وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل نیشابور⭐【آپدیت1402】⚖️

برای این که بهترین وکیل حقوقی در نیشابور را پیدا کنیم، باید معیار های یک وکیل خوب را بشناسیم. امروز می خواهیم بهترین وکیل نیشابور  را به شما معرفی کنیم تا در هنگام رویارویی با مسائل حقوقی بتوانید شخصی را نماینده پرونده خود قرار دهید. امروزه هر کسی به نحوی با امور حقوقی و قانونی در ارتباط است. در اکثر پرونده­ های حقوقی باید پیگیری مدام داشته و بر روال قضایی آشنایی داشت. هنگامی که فرد هیچ گونه اطلاعاتی در امور حقوقی نداشته باشد؛ برای حل پرونده اش دچار مشکل می شود. به همین دلیل توصیه می شود که امور حقوقی خود را به یک وکیل کاربلد بسپارید. هر شهری دارای وکلا خبره ای است که حداقل در یکی از حوزه های حقوقی صاحب شهرت می باشد. نیشابور نیز وکلا با استعداد بسیاری دارد.

بهترین وکیل نیشابور کیست؟

وکیل کسی است که با عقد قرارداد وکالت نماینده شما شده و اختیارات حقوقی شما را در انحصار خود دارد. برای انتخاب بهترین وکیل نیشابور باید معیار های انتخاب یک وکیل را بدانید. اولین قدم در شناسایی یک وکیل خوب توجه کردن به سابقه تحصیلی و مدارک اوست. طبیعتا وکلا نامی دارای تحصیلات مقبول از دانشگاه های معتبر می باشند. علاوه بر تحصیلات با دقت در سابقه وکالت او می توانید از مهارت دادرسی او با خبر شوید. آمیزش علم و تجربه در نهایت موجب شهرت یافتن وکیل با عنوان برترین می شود.

دادرس انتخابی شما باید فردی عالم، مستعد، هوشمند، صادق و جسور باشد. این ویژگی ها به وکیل در دفاع از موکلش کمک می کند. اما به تنهایی کافی نیست بلکه باید توانایی تحلیل و بررسی ادله در دادگاه را داشته باشد. به گونه ای که در تلاش برای جلب رضایت قاضی و تبرئه موکلش، دفاعیات و مدارک موجود را به نحوه احسنت ارائه دهد. چنین وکیلی درصد موفقیت بالایی در پرونده های خود دارد. بهترین وکیل در خراسان رضوی کسی است که همه ویژگی های فوق را دارا باشد.

بهترین وکیل در نیشابور کیست؟

معرفی گرایشات رشته حقوق

رشته تحصیلی حقوق از پر طرفدار ترین رشته های علوم انسانی می باشد. به دلیل موقعیت اجتماعی، درآمد و بازار کار مناسب انتخاب بسیاری از داوطلبان می باشد. یک حقوقدان باید بر شیوه های اقناع و استدلال موضوعات چیره باشد. داوطلبانی که موفق به پذیرش در آزمون سراسری شده اند،می توانند در هریک از گرایش های زیر ادامه تحصیل بدهند.

 • گرایش حقوق خصوصی: این گرایش در بردارنده مجموعه قواعد حقوقی حاکم بر ارتباط طرفین حقوقی است. مانند ازدواج و طلاق
 • گرایش حقوق جزا و جرم شناسی: در واقع موضوعاتی که در این دسته قرار می گیرند اصول و قواعد جرائم و مجازات ها است. مانند ضرب و جرح
 • گرایش حقوق عمومی: رسیدگی به دعاوی جمعی، روابط حکومت و مردم، روابط نهاد و سازمان ها با یک دیگر از موضوعات حقوق عمومی به شمار می روند. مانند جرائم سایبری
 • گرایش حقوق بین الملل: اصولا به موضوعات میان کشور ها و سازمان های بین المللی مرتبط می شود. مانند قرارداد های بین الملل
 • گرایش حقوق بشر: شامل دعاوی حقوقی انسان ها به واسطه انسان بودن شان بدون در نظر گرفتن قابلیت فردی، جایگاه اجتماعی و احوالات جامعه می شود. مانند حق آزادی انسان ها
 • گرایش مالکیت فکری: مجموعه قواعد حاکم بر حقوق صاحبان آثار ادبی، هنری و فکری را مشتمل می شود. مانند حق التالیف

10 تا از بهترین وکیل نیشابور را بشناسید!

امیر انتظاری

امیر انتظاری

وکیل پایه یک دادگستری آقای امیر انتظاری با 11 سال سابقه وکالت هم اکنون مشغول به کار هستند. ایشان جزو بهترین وکیل نیشابور شمرده شده و در سال 1391 وارد عرصه وکالت شدند. مدارک تحصیلی دکتر انتظاری دکتری حقوق خصوصی می باشد. افزون بر سابقه درخشان وکالت شان به مدت 12 سال به تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد اسلامی و جامع علمی کاربردی پرداختند.

تخصص و مهارت:

 • پژوهشگر خبره و مولف کتاب تخصصی حقوق
 • متخصص در زمینه اسناد رسمی و تجاری، خانواده، شهرداری و تملک آپارتمان ها

آدرس: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09153529385

مجتبی ملا نوروزی

مجتبی ملا نوروزی

وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 1407 هستند. آقای نوروزی از بهترین وکیل نیشابور و خراسان رضوی می باشند. ایشان فردی معتمد، مدافع، زیرک و توانمند هستند. اغلب دادجویان آقای مجتبی ملا نوروزی از برخورد و ارتباط اجتماعی شان کمال رضایت را دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی
 • تنظیم قرارداد های تجاری و شرکتی
 • وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و اسناد

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان پارسه، طبقه 2، واحد 203

شماره تماس: 09153519926

سمیرا رشید آبادی

سمیرا رشید آبادی

سرکار خانم رشید آبادی وکیل پایه یک دادگستری در شهر نیشابور از خراسان رضوی مشتغل وکالت هستند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. پروانه وکالت ایشان از سال 1393 به شماره 1989 توسط کانون وکلای دادگستری صادر شد. ویژگی بارز خانم سمیرا رشید آبادی فن بیان و نفوذ کلام شان است. خانم رشید پور در مشاوره های خود توانسته است خوشنودی بسیاری از موکلین خود را جلب کرده و نتیجه دلخواه شان را به ارمغان بیاورد. پیگیری مداوم و همراهی موکل از دیگر ویژگی های ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم شکایات نامه­ ها و دادخواست ها
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های مربوط به دیه و تصادفات رانندگی

آدرس: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی، مقابل بانک آینده، ساختمان یاس، طبقه 1

شماره تماس: 09155518258

ندا سهراب زاده

ندا سهراب زاده

خانم سهراب زاده وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه کاری وکالت هستند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی پرونده هایی را وکالت کرده و تا حدود زیادی توانسته اند رزومه پر باری را برای خود به ثبت برسانند. ندا سهراب زاده با شکیبایی در دادگاه مدارک و ادله را ارائه کرده و از شیوه های اقناع برای اجرای عدالت کمک می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • متبحر در حل پرونده های کیفری و خانواده
 • تنظیم لوایح، تعهد نامه ها، احضارنامه ها و وکالت نامه ها

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، نبش 15 خرداد، 7 ساختمان پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09378342264

علی خاک زادان

علی خاک زادان

آقای خاک زادان از بهترین وکیل نیشابور بوده و 10 سال سابقه وکالت دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت ثبتی با شماره 22072 در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارند. ایشان شخصی خوش برخورد و مسئولیت پذیر بوده و موکلین خود را تا ختم پرونده یاری می دهند. مشخصا درصد بالایی از موفقیت در پرونده های حقوقی را از آن خود کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص پیگیری دعاوی مالی نظیر قرارداد ها، چک، رسید های عادی
 • ماهر در زمینه دعاوی خانواده از جمله انحصار وراثت، طلاق و سرپرستی

آدرس: نیشابور، نبش خیابان 15 خرداد، 7 ساختمان پاسارگاد، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09157123055

بهزاد آزاد روح

بهزاد آزاد روح

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا در شهر نیشابور می باشند. پروانه وکالت آقای آزاد روح به شماره 1663 ثبت شده است. خصوصیاتی همچون قدرت تکلم و سخنوری، اعتماد به نفس، کلام شیوا و همچنین مهارت دفاع ایشان را به وکیلی موفق در استان خراسان رضوی تبدیل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و اینترنتی
 • وکالت پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، مالی و ملکی
 • تخصص در دعاوی طلاق،جرائم جعل اسناد و کلاهبرداری

آدرس: نیشابور، خیابان ایستگاه شهید جعفری، رو به روی شورای حل اختلاف، طبقه 1

شماره تماس: 09153514360

وحید شمسکی

وحید شمسکی

آقای وحید شمسکی از بهترین وکیل نیشابور محسوب می شوند. ایشان از سال 1397 فعالیت خود در حوزه وکالت را آغاز کرده اند. پروانه وکالت  آقای شمسکی با شماره 47688 ثبت گردیده است. از مهم ترین خصوصیات این وکیل زبر دست می توان به شجاعت، بیان رسا، ماهر در ارائه دفاعیات، امین و عالم بر قوانین اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت حرفه ای پرونده های مالی
 • تخصص در دعاوی خانواده و کیفری

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، بین خرداد 16 و 18، جنب فرش مشهد، ساختمان آرا، طبقه 2

شماره تماس: 09151084260 – 05143353794

سید حمیدرضا موسوی پور

سید حمید رضا موسوی پور

ایشان جزو بهترین وکیل نیشابور بوده و سابقه درخشانی را به نام خود ثبت کرده اند. آقای موسوی پور فارغ التحصیل دکتری حقوق خصوصی می باشند. بیش از 12 سال مدرس حقوق در دانشگاه ها بوده و همچنین عضو هیئت علمی نیز هستند. 15 سال مشغول به وکالت بوده و تجارب متعددی کسب کرده اند. جناب آقای موسوی پور در امور حقوقی مختلف رد پای موفقیت بر جای گذاشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت امور حقوقی ایرانیان مقیم خارج کشور
 • متبحر در دعاوی حقوقی، ملکی، تملک اراضی، اسناد تجاری
 • حرفه ای در حل پرونده های خانوادگی، طلاق، حضانت فرزند و مهریه

آدرس: نیشابور، فرح بخش غربی 7، رو به روی خیابان خاتم، مجتمع خاتم، طبقه 2 غربی شماره تماس: 09153000943 – 05142253806

عذرا نصرآبادی

عذرا نصر آبادی

بهترین وکیل نیشابور خانم نصرآبادی هستند. وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 25788 از تاریخ 1394 مشغول به وکالت شدند. ایشان صاحب رتبه 3 کشور در مقالات دانشجوی شده و از تحصیلات عالیه برخوردار هستند. خانم عذرا نصر آبادی سال ها تجربه حل پرونده های مختلف را داشته و توانسته موکلین خود را به نتایج دلخواه شان برساند.

تخصص و مهارت:

 • مقاله نویسی حقوقی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در زمینه های ملکی، ثبتی،کیفری و حقوقی
 • ماهر در وکالت حقوقی خانواده، طلاق، مهریه و نفقه

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، پلاک 21

شماره تماس: 09373593068

چگونه بهترین وکیل نیشابور را بیابیم؟

برای این کار ابتدا باید به تحقیقات وکلا شهر نیشابور بپردازید. به عنوان مثال باید به درگاه های اینترنتی یا کانون وکلا مراجعه کرده و لیستی از بهترین وکیل نیشابور را تهیه کنید. سپس سوابق، تحصیلات، مدارک و موفقیت هایشان را مورد بررسی قرار دهید. شما با مقایسه و در نظر گرفتن توانایی پرداخت حق الوکاله می توانید وکیل خود را انتخاب کنید. با کسانی که در اولویت فهرست شما قرار گرفته ملاقات کرده و در مورد مشکل خود با آن ها مشورت کنید. سپس با توجه به ویژگی های یک وکیل موفق و تطبیق آن با شخص مورد نظرتان دست به انتخاب بزنید.

چگونه بهترین وکیل در نیشابور را بیابیم؟

به چه دعوایی، دعاوی کیفری می­ گویند؟

به صورت کل دعاوی قضایی به دو نوع کیفری و حقوقی دسته بندی می شوند. زمانی که دعوای فرد به جهت رخداد جرم به مراجع قضایی رجوع کرده و یا مجازات فرد خاطی را اعلام می کند نوع دعوا کیفری خواهد بود. در حقیقت دعاوی کیفری هر یک از عناوینی است که توسط جمهوری اسلامی جرم شناخته شده و مجازاتی را در پی داشته باشد. این عناوین می تواند قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت و سایر موضوعات را در بر بگیرد.

دعاوی کیفری با تنظیم شکوائیه در دادسرا ها پیگیری شده و شخصی که تقاضای دادخواهی می کند تحت عنوان شاکی نامیده می شود. شیوه رسیدگی به دعاوی کیفری به این صورت است که با توجه به جرائم انجام شده و قانون آیین دادرسی کیفری مجازات فرد متشاکی تعیین می شود. این شکایت نامه از طریق خود شخص یا وکیل او قابل پیگیری می باشد.

کلام آخر

گاهی اوقات با دریافت یک مشاوره حقوقی از یک وکیل حاذق می توان مشکلات حقوقی خود را بر طرف کرد.  بنابراین در گام اول به یک راهنمایی درست نیاز است. در صورتی که از پیگیری پرونده خود عاجز ماندید! به یک وکیل حقوقی خوب مراجعه کنید. سعی کنید تمام حقیقت پرونده را برای نماینده تان بازگو کنید تا با علم بر واقعیت در راستای اجرای عدالت قرار بگیرد. سایت وکیل چی از اینکه تا انتهای مقاله بهترین وکیل نیشابور ما را همراهی کردید. از شما سپاس گزار است.

حکم تجدید نظر دادگاه چه زمانی اعلام می شود؟

با توجه به تجدید نظر دعاوی حقوقی یا کیفری و احکام آن برای مقیمان ایران در مدت 20 روز و برای مقیمان سایر کشور ها 2 ماه می باشد.

حکم جلب توسط چه مراجعی صادر می شود؟

حکم جلب توسط قاضی دادگاه یا بازپرس پرونده صادر می گردد.

مجازات استفاده از شوکر چیست؟

بنا بر ماده 12 قانون خرید، حمل، نگهداری یا توزیع هرگونه سلاح و مهمات از جمله شوکر شامل 91 روز تا 6 ماه حبس می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 8 =

دکمه بازگشت به بالا