وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. اصفهان یکی از شهر های بزرگ کشور است که مانند هر شهر دیگری دارای وکلای زیادی است که هر یک از آن ها در برخی زمینه های حقوقی متخصص هستند و می توانند وکالت موکلین را در پرونده های مختلف به عهده بگیرند. با توجه با افزایش وکلای فارغ التحصیل ،یافتن یک وکیل ماهر و با تجربه است کار دشواری است. اگر قصد مراجعه به وکیل را دارید این مقاله را مطالعه کنید تا شناسایی وکیل خوب برای شما ساده تر شود. 

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان کیست؟ 

وکیل فردی است که نسبت به قوانین حاکم بر بخش های مختلف حقوقی آگاه است و با توجه به این اطلاعات، می تواند در برابر قاضی از موکل خود دفاع نماید. در صورت وجود مدارک و شواهد، آن ها را مورد بررسی قرار داده و شانس موفقیت پرونده را تخمین بزند. یکی از حوزه های گسترده دعاوی حقوقی مربوط به پرونده های ملکی است. دعاوی تخلیه هم در دسته دعاوی ملکی قرار دارند. 

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان، در حوزه تمام دعاوی مهارت و تسلط  دارد اما در حوزه دعاوی ملکی از جمله تخلیه تجربه بیشتری دارد و بر این حوزه مسلط تر می باشد. لازم است که این وکیل بتواند با طرف مقابل دعوا نیز ارتباط برقرار نموده و سخنان او را نیز بشنود، زیرا ممکن است از این طریق بتواند میان طرفین سازش برقرار کند. وظیفه وکیل دفاع از حق است که برای انجام آن سوگند یاد کرده است. 

بهترین وکیل ملکی نجف آباد، در بین مردم شناخته می شود و مردم هم به دلیل حسن نیت او به وی اعتماد می کنند. از ویژگی های یک وکیل حرفه ای، اخلاق حرفه ای، مردم داری، تلاش، پشتکار و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله است. با این ویژگی های بارز، وکیل جایگاه خود را در میان مردم پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان

خصوصیات بهترین وکیل تخلیه

یک وکیل خوب در همه جوانب خوب و بهترین است و همواره سعی می کند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد. اما تنها خوب بودن در شغل و وکالت معیار بهترین بودن نخواهد بود و ویژگی های اخلاقی و شخصیتی یک وکیل هم در کسب اعتبار برای او اهمیت زیادی دارد. زیرا ممکن است وکیلی در کار خود بهترین باشد، اما به دلایل اخلاقی و نداشتن برخورد مناسب نتواند جایگاه خود را در میان مردم تثبیت نماید. در این قسمت به ارائه مشخصات کلی یک وکیل خوب می پردازیم. 

 • بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان، سخنور است و کلام شیوا و رسا دارد تا بتواند با استفاده از این ویژگی ها، در برابر دادگاه از موکل خود دفاع کند. 
 • وکیل با تجربه هموراه اطلاعات حقوقی کامل و به روز دارد. وی هیچ گاه مطالعه حقوقی خود را متوقف نمی کند، زیرا می داند مهم ترین وظیفه یک وکیل برای دفاع از موکلین خود تسلط بر قوانین حقوقی و کاربرد آن ها در دادگاه است. 
 • سابقه درخشان وکیل از دیگر ویژگی های بهترین وکیل تخلیه ملک است. در واقع وکیل باید در حوزه های تخصصی خود، پرونده های زیادی را با موفقیت وکالت کرده باشد و نتیجه مطلوب را کسب کرده باشد. 

10 تا از بهترین وکیل تخلیه اصفهان را بشناسید! 

بابک خشایاری 

بابک خشایاری

آقای خشایاری را می توان جزو وکلای توانمند استان اصفهان قرار داد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم اصفهان مشغول می باشند. جناب آقای بابک خشایاری با بانک سرمایه، بانک شهر و صنعت و معدن همکاری حقوقی داشته اند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 4114 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج  چشم گیری را به دست آورده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خلع ید، تخلیه و الزام به فک رهن 
 • مشاوره و تنظیم قراردادهای عمومی و خصوصی و قراردادهای حاوی تعهد 
 • پذیرش پرونده های تاسیس انواع شرکت های تجاری، ثبت برند، مالکیت معنوی 

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی شرقی  

محمد مهدی رضیان 

محمد مهدی رضیان

جناب آقای رضیان از دیگر وکلای معروف اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در دو رشته حقوق قضایی و حقوق خصوصی می باشند. آقای رضیان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2824 از کانون وکلا شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. ایشان با کسب موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل تخلیه اصفهان شناخته شده اند. این وکیل با تجربه با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده است و به همین دلیل هم مورد اعتماد و رضایت مردم قرار دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • پذیرش وکالت پرونده هاتی کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف 

آدرس: اصفهان  

شهاب نیلی احمدی 

شهاب نیلی احمدی

آقای نیلی احمدی وکیل پایه یک دادگستری فعال در اصفهان هستند که سال ها است به فعالیت حقوقی مشغول می باشند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. آقای شهاب نیلی احمدی سال ها ریاست شورای حل اختلاف اصفهان را به عهده داشته اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف و به خصوص حوزه املاک و تخلیه سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند داخواست ها و لوایح 
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه 
 • تخصص در عاوی املاک از جمله موجر و مستاجر، تصرف عدوانی و تخلیه 

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک 111  

دامون صادقی 

دامون صادقی

آقای دامون صادقی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در شهر اصفهان به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان دانش و توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا هستند اما در حوزه خانواده و دعاوی املاک و به خصوص بحث تخلیه ملک بسیار بر قوانین مسلط تر هستند و موفقیت های بیشتری کسب کرده اند. مدرک تحصیلی آقای صادقی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل تخلیه اصفهان را به خود اختصاص دهند. حسن خلق، صداقت، هوش و دقت از ویژگی های برجسته آقای دامون صادقی است که منجر به جلب رضایت و اعتماد موکلین شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه 
 • تدوین انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری کوناگون 

آدرس: اصفهان، خیابان خاقانی، رو به روی پارکینگ خاقانی، ساختمان پارس، طبقه 2  

سپیده خسروی 

سپیده خسروی

ایشان نیز یکی دیگر از وکلای با تجربه و کارکشته هستند که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. خانم سپیده خسروی دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای استان اصفهان هستند. ایشان وکالت دعاوی مختلف را می پذرند اما در زمینه پرونده های ملکی تخصص دارند و بر قوانین این بخش مسلط تر هستند. خانم خسروی در خصوص دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، مطالبه خسارت و تخلیه تخصص دارند. ایشان در کنار وکالت در بخش ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل کرده اند و توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و خانواده 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • تخصص در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 

آدرس: اصفهان، خیابان کاوه، رو به روی خروجی ترمینال بابلدشت، طبقه فوقانی املاک ایده آل  

علیرضا شاهزمانی 

علیرضا شاهزمانی

آقای علیرضا شاهزمانی وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی هستند که چندین سال سابقه وکالت دارند. جناب آقای شاهزمانی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 3190 از کانون وکلا شده اند. تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. دکتر علیرضا شاهزمانی سابقه تدریس در دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارند و به دلیل کسب موفقیت در دعاوی ملکی به عنوان بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان لقب گرفته اند.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های ملکی و تخلیه 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • انجام مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 

آدرس: اصفهان 

علی مکتوبیان 

علی مکتوبیان

آقای مکتوبیان از جمله وکلای فعال و با تجربه در استان اصفهان هستند که بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای علی مکتوبیان دارای مدرک کارشناسی مجموعه حقوق و کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی هستند. ایشان به واسطه کسب نتایج دلخواه در درصد بالایی از پرونده ها، توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. وکالت پرونده های خانواده، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مسائل اقتصادی، اختلاف در مالکیت، تخلیه و بسیاری از موارد دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها و اظهارنامه 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملک و املاک 
 • ارائه مشاوره های تخصصی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهار راه گلزار، ساختمان وکلا، طبقه اول 

مراحل پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل تخلیه ملک

یک وکیل برای وکالت پرونده باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارد. وکیل حرفه ای در مرحله اول پرونده را مطالعه نموده و همه جوانب آن را مورد بررسی قرار دهد. وی باید در صورت وجود ابهام در پرونده با بررسی و پرسش از موکل آن ها را برطرف نماید. وکیل باید بتواند پرونده را قضاوت نموده و با توجه به مدارک، احتمال موفقیت را پیش بینی نموده و به موکل اطلاع دهد. سایر مراحل پیگیری پرونده عباتند از:

 • در صورت قبول طرفین یعنی وکیل و موکل، باید در خصوص حق الوکاله هم صحبت شده و توافقات لازم صورت بگیرد. پس از انجام این توافقات، قرارداد وکالت تدوین شده و به امضا طرفین می رسد. 
 •   بهترین وکیل تخلیه اصفهان با طرح دعوا یا شکایت پیگیری پرونده را شروع می کند و باید در کلیه جلسات دادگاه حاضر شود. در صورت انجام بازجویی، وکیل باید در جلسات بازجویی  شرکت کند. وکیل باید مدارک لازم برای اثبات حقوق موکل خود را بیابد. در تمام این مراحل، تنظیم کلیه اوراق قضایی به عهده وکیل است. 
 • مرحله بعدی اقدامات وکیل این است که، اگر رای دادگاه در تضاد با نظر دلخواه موکل باشد، باید مراحل مختلف تجدید نظر خواهی و واخواهی را به انجام برساند تا بتواند نتیجه مطلوب را کسب نماید. 
مراحل پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل تخلیه ملک

ویژگی های دستور تخلیه 

مطابق با قوانین کشور، هنگامی که فردی با اجازه صاحب ملک وارد آن شود، مسئله کیفری ورود به عنف و دعوای کیفری مطرح نیست. به همین دلیل این موضوع در حیطه کار شورای حل اختلاف است. در واقع طرفین باید شکایت خود را به این شورا ارائه نموده تا به صلح و سازش ختم شود. البته این موضوع در شرایطی صادق است که قرارداد اجاره به صورت رسمی در دفترخانه ثبت شده باشد و یا به صورت دستی با حضور و امضای دو شاهد منعقد شده باشد. 

در صورتی که این شرایط مهیا نباشد، مشکلات مربوط به تخلیه ملک در صلاحیت شورا نیست و باید دادخواست لازم تنظیم شده و به دادگاه ارسال گردد. طی این مراحل پرونده باید به دادگاه ارسال شده و در همان جا مورد بررسی قرار گرفته تا احکام لازم در خصوص تخلیه صادر گردد.    

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان را به شما معرفی نمودیم. برای شناخت بهترین وکیل در هر حوزه باید با ویژگی های این وکیل آشنا باشید. دقت، سواد حقوقی، تجربه و سابقه درخشان این وکیل از این ویژگی ها است که باید با توجه به آن ها به انتخاب وکیل اقدام نماییم. شورای حل اختلاف، مرجع صالح رسیدگی به دعاوی مربوط به بخش تخلیه ملک است. در صورت نبود مدارک لازم برای این شورا، باید دادخواست از طریق دادگاه پیگیری شود. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا