وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کرج❤️【سال1403】⭐

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را به شما معرفی کنیم؛ افراد زیادی هستند که برای برکنار کردن بسیاری از موانع زندگی شان، به کمک یک وکیل حاذق و باتجربه نیاز دارند؛ وکیل می تواند پرونده های متعددی که موضوعات مختلف دارند را به خوبی بررسی نماید و نتایج موفقیت آمیزی بدست بیاورد؛ در کشور ما نه تنها وکلای مرد، بلکه وکلای زن نیز بسیار باتجربه اند و پرونده های بسیار سخت را پیگیری و بررسی می کنند؛ اگر شما نیز قصد دارید از یک وکیل زن مجرب و متعهد کمک بگیرید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در کرج کجاست؟

بهترین وکیل زن در کرج شهرت بسیار زیادی دارد و افراد بسیاری وی را در کرج می شناسند؛ وکیل زن رفتار کاملا مودبانه پیش و پس از همکاری با موکلین خود دارد و احترام آن ها را حفظ می کند؛ وکیل مدرک معتبری در زمینه وکالت اخذ کرده است و می تواند با روش های قانونی پرونده ها را پیگیری کند.

حال در ادامه این مقاله ما لیست 10 تایی بهترین وکیل زن کرج رو برای شما معرفی می کنیم و می توانید با مراجعه به این مقاله، آدرس و مشخصات دقیق وکیل زن در شهر کرج را پیدا کنید.

وکیل دادگستری زن باید چه شرایط عمومی داشته باشد؟

وکیل دادگستری زن به کسی گفته می شود که از سوی یک نفر حقوقی یا حقیقی در طول یک قرارداد، متعهد می گردد که به عنوان نماینده ای قانونی در دادگاه های حقوقی یا کیفری از حق و حقوق موکلش دفاع کند؛ لازم به ذکر است یک نفر زمانی می تواند در آزمون وکالت شرکت کند که شرایط عمومی مناسبی داشته باشد؛ برخی از این شرایط را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • ایشان باید به احکام و مبانی دین اسلام اعتقاد داشته باشد و آن ها را عملی کند.
 • وکیل باید به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساس اعتقاد و تعهد داشته باشد.
 • ایشان باید سو پیشینه محکومیت های کیفری نداشته باشد.
 • وی نباید در گروه های غیر قانونی عضو باشد و از این گروه ها حمایت کند.
 • وکیل باید به مواد مخدر و استعمال مشروبات الکلی اعتیاد نداشته باشد.

نقش وکیل زن در پیگیری دعاوی حقوقی و خانواده

دلایل زیادی وجود دارد که خانم هایی که درگیر دعاوی خانواده شده اند به دنبال بهترین وکیل زن در کرج برای پیگیری امور حقوقی خود باشند که برخی از مهم ترین این دلایل به قرار ذیل است:

 • مطرح کردن برخی مسائل خصوصی برای خانم ها با وکلای زن بسیار راحت تر می باشد و همین امر موجب شده تا اغلب خانم ها برای دریافت مشاوره و راهنمای به دنبال بهترین وکیل زن در کرج باشند.
 • اغلب موکلان در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج یکی از ملاک های انتخاب را جنسیت وکیل قرار می دهند زیرا معتقدند خانم ها درک بهتری به مسائل و مشکلات خانواده دارند و در حل و فصل مسائلی که با آن مواجه شده اند وکیل زن بهتر می تواند با آن ها همدردی کند.
 • افرادی که با پرونده های حقوقی خانواده مواجه شده اند تمایل دارند با وکیلی صحبت کنند که با آرامش و صبوری صحبت هایشان را بشنود و همانطور که می دانید خانم ها اغلب به دنبال آرامش بوده و با صبوری به امور خود می پردازند از این رو اکثریت موکلان به دنبال یافتن بهترین وکیل زن در کرج هستند.

10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را بشناسید!

مهری محمدی

محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد.

خانم محمدی را میتوان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده ( طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

 • ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:
 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

الهه قنبری

قنبری

الهه قنبری وکیل پایه 1 کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 8 سال سابقه کار در حوزه وکالت و امور حقوقی در کرج و تهران می درخشد، رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو هیئت علمی انتشارات اندیشه ارشد ،مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد، مولف کتب آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت ،مشاور حقوقی شهرداری منطقه 22 تهران ،وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت داناک و صنایع الوان حیات تهران، با بیش از 500 پرونده با موفقیت 99درصد ،وکیل تعدادی از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران

تخصص های وکیل:

دعاوی حقوقی از جمله:

الزام به تنظیم سند /الزام به تحویل و تکمیل مبیع /مطالبه خسارت قراردادی/دعاوی تجاری/چک و سفته/تغییر نام و نام خانوادگی تضمینی/حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی

دعاوی ارث از جمله:

گواهی انحصار وراثت/تحریر ترکه/تقسیم ترکه و…

دعاوی خانواده از جمله:

بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن در کرج و تهران/نفقه/مهریه/اجرت المثل/نحله/طلاق یک طرفه و…

دعاوی کیفری از جمله :

خیانت در امانت/تغییر کاربری اراضی/رابطه نامشروع/کلاهبرداری/قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی/جعل/سرقت و…

تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی به صورت تخصصی و حرفه ای

آدرس: کرج

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۳۵۰۸

وب سایت: vakilyekta.com

Vakil-me.com

نسرین جعفری

نسرین جعفری

نسرین جعفری وکیل پایه یک دادگستری است که ایشان سابقه کاری بسیار بالایی در دعاوی های متنوع وکالتی در کرج دارد و در ضمن مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است و بیانی بسیار نافذ دارد؛ ایشان می تواند از موکلین خود در برابر قاضی به درستی دفاع کند و پرونده را با موفقیت به اتمام می رساند، به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی
 • مشاورحقوقی

آدرس : البرز، فردیس، بین فلکه دوم و کانال غربی، کوچه داستان پور، ساختمان پردیس، طبقه 6، واحد 15

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که در موسسه های بسیار معتبر به عنوان وکیل و مشاورحقوقی فعالیت می کند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق
 • عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399
 • مشاورحقوقی

آدرس: البرز، کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز در شهر بزرگ می باشد؛ وی بین مردم با لقب بهترین وکیل زن در کرج معرفی شده و موجب اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک ۵۴، طبقه همکف

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که سابقه بسیار درخشانی در زمینه دعاوی های متفاوت از جمله حقوقی، کیفری، ملکی و غیره دارد و سابقه درخشان وی در امور حقوقی موجب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده و سرکار خانم تیموری به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

مهارت و تخصص:

 • دارنده رتبه 2 در ازمون اختبار وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • فعال مدنی در حوزه حقوق زنان
 • نویسنده مقالات حقوقی
 • عضو استعدادهای درخشان دانشگاه شهید بهشتی

آدرس: البرز، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد9

ویژگی های بهترین وکیل زن در کرج

بهترین وکیل زن در کرج باید علاوه بر خوب بودن در زمینه عملی در حرفه خود، از خصوصیات اخلاقی و رفتاری بسیار خوبی برخوردار باشد که در ادامه این ویژگی ها را برای شما بهتر شرح خواهیم داد:

 • وکیل زن باید سعی کند با تمام موکلین خود از جمله خانم ها ارتباط کلامی و رفتاری بسیار خوبی برقرار کند، ایشان باید موکلین زن خود را به خوبی درک کند و پس از ارتباط گرفتن، دلگرمی و امید به آن ها بدهد تا بتوانند با صبر و حوصله پرونده را با یکدیگر به پایان برسانند.
 • بهترین وکیل زن در کرج باید برای موکلین خود یک شنونده بسیار خوب باشد زیرا آن ها نیاز دارند که اسرار و مشکلات خود را برای وکیل ذکر کنند و وکیل مشکلات را به صورت جزئی بررسی کند.
 • وکیل زن باید سعی کند تمام دعاوی را به خوبی بررسی کند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکند، در این صورت نتایج بسیار خوبی اخذ می شود.
 • وکیل زن در زمینه شغلی خود باید در تمام جلسات دادگاه حاضر شود و تا جایی که ممکن است از حق موکل خود دفاع کند.
ویژگی های بهترین وکیل زن در کرج

حق الوکاله وکیل زن چه مقدار است؟

وکیل زن برای بررسی و به پایان رساندن پرونده ها باید حق الوکاله ای از موکل خود اخذ کند؛ نمی توان به طور دقیق مبلغی را تعیین کرد زیرا ممکن است بر اثر برخی عوامل این مقدار کم و زیاد شود؛ به عنوان مثال برخی از پرونده ها بشدت پیچیده و سنگین هستند و نیاز به بررسی و دقت بسیار بالا دارند و از این رو ممکن است وکیل هزینه بیشتری اخذ کند؛ همچنین سابقه ای که وکیل دارد نیز می تواند مورد موثری باشد زیرا هر اندازه که سابقه و تجربه وکالتش بیشتر باشد، احتمال موفقیت در پرونده بیشتری می شود و در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند در هزینه حق الوکاله وکیل زن دخیل باشند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکلای ذکر شده در سایت پرس و جو کنید؛ البته اگر در شهرهای دیگر ایران ساکن هستید و می خواهید از هزینه حق الوکاله مطلع شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در ایران مراجعه کنید.

کلام آخر

اخیرا در جامعه ایران، بسیاری از خانم ها به صورت برابر با مردان در زمینه وکالت فعالیت می کنند و می توانند به هر یک از موکلین خود در زمینه های متعدد کمک شایانی کنند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیارتان قرار دهیم؛ همچنین سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده وکیل موردنظرتان را بیابید و به دفترشان مراجعه کنید.

آیا زن می تواند نفقه گذشته خود را طلب کند؟

بله این امتیاز برای یک زن وجود دارد که بتواند نفقه گذشته اش را اخذ کند.

طلاق از طرف مرد چگونه است؟

مرد می تواند با رعایت قوانین مدنی و پرداخت مهریه و نفقه زن، او را طلاق بدهد.

آیا مرد می تواند پس از طلاق توافقی خلع، رجوع کند؟

تا زمانی که زن به مال بذل رجوع نکرده باشد، مرد نمی تواند رجوع کند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا