وکیل

10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران❤️【سال1403】⭐

قوانین و مقرارت با هدف ایجاد نظم و آسایش و همچنین عدل و انصاف در هر جامعه ای به وجود آمده اند. هر کشوری سیستم خاص خودش را برای رسیدگی به درگیری ها و اختلافات اقشار مختلف جامعه دارد. افراد با عناوین شغلی متفاوت در جایگاه حقوقی و قضایی در جهت برابری به اندازه وسع خود تلاش می کنند. یکی از مشاغلی که در برقراری حقوق مساوات در کشور نقش ایفا می کند، وکیل است. مسلما تجربه و دانش وکلا در پیگیری پرونده ها تاثیر چشمگیری خواهد داشت. در این مقاله با معرفی 10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران با شما خواهیم بود.

بهترین وکیل جنوب تهران کیست؟

در هر حرفه ای اشخاص به واسطه استعداد، مهارت و ویژگی هایی که دارند، شناخته می شوند. امری طبیعی است که بهترین وکیل جنوب تهران به دلیل اقدامات و خدماتی که به موکلینش ارائه کرده است، صاحب شهرت و تخصص شود. یک وکیل خوب آن قدر برای موفقیت پرونده های خود تلاش می نماید تا آن نتیجه دلخواه و بر حق را به دست آورد.

بهترین وکیل در شمال تهران باید از همه قوانین مدنی کشور مطلع بوده و با مجازات، روش پیگیری، نحوه بیان اعتراض، تنظیم دادخواست ها و شکوائیه ها آشنایی داشته باشد. اولین اقدامی که توسط وکیل باید صورت بگیرد جلب اعتماد و اطمینان موکل است. هنگامی که شخص از امانت داری وکیل خود مطمئن بوده و از عواقب گفته هایش هراسی نداشته باشد، تمام جزئیات پرونده را بازگو کرده و او را از تخلفات و جرائم صورت گرفته آگاه می سازد.

نماینده حقوقی باید شرایط و موقعیت موکلش را درک کرده و با ارائه مشورت های لازم او را به آرامش دعوت کند. صادقانه دفاعیات خود را بیان کرده و از تحریف واقعیات بپرهیزد. منصفانه به دعوی عنایت کند و از جانب داری از حق برخیزد. نه این که به دلیل دریافت حق الوکاله خود به تضییع حقوق دیگری بی اعتنا باشد. از پیش نتایج را برای موکلش پیش بینی کرده و او را از واقعیت امر مطلع کند.

بهترین وکیل در جنوب تهران کیست؟

خدمات موسسات حقوقی در جنوب تهران

وکلا پس از اخذ پروانه وکالت خود به رسمیت شناخته شده و می توانند در مراکز حقوقی، شرکت ها، موسسات و یا دفاتر شخصی خود مشغول به کار شوند. دسته ای از افراد هستند که برای تاسیس یک موسسه حقوقی اقدام می کنند. این اشخاص تعدادی از وکلای کاربلد و حقوقدان را گرد هم می آورند و یک موسسه حقوقی را تشکیل می دهند.

شرایط وکلا موسسات حقوقی همانند وکلایی است که در دفاتر خصوصی خود مشغول می باشند. هردو از دانش حقوقی و مدارک تحصیلی عالیه برخوردارند. وکالت پرونده های مختلف در زمینه خانواده، حقوقی، کیفری، مالی، ملکی، تجاری، ثبتی و شرکتی را پذیرفته و همچنین امور خاصی مانند تکمیل مراحل مهاجرت، طلاق، راه اندازی کسب و کار و احداث شرکت ها را انجام می دهند.

مهم ترین نکته ای که در تاسیس بهترین موسسه حقوقی وجود دارد این است که بهترین وکیل ها برای انجام رسالت شان که همان جلوگیری از بی عدالتی است در حال تلاش هستند. همگی با ارائه مشاوره و مشورت به مراجعه کنندگان خود یاری می دهند. وکالت انواع دعاوی را پذیرفته و با تشکیل هیات وکلا برای حل دعاوی، اطلاعات و راهکارهای خود را به اشتراک می گذارند.

10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران را بشناسید!

حمید پناهی

حمید پناهی

آقای پناهی بهترین وکیل جنوب تهران هستند. این وکیل حاذق بسیار مسئول، صادق، ظریف بین و خوش بیان می باشند. اغلب پرونده های پیگیری شده توسط جناب آقای حمید پناهی با موفقیت مختومه شده است. آقای پناهی در همه حوزه های حقوقی فعال بوده و در امور ملکی و ثبتی صاحب تخصص هستند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکر خوبی را به نمایش گذاشته اند و راه های متناسبی را به موکلین خود پیشنهاد داده اند که منجر به حل و فصل اختلافات شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • متخصص دعاوی حضانت، ارث و میراث، مهریه و نفقه
 • متخصص دعاوی سرقت، فروش مال غیر، خیانت در امانت و جعل مدارک

آدرس: تهران، صالحیه، خیابان سی متری ولیعصر، بین خیابان بهارستان پنجم و ششم

شماره تماس: 09122030284

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی

سرکار خانم رعنا فهیمی حدود 15 سال است که در عرصه وکالت فعال هستند. ایشان جزو بهترین وکیل جنوب تهران به شمار رفته و پروانه وکالت خود را سال ها پیش از مرجع کانون وکلا مرکز تهران اخذ کرده اند. خانم فهیمی وکیل پیگیر، با استعداد، زیرک و منصف هستند. نتایج پرونده های واگذار شده خبر از تبحر ایشان در حوزه وکالت می دهد. پروانه وکالت درجه یک توسط ایشان به دست آمده که به دنبال آن وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفته اند. ایشان با شرکت های خصوصی و دولتی، سازمان ها و ارگان های مختلف به عنوان مشاور یا وکیل حقوقی همکاری داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی اعم از شکایت نامه، دادخواست و درخواست
 • وکالت انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، تجاری­ – بازرگانی و ملکی

آدرس: تهران، افسریه، بین خیابان 15 متری 2و 3، پاساژ صدف، طبقه 1، پلاک 52

شماره تماس: 09125234257

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

این خانم از بهترین وکلا پایه یک دادگستری بوده که دفترشان در جنوب تهران واقع شده است. سمیه اکرمی فارغ التحصیل حقوق خصوصی، بیش از 10 سال است که وکالت را آغاز کرده اند. خانم اکرمی عضو کانون وکلا بوده و خدمات حقوقی مختلفی را به همشهریان خود ارائه می دهند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود اقدام به دریافت پروانه وکالت نموده اند. خانم اکرمی امکان ارائه مشاوره های حقوقی به صورت غیر حضوری را برای موکلین و مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای تجاری و شرکتی
 • انجام پرونده های دشوار با موضوع خانواده
 • پیگیری پرونده های سقط جنین، ثبت اسناد، کلاهبرداری و سرقت

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال

شماره تماس: 09121301947

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای فرحزادی وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت صادره از کانون وکلا به شماره 29217 می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی فعالیت کرده و دارای تجارب ارزنده ای در سال ها وکالت خود هستند. دفاع آقای حسین فرحزادی با تاثیر کلام و بیان شیوا همراه بوده و توانایی اقناع بسیاری دارد. ایشان به تکیه بر علم و آگاهی خود، پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند که نشانه توانمندی این وکیل حاذق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متبحر در زمینه تنظیم و ابطال اسناد رسمی
 • متبحر در زمینه جرائم اسیدپاشی، تجاوز، اختلاس و کلاهبرداری
 • وکالت پرونده های کیفری، تجاری، خانواده، ثبتی، ملکی و مالیاتی

آدرس: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

شماره تماس: 09124937330

ناصر اژدری

ناصر اژدری

جناب آقای اژدری جزو دیگر وکلای معروف تهران هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای ناصر اژدری با توجه به موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل جنوب تهران شناخته شده اند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رساده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مراجعین و موکلین خود قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی 

آدرس: تهران، کارگر شمالی، نرسیده به تقاطع فاطمی، پلاک 1258، واحد 2

شماره تماس: 02166906164

مصطفی آقازاده

مصطفی آقازاده

جناب آقای مصطفی آقازاده وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی فعال در استان تهران هستند که در حال حاضر در جنوب تهران به فعالیت می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره شدند و پس از ان فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل آقازاده با تکیه بر دانش و مهارت خود توانسته اند موفقیت های بسیاری را کسب نموده و اعتماد موکلین را جذب نمایند. آقای آقازاده مشاوره های موفقیت آمیزی را به موکلین خود ارائه نموده اند که منجر به حل و فصل مشکلات آن ها شده است. انصاف، تجربه، عدالت خواهی و ذکاوت از ویژگی های برجسته ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری
 •  مشاوره غیر حضوری و آنلاین
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها  

آدرس: استان تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 02156432241

نکات مهم در یافتن بهترین وکیل جنوب تهران

واضح است کسی که وکیل اختیار می کند در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه به نتیجه مثبت می رسد. اما این در صورتی است که وکیل انتخابی شخصی متخصص و قابل باشد. برای این که بتوانید بهترین وکیل جنوب تهران را بیابید باید مقیاس مناسبی را برای سنجش او داشته باشید. هر چه وکیل به ملاک های شما نزدیک تر باشد فرد قابل قبولی در زمینه حقوقی است.

وکیل برگزیده باید از دانش کافی بهره داشته باشد. یعنی بر همه قانون و مقرارت پیگیری پرونده ها مسلط باشد. روش های درست را برای حل دعاوی در پیش بگیرد. همواره در حال یادگیری بوده و از قوانین جدید با خبر باشد. سابقه کاری درخشانی داشته و دارای آمار خوبی در پیروزی پرونده هایش باشد. با شجاعت مدافع موکل خود بوده و بدون هیچ واهمه ای طرف حق باشد.

صبور، خوش برخورد و وقت شناس بوده و فعالیت هایش با وجدان کاری همراه باشد. سخنانش قابل فهم و منطقی باشد به گونه ای که بتواند شنونده را به تفکر وا دارد. در همه حال تنها به احقاق حق افراد توجه کند و همه تلاشش را برای برنده شدن موکلش به کار گیرد. در تعیین حق الوکاله منصف و عادل باشد و منافع معنوی شغل وکالت را هم در نظر بگیرد.

نکات مهم در یافتن بهترین وکیل در جنوب تهران

حق الزحمه بهترین وکیل جنوب تهران

نمی توان حق الوکاله وکلا را تعیین کرده و با یک دیگر مقایسه نمود. زیرا شرایط و موقعیت پرونده ها با هم تفاوت دارد، پس قاعدتا باید دستمزد آن هم متفاوت باشد. برخی دعاوی بسیار پیچیده و دشوار هستند به گونه ای که فشار کاری و استرس زیادی را به وکیل تحمیل می کنند همچنین ممکن است که تهدیداتی متوجه جان و مال وکیل شود. با توجه به موارد مذکور نمی توان اندازه یکسانی برای پرونده های مختلف مشخص کرد.

عواملی گوناگونی در  تعیین میزان حق الوکاله وکیل تاثیر می گذارند. تجربه وکالت و دانش در پیگیری پرونده مربوطه باعث افزایش مقدار دستمزد وکیل می شود. مدت زمان پیگیری، جمع آوری اسناد و مدارک، همکاری اشخاص دیگر در دعوی، تعداد جلسات دادگاه و مشاوره از مواردی است که اندازه حق الوکاله وکیل را مشخص می نماید.

کلام آخر

اشخاص برای بهره گیری از خدمات یک وکیل ترجیح می دهند که وکیلی را از منطقه خود انتخاب کنند. برای پیدا کردن بهترین و نزدیک ترین وکیل به خود می توان از سایت های معتبر اطلاعات کسب کرد. وکیل چی با ارائه مقاله بهترین وکیل جنوب تهران در تلاش برای کمک به شما در انتخاب وکیل تان بود امیدواریم که این مطلب لذت برده باشید. اگر انتقادات و پیشنهاداتی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها و نظرات برای ما ارسال کنید با سپاس از توجه و همراهی شما عزیزان.

4.5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا