وکیل

10 تا از بهترین وکیل پردیس⚡️【سال1403】⚖️

هدف این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل پردیس به شما خوانندگان عزیز مقاله است. همه ما در هنگام ایجاد مشکلات حقوقی به دلیل نداشتن سواد حقوقی به دنبال یک وکیل حرفه ای هستیم تا بتواند در حل مشکل به ما کمک نماید. با توجه به ازدیاد وکلا و افزایش روز افزون تعداد آن ها، پیدا کردن وکیلی متخصص و کارکشته برای حل مشکلات مختلف کار ساده ای نیست. تنها داشتن وکیل در پرونده های حقوقی کافی نیست، بلکه لازم است وکیل در کار خود خبره و سرآمد باشد تا بتواند به کسب نتیجه مطلوب کمک نماید. 

بهترین وکیل پردیس چه کسی است؟ 

وکیل نماینده قانونی فردی به نام موکل است که وی را برای انجام امور مشخصی به کار گمارده است، حال ممکن است این وکیل وظیفه پیگیری برخی امور اداری و بانکی را به عهده داشته باشد و یا ممکن است وظیفه او، دفاع تمام قد از موکل خود در محاکم قضایی و در مقابل شکایت مطرح شده بر علیه او و یا برای احقاق حق وی باشد.  

بهترین وکیل پردیس که به عنوان وکیل مدافع در محاکم قضایی فعالیت می کند دارای حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط می باشد. وی به دلیل پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری مختلف در دادگاه ها تجربیات زیادی را اندوخته و با قوانین حوزه های مختلف هم آشنایی دارد. این وکیل دارای هوش و ذکاوت بالایی است و با استفاده از این ویژگی در کنار اطلاعات حقوقی خود، در پرونده های مختلف از موکل دفاع می نماید و با تلاش بسیار می تواند حقوق از دست رفته وی را باز ستاند.  

بهترین وکیل تهران در صورت داشتن تجربه و مهارت بالا می تواند حتی در پرونده های پیچیده ای که ادله کافی برای موکل خود وجود ندارد، با استفاده از دانش خود، دادگاه را به سمت و سویی که به سود موکل خود می باشد سوق دهد. در این شرایط ممکن است نتیجه پرونده تغییر نموده و پرونده به نفع موکل خود به پایان برسد.

بهترین وکیل در پردیس چه کسی است؟

مشخصات بهترین وکیل پردیس 

وکیل خوب و با تجربه وکیلی است که فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر حقوق باشد، زیرا افرادی که در چنین دانشگاه هایی تحصیل می کنند معمولا سطح علمی بالاتری دارند. لازم است که بهترین وکیل پردیس در حوزه تخصصی خود، پرونده های زیادی را وکالت کرده باشد و از این طریق تجربه های مفیدی را کسب کرده باشد. در این شرایط وی می تواند راه حل های مفید و کاربردی را بری حل مشکلات موکل خود بیابد. بررسی پرونده های مشابه در این زمینه می تواند بسیار کارآمد باشد که توسط یک وکیل مسئولیت پذیر انجام می شود. 

همه وکلا باید با افزایش مطالعه، اطلاعات حقوقی خود را به روز نگه دارند تا بتوانند با قوانین جدید و یا تغییرات قوانین آشنا باشند. وکیل خوب اخلاق حرفه ای دارد، به گونه ای که هیچ گاه نتیجه پرونده را تضمین نمی کند و همچنین وکالت همکاران خود را ناقص نمی شمارد. وی با موکل خود خوش برخورد است تا او بتواند در کنار وکیل خود احساس آرامش نموده و هر آن چه که نیاز است را برای وکیل بازگو کند تا وی در جریان کامل امور قرار بگیرد. قدرت بیان و سخنوری وکل نیز از دیگر مشخصات بهترین وکیل پردیس است که باید با استفاده از این قدرت به کسب نتیجه مطلوب برسد. 

10 تا از بهترین وکیل پردیس را بشناسید! 

سارا سرلک

سارا سرلک

خانم سارا سرلک وکیل پایه یک دادگستری و بهترین مشاور حقوقی در تهران هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند و سپس موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند. خانم سرلک کتاب ها و مقالات داخلی و خارجی بسیاری را تالیف نموده اند و سابقه همکاری به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را با بسیاری از موسسات و شرکت ها در کارنامه کاری خود دارند. موفقیت در بیش از 100 پرونده گویای مهارت و توان ایشان در وکالت است که سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند نفقه، سرپرستی و قیومیت و مهریه 
 • وکالت دعاوی کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، دعاوی ثبتی، حقوقی و ملکی 

آدرس: تهران، پردیس فاز 4، خیابان فردوس، پلاک 90

ادیب جعفری جید

ادیب جعفری جید

آقای جعفری پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود و دریافت پروانه وکالت، فعالیت خود را آغاز نمودند و در حال حاضر هم در پردیس مشغول فعالیت می باشند. پروانه وکالت شماره 384 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. وکیل ادیب جعفری جید با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه 

آدرس: تهران، پردیس، خیابان محراب، پشت شهرداری، کوچه سارو، مجتمع کیان، پلاک 25، طبقه 1، واحد 2

هما نادری

هما نادری

سرکار خانم هما نادری فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 10562 شده اند. ایشان در وکالت دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، دعاوی شهروندان در برابر دولت مانند دعاوی علیه نهدهای دولتی، قضات و کارکنان دولت تخصص دارند. خانم نادری همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند که سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر تهران فعالیت دارند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری زیادی را وکالت نموده و موفقیت های بسیاری را به دست آوره اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی 

آدرس: تهران، پردیس، مجتمع تجاری اداری گلستان، طبقه دوم اداری، واحد 202

محمد وزیری یگانه

محمد وزیری یگانه

از وکلای توانا و معروف استان تهران می توان از آقای محمد وزیری نام برد که عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 23963 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. آقای وزیری در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است.

مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است.

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته 

 آدرس: تهران، پردیس، نخلستان، ساختمان آ صد، بلوک آ، طبقه 1

حمیرا ثنایی

حمیرا ثنایی

ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 58039 از کانون وکلا هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان تهران نیز می باشند. خانم ثنایی سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم تهران فعالیت می کنند. ایشان موفق شده اند با سواد حقوقی بالا و توان به کار گیری آن کارنامه کاری موفقی داشته باشند و در دسته بهترین وکیل پردیس قرار بگیرند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و لوایح
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری مختلف 

آدرس: تهران، شهرستان پردیس، فاز 4 خیابان فلسطین، بلواردیانت پور، نبش کوچه عادل، پلاک 6، طبقه همکف

نتایج مراجعه به بهترین وکیل پردیس 

ممکن است برخی افراد با این سوال رو به رو شوند که به وکیل مراجعه کنند یا خیر؟ پاسخ این سوال به موارد مختلفی بستگی دارد. برای مثال ممکن است فرد در خصوص مسائل قانونی آگاهی داشته باشد و یا نسبت به این قوانین مسلط باشد. در این صورت ممکن است خود او بتواند پرونده را پیگیری نماید. در خصوص پرونده های ساده تر این امکان بیشتر است که خود فرد بتواند از پس پرونده برآید.

یک وکیل راه حل های متفاوت یک پرونده را می داند و کاملا آگاه است که از چه شیوه و روشی باید پرونده را پیگیری نماید. بهترین وکیل پردیس استراتژی های مخصوص به خود را برای حل مشکلات و مسائل مختلف دارد و می تواند به موکل خود کمک کند تا نتیجه مطلوب را به دست آورد. انجام این فرآیندها در زمان کوتاه تری نسبت به زمانی که خود فرد پرونده را پیگیری کند، انجام می شود. وجود وکیل تا حدودی نتیجه مثبت را تضمین می نماید البته در شرایطی که حق با موکل او باشد. داشتن وکیل سبب می شود که فرد از هدر رفتن زمان خود در دادگاه ها و مراجع مختلف جلوگیری نماید.

نتایج مراجعه به بهترین وکیل در پردیس

تعریف مراجع قضایی 

مراجع قضایی مراکزی هستند که به اختلافات میان مردم رسیدگی کرده و آن ها را حل و فصل می کنند. در مقابل مراجع قضایی، مراجع غیر قضایی نیز وجود دارند که به دعاوی بین دولت و شهروندان رسیدگی می کنند. مرجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می نماید اما مراجع غیر قضایی تحت نظر قوه اجراییه هستند. این مراجع، مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی مختلف هستند که در بین مردم ایجاد می شود، این دعاوی می تواند از نوع حقوقی و یا کیفری باشد.  

دستورات این مراجع به صورت کتبی و صریح صادر می گردد و به همین دلیل هم در هنگام بروز هر گونه اختلاف در میان افراد مختلف، آن ها به این مراجع مراجعه نموده و به مشکلات آن ها رسیدگی می شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل پردیس را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید از آن ها مشاوره بگیرید. هنگام ایجاد مشکلات حقوقی بهتر است از یک وکیل خبره کمک بگیرید تا بتوانید هر چه سریع تر پرونده خود را حل نموده و به پایان برسانید.

این وکلا دارای مشخصات خاصی هستند و به سبب همین ویژگی ها هم به شهرت و محبوبیت رسیده اند. مراجع قضایی یا همان دادگاه ها برای حل مشکلات حقوقی مردم و حل اختلافات آن ها ایجاد شده اند. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. ما در سایت وکیل چی منتظر نظرات و پیشنهادات ارزنده شما هستیم. 

4.3/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا