خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران را به شما معرفی کنیم؛ ممکن است هر فردی در طول زندگی خود برای رسیدگی کردن به بسیاری از امور مختلف از جمله امور حقوقی به یک وکیل بسیار مجرب و متعهد نیاز داشته باشد؛ وکیل فردیست که از طرف یک نفر دیگر طی یک قرارداد، نائب می شود تا امور مختلف را در دست بگیرد و به آن ها رسیدگی کند؛ بین دو طرف پرونده، یک قرارداد منعقد می گردد که نام آن وکالت است؛ وکیل کسی است که موکل به او اعتماد کامل دارد و برای دفاع از خویش، از او کمک می گیرد؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل باتجربه و مناسب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا وکیل مورد نظرتان را بیابید.

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست؟

بهترین وکیل خانواده در ایران ممکن است بتواند در امور مختلفی به موکلین خود کمک کند که یکی از آن ها امور خانواده است؛ یک وکیل خانواده در امور متفاوت از جمله نفقه، حضانت کودکان، طلاق، مهریه، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت و … می تواند به موکل خود کمک کند و از پرونده فرد به خوبی در دادگاه دفاع کند.

ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد؛ دعاوی خانوادگی جزو آن دسته از دعاوی است که مرتبط با روابط خانوادگی و فردی بین افراد حقیقی می باشد؛ این دعاوی برخلاف بسیاری از دعاوی کیفری که با مجازات و جرم در ارتباط اند، به روابط خانوادگی و شخصی بین انسان ها مرتبط می باشد.

در بسیاری از کشورهای دیگر برای تمام امور خانواده خود از یک وکیل خانواده کمک می گیرند و این فرد برای یک بازه زمانی وکیل این خانواده باقی می ماند؛ اما در کشور ایران وکیل خانواده تنها در صورت ضرورت و رخ دادن یک مشکل، از سوی یک خانواده نائب می شود تا به مشکل رسیدگی کند.

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست؟

بهترین وکیل خانواده در تهران چه وظایفی دارد؟

وکیل خانواده وظایف متعددی دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

  • اصلی ترین وظیفه ای که وکیل خانواده دارد، تلاش کردن جهت تحقق یافتن عدالت و رعایت کردن اصول اخلاقی می باشد؛ هر یک از این اقدامات جهت پیروزی در یک پرونده مورد نیاز اند.
  • ایشان باید از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کند تا فرد نگران مشکل خود نباشد.
  • وکیل خانواده باید پرونده را به خوبی پیگیری نماید و اطلاعات مورد نیاز برای پرونده را به موکل خود اطلاع دهد؛ باید ایشان بعد از تقبل کردن پرونده، در یک زمان بسیار مناسب، به تمام سوالات موکل پاسخ دهد.
  • بهترین وکیل خانواده در تهران وظیفه دارد که اسرار مرتبط با موکل را به خوبی حفظ کند و باید احتیاط کامل را به خرج دهد تا با طرف مقابل پرونده اش تبانی نکند.
  • بهترین وکیل در تهران باید سعی کند که در تمام دادگاه ها حضور داشته باشد و به عنوان نماینده موکل از او دفاع کند.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

آقای دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917

شماره تماس دفتر: 02122732919

وب سایت: drgolriz.com

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

مهم ترین دعاوی خانوادگی کدامند؟

دعاوی خانوادگی انواع مختلفی دارد که برخی از آن ها بسیار مهم ترند و ممکن است بسیاری از افراد با این مشکلات دست و پنجه نرم کنند؛ برخی از این دعاوی را در ادامه ذکر خواهیم کرد :

طلاق توافقی: طلاقی را توافقی می نامند که زوجین هر دو در رابطه با بسیاری از مسائل از جمله حضانت فرزند، مهریه، نفقه و غیره با یکدیگر به توافق برسند؛ این طلاق توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران نیز انجام می گیرد.

طلاق از طرف زن: به طور کلی طلاق از طرف شوهر است که باید تمام حقوق زن را بپردازد و در نهایت او را طلاق دهد اما در صورتی که درخواست طلاق از طرف زن باشد، شرایط کمی سخت و دشوار می شود که جزو سخت ترین پرونده ها می باشد.

مهریه: در صورتی که زن درخواست مهریه دارد، باید ابتدا به دفتر رسمی که نکاح شان آن جا انجام گرفته، مراجعه کند تا درخواست صدور اجرائیه کند.

حضانت فرزند: همان طور که می دانید والدین موظف اند حضانت فرزندان را بر عهده بگیرند، از بدو تولد تا سن 7 سالگی، حضانت فرزند بر عهده مادر است و پس از این سن، پدر وظیفه دارد حضانت بچه را برعهده بگیرد.

مهم ترین دعاوی خانوادگی کدامند؟

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران باید ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی داشته باشد؛ در صورتی که بهترین وکیل در ایران ویژگی های ذکر شده در ادامه مقاله را داشته باشد، موکلین بهتر و راحت تر می توانند به ایشان اعتماد و اطمینان کنند و پرونده شان را به وی بسپارند؛ این ویژگی ها به شرح زیر اند :

  • وکیل خانواده باید نسبت به اطلاعات مورد نیاز برای پرونده، کاملا به روز باشد و بتواند در صورت تغییر قوانین، اطلاعات خود را نیز آپدیت کند.
  • بهترین وکیل خانواده در تهران باید نسبت به اسرار زندگی موکل خود بسیار محرم باشد.
  • وکیل خوب اطلاعات نادرست و امید واهی به موکلین خود نمی دهد و تنها برای پول پرونده را تقبل نمی کند.
  • بهترین وکیل خانواده در تهران هزینه مقرون به صرفه و مناسبی از موکلین خود برای به جریان انداختن و پایان یافتن پرونده باید اخذ کند.

لازم به ذکر است؛ کلیه ویژگی های مذکور در رابطه با بهترین وکیل طلاق در تهران نیز صدق می کند.

کلام آخر

بسیاری از افراد برای حل مشکلات خانوادگی شان از وکیل کمک می گیرند و پرونده هایشان را به وکیل می سپارند؛ از این رو مطالب بسیار ارزشمندی در رابطه با وکالت دعاوی خانوادگی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دعاوی خانوادگی دارید، می توانید با وکلای نام برده شده در این مقاله در میان بگذارید. همچنین در صورتی که قصد گرفتن مهریه خود را دارید و به دنبال وکیل ماهری می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل مهریه در تهران مراجعه کنید.

اگر نامادری یک بچه توسط پدرش بقتل برسد آیا به فرزند از مهریه ارث تعلق می گیرد؟

خیر، فرزند ناتنی از نامادری هیچگونه ارث نمی برد.

آيا در دوران نامزدی مهريه و نفقه به زوجه تعلق می گيرد؟

در دوره عقد و یا همان نامزدی زوجه می تواند تمام مهریه خود را مطالبه نماید.

آیا در صورت حکم طلاق توسط محاکم خارجی زوج می تواند همسر خود را ممنوع الخروج کند؟

چنانچه حکم طلاق توسط محاکم خارجی در دادگاه های ایران تنفیذ نشده باشد شوهر می تواند زوجه را ممنوع الخروج کند.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا