وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در پیروزی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در پیروزی را به شما معرفی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید. خانواده جامعه ای کوچک است که اهمیت آن در راستای موفقیت و رستگاری جوامع بزرگ تر می باشد. خانواده یک نهاد اجتماعی است و هر شخصی از زمان تولد در ابتدا به این جامعه پا می گذارد و شخصیت او در بزرگی، وابسته به نوع پرورش در خانواده است. از این رو قوانین کشور نیز به این مورد اهمیت بسیاری می دهد و برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی قوانینی را برای آن وضع می کند. در ادامه مقاله مطالب بیش تری را در این خصوص عنوان خواهیم کرد.

ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در پیروزی

ویژگی هایی که باعث تمایز بهترین وکیل خانواده در پیروزی با همکاران خود می شود، همان ویژگی هایی است که جزو معیارهای انتخاب وکیل برای افراد است. وکلای دیگری همچون بهترین وکیل خانواده نیز از همین خصوصیات برخوردارند. ملاک انتخاب یک وکیل ماهر و متخصص که قابل اعتماد باشد به قرار زیر می باشد:

 • از جمله ویژگی هایی که برای یک وکیل خانواده ضروری است، داشتن دانش حقوقی بالا در زمینه موضوعات مختص دعاوی خانواده می باشد، چراکه اگر وکیلی سواد حقوقی نداشته باشد نمی تواند اقدامات مناسبی را انجام دهد.
 • دیگر ویژگی بهترین وکیل خانواده در پیروزی، داشتن تجربه و تخصص در زمینه موضوع مورد نظر است. وکیلی که حوزه فعالیت خود را محدود می کند، با تمرکز بیش تری می تواند بر روی پرونده کار کند.
 • رازداری، صداقت و امانت داری یکی دیگر از ویژگی‌ های برجسته یک وکیل کارکشته و حرفه ای است.
 • بهترین وکیل خانواده در تهران پیگیر و فعال بوده و همواره در تلاش است که بهترین راه حل ها را مقارن با تغییرات قوانین برای پرونده های وکلای خود به کار برد تا آن ها را به حقوق شان رسانده و از متضرر شدن شان جلوگیری کند.
ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در پیروزی

مرجع رسیدگی کننده به دعاوی خانواده

دعاوی خانواده به طور کلی زیر مجموعه ای از دعاوی حقوقی هستند. قبل از سال 1376، مراجع قضایی تنها به دو دسته دادگاه های حقوقی و کیفری تقسیم می شدند. دادگاه های حقوقی به تمامی دعاوی حقوقی مانند دعاوی ملکی، بانکی و خانواده، رسیدگی می نمود. پس از آن، با توجه به افزایش موضوعات مربوط به دعاوی خانواده و تعداد پرونده های در حال بررسی در این مراجع، این گونه نتیجه گیری شد که دادگاه های حقوقی و مراجع قضایی ذیربط توانایی و نیروی کافی برای رسیدگی به این موضوعات را ندارند، پس قانونی وضع شد که قوه قضاییه را ملزم به تخصیص بعضی از شعب دادگاه های حقوقی به دعاوی خانواده کرد.

ظرف مدت سه ماه قوه قضاییه در مرکز هر شهری یک دادگاه خانواده برای افراد درگیر با این موضوعات در نظر گرفت که این مراجع در لیست دادگاه های تهران معرفی گردیده است. در حال حاضر دادگاه های خانواده وظیفه رسیدگی به انواع دعاوی مربوط به طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، قیومیت و حضانت فرزندان و ولایت قهری را برعهده دارند. یکی از دعاوی مربوط به دادگاه خانواده که اخیرا به آن توجه بسیاری می شود، اقدامات مربوط به تغییر جنسیت می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل خانواده در پیروزی را بشناسید!

محمدرضا پدیدار

محمدرضا پدیدار

آقای محمدرضا پدیدار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شماره پروانه وکالت 5081 می باشد. وی دارای 14 سال سابقه ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای است که در این مدت تجربه رسیدگی به انواع دعاوی را به خوبی کسب کرده است. تمرکز اصلی آقای پدیدار، موضوعات مربوط به دعاوی خانواده بوده و از این رو با توجه به محدوده فعالیت ایشان که در شرق تهران است، می توان ایشان را یکی از بهترین وکیل خانواده در پیروزی معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در تنظیم انواع لایحه ها، شکایت نامه ها و دادخواست های حقوقی
 • دارای 14سال سابقه وکالت

آدرس: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان حجر بن عدی، کوچه 170 شرقی، پلاک 12، واحد 13

شایان دادجوی

شایان دادجوی

آقای شایان دادجوی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در پیروزی به شما معرفی می گردد. وی دارای سال ها سابقه فعالیت و وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون طلاق، مهریه، تغییر جنسیت، نفقه و حضانت فرزندان بوده و از این رو تجربه های موفقی را در این حوزه کسب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل پایه یک و مشاور حقوقی
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده

آدرس: پیروزی، نبرد جنوبی، قبل از دادگاه خانواده شماره یک، تقاطع خیابان ده حقی، پلاک 246، طبقه 4

اسماعیل سلوکی

اسماعیل سلوکی

اسماعیل سلوکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ارث و غیره قبول وکالت می نماید. وی با شیوایی بیان، سخنوری، قدرت تفهیم مطالب و تجزیه و تحلیل قوانین و جزئیات پرونده، همواره بهترین راه حل ها را در اختیار افراد قرار می‌دهد و راهنمایی های بی نظیری را به آن ها ارائه می دهد تا حتی در صورت عدم استخدام وکیل بتوانند پرونده خود را در مسیر درستی پیش ببرند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، شرب خمر و ضرب و جرح
 • دعاوی خانواده، ارث و تقسیم آن، وصیت، طلاق و مهریه

آدرس: پیروزی، خیابان شکوفه، کوچه صابری، پلاک یک، واحد 5

احمد محبی نیا

احمد محبی نیا

احمد محبی نیا با شماره پروانه وکالت 21706 از کانون وکلای دادگستری، سال هاست که در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، به خصوص دعاوی خانواده قبول وکالت می‌نماید. تعداد موفقیت ها و کارنامه درخشان شان باعث شده است که ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در پیروزی و محدوده اطراف آن شناخته شود. آقای محبی نیا بر اصول اخلاقی بسیار پایبند بوده و همواره در تلاش است که تمامی حقوق موکلینش محقق گردد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی
 • تنظیم قراردادها و نظارت بر آن ها
 • نگارش لایحه ها و انواع دادخواست های حقوقی و خانواده همچون دادخواست طلاق و مهریه

آدرس: پیروزی، خیابان دماوند، پس از چهارراه آیت، روبروی خدمات امداد گاز، پلاک 579، واحد 4

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

خانم فاطمه گودرزی یکی از وکلای مطرح و برجسته در شرق تهران و متخصص در انواع دعاوی طلاق، مهریه، املاک و اراضی و تخلیه ملک می باشد. ایشان در دعاوی خانواده بسیار موفق بوده و از این رو یکی از بهترین وکیل خانواده در پیروزی و محدوده شرق تهران هستند. افرادی که به دنبال یک وکیل خانواده خبره هستند می توانند با اطمینان خاطر پرونده خود را به ایشان واگذار نمایند، چرا که خانم گودرزی با پشتکار و پیگیری بهترین نتایج را برای موکلین رقم می زند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • اخذ وکالت پرونده هایی با موضوعات کیفری و حقوقی
 • ارائه مشاوره

آدرس: پیروزی، میدان نبوت، کوچه 8 متری اول، پلاک 5، طبقه دوم

نفقه فرزندان پس از طلاق

نفقه یعنی تامین هزینه های یک فرد که ممکن است منظور از پرداخت نفقه زن و یا فرزندان باشد که هر دو بر عهده مرد می باشد. پرداخت نفقه زن تنها برای مدتی است که رابطه زناشویی بین زوجین برقرار باشد و در برابر تمکین زن، مرد موظف به پرداخت هزینه های خوراک، پوشاک، بیماری و مسکن زن می باشد. اما نفقه فرزندان از بدو تولد بر عهده پدر خانواده است.

به این صورت که پدر موظف است تا زمان تامین شغل مناسب برای فرزندان هزینه آن ها را تامین نماید. طبق قانون نفقه پسران تا 18 سالگی بر عهده پدر می باشد و در صورتی که بعد از آن نیز مشغول به خدمت سربازی و یا تحصیلات دانشگاهی شوند، همچنان پرداخت نفقه جزو وظایف پدر خانواده است. نفقه دختران نیز تا زمان ازدواج شان با پدر می باشد. در صورتی که پدری از پرداخت نفقه فرزندان خودداری کند، آن ها می‌توانند به کمک بهترین وکیل خانواده در پیروزی شکایت شان را به مراجع قضایی ارائه دهند. در این صورت دادگاه خانواده و کارشناسان مربوطه با بررسی وضعیت مالی پدر و محدوده سنی فرزند، مبلغی را برای پرداخت ماهانه تعیین می نمایند.

نفقه فرزندان پس از طلاق

قوانین مربوط به ارث در دادگاه خانواده

پس از این که فردی فوت می کند، تمام کسانی که جزو خویشاوندان نسبی بوده و با فرد متوفی رابطه خونی دارند امکان قرار گرفتن در لیست وراث را خواهند داشت. تنها کسی که دارای با رابطه خونی نبوده و از ارث متوفی بهره می برد، همسر فرد می باشد. چگونگی تعلق ارث و میراث بر اساس نسبت خویشاوندی می باشد که به طور کلی به سه دسته طبقه بندی می گردد. اصولا دعاوی مربوط به ارث پیچیده بوده و برخی از پرونده های دادگاه خانواده را ممکن است به خود تخصیص دهد که در این صورت بهترین وکیل خانواده در پیروزی می تواند کمک شایانی برای حل آن کند. طبقه بندی وراث به شرح زیر می باشد:

 • در طبقه اول پدر مادر و فرزندان قرار می گیرند که همه آن ها در صورت حیات قبل از فوت فرد متوفی می توانند در زمره وراث باشند.
 • طبقه دوم پدربزرگ، مادربزرگ، خواهران و برادران هستند.
 • طبقه سوم نیز مربوط به خویشاوندان درجه بعدی همچون دایی، خاله، عمو و عمه ها و فرزندان آن ها می باشد.

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد انواع دعاوی خانواده به صورت مختصر صحبت کردیم. همچنین 5 تا از بهترین وکیل خانواده در پیروزی و شرق تهران را نیز معرفی نمودیم. امیدواریم از مطالب عنوان شده بهره لازم را برده باشید. از همراهی تان سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات تان در سایت وکیل چی هستیم.

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

حضانت فرزند تا چند سالگی با پدر است؟

حضانت فرزند تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است.

مهم ترین مراجع قضایی کدامند؟

شورای حل اختلاف، دادگاه و دادسراها، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا