وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز⭐【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کنیم؛ اهواز هشتمین شهر بزرگ ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردمی که ساکن این شهر هستند، ممکن است با مشکلات حقوقی متعددی برخورد کنند اما توان حل کردن آن ها را نداشته باشند، در این صورت بهترین کار، کمک گرفتن از وکلای خبره و ماهر است؛ در اهواز نه تنها وکلای مرد، بلکه وکلای زن نیز وکالت پرونده های بسیار سنگین با موضوعات مختلف را تقبل می کنند و به موکلین خود کمک می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

در اهواز وکلای زنی که فعالیت تخصصی انجام می دهند، می توانند مشکلات هر یک از موکلین خود را برطرف کنند به آن ها کمک شایانی کنند؛ بهترین وکیل زن در اهواز خصوصیات و ویژگی های خاصی دارد که این ویژگی ها در ادامه ذکر می شوند:

 • بهترین وکیل زن در اهواز صبور و باحوصله است و سعی می کند پرونده موکلین خود را با حوصله کافی بررسی کند و جزئیات آن را کاملا در نظر بگیرد.
 • وکیل زنی که در اهواز فعالیت می کند، با موکلین خانم خود ارتباط رفتاری بسیار قوی برقرار می کند و می تواند امید و دلگرمی به هر یک از موکلین خود بدهد؛ بیشتر مواقع وکیل زن پرونده های خانواده را تقبل می کند تا از حقوق زنان و فرزندان دفاع کند.
 • بهترین وکیل زن در اهواز محترم و مودب است و تمام تلاش خود را می کند که در طول جریان پرونده، احترام هر یک از موکلین خود را حفظ کند و برخورد کاملا مودبانه با آن ها داشته باشد.
 • وکیل زن شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم اهواز دارد و بسیاری از افراد ایشان را می شناسند و برای حل مشکلات پرونده شان به دفتر وی مراجعه می کنند.
بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

نحوه انتخاب وکیل زن در اهواز

در صورتی که بخواهید برای حل مشکلات پرونده تان از یک وکیل زن کمک بگیرید، باید او را به درستی و با اطلاعات کافی انتخاب نمایید؛ برای این کار باید ابتدا از هر یک از اطرافیان خود سوال کنید تا وکیل مورد نظرشان را به شما معرفی کنند اما اگر وکیلی را نشناسند، باید در مرورگر جستجو کنید تا اسامی وکلای برتر شهر اهواز را بیابید.

پس از یافتن نام وکلا، می توانید به پروفایل هر یک از آن ها سر بزنید و اطلاعات کافی در زمینه ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی و عملی شان بیابید؛ در ادامه باید ویژگی ها و مدارک تحصیلی وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین وکیل را بین آن ها انتخاب نمایید؛ پس از یافتن وکیل حاذق، به دفترشان مراجعه کنید و با تکیه بر اطلاعات خود و دانشی که از اطرافیان خود کسب می کنید، وقت ملاقات و مشاوره بگیرید و پرونده خود را به وی بسپارید.

تفاوت وکیل زن و مرد

برخی افراد در هنگام نیاز به مراجعه به وکیل با این چالش رو به رو می شوند که به وکیل زن رجوع کنند یا وکیل مرد؟ اما پاسخ این سوال این است که از نظر جنسیت تفاوتی میان وکلای زن و مرد وجود ندارد و آن چه سبب تمایز وکلا از یکدیگر می شود، سواد، دانش، تجربه و مهارت آن ها است. موکلین نیز باید تلاش کنند وکیلی را انتخاب کنند که سابقه درخشان و درصد موفقیت های بالایی داشته باشد.

با این وجود تفاوت هایی از نظر اخلاقی و شرایط وکالت میان زن و مرد وجود دارد. از جمله این که معمولا خانم ها احساساتی هستند و ممکن است احساسات خود را در وکالت دخالت دهند. از طرف دیگر، خانم ها، دقت بسیار بالایی دارند و همچنین خیلی نکته سنج و ریز بین می باشند. این خصلت ها در وجود آقایان کمتر مشاهده می شود. اما در حالت کلی در برخی موارد خصوصا پرونده هایی که موکل آن ها خانم می باشد و یا پرونده هایی که موضوع آن ها خصوصی تر است، موکل ممکن است ترجیح دهد با وکیل خانم در ارتباط باشد.

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را بشناسید!

خانم زهرا عسگری

خانم زهرا عسگری

خانم زهرا عسگری وکیل پایه یک دادگستری در اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شهید چمران اهواز که با تلاش مستمر همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. قبول انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان دعاوی بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده و سابقه درخشانی را ثبت کرده اند. مشاوره های حقوقی ایشان هم سبب حل مشکلات موکلین و جلب رضایت ان ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دانش آموخته دانشگاه شهید چمران اهواز

آدرس دفتر: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول

شماره تماس: 09166368709

مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری در استان زیبا خوزستان در شهر اهواز است و موفقیت در ده ها پرونده وکالتی در زمینه های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد. ایشان موفق گردیده است تا یک جایگاه شغلی بسیار خوب در حوزه وکالت در بین مردم کسب کند و به عنوان بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شود. صداقت، ذکاوت، تعهد، اخلاق خوب و انصاف از ویژگی های بارز این وکیل خبره می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

آدرس:  اهواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبه روی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه ۲ واحد ۹

شماره تماس: 09163078571

خانم گلچین آقایی

خانم وکیل گلچین آقایی

خانم وکیل گلچین آقایی از بهترین وکلای شهرستان اهواز بوده چرا که نتایج مثبت متعدد در پرونده های ایشان گویای این مسأله بوده بالاخص تخصص و تجربه چندین ساله ایشان در پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت اطفال،حجر، فسخ نکاح و غیره. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. ایشان امکان بهره مندی از مشاوره های حقوقی را به صورت آنلاین و غیر حضوری برای موکلین خود فراهم نموده اند.

موضوع پرونده ها: چک و سفته، خیانت در امانت، جرایم اینترنتی، جعل، کلاهبرداری، ملکی

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری

آدرس دفتر: کیانپارس ( نوبت دهی با هماهنگی قبلی)

شماره تماس: 09120689771

شیما صالحی وندشهنی

شیماصالحی وندشهنی

سرکار خانم صالحی وکیل پایه یک دادگستری استان خوزستان با شماره پروانه ۲۱۹۵ با سابقه درخشان و موفق در پروانه های خانواده،ملکی و جرایم رایانه ایی می باشند. پیگیری مستمر در پرونده ها رمز موفقیت ایشان بوده است و منجر به جلب اعتماد موکلین شده است. ایشان تعداد بالایی از پرونده ها را با موفقیت به پایان رسانده اند و این موضوع نشانه سواد وتجربه بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق
 • پذیرش دعاوی ملکی از جمله شهرداری و تخلیه
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها

ساعت حضور در دفتر وکالت ساعت ۶ غروب تا۹ شب

آدرس: اهواز،زیتون کارمندی خیابان کمیل دورفلکه پارک فیلی ساختمان پاستورطبقه ۴

شماره تماس: 09163367128

وب سایت: salehilawyer.ir

خانم مونا عباسعلی حسین

خانم مونا عباسعلی حسین

خانم مونا عباسعلی حسین وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان با شماره پروانه ۲۴۳۹ دارای تبحر در دعاوی حقوقی کیفری خانواده و از وکلای به نام هستند. در دسترس و پاسخگو می باشند. پیگیری در کارها، صداقت، فن بیان شیوا، نظم و از ویژگی های برجسته ایشان است که در مسیر موفقیت ایشان موثر بوده است. خانم مونا عباسی در طی سالیان وکالت خود تعداد بالایی پرونده را مورد وکالت قرار داده اند که در درصد بالایی از ان ها به پیروزی دست یافته اند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده

دفتر: اهواز کیانپارس

شماره تماس: ۰۹۱۶۰۴۲۸۰۸۷

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ خوزستان است و هم اکنون در شهر اهواز مشغول به انجام فعالیت در زمینه های متنوع وکالتی می باشد. وی با لقب بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شده است و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند و در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

فاطمه باقری

فاطمه باقری

فاطمه باقری وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های متنوع از جمله تجاری، ملکی، کیفری، اسنادرسمی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد. ایشان با لقب بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شده است. خانم باقری پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان هستند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار در امور وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

مولود اسدی

مولود اسدی

مولود اسدی وکیل پایه یک دادگستری است و بهترین وکیل زن در اهواز می باشد؛ وی جزو وکلای برتر و باتجربه در شهر اهواز است؛ ایشان تخصص و مهارت بسیار زیادی در حوزه انواع دعاوی مختلف دارد و تسلط بسیار زیادی در حل هر یک از پرونده ها دارد. ایشان امکان ارائه مشاوره به صورت آنلاین و تلفنی را برای موکلین خود فراهم نموده اند. تعداد پرونده های موفق در کارنامه کاری ایشان گویای توانایی های بالا و مهارت های این وکیل کارکشته است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن پرونده های سخت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: فلکه سوم کیانپارس،ساختمان پزشکان

فروغ قاسمیه

فروغ قاسمیه یکی از بهترین وکیل زن در اهواز است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار تمام موکلین قرار می دهد؛ وی پروانه ای با شماره 24014 کسب کرده است که با این مدرک توانسته پرونده های بسیار سخت را برعهده گیرد و به بهترین نتایج برسد؛ مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است. خانم قاسمیه با تکیه بر سواد حقوقی، دانش و تجربه خود، موفق شده اند پرونده های بسیاریرا با پیروزی به سرانجام برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنطیم کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه ها و دادخواست ها
 • وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده مختلف

تلفن تماس: 09166726692

آدرس: اهواز، گلستان، خیابان فروردین بین اقبال و نصرت جنب شیرینی سرای ضیافت، مجتمع علی رضا، طبقه 4، واحد 8

سمیه فرهادی نیا

سمیه فرهادی نیا

سمیه فرهادی نیا یکی از بهترین وکیل زن در اهواز می باشد؛ وی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین و تخصصی ترین خدمات را در حوزه وکالت در اختیار مردم قرار می دهد؛ وی توانسته سخت ترین پرونده را به خوبی حل کند و به بهترین نتایج برساند. خانم فرهادی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه شدند و همچنین عضو رسمی کانون دادگستری هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • تقبل پرونده های بسیار سخت

تلفن تماس: 09366251050

آدرس: اهواز، اندیکا روبه روی دادگستری

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده

سرکار خانم فریبا قلی زاده از وکلای خوب استان خوزستان هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. ایشان پرونده های زیادی را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین منجر شده است. کارنامه کاری ایشان به پیروزی های متعدد و کسب نتایج مطلوب مزین است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است. بسیاری از مشاوره های ارائه شده توسط ایشان هم بسیار کارساز بوده است و سبب حل و فصل مشکلات تعداد زیادی از موکلین و مراجعین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه 
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

 آدرس: اهواز، خیابان شریعتی (سی متری)، خیابان شهید قنواتی، روبه روی بیمارستان اروند

شماره تماس: 09368221714

حق الوکاله بهترین وکیل زن

ممکن است برخی افراد این تصور را داشته باشند که حق الوکاله وکلای زن با وکیل مرد متفاوت است. حتی ممکن است این تصور ایجاد شود که دست مزد وکلای خانم کمتر از آقایان است. اما این تصور اشتباه است و تفاوتی میان حق الوکاله از بابت زن بودن یا مرد بودن وکیل وجود ندارد. در واقع میزان حق الوکاله ای که به وکیل پرداخت می شود به جنسیت وی بستگی نخواهد داشت.

تخصص وکیل در به نتیجه رساندن پرونده و کسب نتیجه موفقیت آمیز است که حق الوکاله او را تعیین می نماید. وکیل با تجربه و حرفه ای می تواند حتی در پرونده های دشوار و سنگین در کم ترین زمان ممکن بهترین نتایج را کسب نماید. همین موضوع باعث بالا رفتن حق الوکاله این وکیل می شود، خواه این وکیل زن باشد یا مرد، موفقیت چشم گیری کسب کرده است.

از دیگر موارد مهم در تعیین دست مزد یک وکیل می توان به نوع پرونده و زمان مراجعه نیز اشاره نمود. پرونده های دشوار به دلیل تحمیل زحمات و اقدامات بیشتر به وکیل؛ هزینه بر تر هستند. زمان مراجعه به وکیل هم شرایط مشابهی را ایجاد می نماید. مراجعه به وکیل در ابتدای روند دادرسی هزینه بیشتری را می طلبد، در صورتی که واگذاری وکالت در نیمه های راه پرونده، هزینه کم تری را به دنبال خواهد داشت.

هزینه وکالت توسط وکیل زن در اهواز چقدر است؟

ویژگی های برجسته وکیل زن

خانم ها دارای خصوصیات ویژه ای هستند که در شغل وکالت اهمیت زیادی دارد. اکثر بانوان بسیار با صبر و حوصله هستند و می توانند به سخنان موکل خود گوش فرا دهند. این موضوع هم باعث افزایش اعتماد موکل به وی می شود هم سبب آشنا شدن وکیل با روحیات موکل و جزئیات پرونده می شود. در چنین شرایطی، وکیل بهتر می تواند به پیگیری پرونده بپردازد.

یک دیگر از ویژگی های بارز خانم ها، توانایی انجام چندین کار به صورت هم زمان است. این توانایی در کار وکالت بسیار مهم و تاثیرگذار است. همدلی و همراهی خانم ها با موکل خصوصا موکلین خانم منجر به ایجاد حس اعتماد در آن ها خواهد شد. رازداری و امانت داری هم از خصوصیاتی است که در خانم ها بیشتر دیده می شود که یکی از مهم ترین ارکان وکالت می باشد.

وظایف بهترین وکیل زن در اهواز

برخی از وظایف بهترین وکیل زن در اهواز را برای شما شرح خواهیم داد:

 • یک وکیل زن در شهر اهواز وظیفه دارد که قراردادی را برای پرونده موکل خود تنظیم کند.
 • وکیل باید پرونده موکلش را با دقت بسیار زیاد بررسی نماید و جزئیات آن را زیر نظر داشته باشد.
 • وکیل زن در شهر بزرگ اهواز باید هزینه مقرون به صرفه از هر یک از موکلین خود به عنوان حق الوکاله دریافت نماید.
 • وکیل وظیفه دارد که از اختیارات خود در طول جریان پرونده خارج نشود و مصلحت موکل را در اولویت کار خود قرار دهد.

کلام آخر

در شهر اهواز نیز بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی با موضوعات مختلف دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن وکیل مجرب برای حل این مشکلات هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و باارزشی در رابطه با وکالت خانم ها در اهواز در اختیار شما قرار دادیم. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

وکالت معاضدتی چیست؟

وکالتی است که از سوی کانون وکلا در امور حقوقی طبق قانون و آیین‌ نامه‌ های مرتبط با وکلا ارجاع می‌گردد.

حدود اختیارات وکیل چقدر است؟

وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد.

دلایل فسخ عقد وکالت کدامند؟

دلایل آن شامل فوت وکیل یا موکل، از بین رفتن مورد یا موضوع وکالت، انجام عملی منافی با وکالت توسط موکل، پایان مدت وکالت است.

3.6/5 - (5 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =

دکمه بازگشت به بالا