وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سقز❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در سقز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. بسیاری ازمردم در مواجه با مسائل و مشکلات حقوقی به دلیل عدم اگاهی با قوانین و مقررات دچار سردرگمی می شوند و در پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه گردند. این افراد می توانند به منظور جلوگیری از پیچیدگی پرونده حقوقی و پیشبرد آن در مسیر صحیح قانونی از بهترین وکیل کمک بگیرند. وکلای حقوقی با اتکا بر دانش و تسلط خود بر قوانین در جهت احقاق حقوق موکلین خود فعالیت می کنند.

بهترین وکیل در سقز کیست؟

وکیل فردی است که به نمایندگی از طرف موکل خود به موجب عقد قرارداد وکالت دارای اختیاراتی برای پیگیری و رسیدگی به پرونده حقوقی در مراجع قضایی است. بهترین وکیل در سقز به عنوان یک کارشناس حقوقی با اتکا بر تجربه و مهارتی که در حوزه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف دارد از حقوق موکل خود در جلسات دادرسی و پیگیری پرونده در بخش های قضایی و غیرقضایی دفاع می کند.

بهترین وکیل در سنندج به واسطه داشتن تخصص در حوزه مربوطه و پشتکار بالای خود از عهده پیچیده ترین دعاوی قضایی بر می آید و در کوتاه ترین زمان ممکن با دریافت نتیجه مثبت و دلخواه روند پرونده را به پایان می رساند.

بهترین وکیل در سقز کیست؟

مسئولیت های یک وکیل خوب

اولین کاری که بهترین وکیل در سقز انجام می دهد این است که پرونده را به صورت دقیق مطالعه و مورد بررسی قرار می دهد و با مدنظر قرار دادن تمامی جوانب با افرادی که به نوعی با پرونده مرتبط هستند صحبت می کند. وکیل با جمع آوری دلایل و شواهد قابل اثبات و مورد قبول دادگاه تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود به کار می برد.

توجه داشته باشید که کوچکترین خطایی از جانب بهترین وکیل در سقز می تواند منجر به وارد آمدن زیان های مالی و معنوی برای موکل شود لذا مسئولیت وکیل در قبول وکالت پرونده های حقوقی بسیار سنگین بوده و هرگونه عواقب ناشی از سهل انگاری توسط وکیل در سقز بر عهده خود او خواهد بود.

بهترین وکیل در سقز تمامی اطلاعات لازم در روند پیشبرد پرونده را در اختیار موکل خود قرار می دهد و در پیگیری پرونده همواره مصلحت موکلش را در اولویت قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل در سقز را بشناسید!

آقای آرام شریفی

آقای آرام شریفی

آقای آرام شریفی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، ثبتی و خانواده، ارث و غیره به کلیه اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی دارد. ایشان یکی از بهترین وکلای دادگستری در سقز می باشد که با اتکا بر دانش و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود در پیگیری پرونده های مشابه کسب نموده موکلین را در مورد شرایط و مسیر پرونده قضایی راهنمایی می کند و موفقیت های زیادی را در پرونده های وکالتی در کارنامه کاری خود دارد.

برخی از تخصص های ایشان در حوزه وکالتی خود:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، تجاری و بازرگانی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید و وکیل ادارات دولتی

وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، ،مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه و تصادفات، قتل، جرائم رایانه‌ای، جعل اسناد ،جرائم پزشکی
داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها، وکالت در کمیسیون‌های ماده 100شهرداری و کمیسیون‌های مالیاتی
تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی
تنظیم تخصصی دادخواست و لوایح حقوقی

برخی از ویژگی های ایشان در حوزه وکالتی خود:

در پرونده های خود با احتیاط و آگاهی و دانش کافی عمل می کند تا بتواند درصد موفقیت خود را در پرونده ها بالا ببرد.
بررسی کامل پرونده و شرح کامل آن برای موکل و توضیح راه حل های مناسب برای حل پرونده موکل
تحصیلات کاملی در رشته حقوق، مبانی اسلامی و با نمرات و معدل عالی دارند
تخصص و مهارت کافی در زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده، ملکی را دارا می باشند
داشتن مهارت سخنرانی و بیانی رسا و قوی (فن بیان) برای دفاع از موکلان خود در دادگاه ،برای بررسی و پیگیری و در نهایت حل پرونده ها تجارب بالایی را دارند
داشتن وجدان کاری و در نظر گرفتن منطقی ترین حق الوکاله در پرونده ها
جلب رضایت، امانتداری و ایجاد اعتماد برای موکلان و …

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با وکیل آرام شریفی می‌توانید با شماره‌ زیر تماس برقرار نمایید یا از طریق کلیک بر لینک واتساپ زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید :

09188741612

WhatsApp: https://wa.link/rs7lzq

شماره همراه منشی جهت اخذنوبت مشاوره حضوری : 09184586646

حیدر مهری

حیدر مهری

حیدر مهری وکیل پایه یک با 16 سال سابقه وکالت در سقز می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی سابقه وکالت درخشانی دارند و با ارائه مشاوره به موکلین خود آن ها را در پیگیری هر چه بهتر پرونده های قضایی راهنمایی می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری: انحصار وراثت، تنظیم وصیت نامه، الزام به تنظیم سند رسمی، فروش مال غیر، خلع ید، موجر و مستاجر، خیانت در امانت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، مواد مخدر

آدرس: سقز، میدان قدس، طبقه فوقانی، درمانگاه شبانه روزی ساریژ

رامین قادری

رامین قادری

رامین قادری یکی از وکلای پایه یک در سقز می باشند. ایشان به عنوان یکی از وکلای حرفه ای خدمات حقوقی ارزنده ای را به همشهریان خود در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری ارائه داده اند. وکیل قادری به مدت 3 سال سابقه وکالت را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، مالیاتی، ملکی، بیمه ای، شهرداری ها و غیره

آدرس: سقز، خیابان امام، پاساژ ماد، طبقه سوم، واحد 34

بهجت سلطانی

بهجت سلطانی

بهجت سلطانی وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت درخشان در حوزه های مختلف حقوقی  در سقز می باشند. ایشان با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی دوران وکالت خود کسب نموده اند به موکلین و مراجعین خود در پیگیری پرونده های قضایی کمک کرده و بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی برای دستیابی به نتیجه موفق در مدت زمانی کوتاه را پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، دریافت نفقه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر و غیره

آدرس: سقز، خیابان امام، میدان جمهوری، مجتمع میلاد

علی ساکنی

علی ساکنی

علی ساکنی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در سقز می باشند. ایشان در حوزه های مختلف قضایی و ارائه خدمات حقوقی مشغول به فعالیت هستند و جزو یکی از بهترین وکیل در سقز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی و ملکی: الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، قراردادهای تجاری و مدنی، انحصار وراثت، طلاق، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه و غیره

آدرس: سقز، خیابان امام، روبروی مسجد حسینیه، کوچه نسترن

فرزاد نصراللهی

فرزاد نصراللهی

فرزاد نصراللهی 14 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با توجه به مهارت و تجربه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی داشته اند نتایج مثبت و دلخواه موکلین خود را از پیگیری دعاوی قضای کسب نموده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، تنظیم قراردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری: طلاق، طلاق توافقی، دریافت نفقه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، تملک آپارتمان ها، امور ثبتی، تنظیم سند رسمی، سرقت، کلاهبرداری، توهین و افترا، ضرب و شتم، شرب خمر و مواد مخدر

آدرس: سقز، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان جمهوری، کوچه نبش مسجد جامع، طبقه 2

رزگار مرادی

رزگار مرادی

رزگار مرادی یکی از وکلای پایه یک و با تجربه در سقز می باشند. ایشان در ارائه خدمات قضایی از قبیل وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و ارائه مشاوره های تخصصی فعالیت گسترده ای دارند و با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی پرونده های قضایی را پیگیری کرده و به موکلین خود مناسب ترین راهکارهای قانونی برای دستیابی به نتیجه دلخواه را پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی خانواده: طلاق، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه
 • تخصص در دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها

آدرس: سقز، خیابان جمهوری اسلامی، سه راه مسجد جامع، ساختمان پزشکان طلایی، طبقه دوم

 بهنام خلیفه زاده

 بهنام خلیفه زاده

بهنام خلیفه زاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در سقز می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و جزو وکلای حرفه ای و باتجربه در سقز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه دعاوی خانوادف ملکی، ثبتی، مالیاتی، بیمه ای، کیفری و غیره

آدرس: سقز، خیابان امام جنب بانک ملت مرکزی، مجتمع تجاری تقی زاده، طبقه سوم، واحد 194

مسعود شریفی

مسعود شریفی

مسعود شریفی یکی از وکلای حرفه ای، باتجربه و متخصص در حوزه وکالت در سقز می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با اتکا بر مهارت و استناد به قوانین نتیجه مثبت و دلخواه موکل برای پرونده در دست اقدام را کسب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه ها مختلف حقوقی و کیفری: حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، کلاهبرداری، سرقت، توهین و افترا، خیانت در امانت، فروش مال غیر، تنظیم سند رسمی املاک، تملک آپارتمان ها

آدرس: سقز، بلوار انقلاب، پلاک 143

سعدی مرادی

سعدی مرادی

سعدی مرادی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در سقز می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های قضایی به صورت حرفه ای فعالیت دارند و به موکلین و مراجعین خود مشاوره های تخصصی ارائه  می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 12  سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، مالیاتی، شهرداری ها و غیره

آدرس: سقز، خیابان جمهوری، نبش کوچه راهنما ۱، ساختمان یاس، طبقه 1

ملاک های تشخیص بهترین وکیل در سقز

کیفت در امور وکالت، داشتن تجربه و دانش حقوقی بالا را می توان به عنوان مهم ترین ویژگی های اساسی برای بهترین وکیل در سقز بیان کرد. علاوه بر موارد فوق الذر وکیل باید از ملاک های مشخصی که بتواند او را از سایر وکلای رقیب متمایز کند نیز برخوردار باشد که برخی از مهم ترین این ملاک ها به قرار ذیل است:

 • بالا بودن دانش حقوقی در زمینه های مختلف علم حقوق: به طور قطع بهترین وکیل در سقز به شخصی اطلاق می شود که از دانش علمی بالایی در حوزه حقوق برخوردار بوده و با ارائه مشاوره های تخصصی بتواند موکلین خود را راهنمایی کند. وکیل با کلیه مراحل پرونده از قبیل ثبت دادخواست و شکوائیه، تنظیم لایحه های دفاعیه، حضور در جلسات دادرسی آشنا بوده و کلیه مراحل حقوقی را با استناد به قوانین انجام می دهد.
 • فعالیت تخصصی در یکی از زمینه های حقوقی یا کیفری: شغل وکالت نیز همانند سایر شغل های دیگر امری کاملا تخصصی می باشد و بهترین وکیل در سقز بعد از اخذ پروانه پایه یک بر قوانین و مقررات یکی از حوزه های حقوقی یا کیفری تمرکز کرده و به صورت تخصصی در آن حوزه فعالیت می کند و بدین ترتیب درصد موفقیت در پرونده هایی که وکالت می کند بسیار بالا می باشد به عنوان مثال می تواند به حوزه هایی نظیر خانواده، مالی، ملکی، کیفری و غیره اشاره کرد.
 • رعایت اخلاق حرفه ای: بهترین وکیل در سقز باید به واسطه برخوردای از اخلاق حرفه ای خود بعد از پذیرش پرونده، تمامی جوانب آن را در نظر گرفته و اختیارات خود در رسیدگی به پرونده را برای موکل مشخص کند و در قرارداد وکالت نیز ضمن قید حدود و اختیارات وکیل میزان حق الوکاله را نیز به صورت دقیق و بدون هیچگونه ابهامی تعیین نماید و به امضای طرفین برسد.
 • در نظر گرفتن مصلحت موکل در پیگیری پرونده: وکیل باید در رسیدگی پرونده در کلیه مراحل آن همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد و هرآنچه را که به صلاح موکلش نیست به اطلاع او رسانده و با هوش و ذکاوت خود مسیر پرونده را به سمت دریافت نتیجه مثبت و دلخواه موکل پیش برد.
ملاک های تشخیص بهترین وکیل در سقز

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری و کارآموز وکالت

فردی که به عنوان کارآموز وکالت فعالیت دارد به عنوان وکیل شناخته نمی شود زیرا این افراد تنها در آزمون اولیه وکالت توانسته اند نمره قبولی را کسب کنند و تا پایان دوره کارآموزی نمی توانند پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ نمایند.

ولیکن بهترین وکیل در سقز که به عنوان یکی از وکلای پایه یک فعالیت دارد نه تنها در آزمون اولیه بلکه نمره قبولی در آزمون نهایی را نیز کسب نموده و در نتیجه حدود و اختیارات او در پیگیری پرونده های حقوقی بدون محدودیت است این درحالی است که کارآموزان وکالت اختیارت کاملا محدودی دارند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در سقز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا