وکیل

10 تا از بهترین وکیل گیلان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل گیلان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر روزه پرونده های زیادی در مراجع قضایی با موضوعات و عناوین مختلف مطرح می شود که لازم است هر کدام از طرفین این دعاوی برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق خود، روند رسیدگی و پیگیری پرونده را در دادگاه به بهترین نحو ممکن انجام دهند. لازمه این امر آگاهی و آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به پرونده مربوطه می باشد که اکثریت افراد عادی به این امر واقف نبوده و لازم است که از افراد متخصص کمک بگیرند.

بهترین وکیل گیلان چه کسی است؟

وکیل فردی است که بعد از اتمام تحصیلات در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت پایه یک، به عنوان نماینده از جانب موکل خود در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و از حقوق او دفاع کند. بهترین وکیل گیلان با تکیه بر دانش حقوقی و تخصص خود در پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی، موکلین خود را راهنمایی کرده و مناسب ترین راه حل را به او پیشنهاد می دهد.

بهترین وکیل رشت بعد از اخذ پروانه وکالت، در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی فعالیت می کند و بر یادگیری قوانین و مقررات مربوط به همان حوزه تمرکز کرده و با قبول پرونده های مختلف و رساندن آن ها به نتیجه مورد نظر موکل خود، تجربه بالایی کسب می کند. در حقیقت بهترین وکیل را می توان به عنوان یک نماینده قانونی در جهت دفاع از حق و حقوق موکل در مراجع قضایی معرفی کرد.

راهنمای انتخاب بهترین وکیل

قبل از این که تصمیم قطعی برای انتخاب یک وکیل بگیرید لازم است که حتما به نکاتی توجه کنید سپس تصمیم بگیرید. در اولین مرحله موضوع پرونده خود را مدنظر قرار دهید و براساس آن، بهترین وکیل گیلان که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارد را شناسایی کرده و در مورد سابقه، تجربه و دانش علمی و عملی او تحقیق کنید.

هر گز جنسیت و سن را معیاری برای انتخاب وکیل قرار ندهید زیرا برخی از وکلای جوان از همکاران قدیمی خود سابقه درخشان تری داشته و بر قوانین و مقررات حقوقی تسلط بیشتری دارند. برای پیدا کردن بهترین وکیل گیلان می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کرده و در مورد وکیل مورد نظرتان و سوابق او در تعداد پرونده های مشابه با موضوع پرونده شما که در گذشته وکالت کرده و به نتیجه رسانده اند تحقیق کنید.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل گیلان را بشناسید!

یوسف تنها

یوسف تنها

یوسف تنها یکی از بهترین وکیل گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. آقای تنها باتسلط بر قوانین و مقررات توانسته اند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: گیلان، رودسر، خیابان امام، کوچه هاشم پور

شماره تماس: 09112433303

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار وکیل پایه یک و کارشناس ارشد مجموعه حقوق در استان گیلان می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، شهرداری، ملکی، اعسار، امور ثبتی و قراردادها را دارند. خانم آسوبار با تکیه بر دانش حقوقی بالا و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه اول

شماره تماس: 09121021394

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده یکی از وکلای پایه یک با بیش از 3 سال سابقه وکالت در استان گیلان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلای قوه قضایی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب رسانده اند.

 از دیگر سوابق آقای شریف زاده می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن، مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان، مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

شماره تماس: 09112414458

مهدی فاضلی

مهدی فاضلی

مهدی فاضلی یکی از بهترین وکیل گیلان می باشند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را دارند و باتجربه و مهارت بالایی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند توانسته اند درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود برسانند.

 از دیگر سوابق آقای فاضلی می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک سامان، وکیل و مشاور حقوقی بانک کارآفرین، مشاور حقوقی شرکت سرمایه گذاری مبینا و وکیل شرکت مالکین اسکان را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سامان
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک کارآفرین
 • مشاور حقوقی شرکت سرمایه گذاری مبینا

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان بهشتی 15، مجتمع آریانا، طبقه چهارم، واحد 8

شماره تماس: 09113442747

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و با بیش از 20 سال سابقه وکالت می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل گیلان معرفی کرد.

 تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

شماره تماس: 09112355524

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به انواع دعاوی کیفری و حقوقی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص معرفی می شوند.

از دیگر سوابق آقای نیک بخش شرفشاده می توان مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود، وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل، مشاور حقوقی موسسات بیمه، وکیل شرکت رنگین کمان، مشاور حقوقی صنایع غذایی گیلدا، مشاور حقوقی شورای شهر رشت، مشاور حقوقی شرکت های ساختمانی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود
 • وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل
 • مشاور حقوقی موسسات بیمه

آدرس: گیلان، سنگر، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09111363054

نغمه عشاقی

نغمه عشاقی

نغمه عشاقی یکی از بهترین وکیل گیلان می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک آپارتمان ها، خانواده را دارند و جزو یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان انقلاب، کوچه اسدی، ساختمان دامون، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09125737267

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در گیلان می باشند. ایشان بیش از 11 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و موفقیت در پرونده زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی شرکت چوب و کاغذ چوکاو

آدرس: گیلان، تالش، خیابان معین، ساختمان مهر 13، طبقه اول

شماره تماس: 09113823307

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای یکی از وکلای پایه یک در استان گیلان می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و با تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های حقوقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود می رسانند.

 از دیگر سوابق آقای پنجه ای می توان به مشاوره حقوقی بیمارستان بین المللی قائم رشت، مشاور حقوقی شهرداری منطقه یک رشت، مشاور حقوقی شرکت سیال سامانه، مشاور حقوقی چند شرکت پیمانکاری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی بیمارستان بین المللی قائم رشت
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه یک رشت
 • مشاور حقوقی شرکت سیال سامانه، بهبود سامانه کیفیت
 • مشاور حقوقی چند شرکت پیمانکاری

آدرس: گیلان، شفت، روبروی مسجد جامع، پاساژ دیوباد

شماره تماس: 09111361300

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با تبحر بالا معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، خیابان لاکی، مجتمع کاسپین، طبقه 5، واحد16

شماره تماس: 09112350930

تعهدات بهترین وکیل گیلان در برابر موکل

در هر نوع قرارداد وکالتی، طرفین در مقابل هم تعهداتی دارند که برخی ازمهم ترین تعهدات وکیل نسبت به موکل خود به قرار ذیل است:

 • در جریان برخی پرونده های حقوقی ممکن است که نیاز به اسناد و مدارکی باشد که موکل آن را در اختیار وکیل قرار دهد، وکیل موظف است امانت داربوده و مدارک را بدون کم و کاستی به موکل برگرداند.
 • جبران هر گونه خسارتی که به دلیل کوتاهی و یا اشتباه وکیل به موکل وارد شود.
 • وکیل باید صورتحساب وکالت را به موکل تسلیم کند.
 • وکیل باید در تمامی مراحل پیگیری و رسیدگی به پرونده مصلحت و منفعت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
تعهدات بهترین وکیل در گیلان در برابر موکل

تعهدات موکل در مقابل وکیل چیست؟

موکل نیز در مقابل وکیل تعهداتی دارد که موظف به رعایت آن می باشد. برخی از مهم ترین این تعهدات به قرار ذیل است:

 • پرداخت تمامی هزینه های دادگستری از قبیل هزینه دادخواست، دستمزد کارشناسی، باطل نمودن تمبر و غیره بر عهده موکل می باشد.
 • موکل بعد از پرداخت حق الوکاله و انجام اقدامات اولیه توسط وکیل، حق فسخ قرارداد را ندارد.
 • موکل موظف است که کلیه اسناد و مدارکی که برای جریان پرونده الزامی است را در اختیار وکیل قرار دهد.
 • موکل باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که نتیجه در حق وکالت هیچگونه تاثیری ندارد لذا در صورت عدم موفقیت، موکل موظف است که حق الوکاله بهترین وکیل گیلان را پرداخت نماید.
 • وکیل تنها موظف به انجام امور مربوط به مراجع قضایی می باشد و امور اداری خارج از دادگستری بر عهده موکل خواهد بود.
تعهدات موکل در مقابل وکیل چیست؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل گیلان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکالت تام الاختیار چگونه باطل می شود؟

اگر وکالت تام الاختیار به صورت بلاعزل نباشد قرارداد وکالت به دو صورت عزل وکیل توسط موکل و یا استعفای وکیل فسخ و باطل می شود.

برای انجام دستور تخلیه یا تخلیه فوری چقدر زمان لازم است؟

انجام و اجرای دستور تخلیه به طور متوسط چیزی بین 20 روز تا 3 ماه طول می‌کشد.البته بسته به مورد ممکن است کمی طولانی‌تر شود.

آیا محکومیت به جرم جعل سوءسابقه خواهد داشت؟

محکومیت به جرم جعل در صورتی که نسبت به اسناد عادی و توسط افراد عادی غیر از کارمند دولت صورت بگیرد سوءسابقه نخواهد داشت و در باقی موارد مرتکب دارای سابقه کیفری خواهد بود.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا