وکیل

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در کرج⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خلع ید در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از دعاوی ملکی که در دادگاه های حقوقی مطرح می شود مربوط به تصرف غیر قانونی ملک توسط اشخاص است که در قانون با نام دعوای خلع ید شناخته شده و مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد. شخص مالک به منظور خروج ملک خود از ید غیر قانونی فرد و یا افرادی که ملک او را تصاحب کرده اند از طریق طرح دعوا به دادگاه مراجعه می کند. با توجه به پیچیده بودن قوانین مربوط به دعاوی خلع ید و همچنین ارائه مدارکی برای اثبات ید توصیه می کنیم افرادی که به هر نحو درگیر این پرونده ها شده اند حتما از بهترین وکیل خلع ید کمک بگیرند.

بهترین وکیل خلع ید در کرج کیست؟

وکیل خلع ید همان بهترین وکیل ملکی در کرج است که که در حوزه دعاوی خلع ید به صورت تخصصی فعالیت دارد و به قوانین مربوط به تصرف غیر قانونی ملک تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل خلع ید در کرج یکی از وکلایی است که توانسته است با مهارت و تجربه ای که در زمینه پیگیری این پرونده ها دارد به افراد زیادی کمک کند و از حق و حقوق مالکیت آن ها دفاع کند.

لازم است که بدانید حتی با در دست داشتن سند رسمی در دادگاه بدون حضور وکیل در پرونده نمی توانید آنگونه که باید از حقوق خود در برابر خلع ید دفاع کنید و ممکن است به دلیل عدم آشنایی با قوانین مربوطه و روند پیگیری متحمل پرداخت هزینه زیادی شوید از این رو بهتر است که مراحل رسیدگی به این دعاوی را به بهترین وکیل خلع ید در کرج بسپارید و از هر گونه ضرر و خسارت نیز جلوگیری کنید.

بهترین وکیل خلع ید در کرج کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل خلع ید در کرج

برای این که با اطمینان خاطر پرونده خلع ید را به وکیل بسپارید لازم است که در مورد ویژگی های بهترین وکیل کرج که در این حوزه فعالیت دارد اطلاعاتی داشته باشید. برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل خلع ید به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل خلع ید در کرج از دانش حقوقی بالایی در مورد دعاوی مربوط به تصرف املاک برخوردار بوده و از تمامی قوانین مربوط به این پرونده ها آگاهی کافی و کاملی دارد و به راحتی می تواند در مدت زمانی کوتاه پرونده های مختلف در این حوزه را حل و فصل و به نتیجه برساند، زیرا همانگونه که می دانید هر چقدر که پرونده های خلع ید با سرعت بیشتری به نتیجه برسد به نفع مالک بوده و کمتر دچار ضرر و زیان می شود.
 • وکیل خلع ید دارای مهارت و توانایی لازم در امر وکالت می باشد و جریان دادرسی پرونده را به نتیجه موفقیت می رساند که برای این منظور از روش های مختلف حقوقی مانند فراهم کردن ادله قابل اثبات، ارائه اسناد و مدارک معتبر استفاده می کند.
 • بهترین وکیل خلع ید در کرج تمامی اطلاعات و آگاهی های لازم را در خصوص این دعوا به موکل خود ارائه می دهد و در جلسات مشاوره میزان پیشرفت پرونده در دادگاه را به اطلاع او می رساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در کرج را بشناسید!

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان در زمینه پیگیری پرونده های خلع ید به صورت تخصصی فعالیت دارند و یکی از با تجربه ترین وکلا در این حوزه می باشند. آقای صیاد در دیگر زمینه های حقوقی از قبیل ملکی، کیفری، خانواده و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • نویسنده قرارداد های حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در کرج هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی مختلف ملکی، خانواده و خلع ید فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی 15 سال سابقه وکالت در رسیدگی و حل و فصل دعاوی خلع ید را دارد و بر کلیه قوانین و مقررات این دعاوی تسلط کاملی دارد و در مدت زمانی کوتاه این پرونده ها را به دلیل آشنایی با روند آن در مراجع قضایی به نتیجه می رساند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

صابر سعید

صابر سعید

صابر سعید وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان 11 سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و رسیدگی و حل و فصل دعاوی خلع ید را دارند. آقای سعید در پیگیری این دعاوی در مراجع قضایی با ارائه ادله و اسناد قابل اثبات و همچنین با فن بیان قوی از حقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع می کند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و در پیگیری دعاوی خلع ید یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلا می باشند. آقای اکبری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و از جدیدترین قوانین مربوط به دعاوی خلع ید مطلع می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تاسیس موسسه حقوقی

آدرس: کرج، خیابان طالقانی، پایین تر از پل آزادگان، موسسه حقوقی علیرضا اکبری

شماره تماس: 09125234736

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری پروانه وکالت پایه یک خود را با رتبه 4 از کانون وکلای دادگستری کرج اخذ نمودند. ایشان به صورت تخصصی در پیگیری دعاوی خلع ید فعالیت دارند و بر قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی مطلع می باشند. آقای سوری مدارک و اسنادی که در مرجع قضایی قابل اثبات باشد را ضمیمه پرونده موکل خود کرده و با توجه به آشنایی و تسلطی که با روند پرونده در دادگاه دارد در کمترین زمان ممکن نتیجه موفقیت را به نفع موکل خود از دادگاه مربوطه دریافت می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استاد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران

آدرس: کرج، برح تخصصی تجاری البرز

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری در سال 1394 پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری کرج اخذ کردند. ایشان با 8 سال سابقه وکالت در دعاوی خلع ید به عنوان یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلا در این حوزه شناخته می شوند. آقای کلانتری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در پیگیری دعاوی خلع ید و دیگر پرونده های حقوقی اعم از خانواده، ملکی، قراردادها و کیفری نیز مشاوره ارائه می دهند.

 تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

هادی علیزاده

هادی علیزاده

هادی علیزاده یکی از بهترین وکیل خلع ید در کرج می باشند. ایشان با مراحل و روند دعاوی خلع ید کاملا آشنا بوده و به قوانین مربوط به این دعاوی تسلط و اشراف کاملی دارند. آقای علیزاده در دیگر حوزه ها حقوقی و پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و ملکی نیز فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای مدرک رسمی داوری از دانشگاه البرز

آدرس: کرج، گوهر دشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

وکیل خلع ید در مطالبه چه خساراتی فعالیت دارد؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه پرونده های خلع ید تخصص دارد می تواند برای موضوعات ذیل به دادگاه دادخواست ارائه دهد و مطالبه خسارت کند:

 • ملک: یکی از مهم ترین مواردی که افراد برای پرونده های تصرف غیر قانونی به بهترین وکیل خلع ید در کرج مراجعه می کنند خروج ملک و بازگرداندن آن به موکل خود است.
 • اجرت المثل ناشی از تصرف ملک: براساس مفاد قانونی که برای پرونده های خلع ید ذکر شده فردی که به صورت غیر قانونی ملک را در دست داشته بایستی اجرت کامل ملک را برای مدت زمانی که آن را تصرف کرده پرداخت نماید و این مورد توسط وکیل خلع ید در دادخواست ذکر خواهد شد.
 • خسارات وارد شده: هرگونه خسارتی که در زمان تصرف به ملک مورد نظر توسط متصرف وارد شده باشد بایستی به صورت کامل پرداخت شود البته شاکی بایستی بتواند این خسارات را در دادگاه به اثبات برساند که برای این منظور می توان پرونده را به بهترین وکیل خلع ید در کرج بسپارید.
 • هزینه دادرسی و وکیل: در پرونده های خلع ید، هزینه های دادرسی و وکیل را نیز می توانید از متصرف دریافت کنید، قانونگذار در این باره چنین اعلام نموده که اگر شخص متصرف اقدام به تصرف غیر قانونی ملک نمی کرد هیچگاه صاحب ملک مجبور به ارائه دادخواست و استخدام وکیل نمی شد.

دعوی خلع ید چه ارکانی دارد؟

 • مالکیت خواهان: اولویت رکن در طرح دعوای خلع ید که توسط بهترین وکیل خلع ید در کرج مطرح می گردد مالکیت خواهان است که در این مورد وکیل قبل از طرح دعوا ابتدا سند رسمی مالکیت را که توسط موکل به ایشان ارائه می شود مورد بررسی قرار می دهد و یا در صورت در اختیار نداشتن سند برای اثبات مالکیت سند از طریق طرح دعوی در دادگاه اقدام می کنند. لازم است که بدانید طرح این دو دعوی می تواند به صورت همزمان نیز باشد.
 • غیرمنقول بودن موضوع دعوی: تنها در صورتی که تصرف غیر قانونی ملک صورت گرفته باشد می توانید برای طرح دعوی خلع ید اقدام نمایید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که دعوی خلع ید تنها برای اموال غیر منقول مانند خانه، زمین، آپارتمان، ویلا و مغازه می باشد و برای استملاک غیر قانونی اموال دیگر مانند اتومبیل نمی توانید از طریق طرح دعوی خلع ید اقدام کنید.
 • استیلا نسبت به حق غیر: رکن دیگر برای دعوی خلع ید مربوط به ورود غیر مجاز شخص به ملک شما می باشد حتی اگر ورود او مجاز بوده ولیکن ادامه حضور غیر قانونی باشد شما می توانید با مراجعه به بهترین وکیل خلع ید در کرج برای طرح این دعوی اقدام کنید.
 • عدوانی بودن تصرفات متصرف: برای طرح این دعوا علاوه بر تصاحب متصرف بایستی خواهان بتواند غیر قانونی بودن این تصرف را نیز در دادگاه به اثبات برساند. البته قابل ذکر است که حتی در صورت ورود قانونی شخص ولکین ادامه حضور غیر قانونی طرح دعوی الزامی می باشد.
دعوی خلع ید چه ارکانی دارد؟

نقش بهترین وکیل خلع ید در کرج

 • وکیل خلع ید در پیگیری این دعاوی تخصص داشته و بر تمامی مواد قانونی و مقررات این موضوع اشراف دارد. فرد شاکی برای این که روند پرونده را بدون مواجه شدن با پیچیدگی های قانونی پیش برد لازم است که پیگیری پرونده خود را به بهترین وکیل خلع ید در کرج بسپارد.
 • وکیل خلع ید با توجه به این که پرونده های زیادی را به نتیجه رسانده است لذا با تکیه بر سابقه طولانی و تجربه خود رسیدگی به پرونده شما را در مدت زمان کمتری به نتیجه می رساند.
 • با بهره مندی از بهترین وکیل خلع در کرج برای رسیدگی به این دعوی دیگر نیاز به حضور مالک و یا شاکی در دادگاه نبوده و کلیه امور قانونی این پرونده و دستور تخلیه نیز توسط وکیل انجام خواهد گرفت.
 • وکیل خلع ید می تواند با پیگیری پرونده، اجاره بها مدتی که ملک در تصرف بوده را نیز از شخص متصرف دریافت کند. اگر ملکی دارای چند شریک و یا چند مالک باشد همه شرکا بایستی یک نفر را به عنوان وکیل خلع ید انتخاب و به دادگاه معرفی کنند.
 • دعوای خلع ید دارای ارکان و شرایطی می باشد که پیشتر به آن اشاره کردیم و شاکی قبل از هر گونه اقدامی برای طرح دعوی در این زمینه بایستی به بهترین وکیل خلع ید در کرج مراجعه کند تا ایشان تمامی ارکان را مورد بررسی قرار داده و بهترین و مناسب ترین مسیر را برای طرح دعوی و پیگیری آن انتخاب نماید.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل خلع ید در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خلع ید در تهران کلیک کنید.

تفاوت دعوای خلع ید با دعوای تصرف عدوانی چیست؟

یکی از شروط لازم برای دعوای خلع ید، اثبات مالکیت مالک با ارائه سند به دادگاه است. در مقابل، برای دعوای تصرف عدوانی در دادگاه، به ارائه سند نیازی نبوده و خواهان تنها با اثبات سبق تصرف، می تواند شکایت کند.

آیا می توان دادخواست دعوای خلع ید و دعوای تصرف عدوانی را به صورت همزمان به دادگاه ارائه داد؟

خیر، این کار امکان پذیر نیست. اگرچه موضوع دو دعوا کاملا متفاوت است اما بهتر است ابتدا دعوای تصرف عدوانی در دادگاه مطرح شود.

آیا می توان مراتب دادخواست خلع ید آپارتمان را از طریق شکایت کیفری پیگیری کرد؟

خیر، خلع ید آپارتمان یک عمل غیر کیفری بوده و باید از طریق دادگاه های حقوقی پیگیری شود.

5/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 13 =

دکمه بازگشت به بالا