وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز ⭐【سال1403】⚖️

در گذشته برای انواع معاملات و مراودات قرارداد مکتوب نوشته نمی شد. مردم بر اساس اعتماد به یکدیگر و توافق شفاهی اقدام به انجام معامله می کردند. اما با گذشت زمان و بروز مشکلات مختلف در زمینه کلاهبرداری اهمیت نوشتن یک قرارداد قانونی بیش تر مشخص شد. امروزه شاهد هستیم که حدود نیمی از پرونده های موجود در قوه قضاییه مربوط به قراردادها می باشد. در چنین شرایطی مراجعه به یک وکیل و دریافت مشاوره در خصوص تنظیم قررارداد راه گشا خواهد بود. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز را به شما معرفی می نماییم، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز کیست؟

اگر در هنگام تنظیم قرارداد کلیه نکات قانونی رعایت شود، در واقع از بروز مشکلات و اختلافات در خصوص آن قرارداد جلوگیری می شود. البته نیازی نیست که وکالت امور به وکیل داده شود و هزینه بیش تری برای فرد ایجاد شود. کافی است در خصوص قرارداد مورد نظر با یک وکیل خوب مشورت صورت بگیرد.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز در این زمینه تجربه کافی دارد. وی می داند برای نوشتن هر قرارداد باید به چه نکاتی توجه شود و چه مواردی باید حتما قید شود. برای انتخاب یک وکیل خوب باید ابتدا دقت کرد که وکیل دارای پروانه وکالت پایه یک باشد.

حسن شهرت و عدالت خواهی بهترین وکیل در شیراز نشانه خوبی برای اوست. وکیل متخصص در زمینه تنظیم قرارداد می داند از چه الفاظ و کلمات حقوقی استفاده نماید تا از بروز مشکل در آینده جلوگیری شود. از سوی دیگر شرط و شروطی که هر یک از طرفین قرارداد داشته باشند با کمک وکیل به بهترین شکل در قرارداد ذکر می شود. در این شرایط اگر یکی از طرفین به تعهدات خود عمل نکند فرد مقابل مطابق قرارداد می تواند عمل کند.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز کیست؟

مواردی که باید توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد عنوان شود

هر قراردادی فارغ از نوع و ماهیت آن باید بر اساس اصول و قواعد تنظیم شود. تنظیم قرارداد به شکل اصولی برای پیشگیری از بروز مشکلات است. اما یک وکیل با تجربه در زمینه تنظیم قرارداد باید موارد زیر را در قرارداد بیان کند.

موضوع قرارداد: در تنظیم هر قراردادی باید موضوع آن به صورت واضح و روشن مشخص شود. مثلا اگر قرارداد مربوط به خرید و فروش ملک است باید حتما ذکر شود موضوع قرارداد فروش ملک با مشخصات قید شده است.

مشخصات طرفین قرارداد: اطلاعات هویتی کامل طرفین قرارداد باید در آن ذکر شود. همچنین آدرس محل سکونت و شماره تماس آن هم باید در قرارداد نوشته شود.

مدت و مبلغ قرارداد: تاریخ شروع و خاتمه قرارداد باید در آن قید شود. همچنین مبلغی که بابت قرارداد باید پرداخت شود و نحوه پرداخت لازم به ذکر است.

تعهدات و شروط: در این قسمت قرارداد باید وظایف و تعهدات هر یک از طرفین نسبت به یکدیگر مشخص شود. اگر طرفین قرارداد شروطی برای عقد قرارداد داشته باشند، باید در این قسمت عنوان شود. جریمه لازم برای عدم عمل به تعهد طرفین هم باید مشخص گردد تا در صورتی که فرد به تعهدات خود عمل نکند، فرد مقابل بتواند خسارت خود را دریافت نماید.

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز را بشناسید!

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق شناس یکی از مشاورین و وکلای پایه یک دادگستری بوده و جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز و ایران شناخته می‌شود. ایشان معتقدند انجام تعهدات قراردادی و الزام به رعایت آن‌ها یک اصل حقوقی در سراسر جهان است و طرفین قرارداد برای جلوگیری از دعاوی قراردادها بایستی به مفاد آن عمل کنند. ایشان درخصوص قرارداد میفرمایند که :هر قراردادی به چندین بند و بخش تقسیم می شود که شامل:
۱ عنوان قرارداد ۲. طرفین قرارداد ۳.موضوع قرارداد ۴.مدت و مبلغ قرارداد ۵. شروط ضمن عقد 6. ضمانت اجرا و نحوه حل اختلاف می باشد.

خانم زهرا حق شناس سابقه کاری درخشانی را در انواع دعاوی کیفری مانند:

 • دعوای الزام متعهد به ایفاء تعهد قراردادی
 • دعوای مطالبه وجه التزام قراردادی
 • دعوای مطالبه ضرر و زیان ناشی از تخلفات قراردادی،دعوای تایید بطلان معامله فضولی،دعوای تایید بطلان معامله به موجب یکی از جهات بطلان،دعوای تایید فسخ معامله به موجب یکی از جهات فسخ،دعوای تایید انفساخ قرارداد،دعوای تایید اقاله قرارداد ،دعوای تعدیل قراداد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره و وکالت در انواع پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و ثبت.
 • مشاوره و وکالت :در تنظیم انواع قراردادهای خرید و فروش ملک،زمین های کشاورزی، پیش خرید و پیش فروش آپارتمان،قرارداد های پیمانی،توافقنامه ها و قرارداد پرسنل و…..

شماره تماس:

09916592930

امین قویدل

امین قویدل

آقای قویدی جزو بهترین وکیل تنظیم قراردادها در شیراز هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکیل امین قویدل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه لارستان هستند. وکالت دعاوی مختلف اعسار، تملک آپارتمان ها، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، موجر و مستاجر و تنظیم قراردادها توسط این وکیل پذیرفته می شود. امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری در دفتر وکالت ایشان وجود دارد. سابقه درخشان این وکیل با تجربه و درصد موفقیت بالای آقای قویدل در پرونده های تحت وکالت ایشان، نشانه تخصص و تجربه ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • اخذ پرونده های حقوقی
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، مقابل اداره مالیاتی، نبش کوچه 8، طبقه 2

زهرا جعفری

طهرا جعفری

یکی دیگر از وکلای خوب و با تجربه شیراز خانم زهرا جعفری است. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط این وکیل خوب انجام می شود. تخصص ایشان وکیل قراردادها و دعاوی خانواده است. خانم جعفری سال های زیادی است که در شیراز به وکالت مشغول می باشند. تمام تلاش ایشان احقاق حق و پایبندی به سوگند خود بوده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی شرکت مخابرات ولیعصر، ساختمان پلاتین، طبقه 4، واحد 15

اسما رحمانی پور

اسما رحمانی پور

از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز می توان خانم اسما رحمانی پور را نام برد. ایشان دارای مدرک تحصیلی در رشته حقوق هستند و پس از قبولی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. خانم رحمانی پور در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و تنظیم قراردادها تخصص دارند. متقاضیان می توانند به صورت حضوری به آدرس دفتر ایشان مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین و غیر حضوری با این وکیل در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم انواع قرارداد، دادخواست و شکوائیه

آدرس: شیراز، بلوار گلستان، نبش المهدی

مجید دیانتی نسب

مجید دیانتی نسب

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه لارستان و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز هستند. وکالت و مشاوره حقوقی بانک تجارت در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. آقای دیانتی نسب حدود 11 سال است که در شیراز به شغل وکالت مشغول هستند. تخصص ایشان در خصوص اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری است. ضمنا ایشان در زمینه تنظیم انواع قراردادها تخصص و تجربه بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: شیراز، پل حر، خیابان مشکین فام، نبش کوچه 2، جنب آرایشگاه زنانه مونا، طبقه 1

نکات مثبت تنظیم قرارداد توسط وکیل

بعضی افراد ممکن است به دلیل هزینه مراجعه به وکیل از این امر سر باز بزنند. اما چنین افردی باید بدانند مزیت و نکات مثبت مراجعه به وکیل در مقایسه با هزینه ای که برای وکیل می پردازند بسیار بیش تر است. از جمله مزایای تنظیم قرارداد توسط وکیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جلوگیری از خسارات مالی فراوان: درصورتی که نکات لازم در قرارداد ذکر نشود خسارتی که به شخص وارد می شود بسیار بیش تر از هزینه وکیل است.

شفافیت بیش تر: یک وکیل می داند چگونه و با استفاده از چه کلماتی موضوعات مختلف را بیان کند تا از نظر حقوقی مورد قبول باشد. این موضوع سبب کاهش اختلافات احتمالی خواهد شد.

جنبه بازدارندگی داشتن: هنگامی که یک قرارداد به شکل کاملا تخصصی تنظیم می شود سبب جلوگیری از مشکلات می شود. با تعیین ضمانت اجرایی برای هر یک از طرفین و جریمه برای عمل نکردن به تعهدات احتمال خلف وعده کاهش می یابد.

داشتن آرامش: وقتی شخص تنظیم قرارداد را به یک وکیل حرفه ای می سپارد نگرانی های ناشی از ایجاد مشکلات وی کاهش می یابد. همین موضوع سبب آرامش خیال طرفین می شود.

نکات مثبت تنظیم قرارداد توسط وکیل

تضامین قراردادها

در تمامی قراردادها نوعی ضمانت اجرایی برای عمل به تعهدات طرفین باید وجود داشته باشد. بسته به توافق طرفین و ارزش قرارداد نوع و میزان این تضامین متفاوت است. ممکن است برای برخی قراردادها وجه نقد به میزان مشخص دریافت گردد. در موارد دیگر ممکن است ضمانت چک و یا سفته تعیین شود.

مواردی که ارزش قرارداد بالا باشد معمولا از سند ملک به عنوان تضمین استفاده می شود. در موارد دیگر می توان از انواع ضمانت نامه های بانکی هم استفاده کرد. اما نکته مهم در مورد این تضامین این است که باید تضمین ارائه شده توسط هر فرد در قرارداد ذکر شود.

پس از به پایان رسیدن مدت قرارداد هم تضامین باید به صاحبان آن ها برگردانده شوند. در صورت لزوم و با توجه به شرایط و توافق طرفین مدت آن ممکن است تمدید شود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز را به شما معرفی کردیم. در انواع معاملات و توافقات لازم است یک قرارداد قانونی با کمک یک وکیل خبره در این زمینه نوشته شود. این امر سبب کاهش اختلافات در خصوص موضوع قرارداد می شود. عنوان قرارداد، مشخصات طرفین، تضامین و تعهدات هر کدام از طرفین باید در قرارداد قید شود. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ماه همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا