وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل اقامت امارات در کرج⭐【سال1403】⚖️

امارات جزو کشورهای مهاجر پذیر دنیا است. به همین دلیل در این کشور مردمی از تمام ملیت ها زندگی می کنند. به دلیل نزدیک بودن این کشور به ایران، بسیاری از افراد ایرانی هم به امارات مهاجرت کرده اند. اما برای دریافت اقامت امارات، نیاز به داشتن اطلاعات در خصوص قوانین مهاجرت در کشور مبدا و مقصد است. بهتر است در این مسیر از مشاوره ها و راهنمایی های یک وکیل با تجربه استفاده کرد. در این مقاله بهترین وکیل اقامت امارات در کرج را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اقامت امارات در کرج چه کسی است؟

برای اقدام به مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید بدانیم که از کجا شروع نماییم؟ به کدام کشور مهاجرت کنیم؟ شرایط کدام کشور برای مهاجرت بهتر است؟ شرایط ما برای اخذ اقامت کدام کشور مناسب تر است؟

برای پاسخ به هر کدام از این سوالات نیاز به داشتن آگاهی و اطلاعات در خصوص مهاجرت و قوانین آن در کشورهای مختلف است. طبیعتا یک فرد عادی نمی تواند تمام این اطلاعات را درباره کشورهای مختلف داشته باشد. در این شرایط بهترین راه کار مراجعه به یک وکیل خبره در خصوص مهاجرت است.

بهترین وکیل اقامت امارات در کرج می داند که هر کشوری به چه صورت و با داشتن چه شرایطی اقامت خود را به افراد خارجی اعطا می نماید. به این صورت فرد متقاضی مهاجرت به راحتی می تواند کشور مناسب برای اقامت خود را بیابد. از طرف دیگر با کمک وکیل فرآیند تحقیق مهاجر کوتاه تر شده و زمان کم تری صرف می شود. مهاجرت به امارات نیازمند طی کردن مراحل مختلف است. یک وکیل این مراحل و نحوه انجام درست و سریع آن ها را می داند. در نتیجه به کمک وکیل در سریع ترین زمان ممکن می توان پروسه دریافت اقامت در امارات را پشت سر گذاشت.

بهترین وکیل اقامت امارات در کرج چه کسی است؟

عوامل موثر بر حق الوکاله بهترین وکیل اقامت امارات در کرج

مبلغی که یک وکیل مهاجرت بابت مشاوره و انجام امور مهاجرت از فرد متقاضی دریافت می نماید حق الوکاله نام دارد. عوامل مختلفی بر میزان این حق الوکاله تاثیر گذار هستند. به همین منظور مهاجر باید پس از مراجعه به وکیل باید مدارک خود را به وکیل ارائه نماید. همچنین لازم است شرایط و اهداف خود از مهاجرت را برای وکیل توضیح دهد. وکیل هم باید به دقت پرونده و مدارک مهاجر را مورد بررسی قرار دهد.

در این حالت وکیل می داند که چه مدت زمانی برای پیگیری پرونده مهاجرت و اخذ اقامت لازم است. همچنین در جریان امورات لازمی که باید انجام دهد قرار می گیرد. وکیل می داند که پرونده در چه مرحله ای قرار دارد و چه مراحلی باقی مانده است. سپس با توجه به این موارد حق الوکاله خود را تعیین می نماید. خارج از این موارد که بر میزان دستمزد وکیل موثر است، مبلغ حق الوکاله به صورت توافقی میان مهاجر و وکیل تعیین می شود.

اما باید گفت که دستمزد و حق الوکاله ای را که وکیل دریافت می نماید بابت انجام امور محوله است و ربطی به نتیجه کار ندارد. در واقع وکیل کلیه وظایف خود را برای دریافت اقامت مهاجر انجام می دهد اما تضمینی نمی دهد که حتما اقامت دریافت گردد. در صورت عدم دست یابی به نتیجه مطلوب هم حق الزحمه خود را دریافت می نماید.

10 تا از بهترین وکیل اقامت امارات در کرج را بشناسید!

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پرواز هوروش نوین

شرکت خدمات گردشگری پرواز هوروش نوین

این مجموعه برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند خدمات مهاجرتی را ارائه می نماید. در این شرکت پرونده های مهاجرتی بسیاری با موفقیت به سرانجام رسیده و متقاضیان مهاجرت موفقی داشته اند. در این مجموعه با کمک افراد متخصص در امور مهاجرت، انواع مهاجرت به کشورهای دیگر از جمله امارات انجام می شود.

خدمات:

 • اخذ اقامت امارات
 • ثبت شرکت در کشور امارات
 • مشاوره و خرید ملک به صورت شرایطی
 • قرارداد اشتغال یابی و افتتاح حساب بانکی

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، ساختمان سپه

موسسه مهاجرتی رویای زندگی

موسسه مهاجرتی رویای زندگی

یکی دیگر از موسسات فعال در زمینه مهاجرت و اقامت امارات موسسه رویای زندگی است. این مجموعه در خصوص ویزای کشورها، ویزای اقامتی و انجام امور سفر به سایر کشورها در کرج شناخته شده است. این موسسه حدود 10 سال است که مشغول به فعالیت بوده و مهاجرت های موفق بسیاری را به ثبت رسانده است. مجموعه رویای زندگی دارای مجوز فعالیت از سازمان ها و نهادهای مربوطه می باشد. وجود افراد خبره و با تجربه در زمینه مهاجرت در این موسسه سبب موفقیت این مجموعه است.

خدمات:

 • اخذ ویزای توریستی
 • دریافت ویزای تحصیلی امارات
 • ارائه مشاوره در خصوص مهاجرت

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان طالقان، جنب اداره راهنمایی و رانندگی، خیابان ارکیده، نبش کوچه بنفشه

موسسه مهاجرتی گلدن دریم

موسه مهاجرتی گلدن دریم

موسسه گلدن دریم در زمینه مهاجرت و خدمات مهاجرتی در کرج در حال فعالیت می باشد. این مجموعه دارای توان بالا و تخصص در زمینه مهاجرت بوده و آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. این شرکت در زمینه اعزام دانشجویان و اخذ ویزای تحصیلی تخصص دارد. همچنین ثبت نام دانشجویان در دانشگاه های تعداد زیادی از کشورها را انجام می دهد. خدمات این موسسه در کشورهای ویتنام، ترکیه، امارات و کانادا قابل اجرا است. وجود افراد با تجربه در این مجموعه یکی از دلایل موفقیت آن ها است.

خدمات:

 • دریافت ویزا با رعایت کلیه استانداردها
 • فعال در حوزه اعزام دانشجو و ثبت نام در دانشگاه ها
 • اخذ ویزا و خدمات مربوط به آن در امارات و دبی

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری شمالی، خیابان مینا شکری، پلاک 31، طبقه 3، واحد 33

موسسه مهاجرتی یونیکن

موسسه مهاجرتی یونیکن

این موسسه یکی از مجموعه هایی است که در زمینه امور مهاجرتی در کرج فعالیت دارد. این مجموعه با همکاری بهترین وکیل اقامت امارات در کرج توانسته است مهاجرت های موفقی را به سرانجام برساند. شرکت یونیکن حدود 2 دهه است که خدمات مهاجرتی را به مردم کرج ارائه می دهد. تلاش پرسنل این مجموعه همواره برای ارائه خدمات مطلوب به متقاضیان مهاجرت بوده است. تعداد بالای پرونده های موفق این موسسه نشانه تخصص این مجموعه است.

خدمات:

 • ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت
 • انجام امور مهاجرت و سفر به امارات
 • اخذ انواع اقامت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار بسیج، جنب پل آزادگان، پلاک 423، ساختمان جی، طبقه 3، واحد 10

چگونه می توانیم اقامت امارات را به دست آوریم؟

بسیاری از کشورها قوانین سخت گیرانه ای را برای اعطای اقامت تدوین می کنند. به این ترتیب افرادی که موفق به دریافت اقامت می شوند دارای شرایط خاصی از نظر تحصیلی، مالی و یا کاری هستند که برای کشور مقصد مفید هستند.

برای دریافت اقامت امارات راه های مختلفی وجود دارد. اقامت کاری، تحصیلی، ازدواج، سرمایه گذاری و تولد در کشور امارات امکان پذیر است. اما برای هر یک از این انواع اقامت باید دارای شرایط خاصی بود.

افرادی که قصد دارند اقامت تحصیلی امارات را اخذ نمایند باید از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرند. می توانید مقاله ما در خصوص مهاجرت از طریق تحصیل به امارات را مطالعه نمایید. فردی که از طریق کار قصد دریافت اقامت امارات را دارد باید در یک رشته خاص و یا کار مشخصی تخصص داشته باشد. اقامت ازدواج در کشور امارات به فردی داده می شود که با فردی اماراتی ازدواج نماید. برای سرمایه گذاری در امارات فرد باید دارای سرمایه ای مشخص و تعیین شده باشد. وی باید این سرمایه را در خرید ملک، ثبت شرکت، بورس و یا طرق دیگر در این کشور سرمایه گذاری نماید.

نکته مهم این جاست که این اقامت ها به صورت موقت بوده و پس از اتمام اعتبار آن ها فرد باید با ارائه مدارک لازم جهت تایید شرایط اقدام به تمدید اقامت خود نماید. پس از آن با ایجاد شرایط لازم می تواند برای اقامت دائم امارت درخواست نماید.

چگونه می توانیم اقامت امارات را به دست آوریم؟

مزیت های اقامت امارات

امارات یکی از کشورهای پیشرفته دنیا است که دارای سطح زندگی با کیفیت و استاندارد می باشد. سیستم آموزشی این کشور بسیار پیشرفته است و دانشگاه های معتبری در امارات وجود دارد. درآمد در این کشور بالا است، اما باید گفت که هزینه زندگی هم در امارات بالا است.

خدمات بهداشت و درمان در امارات بسیار قوی عمل کرده و افراد مقیم این کشور هم امکان استفاده از بیمه های درمانی را دارند. چند فرهنگی بودن امارات به دلیل مهاجر پذیری بالا از دیگر ویژگی های خوب امارات است. امارات دارای مناظر طبیعی، سواحل زیبا و زیبایی های طبیعی بسیاری است. همه این موارد سبب شده است که امارات یکی از انتخاب های افرادی باشد که قصد مهاجرت دارند.

کلام آخر

 در این مقاله بهترین وکیل اقامت امارات در کرج را مورد بررسی قرار دادیم. انجام امور مهاجرت نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین مهاجرت کشورهای مختلف دارد. به همین دلیل شاید افراد عادی نتوانند به سادگی مراحل مختلف آن را انجام دهند. در چنین شرایطی بهتر است به یک وکیل با تجربه در این زمینه مراجعه نموده که دارای دانش در حوزه مهاجرت باشد. چنین وکیلی با توجه به مرحله پرونده، پیچیدگی آن، شرایط مهاجر و نوع مهاجرت میزان حق الوکاله خود را تعیین می نماید. کشور امارات به دلیل داشتن امکانات رفاهی و سطح زندگی بالا بسیار مورد توجه مهاجران قرار دارد. امیدواریم این مطالب برای افرادی که قصد مهاجرت به امارات را دارند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا