وکیل

10 تا از بهترین وکیل سربازی در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل سربازی در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. براساس قانون جمهوری اسلامی ایران، پسران از سن 18 سالگی برای گذراندن خدمت سربازی باید به پایگاه های نظام وظیفه مراجعه کنند. اهمیت گذراندن دوران سریازی برای آقایان به حدی است که بدون داشتن کارت پایان خدمت امکان اشتغال در بخش های دولتی و آزاد برای آنان وجود نخواهند داشت. اما برخی افراد براساس شرایطی خاص که از سوی دولت و نظام وظیفه تعیین شده می توانند از معافیت سربازی استفاده کنند که برای کسب اطلاعات در این زمینه و هیچنین پیگیری روند اداری آن بهتر است از بهترین وکیل سربازی کمک بگیرید.

بهترین وکیل سربازی در کرج چه کسی است؟

وکیل سربازی به وکیلی گفته می شود که بر تمامی قوانین و امور خدمت سربازی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران با اگاهی و تجربه ای که در طی سال ها فعالیت در حوزه پیگیری پرونده های نظام وظیفه کسب نموده می تواند به موکل خود در زمینه هرگونه مشکلی که به این نظام مربوط می شود از قبیل معافیت سربازی، غیبت دوران خدمت و غیره کمک کند و بهترین و آسان ترین راه حل را در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل سربازی در کرج در زمینه انواع معافیت کفالت، کسری از خدمت، امریه، قوانین جدید سربازی، قوانین مربوط به سربازان متاهل و غیره اطلاعات کاملی دارد  و به مراجعه کنندگان خود نیز مشاوره ارائه می دهد.

بهترین وکیل سربازی در کرج چه کسی است؟

راه های معافیت برای سربازی

معافیت سربازی به دو دسته دائم و موقت تقسیم می شوند که البته هر کدام از این دو نوع عافیت خود دارای انواع مختلف دیگری هستند. در صورتی که قصد دارید برای معافیت سربازی براساس شرایط خاصی که دارید اقدام کنید بهتر است که حتما از بهترین وکیل سربازی در کرج کمک بگیرید. برخی از انواع معافیت سربازی به قرار ذیل است:

  • معافیت پزشکی: یکی ازانواع معافیت های سربازی که مورد قبول سازمان نظام وظیفه می باشد معافیت پزشکی است. اگر فرد از نظر جسمی و روحی و روانی دارای شرایط خاص پزشکی باشد می تواند با کمک بهترین وکیل در کرج برای اثبات معافیت سربازی خود اقدام کند.
  • معافیت کفالت: این نوع معافیت که خود شامل انواع مختلفی می باشد، ولیکن در حالت کلی فرد به دلیل این که سرپرستی خانواده را بر عهده دارد می تواند برای معافیت از این طریق اقدام نماید.
  • معافیت 3 برادری: این نوع معافیت اکنون متوقف شده است و زمانی که تراکم مشمولین سربازی زیاد شده بود از طریق این نوع معافیت قصد کاهش تراکم را داشتند اما قانون آن بدین صورت بود که اگر در خانواده ای 3 برادر به خدمت سربازی رفته بودند برادر چهارم آن ها از خدمت معاف می شد.
  • معافیت بنیاد ملی نخبگان: افرادی که به دلیل هوش بالا به درجات علمی دست پیدا کرده اند مانند مخترعین، می توانند از طریق بنیاد ملی نخبگان برای معافیت سربازی خود اقدام نمایند که البته بهتر است پیگیری این امور را به بهترین وکیل سربازی در کرج بسپارند. قابل ذکر است که در این نوع معافیت فرد بایستی دوره آموزشی را بگذراند و در ازای مابقی دوران خدمت خود یک پروژه را انجام دهد.

آیا خدمت سربازی جزو سوابق بیمه محسوب می شود؟

در طول دوران خدمت سربازی، تمامی مشمولین از بیمه بهره مند می باشند و به عنوان سابقه برای بیمه بازنشستگی آنان در نظر گرفته می شود. همچنین این دوره برای ارگان های دولتی به عنوان سابقه کاری نیز مد نظر قرار می گیرد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که بیمه سربازی بایستی از سوی سازمان تامین اجتماعی تایید گردد. تمامی سربازان در طول دوره خدمت از دفترچه نیروهای مسلح بهره مند می باشند و می توانند از خدمات سازمان های درمانی استفاده کنند.

آیا خدمت سربازی جزو سوابق بیمه محسوب می شود؟

حق الزحمه بهترین وکیل سربازی در کرج

حق الوکاله بهترین وکیل در ایران برای دریافت کارت معافیت سربازی به نوع معافیت و همچنن توافق میان طرفین بستگی دارد. البته موارد دیگری نیز مانند مدت زمان پیگیری پرونده معافیت در میزان حق الزحمه وکیل سربازی تاثیر گذار خواهد بود.

بهترین وکیل سربازی در کرج مناسب ترین راه را برای معافیت و یا کسری از خدمت در اختیار وکیل خود قرار می دهد و به او کمک می کند تا در مدت زمان اندکی به نتیجه دلخواه در پیگیری پرونده سربازی دست پیدا کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل سربازی را در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل سربازی در کرج را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا امکان خرید سربازی وجود دارد؟

خیر،مطابق قانون از امکان دیگر وجود ندارد و کسانی که تا پایان سال 98 در این طرح ثبت نام و حداقل یک قسط خود را پرداخت نموده اند می توانند تا پایان سال 99 مبلغ را پرداخت نمایند.

آیا مشمولان غایب می توانند به استخدام نیروی مسلح درآیند؟

خیر،این افراد نمی توانند به استخدام نیروهای مسلح درآیند مگر آن که غیبت مشمول توسط سازمان وظیفه عمومی جهت استخدام در نیروهای مسلح موجه تلقی شود.

دوره کد در سربازی چیست؟

این دوره اختصاص به سربازان ارتش است که در آن نیروهای آموزش پاز گزراندن دوره های خدمت مقدماتی، آموزش تخصصی لازم را دریافت خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا