وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در تهران را به شما معرفی کنیم؛ در شهر بزرگ تهران، بسیاری از افراد از جمله خانم ها با مشکلات حقوقی مواجه می شوند و راه حل مناسبی برای این مشکلات ندارند؛ در این گونه مواقع درخواست کمک از یک وکیل زن، می تواند بسیاری از موانع را از بین ببرد و به فرد در شرایط سخت کمک شایانی کند؛ وکیل زن با پشتکار و دقت بالایی که در پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، مالی و … دارد، می تواند موکل خود را در بسیاری از شرایط، راهنمایی کند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن یک وکیل زن مجرب در تهران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین وکیل زن در تهران

بهترین وکیل زن در تهران از خصوصیات و ویژگی های اخلاقی و شغلی خاصی باید برخوردار باشد که بتواند در زمینه وکالت به خوبی فعالیت داشته باشد؛ وکیل زن باید از لحاظ رفتاری، به هر یک از موکلین خود ارزش و احترام قائل شود و با تک تک آن ها بسیار مودبانه برخورد کند؛ در ضمن ایشان باید در طول پروسه پرونده امید و دلگرمی به موکلش بدهد و اطلاعات کافی در رابطه با تمام مراحل پرونده در اختیار او قرار دهد؛ وی باید با هر یک از موکلینی که به دفترشان مراجعه می کنند، ارتباط کلامی بسیار خوبی برقرار کند؛ همچنین ایشان باید کاملا امانت دار و رازدار موکلین خود باشد.

بهترین وکیل زن در تهران باید از لحاظ شغلی نیز از برخی خصوصیات ویژه برخوردار باشد به عنوان مثال باید تجربه بسیار زیادی در زمینه وکالت انواع دعاوی داشته باشد و بتواند با علم و دانش کافی هر یک از جزئیات پرونده را بررسی نماید؛ وکیل زن باید تمام تلاش خود را به کار گیرد که پرونده مورد نظر به خوبی و بدون پایمال شدن حق موکل، به پایان برسد.

ویژگی های بهترین وکیل زن در تهران

انتخاب وکیل زن چه مزایایی دارد؟

بسیاری از افراد از جمله خانم ها ترجیح می دهند که رسیدگی و بررسی پرونده شان در دادگاه یا دادگستری را به وکیل زن بسپارند زیرا این انتخاب می تواند با برخی مزایا و فواید همراه باشد؛ وکیل زن به دلیل دقت و توجه بالایی که در مسائل و مشکلات دارد، می تواند به راحتی نکات بسیار ریز پرونده را بررسی کند و به نتایج بسیار خوبی برسد؛ بهترین وکیل زن در تهران می تواند علاوه بر وکالت پرونده های خانواده، حامی قشر آسیب پذیر زنان و کودکان باشد و در دادگاه از تمامی حق و حقوق آن ها دفاع کند.

وکلای زن درک بسیار بالایی نسبت به برخی موقعیت ها دارند و می توانند مشکلات کوچک و بزرگ پرونده را به خوبی برطرف کنند، همین مسئله خود مزیت انتخاب وکیل زن است؛ وکیل زن احساساتی است و می تواند با احساسی کردن جو دادگاه، نظر قاضی را به نفع موکل خود تغییر دهد.

اگر در شهر بزرگ تبریز ساکن هستید و برای حل مشکلات پرونده حقوقی تان به دنبال وکیل حاذق هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در تبریز مراجعه کنید.

10 تا از بهترین وکیل زن در تهران را بشناسید!

مریم عرب رحمتی پور

مریم عرب رحمتی پور

مریم عرب رحمتی پور یکی از بهترین وکیل زن در تهران هستند؛ ایشان در دادگستری به عنوان وکیل پایه یک فعالیت می کنند و مشاور حقوقی می باشند و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارند؛ وی توانستند در سال 1388 رتبه 65 را اخذ کنند و وارد کانون وکلا شوند؛ پس از آن تا به امروز در این کانون فعالیت های تخصصی بسیار زیادی انجام داده اند؛ وی در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، به عنوان استعداد درخشان شناخته شدند و جزو وکلای برتر شهر تهران می باشند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، تجاری
 • 12 سال سابقه بسیار درخشان

آدرس: تهران، میدان فاطمی، نرسیده به ولیعصر، کوی غزالی، پلاک 10، طبقه اول، واحد3

تلفن تماس: 02188097085

مونا الماسی

مونا الماسی

مونا الماسی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در تهران شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در کانون وکلا عضو می باشند؛ سرکار خانم الماسی می توانند پرونده های مختلفی را برعهده بگیرند و آن ها را با موفقیت به پایان برسانند؛ ایشان توانسته اند مدرک کارشناسی را در رشته جزا و جرم شناسی اخذ کنند و در این زمینه فعالیت تخصصی انجام دهند؛ تک تک این موارد موجب شهرت و محبوبیت شان بین مردم عزیز شهر تهران شده است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه درخشان
 • تخصص در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و…

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

تلفن تماس: 02188108413

نرگس رستمی

نرگس رستمی

نرگس رستمی وکیل پایه یک دادگستری هستند و در ضمن یکی از بهترین وکیل زن در تهران می باشند؛ ایشان توانسته اند تا به امروز سوابق بسیار زیادی در کارنامه شغلی خود به ثبت برسانند؛ وی می توانند اکثر پرونده ها را با موفقیت به پایان برسانند و از هیچ تلاشی برای آن ها دریغ نکنند؛ ایشان ابتدا مدرک کارشناسی در رشته فقه و حقوق دریافت کرده اند و پس از آن، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوقی جزا و جرم شناسی شدند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت گیگابایت در ایران
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت مدرسان شریف
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت آواژنگ

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80 ، مجتمع گلها، طبقه همکف

تلفن تماس: 02144956501

سمیه قبادی

سمیه قبادی

سمیه قبادی یکی از بهترین وکیل زن در تهران می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و سابقه بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات انواع دعاوی دارند و می توانند به موکلین خود بسیار کمک کنند؛ وی رفتار و برخورد محترمانه ای با تک تک موکلین دفترشان دارند و با حوصله پاسخ سوالاتشان را می دهند؛ سرکار خانم قبادی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تهران هستند.

تخصص و مهارت:

 • بررسی پرونده های ملکی، خانواده، قصاص
 • بررسی پرونده های اسناد رسمی و تجاری
 • بررسی پرونده های موجر و مستاجر

آدرس: تهران، شهرری

تلفن تماس: 09124086279

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی یکی از بهترین وکیل زن در تهران می باشند؛ ایشان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ وی پروانه وکالت خود را به شماره 18320 در حوزه قضایی در سال 1390 اخذ کرده اند و پس از آن فعالیت تخصصی خود را تا به امروز در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری آغاز کردند؛ ایشان جزو وکلای برتر شهر تهران می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضائی
 • کارشناسی ارشد حقوق با گرایش های حقوق خصوصی و حقوق اقتصادی از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی

آدرس: تهران، شهران شمالی، بالاتر از میدان دوم، جنب بانک آینده، پلاک 169، طبقه2 ، واحد 8

تلفن تماس: 02144363648

وظایف بهترین وکیل زن در تهران

وکیل زن وظایف مختلفی دارد و باید برای به اتمام رسیدن پرونده ها، به وظایف خود عمل کند؛ برخی از این وظایف در ادامه ذکر می شوند:

 • وکیل زن باید به مراجعان در زمینه موارد قانونی مشاوره دهد.
 • وکیل دادگستری زن باید بتواند به موقع در دادگاه حاضر شود و با همه تلاش و پشتکارش از موکل خود دفاع کند.
 • وکیل زن باید جهت درج در پرونده، پیش نویس ها، قراردادها و نامه ها را تهیه کنند و امور حقوقی و قضایی موکلش را پیش ببرد.
 • وکیل دادگستری زن باید به خوبی جستجو کند و همه پرونده های قضایی شبیه به پرونده موکلش را مطالعه کند.
 • بهترین وکیل زن در تهران باید مدارک و شواهد در رابطه با پرونده موکلش را جمع آوری و نگهداری کند.
 • وکیل وظیفه دارد که در جلسات و مذاکرات جهت کشف کردن اطلاعات بیشتر برای خوب پیش بردن پرونده، شرکت کند.
وظایف بهترین وکیل زن در تهران

آیا وکیل زن در دعاوی مدنی می تواند شرکت کند؟

بهترین وکیل زن در تهران می تواند در دعاوی مدنی نیز شرکت کند و پرونده های مختلف را در این زمینه برعهده گیرد؛ در برخی از دادگاه ها به دعاوی مدنی رسیدگی می شود و وکالت در این زمینه می تواند شامل تمام اختیارات باشد مگر آن که موکل، وکیل خود را از انجام برخی وظایف منع کرده باشد؛ موکل می تواند که انجام برخی امور در دعاوی مدنی را برای وکیل خود تصریح کند؛ این موارد شامل گزینه های زیر اند:

 • وکالت راجع به اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، واخواهی و یا اعاده دادرسی
 • وکالت در سازش یا صلح کردن با طرف مقابل دعوی
 • وکالت در تعیین و مشخص کردن کارشناس برای پرونده های قضایی
 • وکالت جهت درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب کردن عملیات مربوط به اجرای حکم و گرفتن مبلغی به نام موکل

اگر ساکن سایر شهرهای ایران هستید و به دنبال وکیل زن بسیار باتجربه و حاذق هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در ایران مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه افراد بسیاری هستند که به دنبال یافتن وکیل زن برای به جریان انداختن پرونده حقوقی شان هستند؛ وکیل زن با تجربه و سابقه ای که دارد می تواند پرونده موکل خود را به درستی به جریان بیندازد و به پایان برساند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب بسیار مفید و ارزشمندی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

حق حبس زوجه به چه معناست؟

توضیح بسیار ساده حق حبس زن این می باشد که زن می تواند تا زمانی که همه مهریه پرداخت نشده از وظایفی که نسبت به شوهر دارد خودداری کند. حق حبس در نکاح ریشه فقهی دارد.

در صورتی که زن در خانه همسرش باشد و تمکین نکند، می تواند نفقه بگیرد؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

در صورت عدم حضور مرد در اولین جلسه دادگاه جهت اخذ مهریه، چه حکمی صادر می شود>

اگر زمان دادگاه درست به طرفین ابلاغ شده باشد و شوهر در زمان مقرر در دادگاه حاضر نشود دادگاه او را به صورت غیابی به پرداخت مهریه محکوم خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا