وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مرودشت ⚡【سال1403】⚖️

اگر به هر دلیلی به دادگاه و یا سایر نهادهای حقوقی مراجعه کرده باشید متوجه شده اید که باید برای ادامه این مسیر دانش و تجربه این حوزه را دارا باشید. رفت و آمد در دادگاه ها سبب می شود که نیاز به حضور یک فرد خبره در زمینه حقوقی بیشتر احساس شود. وکلا افرادی هستند که دارای سواد حقوقی و تجربه کافی برای پیگیری پرونده ها و به نتیجه رساندن آن ها هستند. برای این که بدانید بهترین وکیل در مرودشت کجاست و با نشانه های بهترین وکیل آشنا شوید تا انتهای این مقاله در سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در مرودشت کجاست؟

در تعریف وکیل باید بگوییم که او فردی است که به نمایندگی از طرف موکل خود در پرونده های حقوقی و کیفری فعالیت می کند. از نظر قانونی وکیل باید مراحل لازم را طی کرده باشد تا موفق به اخذ پروانه وکالت گردد. بدون این پروانه حتی با داشتن تحصیلات و سواد حقوقی هم نمی توان به وکالت پرداخت.

بهترین وکیل در مرودشت با گذراندن مراحل مختلف هم بر کلیه قوانین کشور مسلط می شود و هم با نحوه استفاده از آن ها برای دفاع از موکل آشنا می شود. اما بهترین وکیل چک در شیراز کسی است که بتواند با مطالعات خود این اطلاعات را به روز نگه دارد. از طرف دیگر، یک وکیل خوب مسئولیت پذیر است و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا موکل را به اهداف خود برساند. امانت داری یک وکیل هم جزو مواردی است که در کسب موفقیت در این حرف تاثیر بسزایی دارد. وکیل باید محرم اسرار موکل خود باشد و موکل با آسودگی مشکلات خود را با وی در میان بگذارد.

بهترین وکیل در مرودشت چه کسی است؟

نشانه های بهترین وکیل

افرادی که به کمک وکیل نیاز دارند، با این چالش رو به رو هستند که چگونه یک وکیل خوب بیابند. با توجه به تعدد وکلا، تنوع پرونده ها و بی تجربه بودن موکلین انتخاب وکیل کار دشواری خواهد بود. خصوصا که انتخاب درست به کسب نتایج مطلوب کمک کرده و انتخاب غلط افراد را با خسارات زیادی رو به رو می کند. در انتخاب وکیل باید به برخی ویژگی ها و نشانه های وکلا توجه نمود.

 • اخلاق حرفه ای: یک وکیل موفق همواره دارای اخلاق حرفه ای است و نحوه برخورد او با موکلین تا حدودی نشان دهنده این پختگی می باشد. بنابراین دقت در رفتار وکیل می تواند به شما در انتخاب کمک کننده باشد.
 • صداقت: از دیگر مواردی که باید در انتخاب بهترین وکیل مورد توجه قرار بگیرد، صداقت است. وکیل باید نتیجه پرونده را پیش بینی نموده و آن را صادقانه به موکل انتقال دهد.
 • حق الوکاله منصفانه: وکیل خوب با توجه به شرایط پرونده و موکل دست مزد منصفانه ای را طلب می کند. گاهی ممکن است وکیل بسیار حاذق و با تجربه باشد اما پرداخت دست مزد بالای او برای کمتر موکلی امکان پذیر باشد.

10 تا از بهترین وکیل در مرودشت را بشناسید!

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

جناب آقای زراعت پیشه از وکلای خوب و شناخته شده در استان فارس هستند که در حال حاضر در مرودشت به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 23824 از کانون وکلا شده اند. آقای زراعت پیشه پس از دریافت مدرک کارشناسی از دانشگاه کردوشت موفق شدند تحصیلات خود را در رشته فقه و حقوق خصوصی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهند. ایشان به زبان انگلیسی جهت انجام مذاکرات و تنظیم قراردادها نیز مسلط هستند. موفقیت سعید زراعت پیشه در دعاوی مختلف نشانه سواد حقوقی و توانایی های بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده از جمله مهریه و طلاق
 • پذیرش پرونده های تعزیرات و مجازات های بازدارنده
 • وکالت پرونده های راهنماای و رانندگی، دیات، قصاص و مطالبه خسارت

آدرس: فارس، مرودشت

فاطمه زارع

فاطمه زارع

فاطمه زارع را می توان جزو وکلای توانمند استان فارس قرار دارد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول می باشند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 1122 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی ارتشا، ربا، کلاهبرداری، راهنمایی و رانندگی، ثبت شرکت ها و برند، دیوان عدالت اداری و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند. کسب موفقیت های چشم گیر در بسیاری از پرونده ها سبب شده است که این وکیل به عنوان بهترین وکیل در مرودشت شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها، مبایعه نامه ها و اجاره نامه ها
 • تدوین کلیه اوراق قضایی شامل شکوائیه، دادخواست و لایحه

آدرس: فارس، مرودشت

محمد عزیزی

محمد عزیزی

از دیگر وکلای دادگستری در استان فارس می توان از جناب آقای محمد عزیزی نام برد. آقای عزیزی دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 55770 از قوه قضاییه هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است و همچنین منجر به جلب اعتماد موکلین گردیده است. مشاوره های ایشان نیز بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: فارس، مرودشت، خیابان سعدی، کوچه کلانتری 12 بعثت

علی اکبر یونسی

علی اکبر یونسی

آقای یونسی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در استان فارس و مرودشت فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 1052 می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. جناب آقای علی اکبر یونسی حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. ایشان توانسته اند لقب بهترین وکیل در مرودشت را به خود اختصاص دهند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات  و رضایت برخی از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: فارس، مرودشت، فلکه امام خمینی، ساختمان بخشنده، طبقه اول

محمد خالق حسنی

محمد خالق حسنی

آقای محمد خالق حسنی وکیل فعال و توانا در مرودشت استان فارس هستند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. جناب آقای حسنی چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند و پیروزی های متعددی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی، مهرت و توانمندی ایشان در عرصه وکالت است. وکیل حسنی در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی داشته اند و موفق به جلب اعتماد موکلین و مراجعین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، مناقصات، چک و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و اختلاف در مالکیت

حسین صفدری

حسین صفدری

یکی دیگر از وکلای شناخته شده و پایه یک دادگستری که در مرودشت فعالیت می کند جناب آقای حسین صفدری هستند. ایشان موفق شده اند با تلاش و پشتکار عنوان بهترین وکیل در مرودشت را به دست آورند. آقای صفدری با به کار گیری علم و دانش خود توانسته اند تعداد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه موکل به سرانجام برسانند. ایشان مشاور حقوقی بسیار با تجربه ای هستند که بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش ختم کرده اند. این وکیل با تجربه در سال های وکالت خود توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: فارس، مرودشت

طاهره احمدپور

طاهره احمدپور

سرکار خانم طاهره احمدپور جزو وکلای خوب مرودشت هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با شرکت ها و موسسات مختلف همکاری داشته اند. وکیل احمدپور سال ها است وکالت پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را می پذیرند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های املاک شامل املاک، شهرداری و ثبت

آدرس: مرودشت، خیابان رسالت، طبقه فوقانی لوازم یکی رحیمی

توصیه های کلیدی برای انتخاب بهترین وکیل در مرودشت

در این قسمت از مقاله نکات کلیدی که در انتخاب یک وکیل خوب موثر است و می تواند به شما کمک کند را ارائه می نماییم.

 • تخصص: در هنگام انتخاب وکیل، حتما دقت نمایید که تخصص وکیل با موضوع پرونده شما هم خوانی داشته باشد. در غیر این صورت نمی توانید به نتایج مثبت امیدوار باشید.
 •  تجربه: بهتر است که وکیل انتخابی تجربه بالایی در امر وکالت خصوصا در زمینه تخصصی خود داشته باشد. البته بهتر است که این تجارب به نتایج مثبت و پیروزی نیز ختم شده باشد.
 • دفتر وکالت: وکیل باید دفتر وکالتی متناسب داشته باشد تا همواره موکل بتواند به او دسترسی داشته باشد.
 • رضایت موکلین: یکی دیگر از مواردی که در انتخاب وکیل باید مورد توجه قرار بگیرد، رضایت موکلین قبلی از وکیل است. این رضایت نشان دهنده اخلاق خوب و همچنین توانایی در امر وکالت است.
 • سابقه درخشان: درصد بالای موفقیت وکیل در پرونده های مختلف گویای توانایی، سواد حقوقی و مهارت های وکیل است. این موضوع تا حدودی موفقیت شما را تضمین می نماید.
توصیه های کلیدی در انتخاب بهترین وکیل در مرودشت

قرارداد وکالت

پس از انجام توافقات لازم میان وکیل و موکل باید قرارداد وکالت و وکالت نامه تنظیم گردد. قرارداد شامل کلیه مواردی است که هر یک از طرفین باید رعایت کنند. قرارداد وکالت باید حاوی اطلاعات هویتی هر دو طرف یعنی وکیل و موکل باشد. مبلغ دست مزد وکیل هم از دیگر مواردی است که باید در این قرارداد قید گردد. نحوه پرداخت و ضمانت اجرایی نیز باید در نظر گرفته شده و به طور واضح مشخص شود.

وظایف و تعهداتی که وکیل و موکل نبت به یکدیگر دارند باید در قرارداد نوشته شود. در این صورت اگر یکی از طرفین به تعهدات خود عمل نکند، فرد مقابل می تواند انجام آن ها را درخواست نماید. در غیر این صورت مطابق قرارداد باید مطابق ضمانت جرایی در نظر گرفته شده رفتار شود.

کلام آخر

انتخاب درست بهترین وکیل در مرودشت امری مهم در پرونده های حقوقی می باشد که باید مورد توجه قرار داده شود. موکل باید به نشانه های وکیل خوب دقت کند و با توجه به آن ها دست به انتخاب بزند. وکیل باید سواد، دانش، اطلاعات، تجربه، اخلاق خوب و صداقت داشته باشد. وی باید به کلیه وظایف خود عمل نموده و تا حد امکان موکل را به منافع خود برساند. موکل نیز در مقابل وکیل تعهداتی دارد که این موارد باید در قرارداد وکالت قید شود. امیدواریم این مقاله در جهت افزایش اطلاعات حقوقی شما عزیزان موثر بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا