وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور⭐【سال1403】⚖️

قانون گذار به افرادی که درگیر مشکلات حقوقی، مدنی و کیفری شده اند، این اجازه را داده است که برای خود وکیل اختیار نمایند. موکل برای انتخاب وکیل مختار است، اما انتخاب یک وکیل خوب هموراه برای موکلین موضوع چالش برانگیزی است. موکلین بین انتخاب وکیل زن و مرد مردد می شوند و نمی دانند کدام وکیل را انتخاب کنند. باید بگوییم تفاوتی میان وکلای زن و مرد وجود ندارد و تنها سواد حقوقی این افراد است که اهمیت دارد. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور را به شما معرفی نماییم. اگر شما هم از ساکنان نیشابور هستید و به دنبال یک وکیل خوب هستید، تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل زن در نیشابور کیست؟ 

وکیل زن هم مانند وکیل آقا به منظور حضور در دادگاه باید دارای مدرک تحصیلی در رشته های مرتبط با وکالت باشد. ایشان نیز پس از دریافت پروانه وکالت می توانند به پذیرش پرونده های حقوقی بپردازند. وکیل خوب فارغ از جنسیت به قوانین مختلف کشور احاطه کامل دارد و می تواند در جهت دفاع از موکل خود از این قوانین استفاده نماید.  

بهترین وکیل زن در نیشابور، با وکالت دعاوی مختلف توانسته است تجارب ارزنده ای را به دست آورد. وی همچنین در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود، به پیروزی رسیده است. هدف یک وکیل خوب احقاق حق و دفاع از فردی است که مورد ظلم واقع شده است و تفاوتی ندارد که جنسیت او چیست. وجدان کاری از مهم ترین خصایص یک وکیل خوب است که ارتباطی به جنسیت ندارد و هر وکیل فارغ از زن یا مرد بودن باید به آن پایبند باشد.  

بهترین وکیل نیشابور بسیار با حوصله و با دقت است و پرونده ها را با صبوری بررسی می نماید. وی سعی می کند احساسات شخصی خود را در پرونده دخالت ندهد و تنها با استناد به مدارک و شواهد اقدامات لازم را انجام دهد. 

بهترین وکیل زن در نیشابور کیست؟

مقایسه بهترین وکیل زن و مرد 

سوالی که ممکن است برای هر موکلی پیش بیاید این است که تفاوت میان وکلای خانم و آقا چیست، و یا این که بهتر است به وکیل خانم مراجعه کنند یا آقا؟ 

برای پاسخ به این سوال باید گفت از نظر توان وکالت، تفاوتی میان وکیل خانم و آقا وجود ندارد. تنها موضوعی که سبب بروز اختلاف میان این دو می شود، دانش حقوقی، تجربه و مهارت آن ها است. غیر از این موارد، اختلافی بین وکیل زن و مرد وجود ندارد و تنها انتخاب و خواست موکل است که تعیین کننده است.  

لازم به ذکر است که خانم ها و آقایان، هر کدام دارای توانایی های متفاوتی هستند که ممکن است بر روند کار آن ها تاثیر بگذارد. مثلا خانم ها معمولا، تیزبین، جزئی نگر، با دقت و صبور هستند که این ویژگی ها در حرفه وکالت بسیار مهم و تاثیرگذار است. آقایان نیز معمولا شجاعت و جسارت بیشتری دارند و این خصلت ها خصوصا در دعاوی کیفری حائز اهمیت است. البته استثنائاتی هم وجود دارد و ممکن است برخی از ویژگی های عمومی خانم ها در آقایان قوی تر باشد و برعکس این موضوع نیز صادق است. اما موضوع اصلی این است که تنها مهارت و توانایی وکیل است که در حسن شهرت او موثر خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور را بشناسید! 

زهرا اوسطی

زهرا اوسطی

سرکار خانم زهرا اوسطی فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که در شهر نیشابور به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی نیز می باشند. خانم اوسطی طی سال ها وکالت خود موفق به کسب پیروزی های بسیاری در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری شده اند. ایشان در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده اند و توانسته اند پرونده های متعددی را را به صلح و سازش برسانند. وکیل زهرا اوسطی با پشتکار و صداقت خود رضایت و اعتماد موکلین و مراجعین را جلب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، رو به روی 15 خرداد 38، پلاک 445 

سیما برجی 

سیما برجی

سرکار خانم برجی جزو وکلای به نام و شناخته شده در استان خراسان هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 21004 شدند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. ایشان سال ها است که سابقه وکالت دارند و به ارائه خدمات حقوقی به مردم نیشابور می پردازند. خانم سیما برجی به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به عنوان بهترین وکیل زن در نیشابور شناخته شده اند. این وکیل با تجربه دارای ویژگی های برجسته ای همچون تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان سامان، طبقه 2 

مریم بامشاد 

مریم بامشاد

سرکار خانم مریم بامشاد وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در استان خراسان رضوی و شهر نیشابور فعالیت می کنند. ایشان دارای تجربیات ارزنده ای هستند که در نتیجه سال ها وکالت کسب شده است و منجر به کسب نتایج مطلوب می شود. خانم بامشاد پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. ایشان سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند. بسیاری از مردم نیشابور از مشاوره ها و راهنمایی های ایشان رضایت دارند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل زن در نیشابور را کسب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی 
 • پذیرش پرونده های املاک از جمله تملک آپارتمان ها، شهرداری و موجر و مستاجر 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، مقابل مسجد امیرالمومنین 

عاطفه لعل عارفی 

عاطفه لعل عارفی

خانم لعل عارفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در نیشابور مشغول به فعالیت می باشند. ایشان به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر به عنوان بهترین وکیل زن در نیشابور شناخته شده اند. سرکار خانم عاطفه لعل عارفی با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه بالای خود موفق به کسب نتیجه مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار مورد رضایت موکلین قرار گرفته است و سبب جلب اعتماد آن ها شده است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق 
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند کمیسیون ماده 100 شهرداری و دعاوی ملکی 

آدرس: نیشابور، میدان امام خمینی، کوچه میخک، ساختمان روح الامین، طبقه 4، واحد 43 

مهسا اسماعیل زاده 

مهسا اسماعیل زاده

خانم اسماعیل زاده جزو وکلای معروف و توانمند استان خراسان رضوی هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و شروع به وکالت دعاوی مختلف نمودند. سرکار خانم مهسا اسماعیل زاده سواد حقوقی بالایی دارند و با تکیه بر همین معلومات پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان بسیار با اخلاق بوده و در زمینه دریافت حق الوکاله هم منصف می باشند، به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند. 

تخصص و مهارت: 

 • تهیه دادخواست، شکوائیه و لایحه 
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها 
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون 

آدرس: نیشابور، خیابان امام خمینی، رو به روی باغ ملی، مجتمع پزشکی حکیم، طبقه دوم  

الهام انفرادی 

الهام انفرادی

خانم انفرادی را می توان در دسته وکلای با تجربه و ماهر استان خراسان رضوی قرارداد. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. خانم انفرادی چندین سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و دعاوی بسیاری را وکالت نمودند. پرونده های ارث و میراث، اعسار، امور حسبی، ثبت احوال، خانواده و تملک آپارتمان ها در تخصص ایشان است. تعداد بالای پرونده های موفق ایشان سبب شده است ایشان لقب بهترین وکیل زن در نیشابور را به دست آورند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • قبول وکالت دعاوی مختلف 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 

آدرس: نیشابور،خیابان 15 خرداد 4، ساختمان یاس، طبقه 3، واحد 11  

پریسا ارجی 

پریسا ارجی

خانم پریسا ارجی جزو وکلای شناخته شده در نیشابور هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شده اند. ایشان با به کارگیری دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های نیشابور وکالت کرده اند. خانم ارجی چندین سال است که به شغل وکالت فعالیت دارند و به مردم نیشابور خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان همچنین در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفقیت های چشم گیری را کسب کرده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری این وکیل به چشم می خورد. تعداد پرونده های موفق موجود در کارنامه کاری ایشان گویای توانایی های بالای این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی مواد مخدر و قاچاق 
 • تخصص در دعاوی تجاری و مالی مانند اختلافات مالی و چک  
 • پذیرش پرونده های اعمال منافی عفت مانند شرب خمر، زنا و لواط 

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور 

شرایط عمومی و اختصاصی بهترین وکیل زن 

برای وکیل شدن داشتن برخی شرایط عمومی و اختصاصی لازم است. این شرایط برای متقاضیان خانم و آقا کاملا یکسان است و هیچ گونه تفاوتی ندارد. متقاضی وکالت پس از پایان تحصیلات خود باید در آزمون وکالت شرکت نماید و در این آزمون قبول شود. اما برای شرکت در این آزمون، نیاز به داشتن شرایط عمومی زیر می باشد. 

 • متقاضی وکالت باید به احکام و مبانی اسلامی اعتقاد داشته باشد و در جهت همین احکام نیز عمل نماید. 
 • اعتقاد و تعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساسی 
 • نداشتن وابستگی به رژیم پهلوی و عدم عضویت در گروه های غیر قانونی 
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکی 
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری 

فردی که دارای شرایط فوق جهت مشغول شدن به وکالت باشد می تواند در آزمون وکالت شرکت کند. پس از موفقیت در این آزمون، وی باید 18 ماه دوران کارآموزی را سپری نموده و در آزمون اختبار هم موفقیت کسب نماید. حال این فرد می تواند دفتر وکالت تاسیس نموده و با افزایش تجربه و مهارت در برخی حوزه ها به بهترین وکیل زن در نیشابور تبدیل شود. 

شرایط عمومی و اختصاصی بهترین وکیل زن

مواردی که منجر به پایان وکالت وکیل می شود 

هنگامی که وکیل قرارداد وکالت را با موکل خود منعقد می کند و وکالت نامه امضا می شود، وکیل از نظر قانونی اجازه پیگیری امور موکل را خواهد داشت. اما سوال اینجاست که این وکالت تا چه زمانی ادامه دارد؟  

برای برخی از وکالت ها، مدت زمان وکالت تا پایان انجام کار مورد نظر است. در خصوص وکالت قضایی، وکیل تا زمان اتمام و به نتیجه رسیدن پرونده، وکالت آن را بر عهده دارد. اما تحت شرایط خاصی امکان فسخ وکالت نامه و اتمام وکالت وجود دارد. ممکن است موکل بنا به دلایلی وکیل خود را عزل نماید. از طرف دیگر امکان فسخ قرارداد از طرف وکیل هم وجود دارد. در صورتی که وکیل یا موکل فوت نمایند و یا جنون داشته باشند هم وکالت به پایان می رسد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور را به شما عزیزان معرفی کردیم. یک وکیل باید کلیه شرایط لازم برای ورود به این شغل را داشته باشد. شرایط تحصیلی و قبولی در آزمون وکالت، در کنار داشتن اعتقاد به اسلام و قوانین کشور، نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی و بسیاری از موارد دیگر برای وکیل شدن الزامی است. وکیل زن و مرد از نظر ویژگی های اخلاقی هر جنس ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند، اما از نظر توانایی های آن ها برای وکالت تنها سواد و تجربه آن ها اهمیت دارد. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان کاربردی و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات و پیشنهادات ارزنده شما هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا