول می‌کشد.البته بسته به مورد ممکن است کمی طولانی‌تر شود.

آیا محکومیت به جرم جعل سوءسابقه خواهد داشت؟

محکومیت به جرم جعل در صورتی که نسبت به اسناد عادی و توسط افراد عادی غیر از کارمند دولت صورت بگیرد سوءسابقه نخواهد داشت و در باقی موارد مرتکب دارای سابقه کیفری خواهد بود.

5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا