وکیل ملکی

 10 تا از بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان⚡【سال1403】⚖️

کشاورزان و باغداران ممکن است بنا به دلایل مختلف، بخواهند کاربری زمین خود را تغییر دهند. اما قانون تمایل به حفظ این اراضی دارد و با تغییر کاربری آن ها مخالف است. در همین راستا، دعاوی مربوط به تغییر کاربری مطرح می شود که نیاز به مراجعه به وکیل متخصص در این حوزه دارد. در این مقاله به بررسی وظایف بهترین وکیل تغییر کاربری در اصفهان و مجازات متخلفین تغییر کاربری اراضی می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان کیست؟

وکیل تغییر کاربری اراضی، وکیلی است که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده است و به قوانین حوزه املاک و به خصوص تغییر کاربری اراضی، واقف است. این وکیل با تمرکز بر وکالت چنین پرونده هایی، تجربه بالایی در این زمینه کسب کرده است و با راه حل های این دعاوی آشنا است. بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان، با اخلاق و برخورد درست با موکلین ارتباط برقرار می کند.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان، نسبت به شرایط اراضی مناطق مختلف هم آگاهی کامل دارد. وی از همین طریق می تواند از تغییر کاربری زمین مورد نظر، توسط موکل خود دفاع کند. وکیل تغییر کاربری سخنور بسیار خوبی است و با استفاده از این قدرت خود، می تواند قوانین را به مرحله اجرا درآورد و به این ترتیب حقوق موکل خود را احیا نماید.

بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان کیست؟

وظایف بهترین وکیل تغییر کاربری در اصفهان

مسلما وظیفه هر وکیلی انجام کلیه اقدامات برای حمایت از موکل خود می باشد. با توجه به نوع پرونده، اقدامات لازم برای رسیدن به این هدف، متفاوت خواهد شد. در خصوص پرونده های مربوط به تغییر کاربری اراضی، وکیل باید بتواند اثبات نماید که زمین های مورد نظر، مناسب کشاورزی نیستند و نمی توانند محصولات مفیدی را تولید کنند. در این شرایط، تغییر کاربری زمین توجه خواهد شد.

از طرف دیگر بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان می تواند با اثبات قانون مرور زمان 3 ساله هم از حقوق موکل خود دفاع کند. مطابق قانون، در صورتی که مدت 3 سال از وقوع جرم تغییر کاربری اراضی گذشته باشد، کاربری زمین تغییر نموده و دیگر مجازاتی هم در کار نخواهد بود. در صورت صدور احکامی که مورد  قبول طرفین نباشد، وکیل می بایست درخواست تجدید نظر داده تا پرونده دوباره مورد بررسی قرار بگیرد.   

10 تا از بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان را بشناسید!

میترا بی ریایی ‌

میترا بی ریایی ، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی ، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان ، تجربه موفقدر احقاق حقوق موکلین و دستیابی به نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی و کلیه دعاوی ملکی نظیر بطلان معاملات و ابطال اسناد رسمی، اثبات مالکیت ، فسخ معاملات ، الزام به تنظیم اسناد رسمی ، و مطالبات پولی از قبیل بارنامه ها و چک و سفته ، و در پرونده های کیفری نظیر تغییر کاربری اراضی با دفاع تخصصی جهت جلوگیری از تخریب ، و همچنین دفاع از متهمین در جرایم  مفاسد اقتصادی ، کلاهبرداری و نظیر کلاهبرداری ، اخلال در نظام اقتصادی و پولی کشور ، جعل اسکناس و اسناد مالی ، پولشویی ، فروش مال غیر ، تبانی برای بردن مال غیر ، خیانت در امانت ، جعل و استفاده از سند مجعول ، روابط نامشروع ، دایر کردن خانه های فساد و فحشا ، لواط ، زنای به عنف ، آدم ربایی، سرقت مسلحانه ، حمل و نگهداری مشروبات الکلی ، نزاع دسته جمعی ، قتل و همچنین جرائم مربوط به مبحث مواد مخدر و کارنامه درخشان در خصوص پذیرش اعاده دادرسی
متهمین محکوم به اعدام

آدرس دفتر : اصفهان ، خیابان چهارباغ بالا ، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری ، ساختمان دیبا ، طبقه پنجم واحد ۹

مشاوره با هماهنگی قبلی

شماره تماس : 09139081597

شهاب نیلی احمدی

شهاب نیلی احمدی

از وکلای خوب اصفهان می توان به آقای شهاب نیلی احمدی اشاره نمود. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. آقای نیلی احمدی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، اختلاف در مالکیت، تغییر کاربری، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم به ایشان اعتماد دارند و لقب بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان را به ایشان اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک 111

دامون صادقی

دامون صادقی

آقای صادقی از وکلای خوب اصفهان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. وکیل دامون صادقی حدود 16 سال است که در امر وکالت فعالیت می کنند و دعاوی بسیاری را به نتیجه دلخواه موکلین رسانده اند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • وکالت پرونده های مالی و تجاری مانند چک و سفته
 • پذیرش پرونده های املاک شامل تغییر کاربری اراضی

آدرس: اصفهان، خیابان خاقانی، رو به روی پارکینگ خاقانی، ساختمان پارس، طبقه 2

شهره رضایی

شهره رضایی

سرکار خانم رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در اصفهان فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 18302 صادره از مرکز وکلای قوه قضاییه متعلق به ایشان است. خانم شهره رضایی پس از اتمام تحصیلات خود، فعالیت در عرصه وکالت را آغاز کردند. ایشان سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند اما در دعاوی ملکی تخصص بیشتری دارند. ایشان به دلیل کسیب موفقیت های چشم گیر، عنوان بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی
 • پذیرش پرونده های املاک از جمله تملک آپارتمان ها، شهرداری و موجر و مستاجر

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان هشت بهشت شرقی، رو به روی داروخانه دکتر عبداللهی، بن بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2

سعید کوهی اصفهانی

سعید کوهی اصفهانی

آقای سعید کوهی اصفهانی جزو وکلای مطرح و شناخته شده اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و پروانه وکالت شماره 1355 را نیز دریافت کرده اند. جناب آقای کوهی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های مالی، تجاری، قراردادها، داوری و مناقصات
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، حدفاصل گلزار و ملک، مقابل صندوق کارآفرینی امید، مجتمع امین 1، طبقه 3، واحد 1

رسول کاظمی اسفه

رسول کاظمی اسفه

آقای رسول کاظمی اسفه جزو وکلای پایه یک دادگستری اصفهان می باشند که حدود 20 سال است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان نشانه توانمندی های این وکیل مجرب است. تحصیلات جناب آقای کاظمی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت، ابتدای بن بست شماره 6، پلاک 2، طبقه 2

آزاده یکتامرام

آزاده یکتامرام

سرکار خانم آزاده یکتامرام وکیل دادگستری اصفهان هستند که بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که سال ها به عنوان مشاور حقوقی شرکت نسیم پارک وی تهران فعالیت کرده اند. پروانه وکالت پایه یک شماره 35026 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. پرونده های خانواده و هویت قانونی، سرپرستی و قیومیت، قراردادها، مناقصات، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان به عنوان بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم دادخواست و شکوائیه

آدرس: اصفهان، خیابان نیک بخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 1، واحد 13

فرزانه فاروقی

فرزانه فاروقی

خانم فرزانه فاروقی وکیل پایه یک دادگستری فعال در اصفهان هستند. ایشان کارشناس ارشد مجموعه حقوق می باشند و به عنوان مشاور حقوقی زندان زنان اصفهان و وکیل شعبه معاضدت کانون وکلای اصفهان، فعالیت نموده اند. سرکار خانم فرزانه فاروقی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان مشاور حقوقی حاذقی می باشند و برخی از پرونده ها را از این طریق حل و فصل می نمایند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های ملکی و تغییر کاربری اراضی
 • تنظیم و تدوین کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی گوناگون

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، 500 متر به طرف بلوار کشاورز، رو به روی اولین ایستگاه بی آر تی، ساختمان دی، ورودی غربی، طبقه دوم، واحد 26

حمیدرضا نشاط

حمیدرضا نشاط

آقای حمیدرضا نشاط وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در اصفهان مشغول به فعالیت می باشند. ایشان به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. جناب آقای نشاط با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه بالای خود موفق به کسب نتیجه مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. تخصص در دعاوی ملکی سبب کسب عنوان بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند کمیسیون ماده 100 شهرداری و تغییر کاربری اراضی

آدرس: اصفهان، ابتدای شیخ صدوق شمالی، بن بست آرمان، ساختمان مرداس، طبقه دوم، واحد 5

آرزو لطفی فتح آبادی

آرزو لطفی فتح آبادی

سرکار خانم آرزو لطفی فتح آبادی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در اصفهان به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. خانم لطفی حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. مشاوره های موفقیت آمیز ایشان توانسته اعتماد و رضایت موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند نفقه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و اختلاف در مالکیت

آدرس: اصفهان، خیابان سعادت آباد، ساختمان هرم، طبقه 8

نحوه انتخاب بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی

تخصص تغییر کاربری اراضی از زیر شاخه های پرونده های ملکی می باشد. در هنگام انتخاب وکیل برای چنین مشکلاتی، باید سابقه وکیل را مورد بررسی قرار داد. تعداد پرونده های ملکی که این وکیل وکالت نموده است، گویای تجربیات او می باشد. هر چه این پرونده ها در خصوص تغییر کاربری اراضی باشند، مطمئنا، تخصص او نیز در چنین دعاوی بیشتر خواهد بود.

باید به میزان موفقیت های وکیل در پرونده های مشابه هم دقت نمود. اگر تعداد قابل قبولی از پرونده های بهترین وکیل تغییر کاربری در اصفهان، با پیروزی به سرانجام رسیده باشد، می توان به تجربه او اعتماد کرد. تحقیق، بررسی و مشاوره در خصوص وکیل، نحوه کار او، استراتژی های مورد استفاده وی و میزان تحصیلات وکیل هم می تواند در انتخاب وکیل خوب به شما کمک کند.

نحوه انتخاب بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی

مجازات متخلفین تغییر کاربری اراضی

در صورتی که تغییر کاربری اراضی به صورت قانونی انجام شده باشد و اختلافات کوچکی رخ داده باشد، از طریق مراجعه به دادگاه های حقوقی، پرونده حل و فصل خواهد شد. اما اگر، تغییر کاربری به شکل غیر قانونی انجام شده باشد، جرم رخ داده است و نیازمند تشکیل پرونده کیفری می باشد. در این شرایط، می بایست متخلفان مجازات شوند تا مانع از تغییرات کاربری بیشتر گردد.

کشاورزان و باغدارانی که به صورت غیر قانونی اقدام به تغییر کاربری زمین های خود نموده اند، مجرم شناخته می شوند. مجازات این افراد این است که بنای ساخته شده تخریب گردد و به میزان یک تا 3 برابر ارزش اراضی، به قیمت روز و متناسب با کاربری جدید جریمه نقدی پرداخت کنند. در صورت تکرار این جرم، فرد خاطی به حداکثر جزای نقدی و یک تا شش ماه حبس، محکوم خواهد شد.

کلام آخر

افرادی که قصد دریافت مجوز تغییر کاربری اراضی خود را دارند و همچنین کسانی که کاربری زمین خود را تغییر داده اند و اکنون با مشکل مواجه هستند، می توانند به بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در اصفهان مراجعه کنند. این وکیل اطلاعات و تجربه کافی برای به نتیجه رساندن این پرونده ها را دارا می باشد. وی می تواند با استناد به موارد قانونی مختلف، تغییر کاربری را ثبت نموده و از تخریب بنا جلوگیری نماید. اما در صورت اثبات انجام غیر قانونی تغییر کاربری، فرد مورد نظر مجرم شناخته شده و باید مجازات شود. ما در گروه وکیل چی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات حقوقی کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. از همراهی شما سپاسگزاریم و منتظر پیشنهادات و کامنت های شما خواهیم بود.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا