کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت را به شما معرفی کنیم. پرونده های کیفری اصولا از استرس و حساسیت بالایی برخودارند و بهره بردن از یک وکیل ماهر می تواند در این مسیر قوت قلب خوبی برای فرد باشد. پرونده های کیفری اصولا با مال، جان، شرف و حیثیت افراد در ارتباط است و باید وکیل بتواند با قدرت از موکل خود در برابر اتهامات دفاع کند. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد این موضوع و آشنایی با وکلا در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

بهترین وکیل کیفری در رشت از جمله وکلایی است که به بهترین شکل از موکل خود می تواند دفاع کند. عملکرد وکیل کیفری با حوزه های دیگر وکالتی متفاوت است. در این زمینه، وکلا به طور ویژه با حقوق اشخاص سر و کار دارند. به وکیل کیفری، وکیل مدافع که به معنی محافظ و دفاع کننده می باشد نیز می گویند.

مطابق با اصل 35 قانون جمهوری اسلامی در تمامی دادگاه ها خوانده و خواهان، هر دو حق انتخاب وکیل دارند و حتی اگر نتوانند حق الوکاله وکیل را بپردازند و از انتخاب وکیل مورد نظر عاجز باشند، دادگاه می تواند برای آن ها وکیل تعیین نماید. دادگاه های کیفری به این صورت است که در ابتدا قرار مجرمیت صادر می‌شود و سپس طبق کیفر خواست، نوع مجازات در دادگاه تعیین می گردد و به طرفین اعلام می شود و در صورت تایید آن و عدم تغییر، حکم اجرا می شود.

از جمله جرایمی که وکیل‌ مدافع از آن به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت دفاع می کند، مسائلی مربوط به کلاه برداری، خیانت در امانت، قتل، قاچاق، جرایم اقتصادی، ربا و مواد مخدر می باشد؛ بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران می تواند تمامی این مسائل را برای مردم عزیز شهر تهران حل کند.

بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در رشت چیست؟

بهترین وکیل کیفری در رشت، وظیفه دارد دعوی موکل خود را برای درخواست تمامی مطالبات او به صورت شکوائیه تهیه کند. وکلا باید در ابتدا با علم کافی و تسلط به قوانین ذکر شده پرونده مورد نظر را مطالعه نمایند و در صورت قابل دفاع بودن، با اخذ پرونده از آن دفاع کنند. در صورتی که جرم در چارچوب قانون باشد، بهترین وکیل کیفری در رشت می تواند تخفیفی برای مجازات تعیین شده از قاضی درخواست نماید. همان طور که در مقاله بهترین وکیل کیفری در ساری گفته شد، وکیل کیفری می تواند با جمع آوری مستندات و مشاهدات و ادله، در روند بازجویی و دادرسی نیز موثر باشد و در خصوص پرونده هایی مثل قتل، سرقت، کلاه برداری، زورگیری و… از موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد و خدمات منحصر به فرد ارائه دهد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت را بشناسید!

سرور پور رستگار

سرور پور رستگار

سرور پور رستگار یکی از بهترین وکیل کیفری در رشت می باشد. پور رستگار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، به پذیرش پرونده های کیفری و حقوقی می پردازد. ایشان با شماره پروانه وکالت 144 از کانون وکلای ایران، سال هاست که علاوه بر رسیدگی به پرونده ها، به ارائه مشاوره به مراجعین نیز مشغول است. خانم پور رستگار با قدرت نفوذ بالا، فن بیان قوی، پای بندی به تعهداتی که در عقد قرارداد بین وکیل و موکل ذکر شده است جزء وکلای به نام در شهر رشت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های دعاوی کیفری، پرونده های قاچاق، مواد مخدر، سرقت و کلاه برداری
 • ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور
 • رسیدگی به پرونده هایی که مربوط به جعل اسناد، چک، سفته و سایر اسناد مالی می باشد.
 • اخذ پرونده های دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و برگرداندن جهیزیه
 • اشتغال در صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری

آدرس: رشت، ابتدای گلسار، نبش شیرینی سهیل، ساختمان ارم، طبقه 2

شماره تماس: 01333116061 – 09111372966

سارا اخوان صابری

سارا اخوان صابری

سارا اخوان صابری، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی کیفری می باشد. ایشان در سال 1394 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 34099 از مرکز وکلای قوه قضاییه شده و از آن پس به عنوان یک وکیل خبره، آماده اخذ پرونده های حقوقی و ارائه مشاوره شدند. خانم اخوان صابری، دارای مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات گیلان می باشند. علت محبوبیت ایشان بین موکلین، پیگیری مداوم با صبر و حوصله و ارائه راه حل های کاربردی و سریع است و با توجه به تجربیات موفق در حوزه کیفری یکی از بهترین وکیل کیفری در رشت به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های حقوقی، مطالبه خسارت و دعاوی بانکی
 • دعاوی نیروهای مسلح، شهرداری، نظام مهندسی و صنفی
 • اخذ پرونده های کیفری، قتل و کلاه برداری

آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، فلکه بانک ملی، جنب ساختمان پارک علم و فناوری، طبقه سوم

شماره تماس: 09112408801 – 01333320450

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای رشت بحساب بیایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

عبدالغفار حاجی پور

 عبدالغفار حاجی پور

آقای حاجی پور با پروانه وکالت 7612 به عنوان وکیل پایه یک دادگستری خبره، یکی از بهترین وکیل کیفری در رشت است و با توجه به سابقه بالا و تجربه فراوان در پذیرش پرونده ها و موفقیت در آن ها، می تواند مورد اعتماد موکلین باشد. ایشان به دلیل تسلط به قوانین، منظم بودن، همراهی موکل در تمامی جلسات، پیگیری پرونده و ارائه راه کارهای موثر و قدرت بیان قوی برای تفهیم مطالب و بیان ادله های جمع آوری شده، یکی از وکلای خوشنام می باشد.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به انواع پرونده های کیفری، سرقت، جرایم اخلاقی، مواد مخدر و قتل های غیر عمد
 • پرونده های ملکی، تصرف و تخلیه ید، تملک آپارتمان و اختلافات موجر و مستاجر

آدرس: رشت، گلسار، خیابان صابری، بلوار نماز، ساختمان رویال، طبقه 2

شماره تماس: 09111317415

محمد حسن فعال

 محمد حسن فعال

محمد حسن فعال با 16 سال سابقه وکالت، به عنوان وکیل خبره پایه یک دادگستری، به کسانی که در شهر رشت با اختلافات کیفری و مجازات هایی که دادگاه برای آن ها در نظر گرفته است درگیر هستند، کمک می کند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان بوده و تسلط کامل به تمامی زیر و بم قوانین دارند. محمد حسن فعال به عنوان مشاوره حقوقی قوه قضاییه، کمیسیون وکالت تسخیری، کمیسیون بازرسی دوره دوم و بازرس هیات مدیره مرکز وکلا مشغول به فعالیت می باشد و یکی از بهترین وکیل کیفری در رشت به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های دیوان عالی و عدالت اداری کشوری
 • رسیدگی به پرونده های کیفری، اختلاس، کلاه برداری، سرقت، قتل و پرونده های مالیاتی
 • بازرس هیئت مدیره مرکز وکلا و مشاوران حقوقی و بازرس هیات مدیره مرکز وکلا

آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، نرسیده به مسجد چله‌ خانه، ساختمان آدنیس، طبقه 1

شماره تماس: 09119341944

مزایای بهره بردن از بهترین وکیل کیفری در رشت

پرونده های کیفری برعکس پرونده های حقوقی که نیازی به حضور موکل در جلسات دادگاه ندارند، لازم است که حتما خود متهم همراه با وکیل در دادگاه برای پاسخ گویی به قاضی حضور داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در رشت با بررسی شکایت صورت گرفته و اتهامی که به موکلش وارد شده است می‌تواند برای درخواست تجدید نظر در رای دادگاه و مجازات تعیین شده اقدام کند.

بهترین وکیل کیفری در رشت باید تمامی مشاهدات و ادله را به صورت مکتوب و در قالب لایحه، اظهارنامه و شکواییه مطرح نماید. دعاوی کیفری تنها یک بار می توانند در دادگاه مطرح شوند. اگر اشتباهی صورت گیرد، باعث ضایع شدن حقوق فرد می شود و همچنین خسارت دادگاه نیز به متهم متحمل می گردد. استفاده از بهترین وکیل کیفری در رشت می تواند این احتمال را کاهش دهد و همچنین مدت زمان نتیجه گیری را کوتاه کند.

اگر به دنبال بهترین وکیل کیفری در مشهد و هر شهر دیگری نیز باشید، می توانید به مقالات مرتبط مراجعه نمایید.

مزایای بهره بردن از بهترین وکیل کیفری در رشت

چه زمانی باید از وکیل کیفری کمک گرفت؟

غالبا افراد در صورت مواجه شدن با یک مشکل حقوقی به سراغ وکیل می روند. گاهی مشکلات حقوقی تبدیل به کیفری می شود و جرمی را به فرد وارد می نماید. جرم های کیفری نسبت به مسائل حقوقی حساس تر می باشند و رهایی از آن سخت تر از پرونده های حقوقی است. پرونده های کیفری علاوه بر درگیری با مشکلات مالی و هزینه بر بودن، ممکن است با آبرو و جان افراد نیز درگیر باشد و متهم را درگیر زندان کند.

در این مواقع اقدامات فردی، به دلیل پیچیدگی ها مناسب نمی باشد و لازم است از بهترین وکیل کیفری در ایران کمک گرفته شود. مشاوره با یک وکیل خوب می تواند استرس و فشارها را دور کند و در اوج ناامیدی باعث امید شود. وکلای کیفری می توانند هم به دفاع از متهم و هم شاکی بپردازند. آن ها با تسلطی که به موضوع و روند دادگاه دارند، پرونده را در مسیر درستی قرار می دهند تا واقعیت ها مشخص شده و عدالت تحقق یابد.

بهترین وکیل کیفری در اهواز در این شهر بزرگ، خدمات بسیار منحصر به فرد و عالی در اختیار هر یک از موکلین و مراجعین بهترین موسسه حقوقی در اهواز قرار می دهد.

کلام آخر

پرونده های کیفری به مراتب نسبت به حقوقی سخت تر می باشند. پیدا کردن یک وکیل مناسب که هم قابل اعتماد باشد و هم در کار خود نیز تخصص داشته باشد، نیازمند تحقیق می باشد. در این مقاله، ما برای کسانی که در شهر رشت با مشکلات کیفری در جایگاه شاکی یا متهم درگیر هستند 10 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت را معرفی کردیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. لطفا برای دریافت مشاوره و پاسخ سوالات خود با شماره وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

از نظر قانونی توهین به چه اعمالی اطلاق می شود؟

هر زمانی که هتک حرمت نسبت به فردی صورت گیرد، حتی اگر این هتک حرمت فعل مجرمانه نباشد، توهین اتفاق افتاده است.

تعریف افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و توهین آمیز باشد.

حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟

با توجه به موضوع پرونده این مقدار متفاوت است و بستگی به سختی پرونده دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا