درباره ما

وکیل چی با حدود نیم قرن تجربه فعالیت موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها و با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه و سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
سرمایه این گروه اعتماد و اطمینان موکلین خود می‌باشد که آن هم در این سال‌ها، بهترین سرمایه و تبلیغ برای ما بوده است و بر آن می‌بالیم که در تمام سالیان فعالیت حقوقی خود پایبند به قسم نامه خود ایستاده‌ایم و برای دفاع از موکلین و حقوقشان از تلاشی دریغ نکرده ایم که نتیجه آن هم جز موفقیت و اعتبار این گروه حقوقی نبوده است.
اهداف ما
وکیلچی در راستای ارتقای سلامت حقوقی و رعایت حقوق موکلین و مراجعین محترم با استفاده از وکلای متخصص و مجرب در زمینه‌های حقوقی، کیفری، بین‌الملل، تجاری و نفت و گاز و با ارائه خدمات مختلف در تمام زمینه‌ها، در تلاش است بهترین سرویس‌ها و مشاوره‌های لازم را با استفاده از تجربیات و علم روز در اختیار موکلین و همکاران گرامی قراردهد. با سابقه‌ای 50 ساله برخود می‌بالیم که توانسته ایم در راه احقاق حق و دفاع از حقوق موکلین در این راه نامی معتبر و مورد اعتماد در عرصه حقوق ایران برجای گذاریم.
اعتبار کسب شده در طی سالیان گذشته جز با کسب اعتماد و اطمینان موکلین محقق نمی‌گشته است و سرمایه این گروه را اعتماد و اطمینان شما می‌دانیم.
خط مشی ما
آمار مشکلات حقوقی و قضائی مردم در کشور ایران قابل ملاحظه است.
باید قدمی متفاوت برداشت. چرا که درخواست‌های مردم ساختار یافته و مشخص است. مرحله شروع و پایان همه چیز بعد از سال‌ها تحقیق و بررسی و تجربه کاری شفاف شده است.
مسیرهای کاری حقوقی و قضائی را باید با در نظر گرفتن توانمندی‌های جامعه حقوقی و با ارتباط موثر با دستگاه قضا به نفع مردم به نتیجه رساند.
نتیجه این امر اینگونه خواهد بود که مردم بدانند از کجا شروع کنند. چطور شروع کنند. نتیجه حاصل از این روند تا مقدار قابل توجهی قابل پیش‌بینی باشد و زمان و هزینه‌های خود را مدیریت کنند.

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@vakilchi.com
02144425627