وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندر انزلی ⭐【سال1403】⚖️

بندر انزلی یکی از شهرهای شمالی ایران است. پرونده های حقوقی و کیفری گوناگونی در محاکم قضایی این شهر گشوده می شود. برای ختم عادلانه و منصفانه این دعاوی به کمک وکلای مختلف نیاز است. در همین راستا لازم است بدانیم که بهترین وکیل در بندر انزلی کیست؟ نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل در بندر انزلی کدام است؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها تا انتهای این مقاله از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در بندر انزلی کیست؟

برخی افراد برای انجام پاره ای از امورات خود، فرد دیگری را به عنوان نماینده تعیین می نمایند، به چنین فردی وکیل گفته می شود. حال اگر این فرد مامور باشد که پیگیری امور حقوقی را انجام دهد، وکیل مدافع نامیده می شود. این فرد برای انجام این ماموریت باید دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت باشد. این وکلا تلاش می کنند در برخی از حوزه های حقوقی مانند دعاوی خانواده، املاک، مالی و غیره بیشتر فعالیت نمایند تا به مهارت بالاتری دست یابند.

بهترین وکیل در بندر انزلی، باید بتواند در برابر قاضی و در چارچوب قوانین از حقوق موکل خود دفاع نماید. چه موکل فردی باشد که دادخواست و یا شکایتی را مطرح کرده و چه فردی باشد که شکایتی بر علیه او طرح شده باشد، بهترین وکیل مهریه در گیلان باید بتواند از حقوق آن ها حمایت نماید. برای دست یابی به این هدف، وکیل می بایست قدرت بیان و توان مذاکره قابل قبولی داشته باشد. همچنین لازم است که وکیل نسبت به موکل خود متعهد و وفادار باشد.

بهترین وکیل در بندر انزلی کیست؟

تخصص های بهترین وکیل

مسائل گوناگونی ممکن است منجر به ایجاد پرونده های قضایی شوند. در همین راستا، گستردگی بسیاری هم در شاخه های وکالت ایجاد می گردد. به همین دلیل وکلا برای داشن بالاترین بازدهی باید در برخی از این شاخه ها فعالیت نموده و به تخصص دست یابند. برخی از این تخصص ها عبارتند از:

 • خانواده: یکی از بخش های حقوقی که وکلا می توانند در آن به تخصص برسند، حوزه خانواده است. دعاوی مربوط به طلاق، مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، سرپرستی و قیومیت در این حوزه قرار دارند.
 • ملکی: برخی از وکلا در خصوص دعاوی ملکی مهارت بالاتری دارند. پرونده های مربوط به اختلاف در مالکیت، تملک آپارتمان ها، شهرداری، اختلافات میان موجر و مستاجر و تخلیه توسط وکیل متخصص ملکی وکالت می شوند.
 • مالکیت معنوی: از دیگر تخصص های وکلا می توان به دعاوی مربوط به مالکیت فکری اشاره نمود. ثبت اختراعات و آثار ادبی از جمله مواردی هستند که جزو دعاوی مالکیت فکری هستند.

10 تا از بهترین وکیل در بندر انزلی را بشناسید!

آقای صدرا مهربخش

آقای صدرا مهربخش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، مدرس دانشگاه و قاضی سابق دادگستری می‌باشد.
در رزومه علمی، علاوه بر تحصیل در رشته فقه و اصول، تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکتری در رشته فقه و حقوق جزا در دانشگاه خوار‌زمی تهران داشته و از سال ۱۳۹۰ تاکنون به عنوان مدرس در دانشکده حقوق دانشگاه‌های مختلف کشور به امر تدریس دروس اصلی رشته حقوق برای دانشجویان این رشته اشتغال دارند.

 • با کسب رتبه اول کارآموزی قضاوت در دوره ۸۱ فعالیت قضایی خود را آغاز و
  قضاوت در دادگاه‌ حقوقی رشت،
  قضاوت در دادگاه حقوقی بندر انزلی،
  قضاوت در دادگاه کیفری۲ رشت،
  قضاوت در دادگاه خانواده رشت،
  قضاوت در دادسرای عمومی و انقلاب قم
  را در کارنامه کاری خود رقم زده و همچنین فعالیت به عنوان قاضی اجرای احکام مدنی دادگستری رشت نیز بخشی از دوران خدمت درخشان ایشان می‌باشد.
 • تدریس در دانشگاه دولتی حضرت معصومه قم،
  تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت،
  تدریس در دانشگاه‌ غیرانتفاعی کوشیار، تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی راهبرد شمال، و تدریس در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت و آموزش نسل حقوقی از افتخارات ایشان می‌باشد.
 • با توجه به سابقه قضایی و تسلط ویژه بر قوانین مرتبط، حوزه تخصصی فعالیت ایشان در عرصه وکالت، دعاوی ملکی، تجاری و کیفری(جرایم مالی و اقتصادی) می‌باشد.

آدرس: گیلان رشت گلباغ نماز برج تندیس طبقه۲ واحد۸

شماره تماس: 09937575388

اینستاگرام: sadra.mehrbakhsh

محمدرضا افشین فر

محمدرضا افشین فر

محمدرضا افشین فر جزو وکلای خوب و توانمند استان گیلان هستند. ایشان سال ها است در بندر انزلی به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. جناب آقای افشین فر موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. ایشان با موفقیت های خود ثابت نموده اند که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند. به همین دلیل هم این وکیل موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در بندر انزلی شده است. بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان از خدمات این وکیل کارکشته رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله قراردادها، چک و سفته
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: بندر انزلی، غازیان، جنب بانک رفاه، ساختمان گشا، طبقه 3

فاطمه بختیاری

فاطمه بختیاری

سرکار خانم بختیاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان و بندر انزلی هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. خانم فاطمه بختیاری با سازمان ها و ارگان های مختلفی همکاری نموده اند. وکیل بختیاری در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توان وکالت دارند. سابقه درخشان این وکیل و درصد بالای موفقیت های ایشان در پرونده های تحت وکالت، گویای توانایی های بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله مناقصات و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند تخلیه، سرقفلی و حق کسب و پیشه

آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری، رو به روی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان کیهان، طبقه دوم

حجت پورداور

حجت پورداور

آقای پورداور وکیل پایه یک دادگستری هستند که در بندر انزلی استان گیلان فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان ویژگی هایی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار را دارا می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط این وکیل با تجربه انجام می شود. ایشان به دلیل فعالیت های مثبت بسیار به عنوان بهترین وکیل در بندر انزلی شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در پرونده های عقود و معاملات، شهرداری، کلاهبرداری، چک و سفته

آدرس: بندرانزلی، خیابان تکاوران، مقابل کلانتری 11

سوزان خلیلی

سوزان خلیلی

خانم سوزان خلیلی جزو وکلای توانا و سرشناس استان گیلان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک صادره از کانون وکلا  و همچنین عضو رسمی این کانون هستند. سرکار خانم خلیلی سابقه همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف به عنوان مشاور حقوقی را دارند. ایشان چندین سال است که در عرصه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در بندر انزلی فعال هستند. این وکیل حاذق در این دوران با به کار گیری دانش و تجربه خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مورد نظر موکل خود رسانده اند. امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری در دفتر وکالت ایشان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد
 • پذیرش پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی متفاوت

آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری

رحمان رحیمی

رحمان رحیمی

از دیگر وکلای استان گیلان می توان از آقای رحمان رحیمی نام برد که هم اکنون در بندر انزلی مشغول فعالیت هستند. پروانه وکالت درجه یک ایشان از کانون وکلا صادر گردیده است. جناب آقای رحیمی موفق شده اند عنوان بهترین وکیل در بندر انزلی را به خود اختصاص دهند. ایشان حدود یک دهه است که به شغل وکالت می پردازند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوی و کیفری را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. مشاوره های حقوقی ایشان منجر به حل بسیاری از مشکلات موکلین و جلب رضایت آن ها گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند طلاق و مهریه
 • قبول پرونده های اعمال منافی عفت از جمله روابط نامشروع، زنا و لوط
 • تخصص در پرونده های آسیب به جان  مال مانند تصادفات، جرایم پزشکی و تخریب

آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری، ساختمان پزشکان آریا

آیناز درآی

آیناز درآی

از دیگر وکلای توانمند در بندر انزلی می توان از خانم آیناز درآی نام برد. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی و دریافت پروانه وکالت، وارد این عرصه شدند. خانم درآی چندین سال است که سابقه وکالت دارند و طی این مدت پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. سابقه درخشان ایشان در امر وکالت و همچنین مشاوره حقوقی گویای علم و تجربه این وکیل با سابقه است. وکیل آیناز درآی همواره به سوگند خود پایبند بوده و در جهت حمایت از حقوق موکلین خود تلاش می کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم قراردادها و اوراق قضایی
 • پذیرش پرونده های حوزه های مختلف

آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری، ساختمان غلام علیپور، طبقه 2

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل در بندر انزلی

اعطای وکالت خود به یک وکیل مستلزم پرداخت هزینه حق الوکاله است. حضور یک وکیل باید نتایج قابل قبولی داشته باشد تا بتواند صرف این هزینه را توجیه نماید. طبیعی است که پیگیری پرونده توسط یک فردی عادی که سواد حقوقی ندارد ممکن است منجر به قرار گرفتن در مسیر اشتباه شود. در صورتی که فردی مانند وکیل که تجربه این دعاوی را دارد، این مسئولیت را به عهده بگیرد، از انجام اقدامات نادرست و غیر منطقی جلوگیری می شود. این موضوع باعث می شود که روند دادرسی پرونده تسریع شود. احتمال کسب موفقیت در چنین شرایطی افزایش می یابد و بهترین نتیجه ممکن کسب خواهد شد.

حضور بهترین وکیل در بندر انزلی در کنار موکل سبب می شود نیازی به مراجعه موکل نخواهد بود. این موضوع سبب می شود در وقت موکل صرفه جویی شود و وی امکان رسیدگی به سایر امور خود را داشته باشد. کاهش میزان خطا سبب کاهش هزینه های جانبی نیز می گردد.

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل در بندر انزلی

وکیل پایه یک و دو

افرادی که وارد حرفه وکالت می شوند، ممکن است پروانه وکالت پایه یک یا دو داشته باشند. این دو وکیل تفاوت هایی را با یکدیگر دارند از جمله این که صلاحیت های مختلفی دارند. وکیل پایه یک می تواند در تمام دعاوی حقوقی و کیفری مختلف وکالت نماید. اما وکیل پایه دو در این زمینه محدودیت دارد و تنها اجازه وکالت در خصوص برخی از دعاوی را خواهد داشت.

در واقع وکیل پایه یک تجربه و سابقه کاری بالاتری در شرایط یکسان نسبت به وکیل پایه دو دارد، زیرا دعاوی بیشتر و متفاوت تری را وکالت نموده است. به همین دلیل حق الوکاله وکلای پایه یک هم بیشتر از وکلای پایه دو می باشد.

کلام آخر

بهترین وکیل در بندر انزلی به پشتوانه سواد و تجربه خود به وکالت دعاوی مختلف می پردازد. وکالت دارای شاخه های متفاوتی از جمله مباحث خانواده، ملکی، ثبتی و غیره می باشد که هر یک از وکلا با توجه به توانایی های خود در برخی از این شاخه ها به تخصص می رسند. درست است که مراجعه به وکیل هزینه هایی را به موکل تحمیل می کند اما سبب سرعت بخشیدن به روال کار پرونده و افزایش احتمال موفقیت موکل می گردد. وکلا می توانند پروانه وکالت پایه یک و یا دو دریافت کنند که هر کدام از آن ها شرایط خاص خود را دارند. وکلای پایه دو بر خلاف وکلای پایه یک در قبول وکالت محدود هستند و تنها می توانند وکالت برخی از دعاوی را بپذیرند. از این که به جمع خوانندگان سایت وکیل چی اضافه شدید و ما را همراهی می کنید از شما سپاسگزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =

دکمه بازگشت به بالا