وکیل

10 تا از بهترین وکیل آبادان❤️【سال1403】✅️

آبادان یکی از شهرهای جنوبی کشور است که وکلای بسیاری در آن مشغول فعالیت می باشند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل آبادان را به شما معرفی نماییم. افرادی که گذرشان به محاکم قضایی افتاده است می دانند که پیگیری پرونده ها در این مرجع، بسیار پیچیده و تخصصی است. تنها یک وکیل کارآزموده و مجرب می تواند در این مسیر راهنمای شما باشد تا به حقوق خود دست یابید. اما شناسایی وکیل خوب هم از چالش هایی است که در این راه با آن رو به رو هستیم. اگر شما هم در پی شناخت یک وکیل خوب در آبادان هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل آبادان چه کسی است؟ 

وکیل فردی حقوق دان است که پس از عقد قرارداد وکالت به صورت رسمی وکالت موکل خود را برای دفاع از او در محاکم قضایی و دادگاه ها به عهده می گیرد. وکیل با آگاهی که نسبت به مفاهیم حقوقی و ماهیت مسائل این حوزه دارد می تواند سبب بالا رفتن شانس موفقیت موکل خود گردد. چنین وکیلی با یافتن و پیگیری نمودن بهترین راه حل برای پرونده، موکل را به اهداف خود نزدیک می کند.  

بهترین وکیل آبادان با اخذ پروانه وکالت، مجوز حضور در دادگاه را به دست می آورد. وی با ارائه وکالت نامه خود، می تواند به دفاع از موکل بپردازد، اما برای موفقیت در این مسیر باید از پرونده های سابق خود تجربه های لازم را کسب کرده باشد. این وکیل با نطق قرا و مسلط دفاعیه های خود را به دادگاه ارائه می کند و مسیر احقاق حق وی را می گشاید. حضور چنین وکیلی سبب ایجاد حس آرامش و امنیت برای موکل خواهد شد. اما برای طرف دعوا، این وکیل مسبب نگرانی است، زیرا می تواند آن ها را شکست دهد. بهترین وکیل خوزستان بسیار با مسئولیت است و نسبت به انجام وظایف خود متعهد می باشد.

بهترین وکیل در آبادان چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل آبادان 

وکیلی که در کار خود خبره باشد به موفقیت دست یافته و میان مردم به محبوبیت می رسد. اما داشتن ویژگی های متعددی برای رسیدن به این موقعیت مورد نیاز است که به برخی از آن ها اشاره می کنیم. 

رازداری: از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب رازداری است. وکیل باید محرم اسرار موکل خود باشد و به هیچ وجه اسرار موکل خود را فاش نکند. در صورت چنین اتفاقی، موکل می تواند از وکیل خود شکایت کند. 

صداقت: راست گویی و صداقت هم از دیگر ویژگی های برجسته یک وکیل خوب است. بهترین وکیل آبادان هموراه با موکل خود صادق بوده و او را در جریان تمام جزئیات پرونده قرار می دهد. وکیل هیچ گاه امید واهی به موکل نمی دهد و قول صد در صد برای موفقیت به او نخواهد داد. 

حق الوکاله: وکیل زمانی مورد اعتماد مردم قرار می گیرد که تنها برای دریافت حق الوکاله تلاش نکند. حق الوکاله، حق وکیل است اما وی باید در دریافت این حق منصف باشد و در کنار آن هدف نهایی خود را حمایت از حق قرار دهد. 

10 تا از بهترین وکیل آبادان را بشناسید! 

آقای مجتبی شمسی پور

مجتبی شمسی پور،وکیل دادگستری و عضو مرکز وکلا کارشناسان قوه قضائیه استان خوزستان به شماره پروانه 72916 می باشد، ایشان یکی ازبهترین وکلای آبادان بوده و درزمینه های مختلف حقوقی به طورتخصصی مشغول به فعالیت است،آقای مجتبی شمسی پور با به کارگیری تخصص و پیگیری های مداوم درپرونده های مراجعه شده به ایشان،سعی دارد تامطلوب ترین نتیجه ی ممکن را برای موکل های خود رقم بزند.

 • بخشی ازسوابق آقای مجتبی شمسی پور به شرح ذیل می باشد:
 • پذیرفته استعداد های درخشان درمقطع کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی
 • دبیر کمیته انضباطی هیئت دوچرخه سواری آبادان
 • کارشناس حقوقی اتاق بازرگانی صنایع معادن شهرستان آبادان
 • کارشناس اتاق داوری،اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان
 • همکاری افتخاری باواحد حقوقی شرکت پالایش نفت آبادان به مدت یک سال
 • همکاری بادفترحمایت حقوقی و ایثارگران شهرستان آبادان
 • مشاوره حقوقی خانواده های عضوبنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبادان

خدمات وکیل:
پرونده هایی که ایشان درحوزه کاری خود انجام میدهد شامل دعاوی حقوقی خانواده(مهریه،تعدیل اقساط مهریه و طلاق توافقی)
دعاوی راجع به املاک(اجاره،رهن،خودملک)
انحصار وراثت ارث،تحریر ترکه وهمچنین دعاوی درخصوص چک و سفته،اعسار ازپرداخت محکوم به و دعوای الزام به تنظیم سند رسمی می باشد.
دعاوی کیفری:
مراجعه به شعب بازپرسی ،دادیاری،اجرای احکام کیفری وهمچنین وکالت دردعاوی کیفری2 وتعزیرات حکومتی جهت امور
ضرب و جرح،موادمخدر،جعل،کلاهبرداری،توهین و تهدید.
تحصیل مال ازطریق نامشروع،آدم ربایی و سرقت،مصرف الکل(شرب خمر)
رشوه،نشر اکاذیب و اعاده حیثیت،کلاهبرداری رایانه ای وسایر مشکلات کیفری

قبل از حضور تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09382856544

سیده فاطمه بهشتی

سیده فاطمه بهشتی

خانم سیده فاطمه بهشتی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت  پایه یک به شماره 1880صادر شده از کانون وکلا هستند. سرکار خانم فاطمه بهشتی چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و دعاوی مختلف را به صورت تخصصی وکالت می کنند. ایشان تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار می گیرند. خانم بهشتی در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، مواد مخدر و قاچاق، چک، سفته، کلاهبرداری و خیانت در امانت و املاک تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه 
 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین 

آدرس: آبادان، خیابان امیری، مجتمع متروپل، طبقه 8، واحد 804

سجاد جهانبازی

سجاد جهانبازی

آقای سجاد جهانبازی از وکلای خوب و شناخته شده استان خوزستان هستند که در استان خوزستان و آبادان فعالیت می نمایند. ایشان دارای مدرک تحصیلی حقوق هستند و عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 47914 از کانون وکلا، وکالت خود را آغاز نمودند. آقای جهانبازی وکالت دعاوی خانواده، طلاق توافقی، شهرداری، الزام به تنظیم سند، کلاهبرداری، چک و سفته را می پذیرند. ایشان حدود 8 سال در عرصه وکالت فعالیت نموده اند و طی این دوران پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود ثبت کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • تخصص در دعاوی ملکی و اسناد رسمی و تجاری 
 • پذیرش پرونده های راهنمایی و رانندگی، اجراییات، رایانه ای و امور بین الملل

آدرس: خوزستان، آبادان، محله امیری، خیابان طالقانی، خیابان زین العابدین، پلاک 26، طبقه همکف

منصور احمد پور

منصور احمدپور

از دیگر وکلای دادگستری آبادان می توان از آقای منصور احمدپور نام برد. ایشان لقب بهترین وکیل آبادان را به خود اختصاص داده اند. آقای احمدپور دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. این وکیل با تجربه سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل اختلافات موکلین شده است و به همین سبب موفق به جلب اعتماد آن ها شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • نگارش قرارداد های مختلف 

آدرس: آبادان، خیابان شهید منتظری، جنب اداره کشتیرانی

ماجده عاشوری

ماجده عاشوری

خانم ماجده عاشوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در آبادان هستند. ایشان چندین سال است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت نموده و نتایج مورد نظر موکل را کسب کرده اند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 51158 متعلق به خانم عاشوری است. این موفقیت ها به دلیل مهارت، تجربه و اطلاعات حقوقی این وکیل کارکشته و خبره است. سرکار خانم ماجده عاشوری در دوران وکالت خود تمام تلاش لازم را برای حمایت از موکل خود انجام داده اند و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و مهریه 
 • پذیرش پرونده های ملکی و کیفری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: آبادان، خیابان امیری، خیابان پرویزی، روبه روی داروخانه، ساختمان اداری البرز، طبقه 5، واحد 10

امیراحمد محمدی

امیراحمد محمدی

جناب آقای محمدی از وکلای معروف استان خوزستان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و اخذ پروانه وکالت، فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای امیراحمد محمدی همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور را در کارنامه کاری خود دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان بسیار راه گشا بوده و منجر به حل مشکلات موکلین شده است. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند که زی این سال ها موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتایج مثبت و مطلوب منجر شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی  
 • پذیرش پرونده های جرایم علیه اسناد و اموال از جمله کلاهبرداری 
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: آبادان، خیابان زند، انتها بازار جمهوری، پلاک 214 طبقه اول

فاطمه بحرانی

فاطمه بحرانی

سرکار خانم بحرانی پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق، موفق به دریافت کارشناسی ارشد حقوق خصوصی شدند و در حال حاضر هم دانشجوی دکترای این رشته هستند. پروانه وکالت شماره 2060 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از آن فعالیت حقوقی خود را آغاز کردند. وکالت پرونده های دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اختلافات مالی، چک و سفته، خرید و فروش اموال غیر منقول، اسناد رسمی و تجاری توسط این وکیل خبره پذیرفته می شود. خانم بحرانی به دلیل موفقیت های کسب شده عنوان بهترین وکیل در آبادان را به خود اختصاص داده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی 
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

 آدرس: خوزستان، آبادان

لیلا گلستانی فر

لیلا گلستانی فر

خانم گلستانی فر از وکلای معروف و شناخته شده در استان خوزستان هستند که در حال حاضر در آبادان فعال هستند و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. سرکار خانم لیلا گلستانی فر دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 27354 می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری آبادان نیز هستند. مشاوره ها و راهنمایی های ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل بسیاری از پرونده ها شده است. خانم گلستانی فر چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: خیابان امیرالمومنین، نبش خیابان سوم، ساختمان سپید، طبقه چهارم، واحد ۱۶

مرجان حلاج

مرجان حلاج

خانم مرجان حلاج وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر آبادان هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در نیشابور فعالیت دارند. خانم حلاج چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. وکالت پرونده های طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مهریه، مناقصات، خرید و فروش مال غیر، شهرداری و منابع طبیعی در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون 

آدرس: آبادان، امیری، مجتمع اداری زانوس، طبقه 6، پلاک 31

مزایای داشتن وکیل با تجربه  

یکی از مواردی که در انتخاب وکیل باید مورد توجه قرار داده شود، تجربه اوست. وکیل با تجربه به راحتی می تواند راه حل مناسب پرونده را بیابد. زیرا این وکیل پرونده های مشابه بسیاری را تحت بررسی قرار داده است. وی به دلیل تجربه بالا و حضور پررنگ در دادگاه، تحت تاثیر جو دادگاه قرار نخواهد گرفت. بهترین وکیل آبادان، بدون هیچ گونه نگرانی و با شجاعت و جسارت تمام ادله موجود را به دادگاه تقدیم می نماید.  

وکیل خوب و حرفه ای، به دلیل انتخاب مطمئن ترین راه ها، روند پرونده را تسریع می بخشد و بهترین نتیجه را در کم ترین زمان به دست می آورد. از طرف دیگر، وجود چنین وکیلی، باعث ضعف طرف مقابل دعوا می شود. زیرا آن ها می دانند که وکیل مقابل آن ها بسیار توانمند است و نمی توانند به راحتی با او مقابله کنند. دادگاه هم دید مثبت تری را نسبت به وکلای با تجربه و قدیمی تر دارند و همین موضوع اقناع دادگاه را ساده تر خواهد کرد. 

مزایای داشتن وکیل با تجربه

وظایف موکل در قبال وکیل 

همان گونه که وکیل وظایفی را در قبال موکل خود دارد، موکل نیز تعهداتی نسبت به وکیل دارد که باید به آن ها عمل نماید. در واقع می توان گفت که ارتباط بین وکیل و موکل دو طرفه است. از جمله تعهداتی که موکل نسبت به وکیل دارد این است که باید حق الزحمه وی را به طور کامل و در زمان توافق شده پرداخت نماید.  

موکل باید اختیارات لازم را در اختیار وکیل قرار دهد تا وی با محدودیت برای اقدامات مورد نیاز رو به رو نشود. در صورتی که هزینه های اضافی مانند مالیات و رفت و آمد به وکیل تحمیل شود، موکل موظف است این هزینه ها را تامین نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله، بهترین وکیل آبادان را به شما معرفی نمودیم. این وکیل باید به قوانین حقوقی مسلط باشد و همچنین تجربه کافی برای به کار گیری آن ها را نیز داشته باشد. وکیلی در میان مردم به شهرت و موقعیت دست می یابد که رازدار موکل خود باشد، با او صادق باشد و به وظایف خود عمل نماید. وی نباید از هیچ تلاشی برای احقاق حق موکل خود کوتاهی نماید. اما موکل نیز تعهداتی دارد که موظف به رعایت آن ها است. امیدواریم اطلاعات این مقاله گام موثری در افزای اطلاعات حقوقی شما برداشته باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا