وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد⚡【سال1403】⚖️

طلاق توافقی نوعی طلاق است که در آن زن و شوهر به اتفاق می خواهند از هم جدا شوند و به زندگی مشترک خود پایان دهند، به شرطی که در همه مسائل و تعهدات و وظایف توافق کنند. در نتیحه دادخواست طلاق را به دادگاه حانواده تقدیم می کنند. پس به طور کلی طلاق توافقی منوط به توافق طرفین است، اما توصیه می شود این موضوع به یک وکیل زبده سپرده شود تا روند پرونده کوتاه گردد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا در مورد طلاق توافقی اطلاعات بیش تری کسب کنید و همچنین با 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد آشنا شوید.

طلاق توافقی چیست و چه مراحلی دارد؟

طلاق توافقی نوعی طلاق است که در آن زوجین با وجود تمام مشکلات و ناسازگاری هایی که با یکدیگر دارند به این نتیجه می رسند که تنها چاره مشکلات شان، جدایی یا طلاق توافقی است. در این نوع از طلاق، زن و مرد در تمامی مسائل و تعهدات از جمله مهریه، نفقه، حضانت فرزند، جهیزیه … توافق می کنند و در دادخواست خود این موضوع را به دادگاه اعلام می نمایند. مراحل طلاق توافقی که لازم است توسط خود شخص و یا بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد انجام شود به شرح زیر می باشد:

 • در مرحله اول طلاق توافقی، دادگاه پرونده زوجین را به مراکز حقوقی مشاوره خانواده ارجاع می دهد تا در صورت امکان، مسائل آن ها بررسی و حل شود. بعد از منصرف نشدن آن ها از طلاق، مجددا به دادگاه مراجعه می کنند. این مرحله بر اساس بخشنامه جدید طلاق توافقی در سال های اخیر اجباری شده است.
 • قاضی پرونده و کارشناس مربوطه مجددا در جلسات دادگاه سعی می کند بین زوجین سازش ایجاد کند و در صورت عدم موفقیت، گواهی عدم سازش صادر و به زوجین داده می شود.
 • زوجین باید ظرف مدت 3 ماه این گواهی را برای ثبت طلاق به دفاتر اسناد رسمی ارائه کنند، در غیر این صورت این گواهی فاقد اعتبار است.
 • در مرحله آخر، خطبه طلاق در مراکز ازدواج و طلاق رسمی، جاری می شود.
طلاق توافقی چیست و چه مراحلی دارد؟

مزایای همراهی بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد

کسانی که از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد کمک و راهنمایی بگیرند، از مزایایی برخوردار می شوند که افرادی که به صورت مستقل برای طلاق اقدام می کنند از آن محروم اند. این مزایا شامل موارد زیر می شوند:

 • به دلیل فعالیت های روزمره امکان حضور همه در دادگاه وجود ندارد. از این نظر بهترین وکیل می تواند این مسئولیت را بر عهده می گیرد و موکل نیازی به حضور در دادگاه ندارد.
 • همه افراد سواد و دانش لازم در مورد اختلافات خانوادگی ندارند، یک موسسه حقوقی و یک وکیل متخصص می تواند به آن ها کمک کند تا از خود دفاع کنند و مطالبات خود را دریافت کنند.
 • حضور بهترین وکیل طلاق در تهران به معنای پایان یافتن پرونده در زمان کوتاه تری است.
 • امکان نوشتن لایحه و شکایت نامه برای همه وجود ندارد. وکلا به این اصطلاحات شناخت کافی دارند و می دانند چگونه این اسناد حقوقی را به بهترین نحو تنظیم کنند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

نصیر عباد پور

نصیر عباد پور

دیگر وکیلی که جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد محسوب می‌ شود، آقای نصیر عباد پور با شماره پروانه وکالت 26364 می باشد که آن را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده است. آقای عبادپور در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده دارای تخصص و تبحر است و با پشتکار و پیگیری فراوان، تسلط به قوانین و مقررات و شناخت کامل مراجع قضایی و چگونگی پیگیری روند پرونده غالبا پیروز دادگاه های برپا شده می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع شکایت نامه ها و لایحه های مربوط به دعاوی کیفری
 • متخصص در دعاوی خانواده و تنظیم انواع دادخواست های مربوط به آن
 • ارائه مشاوره

آدرس: یوسف آباد، خیابان میرزای شیرازی، نبش خیابان مطهری، پلاک 210، طبقه یک

حمید کاویانی

حمید کاویانی

یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد، آقای حمید کاویانی وکیل و مشاور حقوقی می باشد. ایشان توانایی خاصی در متقاعد نمودن افراد در برابر ادعاهای مطرح شده دارند و می‌ توانند با دفاع همه جانبه از موکل خود، آن ها را تبرئه کرده و به مطالبات و حقوق خود برسانند. تجربه ایشان باعث شده است که همواره راه حل های کم حاشیه و کم دردسری را در اختیار افراد قرار دهند.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی
 • نوشتن لایحه و شکایت نامه و انواع دادخواست ها
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی

آدرس: یوسف آباد، بعد از خیابان میرزای شیرازی، پلاک 378، واحد 14

محمد یونسی

محمد یونسی

آقای محمد یونسی، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی در رشته حقوق و علوم سیاسی و فارغ التحصیل رشته حقوق مالکیت فکری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. آقای یونسی در ابتدای سال های فعالیت خود در موسسه تخصصی فارابی به ارائه مشاوره حقوقی مشغول بودند و پس از پذیرفته شدن در آزمون وکالت، در دفتر حقوقی خود به صورت ویژه و تخصصی به ارائه خدمات پرداختند. آقای یونسی در انواع دعاوی دارای تخصص بوده و در زمینه دعاوی خانواده نیز یکی از وکلای زبانزد و نامدار می باشند و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دوره های MBA در دانشکده مدیریت
 • مشاور حقوقی کانون صرافان ایرانیان، صندوق ستاره برتر و انواع دیگر شرکت های سرمایه گذاری
 • فعالیت در هلدینگ‌ ها و شرکت‌های دانش بنیان

زمان لازم برای انجام طلاق توافقی

یکی از فاکتورهای مهم برای زوجین در طلاق توافقی، مدت زمان انجام آن است که به طور کلی، به سرعت عمل، پیگیری و تجربه بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد در رسیدگی به پرونده بستگی دارد. اما در بهترین حالت بین 6 تا 9ماه زمان نیاز است تا برای زوجین گواهی عدم سازش صادر شود، اما با ارائه این گواهی، 3 ماه زمان باقی می ماند تا زوجین برای جاری شدن حکم طلاق و ثبت رسمی آن به دفاتر ازدواج و طلاق مراجعه کنند.

زمان لازم برای انجام طلاق توافقی

مهریه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی

آنچه که در توافق نامه تنظیم شده بین زوجین در طلاق توافقی مورد توجه است، مسائلی هم چون نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و جهیزیه است. مهریه حق قانونی یک زن است و مرد موظف به پرداخت آن است و بر گردن آن دین باقی می ماند. اما در طلاق توافقی زوجین برای این که بدون دردسر و به سرعت از هم جدا شوند بر سر مقدار و نحوه پرداخت آن توافق می کنند. برخی از خانم ها آن را به طور کلی می بخشند، برخی توافق می کنند که بر اساس توانایی مرد مبلغی را دریافت کنند و برخی دیگر نیز با مواردی هم چون حضانت فرزندان معاوضه می کنند.

حضانت فرزندان نیز بر اساس قانونی تا 7 سالگی با مادر، تا سن بلوغ با پدر و بعد از آن نیز بر اساس تصمیم و نظر فرزندان است. اما برخی از زوجین بر سر آن ممکن است توافقات دیگری داشته باشند که مراحل انجام آن می تواند توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد انجام شود.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم در مورد طلاق توافقی اطلاعاتی را ارائه دهیم. علاوه برآن برای کسانی که به دنبال یک وکیل کاربلد هستند، 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در یوسف آباد را معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای ارائه نظرات و انتقادات خود در سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

 اقدامات پس از گم کردن سند طلاق چیست؟

مراجعه به سایت جست و جوی گمشده های اداره پست به آدرس postyafteh.post.ir اعلام مفقودی سند به شورای حل اختلاف و دفترخانه ثبت کننده طلاق و درج آگهی در روزنامه از جمله اقدامات پس از گم کردن سند طلاق هستند.

در چه صورت طلاق از طرف زن نیازمند بخشش مهریه از سوی وی می باشد؟

در فرضی که زن از طریق اخذ وکالت در طلاق برای گرفتن حق جدایی اقدام می کند گرفتن حق طلاق به طور معمول مستلزم بخشش مهریه به شوهر می باشد

آیا داوری طلاق الزامی است؟

داوری طلاق در طلاق از جانب زن و طلاق از طرف مرد الزامی می باشد

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

دکمه بازگشت به بالا