وکیل

10 تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مباحث مهم حقوقی که پرونده های زیادی را در دادگستری به خود اختصاص داده اثبات مالکیت است. در معنای مالکیت می توان آن را نوعی رابطه اعتباری میان یک فرد و یک مال دانست و فرد می تواند از آن مالی که براساس سند مالکیت متعلق به اوست جمیع انتفاعات را ببرد. امادر مورادی ممکن است شخصی دیگر ادعای مالکیت داشته باشد و حتی برای ادعای خود سند عادی ارائه دهد که در چنین وضعیتی برای اثبات مالکیت بایستی با طرح دعوی به دادگاه مراجعه کنید و در این پروسه حقوقی بهتر است از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران کمک بگیرید.

بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران کیست؟

وکیل اثبات مالکیت به کسی گفته می شود که با جریان دادرسی پرونده های مختلف در حوزه مالکیت آشنایی کاملی داشته باشد و بتواند با توجه به مهارت و تجربه ای که در پیگیری پرونده های مختلف در این زمینه کسب نموده از حقوق موکل خود دفاع کند و مانع از سو استفاده افراد سودجو برای ناعدالتی شود.

بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران در زمینه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کند و پرونده های اثبات مالکیت را براساس دانش حقوقی بالایی که دارد به راحتی پیگیری و حل و فصل می کند.

روش های اثبات مالکیت

برای اثبات مالیکت لازم است که پیگیری پرونده را به بهترین وکیل ملکی در تهران بسپارید و روند انجام در مراجع قضایی به قرار ذیل است:

 • سند، برای اثبات مالکیت یکی از مهم ترین مدارکی که می توان به دادگاه ارائه داد سند رسمی و سند عادی است و مالک از این طریق می تواند با کمک بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران، مالکیت خود در مورد ملک مورد نظر را به راحتی اثبات کند.
 • شهادت، قانونگذار برای افرادی که ادعای مالکیت ملکی را دارند ولیکین هیچگونه سند کتبی برای اثبات ادعای خود در اختیار ندارد در بند ب ماده 230 قانون آیین دادرسی مدنی اعلام کرده که می توانند از شهود با گواهی دو مرد و یا یک مرد و دو زن برای اثبات مالکیت خود استفاده کنند.
 • اماره تصرف، در این مورد منظور از تصرف ادعای فرد در مالکیت مال است به گونه ای که از دید عرف او را مالک مال می شناسند. در این مورد قانونگذار در ماده 35 قانون مدنی بیان نموده تصرف به عنوان مالکیت دلیل مالکیت می باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نحوه اثبات مالکیت

دعاوی مربوط به اثبات مالکیت یکی از گسترده ترین پرونده های موجود در دادگاه ها می باشد که در حوزه دعاوی ملکی مطرح می شود. این دعوا زمانی مطرح می گردد که نسبت به مالکیت یک ملک، اختلاف وجود داشته باشد. در واقع مالکیت به این معنی است که یک فرد با توجه به حقی که نسبت به یک ملک دارد می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد، مثلا ملک را به فروش برساند و یا تغییراتی در آن ایجاد نماید.

پرونده های این بخش بسیار پیچیده هستند و پیگیری آن ها نیاز به مدت زمان طولانی دارد، حتی برخی از ان ها ممکن است سال ها به طول بکشد. در مورد املاکی که دارای سند رسمی هستند، مالکیت ملک به فردی که دارای سند رسمی است تعلق دارد. اما در مورد پرونده هایی که فاقد سند هستند ممکن است مشکلاتی ایجاد شود و در مالکیت اختلاف به وجود آید. در چنین شرایطی طرفین مدعی باید چنین دعوایی را مطرح نموده تا دادگاه با توحه به مدارک و ادله موجود حکم مالکیت را صادر نماید.

در مورد دعوای اثبات مالکیت اختلاف نظرهایی وجود دارد. برخی معتقدند املاکی که دارای سند هستند یعنی مالک دارند و طرح چنین دعوایی بی معنی خواهد بود. نظر این افراد چنین است که در این مواقع باید شکایت الزام به تنظیم سند و یا ابطال سند مطرح شود.

10 تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران را بشناسید!

دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917

شماره تماس دفتر: 02122732919

وب سایت: drgolriz.com

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

اعظم اوشانی

اعظم اوشانی

اعظم اوشانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران هستند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی نظیردعاوی کیفری، ملکی و خانواده و دعاوی اثبات مالکیت را دارند و در زمینه پیگیری دعاوی مربوط به اثبات مالکیت با توجه به تسلطی که بر قوانین آن دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان های ایتالیایی و انگلیسی

آدرس: تهران، بین چهار راه کودک و میدان ونک، پلاک 67، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09127381921

مرتضی عقلمند

مرتضی عقلمند

مرتضی عقلمند وکیل پایه یک در تهران و متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده می باشند. ایشان در زمینه دعاوی اثبات مالکیت به صورت تخصصی فعالیت می کنند و در این زمینه پرونده های زیادی را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران معرفی می شوند. آقای عقلمند بسیاری از پرونده ها را با راهنمایی ها و مشاوره های خود حل و فصل نموده و به صلح منجر نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل پتروشیمی

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، ضلع غربی، پلاک 62، طبقه دوم

شماره تماس: 09122156019

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری با 18 سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و دعاوی اثبات مالکیت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران معرفی کرد. ایشان سابقه درخشانی در پیگیری و رسیدگی به پرونده های اثبات مالکیت دارند و با تسلط و مهارتی که در این حوزه دارند درصد بالایی از این پرونده ها را با استناد به قوانین به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسه اعتباری کوثر

آدرس: تهران، شمیران، مینی سیتی، محلاتی، کوچه مخابرات، بلوک 38، واحد 4 شرقی

شماره تماس: 09122348603

مهدی شهبازی مقدم

مهدی شهبازی مقدم

مهدی شهبازی مقدم وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در حوزه حقوق تجارت بین الملل، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی، وکالت در امور حقوقی و کیفری را دارند و پرونده های اثبات مالکیت را نیز می پذیرند. آقای شهبازی در پرونده ماری خود موفقیت های بسیاری را دارند که به دلیل دانش و توانایی های ایشان می باشد و سبب جلب رضایت موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی و عربی برای نوشتن و بررسی قرارداد

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، پلاک 154، واحد 4

شماره تماس: 09125483199

امیر مسرور

امیر مسرور

امیر مسرور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 16 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پیگیری دعاوی اثبات مالکیت نیز فعالیت می کنند. آقای مسرور عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که با استفاده از اطلاعات حقوقی خود توانسته اند بسیاری از پرونده ها را با نتیجه مطلوب به سرانجام برسانند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند که منجر به حل برخی از اختلافات گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان آذربایجان، ساختمان پزشکان فجر، پلاک340، طبقه سوم

شماره تماس: 09124376027

حسن جمور

حسن جمور

حسن جمور وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری دعاوی اثبات مالکیت را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران شناخته می شوند. حسن جمور دارای اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری و پشتکار فراوان است و به همین دلیل هم موفق به جذب اعتماد موکلین شده است. ایشان سال ها با موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی همکاری کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت و الکترونیکی

آدرس: تهران، شهریار، فاز 1 اندیشه، ابتدای فاز، مجتمع تجاری ارم، بلوک آ، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09123639041

مژگان صالح آبادی

مژگان صالح آبادی

مژگان صالح آبادی وکیل پایه یک داگستری در تهران می باشند. ایشان در سال 1397 پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و اکنون به مدت 4 سال سابقه وکالت در دعاوی اثبات مالکیت را دارند و در دیگر حوزه های حقوقی نظیردعاوی ملکی، کیفری، خانواده، امورثبتی نیز فعال می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، اعسار، داوری، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، موجر و مستاجر و تخلیه و همچنین در ارائه مشاوره حقوقی تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، خیابان آزادی، زنجان جنوبی، نبش اصلانی، پلاک 31

شماره تماس: 02188552363

حسین عطاری

حسین عطاری

حسین عطاری وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با تبحر در زمینه های مختلف حقوقی شناخته می شوند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های اثبات مالکیت را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند. آقای عطاری دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلا هستند که سال ها است در حال ارائه خدمات حقوقی به مردم تهران هستند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، دماوند، خیابان شهید بهشتی، پاساژ گلستان، طبقه دوم، واحد 1

شماره تماس: 09124321990

سمیه جورمحمدی

سمیه جورمحمدی

سمیه جورمحمدی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و پرونده های زیادی را در حوزه اثبات مالکیت پیگیری نموده و به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند. سرکار خانم جورمحمدی توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و توانسته اند با کسب موفقیت های بسیار به عنوان بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان بهار شیراز، نرسیده به کوی جلالی، پلاک 37، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09122346460

ویژگی های بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران

هر وکیل برای انجام وظایف خود در حوزه فعالیت خویش باید دارای ویژگی هایی باشد. مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل اثبات مالکیت عبارتند از:

 • بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران در حوزه حقوق تحصیل کرده و در زمینه پیگیری امور ملکی مهارت بالایی دارد.
 • بهترین وکیل ملکی در ایران در زمینه اسناد و مدارک مربوط به مالکیت یک ملک اطلاعات و دانش حقوقی کافی دارد و در دادگاه می تواند با استناد به قوانین از حق موکل خود دفاع نماید.
 • وکیل اثبات مالکیت مهارت لازم در تنظیم و تدوین دادخواست و لایحه های مربوطه را دارد و بدین ترتیب در زمان و هزینه های اضافی صرفه جویی به عمل می آورد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بابلسر

ویژگی های بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران

حق الوکاله وکیل اثبات مالکیت

دعاوی اثبات مالکیت در زمره دعاوی مالی قرار دارد که حق الوکاله بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران نیز براساس تعرفه هایی که برای دعاوی مالی اعلام شده تعیین می گردد. همانطور که می دانید حق الوکاله دعاوی مالی به میزان ارزش مال بستگی دارد و به صورت درصدی محاسبه خواهد شد. قابل ذکر است مواردی نظیر تخصص، مهارت و سابقه بهترین وکیل امور مالی در تهران در پیگیری پرونده های اثبات مالکیت  جهت تعیین حق الوکاله نیز تاثیر گذار می باشد.

در چنین دعاوی با توجه به ارزش ملک مورد نظر حق الوکاله وکیل هم تعیین و پرداخت می گردد. در واقع هر چه ارزش ملک بیشتر باشد دست مزد وکیل نیز بیشتر خواهد بود.

حق الوکاله وکیل اثبات مالکیت

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل اثبات مالکیت در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا دعوای اثبات مالکیت در زمره دعاوی مالی است یا دعاوی غیرمالی؟

دعوای اثبات مالکیت در زمره دعاوی مالی می باشد. فلذا در دعوای اثبات مالکیت در دادخواستی که از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تقدیم مرجع قضایی می شود بهای خواسته باید قید شود.

مرجع صالح برای رسیدگی به دعوای اثبات مالکیت کدام است؟

از لحاظ صلاحیت محلی، اگر مربوط به اموال غیرمنقول باشد در دادگاه محل وقوع مال غیرمنقول صورت می گیرد و از لحاظ صلاحیت ذاتی، دعوای اثبات مالکیت در دادگاه عمومی حقوقی اقامه خواهد شد.

آیا اثبات مالکیت یک ملک در صورتی که سند رسمی به نام شخص دیگری است، امکان پذیر است؟

بله، در صورتی که مدارکی بر قانونی نبودن مالکیت شخص داشته باشید؛ یا سند عادی که نشان دهد ملک به شما از طریق قانونی و صحیح منتقل شده است و یا شخص از راه غیر قانونی ملک را تصاحب کرده است.

3/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا