وکیل

10 تا از بهترین وکیل نجف آباد❤️【سال1403】✅

همه ما در جامعه با مسائل مختلفی از جمله، مشکلات خانوادگی، دعوا و درگیری و بسیاری مشکلات دیگر رو به رو می شویم. گاهی ممکن است این مسائل با صحبت و گفت و گو حل شوند اما در برخی موارد، نیاز است که از طریق قانونی بررسی و پیگیری شود. در این شرایط، باید به مراجع قانونی مراجعه شود تا این نهاد به حل مشکل بپردازد. طی این مرحله ابتدا سعی می شود از طریق مشاوره و ارائه راه حل های متفاوت، مشکل حل و فصل شود. در غیر این صورت، باید طرح دعوا صورت گیرد تا دادگاه با توجه به مدارک و مستندات حکم صادر نماید. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل نجف آباد را به شما معرفی نماییم، پس با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل نجف آباد چه کسی است؟ 

ما از وکیل انتظار داریم که بتواند در پرونده از حقوق ما دفاع نماید. این موضوع مستلزم این است که وکیل دارای شرایط قانونی برای انجام وکالت باشد، یعنی وی تحصیلات حقوقی داشته باشد و پس از گذراندن مراحل لازم، پروانه وکالت پایه یک دریافت نموده باشد.  

بهترین وکیل نجف آباد باید در این حیطه متخصص و با تجربه باشد. در واقع می توان گفت که این توانایی ها از طریق تجربه به دست می آید. وکلا پس از فارغ التحصیلی، تنها قوانین را از بر هستند و نحوه استفاده از آن ها را نمی دانند. هر چه پرونده های بیشتری را وکالت نمایند، بیشتر از ماده و تبصره های قانونی استفاده می کنند و تجارب بیشتری کسب می نمایند.  

بهترین وکیل در شهرضا همواره در تلاش است که نکات و ظرافت حرفه خود را بیاموزد. وی هیچ گاه از سوال پرسیدن نمی هراسد و از تجارب دیگران بهره می برد تا با افزایش اطلاعات و آگاهی خود بتواند در مسیر پرونده های مختلف از حقوق موکل خود حمایت نماید.

بهترین وکیل در نجف آباد چه کسی است؟

چگونه بهترین وکیل را انتخاب کنیم؟ 

وکیلی که در کار خود خبره و توانمند باشد سبب ایجاد حس امنیت و آرامش در موکل خواهد شد. وکیلی که بی تجربه و تازه کار باشد، شاید نتواند نتیجه مناسبی را از پرونده های خود به دست آورد. بهتر است وی ابتدا به وکالت پرونده های ساده تر بپردازد تا تجربه او بیشتر شود. اما اگر چنین وکیلی، وکالت دعاوی دشوار و پیچیده را بپذیرد، ممکن است به خوبی از عهده این مسئولیت برنیاید و عواقب آن متوجه موکل خواهد شد. پس باید در انتخاب وکیل دقت نمود تا بهترین و مناسب ترین آن ها انتخاب شود. 

برای شناخت بهترین وکیل، می توان از تجربیات افرادی که با مشکلات مشابه شما رو به رو شده اند، مشورت نمایید و در صورت رضایت از وکیل، به وکلای معرفی شده توسط آن ها مراجعه نمایید. مراجعه به سایت های مختلف و کسب اطلاعات در مورد وکیل و سابقه او هم از جمله راه هایی است که می توانید از طریق آن وکلای خوب و با تجربه را بشناسید. با مراجعه به کانون وکلا هم می توان اطلاعات مهم و مفیدی را راجع به وکلا دریافت کرد تا بتوان با آگاهی اقدام به انتخاب وکیل خوب نمود.

10 تا از بهترین وکیل نجف آباد را بشناسید! 

محسن اسرافیلیان

محسن اسرافیلیان

جناب آقای محسن اسرافیلیان یکی دیگر از وکلای خوب و شناخته شده استان اصفهان هستند که در حال حاضر در نجف آباد به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره3421 از کانون وکلا هستند و همچنین عضو کانون وکلای اصفهان می باشند. آقای اسرافیلیان نزدیک به یک دهه سابقه وکالت دارند که طی این مدت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را با موفقیت با سرانجام رسانده اند. ایشان با تکیه بر دانش و سواد حقوقی خود به پیگیری پرونده ها اقدام می کنند و به دلیل صداقت، رازداری و حسن خلق هم مورد اعتماد مردم هستند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم موفق عمل نموده اند و بسیاری از پرونده های خود را با مشاوره حل و فصل کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح 
 • تخصص در وکالت دعاوی مالی و تجاری و همچنین پرونده های اموال منقول
 • پذیرش پرونده های املاک مانند شهرداری، منابع طبیعی، موجر و مستاجر و تخلیه

آدرس: اصفهان، نجف آباد

افسانه هاشمی

افسانه هاشمی

سرکار خانم افسانه هاشمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در نجف آباد اصفهان به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. خانم هاشمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق هستند و سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. اما در زمینه پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرقت، دعاوی مال و تجاری، چک و سفته، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی تخصص ویژه دارند. مردم به دلیل پشتکار، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از حقوق موکل به ایشان اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها شکوائیه ها
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف

آدرس: نجف آباد، خیابان شریعتی، بین چهار راه الله اکبر و چهار راه مجاهد، جنب الکترونیکی آقای کاظمی، طبقه دوم

علی اسلامیان

علی اسلامیان

از وکلای شناخته شده و معروف در استان اصفهان می توان از آقای علی اسلامیان نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلا می باشند. پروانه وکالت شماره 54386 متعلق به ایشان می باشد. تعهد، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب شهرت ایشان شده است. جناب اسلامیان یک دهه فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند که طی این دوران موفق شده اند پرونده های بسیاری را به نتیجه مثبت برسانند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی و غیره 
 • تخصص در وکالت پرونده های شرکت ها و مالکیت معنوی، علامت تجاری و ورشکستگی

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام خمینی، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی

فاطمه انتشاری

فاطمه انتشاری

خانم انتشاری را می توان جزو وکلای شناخته شده در استان اصفهان دانست که به عنوان بهترین وکیل نجف آباد فعالیت می کنند. پروانه وکالت پایه یک صادره از قوه قضاییه به شماره 45683 متعلق به ایشان است. سرکار خانم فاطمه انتشاری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی پس از اتمام تحصیلات و دریافت پروانه وکالت خود، وکالت را آغاز نمودند. همکاری با شرکت ها و موسسات حقوقی مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست  
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون 

آدرس: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعداز چهار راه شهرداری، مجتمع پارسیان، طبقه دوم، واحد 5

معصومه شهیدی

معصومه شهیدی

خانم معصومه شهیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان هستند که در نجف آباد به وکالت مشغول هستند. ایشان به دلیل مهارت و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند و پروانه وکالت خود را به شماره 20843 از قوه قضاییه اخذ نموده اند. ایشان دارای ویژگی های برجسته ای از جمله تعهد، پشتکار، صداقت و انصاف در دریافت حق الوکاله هستند.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، مهریه و حضانت فرزندان
 • اخذ پرونده های مربوط به جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل و سرقت
 • پذیرش وکالت پرونده های اموال منقول مانند اشیاء گرانبها، خودرو، جواهرات و ماشین آلات

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان 15 خرداد مرکزی، 100متری چهار راه امام

سعید احمدیان

سعید احمدیان

جناب آقای سعید احمدیان جزو وکلای به نام استان اصفهان هستند که در نجف آباد به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 2626 از قوه قضاییه هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای احمدیان چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند و با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. وکالت پرونده های مختلف مالی و تجاری، چک، سفته، اختلافات مالی، شهرداری، موجر و مستاجر، تخلیه و سرقفلی در تخصص ایشان است. وکیل احمدیان امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را براب موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار بین 3 و 4 غربی، طبقه1

صادق بهشتی پور

صادق بهشتی پور

آقای بهشتی پور وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان اصفهان هستند. پروانه وکالت شماره 17205متعلق به ایشان است که با دریافت آن شروع به وکالت نمودند. ایشان با به کارگیری سواد، تجربه و مهارت خود توانسته اند موفقیت های بسیاری کسب کنند و به عنوان بهترین وکیل در نجف آباد شناخته شده اند. انصاف در دریافت حق الوکاله، هوش، صداقت و دقت از بارزترین ویژگی های این وکیل با تجربه است. جناب بهشتی پور امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث 
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام خمینی بعد از چهار راه شهرداری، مجتمع پرشیا، طبقه2، واحد 12

جهان شاه ایرجی زاده

جهان شاه ایرجی زاده

آقای جهان شاه ایرجی زاده وکیل دادگستری هستند که در حال حاضر در نجف آباد فعالیت می کنند. تلاش، پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های مهم این وکیل کارکشته است. ایشان مشاوره های حقوقی موثری را به موکلین خود ارائه نموده اند و به حل و فصل مشکلات موکلین کمک شایانی کرده اند. این وکیل بسیار باسابقه هستند و با موسسات و شرکت های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از موکل از ویژگی های بارز این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش قراردادها و لوایح
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: اصفهان، خیابان میر، پل هوایی شیخ صدوق، نبش شیخ صدوق، ساختمان 99، طبقه فوقانی

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل نجف آباد 

اشخاصی که به دلیل درگیر شدن با موارد قانونی نیازمند دریافت کمک و راهنمایی از وکلا هستند، می توانند در هر شرایط و زمانی به وکیل مراجعه کنند. اما بهتر است این اقدام در زمان مناسب خود صورت بگیرد تا فرد بتواند از نتایج این اقدام بهره مند گردد.  

ممکن است افراد برای هزینه های کمتر، تلاش کنند خودشان پیگیری پرونده را به عهده بگیرند و در ابتدای امر به وکیل مراجعه نکنند. اما همین موضوع ممکن است به دلیل نا آگاهی فرد، سبب به تاخیر افتادن امور مختلف شود و کارهای لازم در زمان درست انجام نشود. در نتیجه پرونده مدت زمان بیشتری به طول می انجامد و حتی ممکن است نتیجه دلخواه هم کسب نگردد. در این شرایط نیاز به دادخواست تجدید نظر خواهی است که خود نیازمند صرف وقت و هزینه بیشتری می شود. 

بنابراین بهتر است در همان ابتدای ایجاد مشکل، به وکیل مراجعه شود تا او با استفاده از دانش و مهارت خود، موضوع را مورد بررسی قرار دهد . در این حالت، حتی ممکن است هزینه های وکیل از هزینه های پیگیری پرونده توسط خود فرد هم کمتر شود. 

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل در نجف آباد

دادخواست و شکوائیه 

برای تشکیل هر پرونده حقوقی، در ابتدا باید طرح دعوا صورت بگیرد. به همین منظور باید دادخواست و یا شکوائیه ای تهیه و ثبت شود. در واقع دادخواست طرح دعوا در خصوص پرونده های حقوقی است و شکوائیه به شکایتی گفته می شود که در خصوص دعاوی کیفری مطرح می گردد. 

پس از این که دادخواست و شکوائیه ثبت شد، این موضوع به دادگاه ارسال شده و در آن جا پیگیری های لازم انجام می شود. در پایان دادگاه هم با توجه به ادله و اسناد موجود حکم لازم را ادر می نماید. زمانی که دادخواست در دعاوی حقوقی، مطرح می شود، مجازاتی وجود ندارد اما در مورد شکوائیه ها، ممکن است جرمی رخ داده باشد و مجازات هایی هم در مورد فرد متهم در نظر گرفته شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل نجف آباد را به شما معرفی نمودیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل حقوقی بتوانید به آن ها مراجعه نموده و مسائل خود را حل نمایید.

بهترین وکیل باید سواد حقوقی، مدرک تحصیلی متناسب، تجربه، اخلاق حرفه ای و ویژگی های اخلاقی و شخصیتی برجسته ای داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل از عهده انجام وظایف خود بر آید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

4/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا