وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل زن در کرج⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را به شما معرفی کنیم؛ افراد زیادی هستند که برای برکنار کردن بسیاری از موانع زندگی شان، به کمک یک وکیل حاذق و باتجربه نیاز دارند؛ وکیل می تواند پرونده های متعددی که موضوعات مختلف دارند را به خوبی بررسی نماید و نتایج موفقیت آمیزی بدست بیاورد؛ در کشور ما نه تنها وکلای مرد، بلکه وکلای زن نیز بسیار باتجربه اند و پرونده های بسیار سخت را پیگیری و بررسی می کنند؛ اگر شما نیز قصد دارید از یک وکیل زن مجرب و متعهد کمک بگیرید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در کرج کیست؟

در شهر کرج بسیاری از افراد در زمینه های مختلف، با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و نمی دانند که با چه روشی، اقدام به حل مشکلات خود کنند؛ در این گونه شرایط بهترین کار، کمک گرفتن از وکلای برتر است؛ البته در صورتی که موکلین، خانم باشند می توانند وقت مشاوره با یک وکیل زن بگیرند زیرا در این مواقع، ارتباط بسیار بهتری با یکدیگر برقرار می کنند و در نهایت به نتایج بهتری دست می یابند؛ بهترین وکیل زن در کرج به دلیل ارتباط حسی نزدیک به موکلین خانم خود، می تواند به خوبی از آن ها در برابر قانون دفاع کند و اجازه ندهد حق شان پایمال شود.

بهترین وکیل زن در کرج شهرت بسیار زیادی دارد و افراد بسیاری وی را در کرج می شناسند؛ وکیل زن رفتار کاملا مودبانه پیش و پس از همکاری با موکلین خود دارد و احترام آن ها را حفظ می کند؛ وکیل مدرک معتبری در زمینه وکالت اخذ کرده است و می تواند با روش های قانونی پرونده ها را پیگیری کند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یافتن وکیل زن رازدار و متعهد هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید.

وکیل دادگستری زن باید چه شرایط عمومی داشته باشد؟

وکیل دادگستری زن به کسی گفته می شود که از سوی یک نفر حقوقی یا حقیقی در طول یک قرارداد، متعهد می گردد که به عنوان نماینده ای قانونی در دادگاه های حقوقی یا کیفری از حق و حقوق موکلش دفاع کند؛ لازم به ذکر است یک نفر زمانی می تواند در آزمون وکالت شرکت کند که شرایط عمومی مناسبی داشته باشد؛ برخی از این شرایط را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • ایشان باید به احکام و مبانی دین اسلام اعتقاد داشته باشد و آن ها را عملی کند.
 • وکیل باید به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساس اعتقاد و تعهد داشته باشد.
 • ایشان باید سو پیشینه محکومیت های کیفری نداشته باشد.
 • وکیل زن باید به رژیم منحوس پهلوی و تحکیم پایه های رژیم طاغوت وابسته نباشد.
 • وی نباید در گروه های غیر قانونی عضو باشد و از این گروه ها حمایت کند.
 • وکیل باید به مواد مخدر و استعمال مشروبات الکلی اعتیاد نداشته باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نقش وکیل زن در پیگیری دعاوی حقوقی و خانواده

بهترین وکیل زن در کرج در جلسه اولیه مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند به صحبت های او با صبر و حوصله گوش داده و بعد از بررسی و مطالعه پرونده مسائل و مشکلاتی که در پیشبرد پرونده ممکن است وجود داشته باشد را با موکل خود در میان گذاشته و با مهارت و تجربه ای که در پیگیری پرونده های مختلف کسب نموده او را از نتیجه احتمالی مطلع می کند.

دلایل زیادی وجود دارد که خانم هایی که درگیر دعاوی خانواده شده اند به دنبال بهترین وکیل زن در کرج برای پیگیری امور حقوقی خود باشند که برخی از مهم ترین این دلایل به قرار ذیل است:

 • مطرح کردن برخی مسائل خصوصی برای خانم ها با وکلای زن بسیار راحت تر می باشد و همین امر موجب شده تا اغلب خانم ها برای دریافت مشاوره و راهنمای به دنبال بهترین وکیل زن در کرج باشند.
 • اغلب موکلان در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج یکی از ملاک های انتخاب را جنسیت وکیل قرار می دهند زیرا معتقدند خانم ها درک بهتری به مسائل و مشکلات خانواده دارند و در حل و فصل مسائلی که با آن مواجه شده اند وکیل زن بهتر می تواند با آن ها همدردی کند.
 • افرادی که با پرونده های حقوقی خانواده مواجه شده اند تمایل دارند با وکیلی صحبت کنند که با آرامش و صبوری صحبت هایشان را بشنود و همانطور که می دانید خانم ها اغلب به دنبال آرامش بوده و با صبوری به امور خود می پردازند از این رو اکثریت موکلان به دنبال یافتن بهترین وکیل زن در کرج هستند.
نقش وکیل زن در پیگیری دعاوی حقوقی و خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را بشناسید!

مهری محمدی

محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد.

خانم محمدی را میتوان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده ( طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

 • ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:
 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

اینستاگرام: vakil_faribateymouri

ثریا جعفری

ثریا جعفری

ثریا جعفری وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین وکیل کرج با کسب موفقیت های پی در پی در پرونده های متعدد حقوقی بالاخص موضوعات ملکی ،سرقفلی ، حق کسب و پیشه و تجارت ،خلع ید ،تنظیم سند و دعاوی خانواده مهریه ،طلاق ،اجرت المثل و دعوای شهرداری ، کمیسیون ماده 100,
دیوا ن عدالت اداری، گزینه ای عالی به عنوان وکیل برتر برای افرادی است که حساسیت و دغدغه ی پیروزی و موفقیت در پرونده های خود را دارند .خانم ثریا جعفری به همراه تیم حقوقی متشکل از وکلای زبده و خبره پایه یک دادگستری ،درصد موفقیت شما را در پرونده ها دو چندان می نماید ،طعم شیرین پیروزی و موفقیت را با انتخاب وکلای متبحر در کرج که به صورت تیم ورک ،پرونده های شما را پشتیبانی می کنند ،تجربه کنید و از نتیجه نهایی کار خرسند باشید .

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی حقوقی  بالاخص ملکی
 • دیوان عدالت اداری
 • خانواده مهریه
 • طلاق
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مفید قم
 • کسب رتبه ممتاز در مقطع کارشناسی
 • چاپ مقالات متعدد در زمینه های مختلف حقوقی

آدرس: البرز کرج عظیمیه ضلع شمالی بلوار بسیج نرسیده به پل هوایی پلاک 263ساختمان آفتاب طبقه 6واحد 15

شماره تماس:

09398444301

09120287238

وب سایت: adlradin.com

الهه قنبری

قنبری

الهه قنبری وکیل پایه 1 کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 8 سال سابقه کار در حوزه وکالت و امور حقوقی در کرج و تهران می درخشد، رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو هیئت علمی انتشارات اندیشه ارشد ،مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد، مولف کتب آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت ،مشاور حقوقی شهرداری منطقه 22 تهران ،وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت داناک و صنایع الوان حیات تهران، با بیش از 500 پرونده با موفقیت 99درصد ،وکیل تعدادی از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران

تخصص های وکیل:

دعاوی حقوقی از جمله:

الزام به تنظیم سند /الزام به تحویل و تکمیل مبیع /مطالبه خسارت قراردادی/دعاوی تجاری/چک و سفته/تغییر نام و نام خانوادگی تضمینی/حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی

دعاوی ارث از جمله:

گواهی انحصار وراثت/تحریر ترکه/تقسیم ترکه و…

دعاوی خانواده از جمله:

بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن در کرج و تهران/نفقه/مهریه/اجرت المثل/نحله/طلاق یک طرفه و…

دعاوی کیفری از جمله :

خیانت در امانت/تغییر کاربری اراضی/رابطه نامشروع/کلاهبرداری/قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی/جعل/سرقت و…

تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی به صورت تخصصی و حرفه ای

آدرس: کرج

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۳۵۰۸

اینستاگرام: Vakil.elahe_ghanbari

وب سایت: vakilyekta.com

Vakil-me.com

مرضیه رضا نژاد

لیلا رضا نژاد

مرضیه رضا نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است. وی با برگزار کردن مشاوره های مختلف حرفه ای، راهکارهای بسیار خوبی را به مراجعه کنندگانش ارائه می دهد و همه سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکلینش می کند؛ خانم مرضیه رضا نژاد، از بهترین استرانژی های قانونی در مراحل اجرایی پرونده استفاده می کند و دارای تجربه بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123786268

آدرس: کرج، گوهردشت، میدان رستاخی، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه اول، واحد سمت چپ

نسرین جعفری

نسرین جعفری

نسرین جعفری وکیل پایه یک دادگستری است که ایشان سابقه کاری بسیار بالایی در دعاوی های متنوع وکالتی در کرج دارد و در ضمن مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است و بیانی بسیار نافذ دارد؛ ایشان می تواند از موکلین خود در برابر قاضی به درستی دفاع کند و پرونده را با موفقیت به اتمام می رساند، به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی
 • مشاورحقوقی

آدرس : البرز، فردیس، بین فلکه دوم و کانال غربی، کوچه داستان پور، ساختمان پردیس، طبقه 6، واحد 15

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر زیبا کرج مشغول به فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، کیفری و غیره است و به عنوان بهترین وکیل زن در کرج از دید مردم معرفی شده ایشان مشاوره تلفنی و حضوری را با بهترین روش های حقوقی به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که در موسسه های بسیار معتبر به عنوان وکیل و مشاورحقوقی فعالیت می کند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق
 • عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399
 • مشاورحقوقی

آدرس: البرز، کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز در شهر بزرگ می باشد؛ وی بین مردم با لقب بهترین وکیل زن در کرج معرفی شده و موجب اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک ۵۴، طبقه همکف

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که سابقه بسیار درخشانی در زمینه دعاوی های متفاوت از جمله حقوقی، کیفری، ملکی و غیره دارد و سابقه درخشان وی در امور حقوقی موجب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده و سرکار خانم تیموری به عنوان بهترین وکیل زن در کرج شناخته شده است.

مهارت و تخصص:

 • دارنده رتبه 2 در ازمون اختبار وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • فعال مدنی در حوزه حقوق زنان
 • نویسنده مقالات حقوقی
 • عضو استعدادهای درخشان دانشگاه شهید بهشتی

آدرس: البرز، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد9

ویژگی های بهترین وکیل زن در کرج

در شهر کرج بسیاری از خانم ها علاقه زیادی به رشته حقوق و وکالت دارند و همین مسئله موجب شده که پا به پای مردان در عرصه وکالت فعالیت کنند و به موکلین خود در این زمینه کمک کنند؛ خانم ها رشته تحصیلی خود را در این زمینه دنبال می کنند و پس از دریافت مدرک معتبر، اقدام به وکالت در زمینه دعاوی مختلف می کنند؛ البته بهترین وکیل زن در کرج باید علاوه بر خوب بودن در زمینه عملی در حرفه خود، از خصوصیات اخلاقی و رفتاری بسیار خوبی برخوردار باشد که در ادامه این ویژگی ها را برای شما بهتر شرح خواهیم داد:

 • وکیل زن باید سعی کند با تمام موکلین خود از جمله خانم ها ارتباط کلامی و رفتاری بسیار خوبی برقرار کند، ایشان باید موکلین زن خود را به خوبی درک کند و پس از ارتباط گرفتن، دلگرمی و امید به آن ها بدهد تا بتوانند با صبر و حوصله پرونده را با یکدیگر به پایان برسانند.
 • بهترین وکیل زن در کرج باید برای موکلین خود یک شنونده بسیار خوب باشد زیرا آن ها نیاز دارند که اسرار و مشکلات خود را برای وکیل ذکر کنند و وکیل مشکلات را به صورت جزئی بررسی کند.
 • وکیل زن باید سعی کند تمام دعاوی را به خوبی بررسی کند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکند، در این صورت نتایج بسیار خوبی اخذ می شود.
 • وکیل زن در زمینه شغلی خود باید در تمام جلسات دادگاه حاضر شود و تا جایی که ممکن است از حق موکل خود دفاع کند.
ویژگی های بهترین وکیل زن در کرج

حق الوکاله وکیل زن چه مقدار است؟

وکیل زن برای بررسی و به پایان رساندن پرونده ها باید حق الوکاله ای از موکل خود اخذ کند؛ نمی توان به طور دقیق مبلغی را تعیین کرد زیرا ممکن است بر اثر برخی عوامل این مقدار کم و زیاد شود؛ به عنوان مثال برخی از پرونده ها بشدت پیچیده و سنگین هستند و نیاز به بررسی و دقت بسیار بالا دارند و از این رو ممکن است وکیل هزینه بیشتری اخذ کند؛ همچنین سابقه ای که وکیل دارد نیز می تواند مورد موثری باشد زیرا هر اندازه که سابقه و تجربه وکالتش بیشتر باشد، احتمال موفقیت در پرونده بیشتری می شود و در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند در هزینه حق الوکاله وکیل زن دخیل باشند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکلای ذکر شده در سایت پرس و جو کنید؛ البته اگر در شهرهای دیگر ایران ساکن هستید و می خواهید از هزینه حق الوکاله مطلع شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در ایران مراجعه کنید.

کلام آخر

اخیرا در جامعه ایران، بسیاری از خانم ها به صورت برابر با مردان در زمینه وکالت فعالیت می کنند و می توانند به هر یک از موکلین خود در زمینه های متعدد کمک شایانی کنند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیارتان قرار دهیم؛ همچنین سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در کرج را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده وکیل موردنظرتان را بیابید و به دفترشان مراجعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها در زمینه های مختلف دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا زن می تواند نفقه گذشته خود را طلب کند؟

بله این امتیاز برای یک زن وجود دارد که بتواند نفقه گذشته اش را اخذ کند.

طلاق از طرف مرد چگونه است؟

مرد می تواند با رعایت قوانین مدنی و پرداخت مهریه و نفقه زن، او را طلاق بدهد.

آیا مرد می تواند پس از طلاق توافقی خلع، رجوع کند؟

تا زمانی که زن به مال بذل رجوع نکرده باشد، مرد نمی تواند رجوع کند.

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا