وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل سربازی در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل سربازی در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. براساس قانون جمهوری اسلامی ایران، پسران از سن 18 سالگی برای گذراندن خدمت سربازی باید به پایگاه های نظام وظیفه مراجعه کنند. اهمیت گذراندن دوران سریازی برای آقایان به حدی است که بدون داشتن کارت پایان خدمت امکان اشتغال در بخش های دولتی و آزاد برای آنان وجود نخواهند داشت. اما برخی افراد براساس شرایطی خاص که از سوی دولت و نظام وظیفه تعیین شده می توانند از معافیت سربازی استفاده کنند که برای کسب اطلاعات در این زمینه و هیچنین پیگیری روند اداری آن بهتر است از بهترین وکیل سربازی کمک بگیرید.

بهترین وکیل سربازی در کرج چه کسی است؟

وکیل سربازی به وکیلی گفته می شود که بر تمامی قوانین و امور خدمت سربازی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران با آگاهی و تجربه ای که در طی سال ها فعالیت در حوزه پیگیری پرونده های نظام وظیفه کسب نموده می تواند به موکل خود در زمینه هرگونه مشکلی که به این نظام مربوط می شود از قبیل معافیت سربازی، غیبت دوران خدمت و غیره کمک کند و بهترین و آسان ترین راه حل را در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل سربازی در کرج در زمینه انواع معافیت کفالت، کسری از خدمت، امریه، قوانین جدید سربازی، قوانین مربوط به سربازان متاهل و غیره اطلاعات کاملی دارد  و به مراجعه کنندگان خود نیز مشاوره ارائه می دهد.

بهترین وکیل سربازی در کرج چه کسی است؟

راه های معافیت برای سربازی

معافیت سربازی به دو دسته دائم و موقت تقسیم می شوند که البته هر کدام از این دو نوع عافیت خود دارای انواع مختلف دیگری هستند. در صورتی که قصد دارید برای معافیت سربازی براساس شرایط خاصی که دارید اقدام کنید بهتر است که حتما از بهترین وکیل سربازی در کرج کمک بگیرید. برخی از انواع معافیت سربازی به قرار ذیل است:

 • معافیت پزشکی: یکی ازانواع معافیت های سربازی که مورد قبول سازمان نظام وظیفه می باشد معافیت پزشکی است. اگر فرد از نظر جسمی و روحی و روانی دارای شرایط خاص پزشکی باشد می تواند با کمک بهترین وکیل در کرج برای اثبات معافیت سربازی خود اقدام کند.
 • معافیت کفالت: این نوع معافیت که خود شامل انواع مختلفی می باشد، ولیکن در حالت کلی فرد به دلیل این که سرپرستی خانواده را بر عهده دارد می تواند برای معافیت از این طریق اقدام نماید.
 • معافیت 3 برادری: این نوع معافیت اکنون متوقف شده است و زمانی که تراکم مشمولین سربازی زیاد شده بود از طریق این نوع معافیت قصد کاهش تراکم را داشتند اما قانون آن بدین صورت بود که اگر در خانواده ای 3 برادر به خدمت سربازی رفته بودند برادر چهارم آن ها از خدمت معاف می شد.
 • معافیت بنیاد ملی نخبگان: افرادی که به دلیل هوش بالا به درجات علمی دست پیدا کرده اند مانند مخترعین، می توانند از طریق بنیاد ملی نخبگان برای معافیت سربازی خود اقدام نمایند که البته بهتر است پیگیری این امور را به بهترین وکیل سربازی در کرج بسپارند. قابل ذکر است که در این نوع معافیت فرد بایستی دوره آموزشی را بگذراند و در ازای مابقی دوران خدمت خود یک پروژه را انجام دهد.

10 تا از بهترین وکیل سربازی در کرج را بشناسید!

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در کرج می باشند. ایشان بر قوانین و مقرارت مربوط به نظام وظیفه تسلط و اشراف کاملی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل سربازی در کرج فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قاضی اسبق دادگستری
 • عضو اداره معاضدت
 • بازرس ماده 55 قانون وکالت کانون وکلای کرج

آدرس: کرج، میدان نبوت، مجتمع هیراد، طبقه سوم، واحد302

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک در کرج هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت درخشان در حوزه های مختلف حقوقی را دارند. آقای مرادی در پیگیری پرونده های مربوط به نظام وظیفه نیز فعال می باشند و در این زمینه به مراجعه کنندگان خود مشاوره نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکیل سربازی در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پیگیری پرونده های مربوط به سربازی و نظام وظیفه نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرج، برج تخصصی تجاری البرز

شماره تماس: 09125363507

مهتاب صفری

مهتاب صفری

مهتاب صفری وکیل پایه یک در کرج هستند. ایشان  دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو بنیاد نخبگان می باشند و بر قوانین مربوط به نظام نظام وظیفه تسلط کاملی دارند و در زمینه پیگیری پرونده های سربازی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل شرکت مهندسین حک سازه
 • مشاور حقوقی شرکت واردات و صادرات آساوین فتاح استانبول

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، جنب فست فود دی، ساختمان دی، طبقه دوم

سیداحمد میرشاه

احمد میرشاه

سید احمد میرشاه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری کرج می باشند. ایشان تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه نظام وظیفه و سربازی به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

سعید صابر

سعید صابر

سعید صابر وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان بعد از اخذپروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت خود را شروع کردند و 11 سال سابقه وکالت درخشان را در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند. آقای صابر در زمینه پرونده های نظام وظیفه و سربازی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

فاطمه نازی زاده

فاطمه نازی زاده

فاطمه نازی زاده یکی از وکلای پایه یک در کرج می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت حقوقی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و سربازی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و با تبحر بالا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک، ساختمان ماهان، طبقه پنجم، واحد پانزدهم

داریوش جعفری مدنی

داریوش جعفری مدنی

داریوش جعفری مدنی وکیل پایه یک دادگستری و عضو دیوان داوری مرکز وکلا در کرج می باشند. ایشان 26 سال سابقه وکالت دارند و بر کلیه قوانین حقوقی در حوزه های مختلف تسلط کاملی دارند. آقای جعفری مدنی در پیگیری پرونده های سربازی نیز فعال می باشند و در این زمینه به مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 26 سال سابقه وکالت
 • عضو دیوان داوری مرکز وکلا
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • داور رسمی مرکز وکلا قوه قضایی

آدرس: کرج، حصارک، بالای خیابان کاوه، بن بست وزیری، پلاک 1، طبقه همکف

بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان 16 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی مختلف حقوقی و پرونده های مربوط به نظام وظیفه و سربازی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • استخدام رسمی اداره آموزش و پرورش
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، هفت تیر، ابتدای بلوار طالقانی جنوبی، جنب بانک رسالت، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

بهرام عباسی

بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری هستند. فعالیت های ایشان در کرج و تهران به متقاضیان مشاوره و وکالت در دعاوی مختلف است. فعالیت هایی که توسط آقای عباسی ارائه می شود شامل، ارائه مشاوره تخصصی در خصوص دعاوی ملکی و …، ارائه طرح درخواست یا طرح شکایت به دادگاه، پیگیری مستمر پرونده و ارائه دفاعیه محکمه پسند، استناد به قوانین محکم تا صدور رای و … است.

آدرس : کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3

آیا خدمت سربازی جزو سوابق بیمه محسوب می شود؟

در طول دوران خدمت سربازی، تمامی مشمولین از بیمه بهره مند می باشند و به عنوان سابقه برای بیمه بازنشستگی آنان در نظر گرفته می شود. همچنین این دوره برای ارگان های دولتی به عنوان سابقه کاری نیز مد نظر قرار می گیرد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که بیمه سربازی بایستی از سوی سازمان تامین اجتماعی تایید گردد. تمامی سربازان در طول دوره خدمت از دفترچه نیروهای مسلح بهره مند می باشند و می توانند از خدمات سازمان های درمانی استفاده کنند.

اگر شما ساکن تهران می باشید و به دنبال بهترین وکیل سربازی هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل سربازی در تهران را مطالعه کنید.

آیا خدمت سربازی جزو سوابق بیمه محسوب می شود؟

حق الزحمه بهترین وکیل سربازی در کرج

حق الوکاله بهترین وکیل ایران برای دریافت کارت معافیت سربازی به نوع معافیت و همچنن توافق میان طرفین بستگی دارد. البته موارد دیگری نیز مانند مدت زمان پیگیری پرونده معافیت در میزان حق الزحمه وکیل سربازی تاثیر گذار خواهد بود.

بهترین وکیل سربازی در کرج مناسب ترین راه را برای معافیت و یا کسری از خدمت در اختیار وکیل خود قرار می دهد و به او کمک می کند تا در مدت زمان اندکی به نتیجه دلخواه در پیگیری پرونده سربازی دست پیدا کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل سربازی را در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل سربازی در کرج را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا امکان خرید سربازی وجود دارد؟

خیر،مطابق قانون از امکان دیگر وجود ندارد و کسانی که تا پایان سال 98 در این طرح ثبت نام و حداقل یک قسط خود را پرداخت نموده اند می توانند تا پایان سال 99 مبلغ را پرداخت نمایند.

آیا مشمولان غایب می توانند به استخدام نیروی مسلح درآیند؟

خیر،این افراد نمی توانند به استخدام نیروهای مسلح درآیند مگر آن که غیبت مشمول توسط سازمان وظیفه عمومی جهت استخدام در نیروهای مسلح موجه تلقی شود.

دوره کد در سربازی چیست؟

این دوره اختصاص به سربازان ارتش است که در آن نیروهای آموزش پاز گزراندن دوره های خدمت مقدماتی، آموزش تخصصی لازم را دریافت خواهند کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا