وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

امروزه با گسترش معاملات در بخش املاک و نا آگاهی افراد به حقوق و وظایف خود در چنین معاملاتی، پرونده های حقوقی بسیاری در این زمینه ایجاد می شوند. وکالت دعاوی ملکی از تخصصی ترین پرونده های حقوقی است. در این شرایط باید به یک وکیل خبره در زمینه دعاوی ثبتی و ملکی مراجعه کرد، اما نکته مهم یافتن بهترین وکیل ملکی است. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران را به شما معرفی کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کیست؟

وکالت شغلی است که دارای شاخه های مختلفی است، یک وکیل نمی تواند در تمام حوزه ها به شکل کاملا تخصصی عمل نماید. به همین دلیل هر وکیل در یک یا چند زمینه خاص دانش و تجربه بیش تری دارد. برای حل و فصل پرونده های ملکی، باید از وکیل متخصص در دعاوی ملکی کمک گرفت.

بهترین وکیل ملکی در غرب تهران، باید تمام قوانین این حوزه  را از بر باشد و همچنین باید بر قوانین ثبت و تطبیق آن ها با قوانین مدنی هم تسلط داشته باشد. ممکن است شخصی سند ملک را به دلایل مختلف در دست نداشته باشد، هنر وکیل خوب در چنین شرایطی خود را نشان می دهد. یک وکیل خوب باید بتواند در مورد دعاوی که شخص سند رسمی ندارد، طبق قوانین ملک را به او بازگرداند. در مورد دعاوی ملکی، نحوه طرح دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین وکیل در غرب تهران، با توجه به قوانین و تبصره های موجود، شکایت را به گونه ای مطرح می نماید که قابل دفاع باشد و بتواند حق موکل خود را بگیرد.

بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در غرب تهران

هر فرد برای انجام وظایف خود، باید توانایی و ویژگی های مورد نیاز برای آن کار را داشته باشد. یک وکیل ملکی خوب هم باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند یک پرونده ملکی را وکالت کرده و آن را به نغع موکل خود به سرانجام برساند. این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

تجربه: وکیل ملکی باید سابقه خوبی در وکالت پرونده های ملکی داشته باشد. به دلیل این که در پرونده های قبلی تجربه زیادی در خصوص چگونگی استفاده از قوانین را کسب کرده است.

قابل اعتماد بودن: در پرونده های ملکی اسناد و مدارک بسیاری در اختیار وکیل قرار داده می شود. بهترین وکیل ملکی در غرب تهران باید آن قدر قابل اعتماد باشد که موکل این اسناد را در اختیار وی قرار دهد.

خلاق بودن: خلاقیت در شغل وکالت اهمیت زیادی دارد، زیرا سبب می شود راه حل های جدید برای مشکلات پیدا کنند.

دقت به جزئیات: از آن جا که پرونده های ملکی بسیار حساس هستند و ارزش املاک بسیار بالا است، حساسیت و دقت به جزئیات می تواند نتیجه بخش و مهم باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران را بشناسید!

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا

خانم حسنا داوری کیا از وکلای پایه یک و خوب غرب تهران هستند. وکیل داوری کیا فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت دارند. تخصص ایشان پرونده های مربوط به سرقفلی، فروش مال غیر و مشارکت در ساخت است. حسنا داوری کیا سعی می کند با استفاده از نبوغ و دانش خود بهترین راه حل ها را برای پرونده بیابد و در کم ترین زمان حق موکل خود را بگیرد.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، چهار راه فاطمیه، ساختمان جام جم، واحد 14

شماره تماس: 09128759794

رضا ملک

رضا ملک

یکی از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران آقای ملک است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلا هستند. تخصص آقای ملک دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی است. ایشان در طول سال های وکالت خود سعی کرده اند تمام توان خود را برای دفاع از موکل خود به کار بگیرند. دانش و اخلاق نیکوی این وکیل مجرب سبب شناخته شدن ایشان شده است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با آقای رضا ملک در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم انواع قراردادها
  • تهیه لوایح و دادخواست ها

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، نبش خیابان گلدشت،مجتمع تجاری اداری گلشن مال، طبقه 3، واحد 304

شماره تماس: 09128603606

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی

ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی و همچنین کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبائی هستند. خانم ابراهیمی پس از قبولی در آزمون وکالت و دوران کار آموزی پروانه وکالت دریافت کردند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت و تخصص دارند. تلاش ایشان برای موکلین و اخلاق نیکوی خانم ابراهیمی سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. زهرا ابراهیمی امکان دریافت مشاوره آنلاین را برای متقاضیان فراهم کرده است.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره غیر حضوری
  • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، شهران شمالی، بالاتر از میدان دوم، جنب بانک آینده، پلاک 169، طبقه 2، واحد8

شماره تماس: 09121467554

علی اکبر صرفه جو

علی اکبر صرفه جو

آقای صرفه جو از جمله وکلای شناخته شده در غرب تهران هستند که در حال حاضر در محله فردوس به وکالت مشغول هستند. ایشان دارای سابقه درخشان در وکالت بوده و پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. وکیل علی اکبر صرفه جو، در حوزه دعای حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. تلاش مصرانه، اخلاق نیکو و تخصص ایشان سبب جلب رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم قراردادها
  • ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین

آدرس: تهران،فردوس، بزرگراه ستاری، بلوار فردوس، بین خیابان علی حسینی و ابراهیمی، پلاک 280، طبقه اول

شماره تماس:02144074792

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی

خانم محبوبه جدیدی از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران هستند که در سعادت آباد فعالیت دارند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی فعال هستند. خانم جدیدی همچنین وکالت پرونده های الزام به تنظیم سند، خلع ید و تخلیه را می پذیرند. ایشان از هیچ تلاشی برای دفاع از موکل خود فروگذار نیستند و همین امر سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. وکیل محبوبه جدیدی به صورت آنلاین و تلفنی هم مشاوره های ارزشمند خود را در اختیار موکلین خود می گذارند.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم انواع قرارداها
  • قبول وکالت دعاوی ملکی

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان 18 غربی، پلاک 17، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09121896038

اختیارات بهترین وکیل ملکی در غرب تهران

برای این که وکیل ملکی به دفاع از موکل خود بپردازد باید حیطه اختیارات وی توسط موکل مشخص شده و در قرارداد وکالت ذکر شود. وکیل خارج از اختیاراتی که در قرارداد نوشته شده نمی تواند هیچ گونه عملی انجام دهد.

به طور کلی، اختیارات وکیل ملکی در مراحل قبل از طرح دعوا، در حین دعوا و پس از آن ادامه دارد. در واقع بهترین وکیل ملکی در غرب تهران باید قبل از شکایت رسمی مشاوره های لازم را به موکل خود بدهد.

در این مرحله اگر نیازی به طرح دعوا باشد، وی باید دادخواست آن را تهیه و کلیه شکوائیه ها و لوایح را تنظیم نموده و به دادگاه ارائه دهد. همچنین باید مدارک و مستندات لازم برای دفاع از موکل خود را جمع آوری نموده و به قاضی ارائه دهد. وکیل ملکی موظف است در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشد مگر این که دلیل موجه برای غیبت داشته باشد. تا زمان به نتیجه رسیدن دعوا وکیل ملکی باید در کنار موکل خود باشد و کلیه اقدامات لازم را انجام دهد.

اختیارات بهترین وکیل ملکی در غرب تهران

قرارداد وکیل ملکی

دعاوی ملکی به دعاوی گفته می شود که به جهت اختلاف و یا جلوگیری از ایجاد آن در بخش املاک مطرح می شود. وکیل ملکی هم شخصی است که وکالت چنین پرونده هایی را به عهده می گیرد. برای تنظیم قرارداد وکیل ملکی هم مانند سایر قراردادها باید کلیه موارد مورد نظر هر یک از طرفین در قرارداد نوشته شود.

مشخصات فردی وکیل و موکل باید در قرارداد قید شود. میزان حق الزحمه وکیل که مورد توافق هر دو باشد هم از دیگر موارد مهمی است که در قرارداد وکالت ذکر می شود. اگر وکیل یا موکل شرایط خاصی داشته باشند باید در قرارداد ذکر کنند. به هیچ وجه نباید هیچ توافقی به صورت شفاهی صورت بگیرد، تمام نکات باید به صورت مکتوب باشد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران را به شما معرفی نمودیم. همچنین تمام نکات لازم توجه نمایید، زیرا همه چیز بعد از امضا قرارداد برحسب نوشته های آن است. در انتخاب وکیل دقت نموده تا بهترین و با تجربه ترین وکیل را بیابید. امیدواریم این مطالب برای شما موثر بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

دعاوی ملکی چند دسته هستند؟

دعاوی ملکی به 3 دسته دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی تقسیم می شوند.

الزام به تنظیم سند جزو کدام دسته از دعاوی ملکی است؟

دعاوی ملکی حقوقی

برای طرح دعوا در خصوص ابطال سند رسمی باید چه نوع دعوایی را طرح نماییم؟

دعوای ملکی ثبتی

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا