وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور✅【سال1403】⭐

بسیاری از افراد در بخش خانواده مانند طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت و موارد دیگر دچار مشکلات متعددی می شوند. چنین مسائلی نیاز به حل و فصل از طریق مراجع قضایی دارند. برای رسیدگی به مشکلات خانواده، حوزه تخصصی خانواده و دادگاه خانواده در نظر گرفته شده است. کمک گرفتن از یک فرد متخصص مانند وکیل که هم به قوانین این حوزه آشنا باشد و هم تجربه پیگیری چنین پرونده هایی را داشته باشد، می تواند در تسریع روند دادرسی پرونده و کسب نتیجه مطلوب موثر باشد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر شما هم به دنبال یافتن یک وکیل خوب هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور کیست؟ 

وکیل خانواده کسی است که در حوزه خانواده فعالیت می کند و تجربیات فراوانی را در این زمینه دارد. این وکیل نسبت به کلیه قوانین حقوقی و مدنی خانواده اشراف و احاطه کامل دارد. در واقع حوزه تخصصی این وکیل، خانواده است که در نتیجه مطالعات فراوان و تجربیات متعدد به دست آمده است. 

بهترین وکیل خانواده در نیشابور، همواره در تلاش است که به حفظ و تحکیم بنیان خانواده کمک کند. در مرحله بعد، وکیل باید برای رسیدن موکل به اهداف خود تلاش کند و کلیه اقدامات لازم را به صورت اصولی به انجام برساند. بهترین وکیل مهریه در نیشابور به ارائه مشاوره در چارچوب قوانین می پردازد و مشکلات برخی از موکلین را از این طریق حل و فصل می نماید. 

یک وکیل فعال در حوزه خانواده، با رویه فعالیت دادگاه های خانواده آشنا است و به همین دلیل هم پیگیری های ایشان با موفقیت های بیشتری همراه خواهد بود. پرونده های این حوزه به دلیل وجود نسبت های خانوادگی، پیچیده تر می شوند و با احساسات متفاوت مانند خشم و هیجان همراه هستند. در همین راستا وکیل این بخش نیز باید توانایی بیشتری داشته باشد تا بتواند با وجود این حواشی بهترین عملکرد را داشته باشد. 

بهترین وکیل خانواده در نیشابور

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده 

مشاوره در پرونده های خانواده به خصوص دعاوی طلاق اهمیت بسیار زیادی دارد. طلاق منجر به فروپاشی بنیان خانواده و ایجاد مشکلات اجتماعی خواهد شد. بهتر است تا حد ممکن از وقوع طلاق جلوگیری نمود و این امر تا حدودی از طریق مشاوره های حقوقی قابل انجام است. اقدام به موقع و سرعت عمل از مواردی است که در کلیه پرونده های قضایی و به خصوص حوزه طلاق بسیار تاثیر گذار است که با حضور مشاور و استفاده از راهنمایی های او ممکن می شود.

برای مثال ممکن است آقا پس از درخواست طلاق، برای نپرداختن مهریه و سایر حقوق زوجه، اموال خود را به نام دیگری انتقال دهد. بهترین وکیل خانواده در نیشابور با مشاوره های حقوقی خود به زوجه کمک می کند تا با اقدام به موقع از این اتفاق جلوگیری نماید. در چنین شرایطی، وی می تواند حقوق خود را احیا نماید. با کمک مشاوره حقوقی، می توان مدارک لازم برای اثبات ادعای خود را جمع آوری نموده و به دادگاه ارائه کرد. 

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور را بشناسید! 

محمد ایروانی 

محمد ایروانی

جناب آقای محمد ایروانی از وکلای معروف و شناخته شده در استان خراسان رضوی هستند. ایشان در حال حاضر در نیشابور فعال هستند و به مردم این منطقه خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند. آقای ایروانی دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 6208 می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. مشاوره های حقوقی جناب آقای ایروانی سبب حل و فصل بسیاری از پرونده ها شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: نیشابور، بلوار قرنی، نبش قرنی 29، ساختمان 1225، واحد 6  

صادق فیض آبادی 

صادق فیض آبادی

جناب آقای فیض آبادی از وکلای معروف و توانمند استان خراسان هستند که سال ها است به وکالت مشغول می باشند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 2077 صادره از کانون وکلا و همچنین عضو کانون وکلا هستند. آقای صادق فیض آبادی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان در طول 17 سال وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. ایشان به دلیل فعالیت و کسب موفقیت در بخش خانواده به عنوان بهترین وکیل خانواده در نیشابور شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی مختلف  
 • وکالت در اختلافات کارگر و کارفرما و دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند و شهرداری

آدرس: نیشابور، خیابان عطار 7، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 2، واحد 3 

سید حمیدرضا موسوی پور 

سید حمیدرضا موسوی پور

جناب آقای حمیدرضا موسوی پور وکیل پایه یک دادگستری استان خراسان رضوی هستند که در نیشابور مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق هستند. آقای موسوی پور موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. ایشان حدود 15 سال است که به وکالت مشغول می باشند و پرونده حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی و برد به پایان رسیده است. جناب دکتر موسوی پور حدود 12 سال سابقه تدریبس در دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • والت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت

آدرس: نیشابور، فرح بخش غربی 7، رو به روی خیابان حاتم، مجتمع خاتم، طبقه دوم غربی 

رضا انسان 

رضا انسان

جناب آقای رضا انسان جزو وکلای خوب خرسان رضوی و نیشابور هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت شماره 22075  متعلق به ایشان است که پس از کسب آن و طی کردن سایر مراحل لازم، فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل رضا انسان حدود یک دهه است که وکالت  پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را انجام داده اند و لقب بهترین وکیل خانواده در نیشابور را به دست آورنده اند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و سرپرستی و قیومیت 
 • وکالت پرونده های حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر، زنا، لوط و تجاوز 
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک 

آدرس: نیشابور، خیابان شهید جعفری، مقابل شورای حل اختلاف، طبقه پایین 

فهیمه بازدار 

فهیمه بازدار

سرکار خانم فهیمه بازدار فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت درجه یک هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی می باشند و در نیشابور به وکالت می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم بازدار با به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها 
 • قبول وکالت پرونده هدر بخش های مختلف      
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، حضانت فرزندان و مهریه

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور 

سید محمد باقری پور 

سید محمد باقری پور

سید محمد باقری پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نیشابور هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در این شهر فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی نیز هستند. آقای باقری پور حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. آقای باقری پور موفق شده اند عنوان بهترین وکیل خانواده در نیشابور را به خود اختصاص دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون 

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور 

سوسن اسماعیل پور 

سوسن اسماعیل پور

سرکار خانم سوسن اسماعیل پور جزو وکلای توانمند نیشابور هستند که سال ها است به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. خانم اسماعیل پور با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه ها به فعالیت پرداخته و موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات مراجعین و موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری تخصصی 
 • وکالت پرونده های خانواده از جمله طلاق 
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه  

آدرس: نیشابور  

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در نیشابور 

یک وکیل خوب را از طریق ویژگی های وی می توان شناخت. از جمله خصوصیات یک وکیل خوب می توان به موارد زیر اشاره نمود. 

 • دانش: یک وکیل خوب در هر حوزه ای که فعالیت می کند باید به قوانین آن بخش مسلط بوده و بتواند دانش خود را به روز نگه دارد. یک وکیل با تکیه بر دانش حقوقی خود و توانایی استفاده از آن می تواند در مقابل دادگاه از موکل خود دفاع نماید. 
 • تجربه: تجربه در هر شغل و حرفه ای تعیین کننده خواهد بود. بهترین وکیل خانواده در نیشابور از طریق پیگیری پرونده های مشابه و کسب تجربه در میان مردم به شهرت و محبوبیت رسیده است. 
 • مهارت: برای موفق شدن در امر وکالت داشتن مهارت ها و توانایی های مختلف الزامی است. از جمله این مهارت ها می توان به قدرت بیان، تحلیل و استدلال، برقراری ارتباط درست و روانشناسی است. این مهارت ها به وکیل جهت یافتن حق و حمایت از آن کمک خواهد کرد. 
 • دقت: از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب دقت است. وکیل تنها با دقت و ریز بینی می تواند به نکات مهم پرونده دست یابد و بهترین راه حل ممکن را بیابد. 
ویژگی های بهترین وکیل خانواده در نیشابور

انتخاب وکیل خانواده زن 

انتخاب وکیل برای موکلین همواره یک دغدغه است. علاوه بر مشکلات شناخت و یافتن یک وکیل خوب، انتخاب وکیل خانم یا آقا یک دو راهی خواهد بود. همه ما می دانیم آن چه در وکالت و انتخاب وکیل اهمیت دارد و باید مورد توجه قرار بگیرد تخصص، تجربه، هزینه و اخلاقیات وکیل است. در واقع این موضوعات ارتباطی به جنسیت وکیل ندارد و این موضوع بر روند پرونده نیز تاثیرگذار نخواهد بود. 

در پرونده های خانواده خصوصا هنگامی که موکل خانم است،ممکن است ترجیح داده شود که وکیل زن انتخاب گردد. برخی از مسائل در پرونده های این حوزه ممکن است به سادگی قابل طرح نباشد. داشتن وکیل خانم سبب می شود موکل راحت تر بتواند در خصوص مسائل صحبت کند و به دنبال آن جزئیات پرونده آشکار می شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور را به شما معرفی نمودیم. وکیل خانواده باید بتواند از موکل خود و حقوق او حمایت کند. به همین منظور لازم است وی پروانه وکالت پایه یک را دریافت کرده باشد و تجربیات کافی را در خصوص دعاوی خانواده کسب نموده باشد. داشتن ویژگی های دیگر مانند اخلاق خوب، دانش، تجربه و مهارت های ارتباطی هم از مواردی است که در انتخاب وکیل باید مورد توجه قرار بگیرد. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و سبب افزایش اطلاعات حقوقی شما شده باشد. از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا