وکیلوکیل کیفری

5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله می خواهیم 5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد را به شما معرفی نماییم. برای شناخت این وکلا و کسب اطلاعات بیش تر در این حوزه در ادامه مقاله همراه ما باشید. دعاوی کیفری از جمله پرونده های پیچیده، حساس و پرچالش می باشند. قطعا افراد درگیر با آن نمی توانند به راحتی به هر وکیلی اعتماد کنند، از این رو برای انتخاب وکیلی مناسب با پرونده، نیاز به شناخت ویژگی های وکیل مورد نظر و معیارهای انتخاب آن دارند.

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد دارای تجربه کافی در زمینه رسیدگی و دفاع از موکلین در انواع دعاوی کیفری می باشد. چنین وکیلی علاوه بر گذراندن تحصیلات در رشته حقوق و به خصوص حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و با پایان دوره کارآموزی می تواند در آزمون اختبار شرکت نماید. در این صورت این امکان را دارد که بدون هیچ مانعی پرونده‌های مختلف کیفری را اخذ کند.

بهترین وکیل در سعادت آباد می تواند در انواع دعاوی حقوقی و کیفری ورود یابد و بر این اساس مانعی برای او وجود نخواهد داشت. اما با توجه به موفقیت های کسب شده در این موضوع و تعداد پرونده های اخذ شده، مراجعین نظرشان بر این است که می‌توانند در حوزه دعاوی کیفری به او اعتماد داشته باشند. بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد با پیگیری، حسن رفتار، سوابق درخشان و نحوه برخورد صحیح با موکلین خود می تواند پرونده را در مسیر درست خود قرار دارد.

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد کیست؟

جرایم کیفری در چند صورت می تواند رخ دهد؟

جرایم کیفری که علاوه بر داشتن جنبه شخصی، جنبه عمومی نیز دارند و به طور قطع نیازمند همراهی یک وکیل خبره مانند بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد در کنار موکل است در چند صورت می تواند پیش آید که عبارتند از:

جرایم کیفری با آسیب به جسم و روان افراد: در این دسته از جرایم کیفری که جزو حساس ترین و سخت ترین نوع جرایم می باشد، فرد شاکی از نظر جسمی و روحی مضروب می گردد، مانند: قتل و ضرب و جرح که باعث آسیب دیدن جسمی و روانی افراد می شود.

آسیب رسیدن به حیثیت و آبروی افراد: در این جرایم حیثیت و آبروی معنوی و جایگاه اجتماعی اشخاص هدف قرار می گیرد و به آن لطمه وارد می شود. در برخی موارد نیز حقوق شهروندی آن ها ضایع می شود. در این موارد افراد می توانند با شکایت اعاده حیثیت نمایند. این جرایم نیز عبارتند از: نشر اخبار و اکاذیب، ایجاد مزاحمت تلفنی، افشای اسرار و رازهای افراد و…

وارد کردن آسیب به اموال افراد: هدف این نوع از جرایم اموال افراد است و به 4 دسته طبقه بندی می شود: کلاهبرداری، سرقت، چک‌های بی‌محل و غیرقابل پرداخت و خیانت در امانت.

اگر در شهر تهران به دنبال وکیلی برای رسیدگی به مشکلات طلاق هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد مراجعه کنید.

5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد را بشناسید!

محمد مهاجری

محمد مهاجری

محمد مهاجری از جمله وکلای حرفه ای و زبده در استان تهران می باشد که به عنوان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی به ارائه خدمات در محدوده سعادت آباد مشغول است. اغلب پرونده هایی که ایشان در آن به تخصص و تبحر رسیده است، موضوعات مربوط به جرایم کیفری می باشد و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد محسوب می شود. آقای مهاجری در حال حاضر به عنوان پژوهشگر دوره دکترای رشته حقوق عمومی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل می باشد و علاوه بر وکالت، به تالیف و تدوین کتب و مقالات علمی نیز می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • روزنامه نگار و فعال رسانه ای در روزنامه های کثیرالانتشار
 • وکالت انواع شرکت های تجاری و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در استارتاپ های نوین
 • سابقه کارشناس حقوقی در قوه قضاییه و دفتر ریاست جمهوری
 • تالیف بیش از 30 کتاب در خصوص موضوعات حقوقی

آدرس: سعادت آباد، خیابان مطهری، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک 268

شماره تماس: 09108595610

مونا ترابی

مونا ترابی

خانم مونا ترابی یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد مشغول به فعالیت می باشد. وی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، دفتر وکالتی مختص خود را با نام موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی تاسیس نموده و به ارائه مشاوره و اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مشغول می باشد. شماره پروانه وکالت خانم ترابی 21235 صادره از کانون وکلای دادگستری می باشد و مقطع تحصیلی ایشان نیز کارشناسی ارشد رشته مجموعه حقوق است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 9 سال سابقه وکالت
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادهای ساخت، مشارکت و انواع قراردادهای بازرگانی در سطح داخلی و خارجی
 • ایفای نقش داور در قراردادهای داخلی بین اشخاص حقیقی و حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قاچاق، تعزیرات حکومتی، پولشویی، خسارت مالی و غیره

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده از وکلای با تجربه و خبره در تهران است. وی فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته حقوق می باشد. دکتر تقی زاده تجربه و تخصص خود را پیش تر از پدر خود که او نیز دارای 50 سال سابقه فعالیت حقوقی بوده و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در رشته حقوق بوده، کسب کرده است. از این رو می‌ توان آقای دکتر تقی زاده را یکی از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، تعزیرات حکومتی و جرایم رایانه ای
 • دارای مدرک دکترای رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی
 • ارائه مقالات علمی و انجام تحقیقات و پژوهش های تخصصی در حوزه حقوق

آدرس: سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09121722464 – 09121722464

نیما رحمانی فرد

نیما رحمانی فرد

آقای نیما رحمانی فرد وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی و از جمله وکلای خبره می باشد که به دلیل ویژگی های مثبتی مانند سابقه درخشان، داشتن رزومه پرکار و موفقیت های چشمگیر در انواع دعاوی به خصوص دعاوی کیفری، اخلاق حرفه ای، پشتکار و داشتن شرافت و وجدان کاری، جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد محسوب می‌شود. شماره پروانه وکالت ایشان که از کانون وکلای دادگستری صادر شده است 22855 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع اوراق قضایی و متخصص در انواع قراردادهای تجاری و بازرگانی بین المللی و داخلی
 • ارائه دهنده راه حل های اثربخش برای دریافت مطالبات موکل خود در کم ترین زمان ممکن
 • دعاوی مربوط به امور ملکی و خانواده

آدرس: سعادت آباد، خیابان صراف‌های شمالی، نبش خیابان 19، پلاک 23، واحد 12

شماره تماس: 09121346354

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی

خانم سمیه حبیبی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، از وکلای مطرح در تهران است که می‌توان او را به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در سعادت‌آباد به شمار آورد. وی دارای پروانه وکالت به شماره 28586 از کانون وکلای دادگستری می باشد. از ویژگی های اخلاقی ایشان رازداری و حفظ اسرار موکل، مسئولیت پذیری و قدرت سخنوری می باشد.

تخصص مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری در خصوص انواع دعاوی به خصوص جرایم کیفری
 • انواع پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده، طلاق، مهریه
 • جرایم کیفری، قاچاق ارز و کالا، مواد مخدر، تعزیرات، مطالبه خسارت مالی و دیه و انواع جرایم پزشکی
 • وکیل موسسه حقوقی ایرانیان عدل عرشی
 • وکیل دفتر حقوقی مهاجرتی

آدرس: سعادت آباد، خیابان قره تپه ای، پلاک 56

شماره تماس: 09120282210

وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد چیست؟

در هر شغل و حرفه ای افراد باید به وظایف خود آگاه باشند و به آن ها به خوبی عمل کنند. وکلا نیز باید به خوبی بدانند که وظایف شان چیست و چگونه می توانند انتظارات موکلین خود را برطرف کنند. وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت‌آباد به شرح زیر می باشد:

 • همراهی موکلین خود در تمامی مراحل و جلسات دادگاه تا به پایان رسیدن پرونده
 • تهیه انواع اوراق قضایی مانند شکواییه و لایحه های دفاعی برای ارائه به دادگاه
 • توجه به موکل و رسیدگی به خواسته های او و تخصیص وقت کافی برای شنیدن جزئیات از زبان موکل و همراهانش
وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد چیست؟

حق الزحمه استخدام وکیل کیفری

حق الوکاله ای که بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد از موکلین خود اخذ می کند، غالبا بر اساس تعرفه مشخصی تعیین نمی شود و مبلغ معین و تعریف شده ای برای آن در نظر گرفته نمی شود. معمولا برای دعاوی ای که مربوط به مطالبات مالی می باشد و مبلغ مورد نظر بیش از 10 میلیون تومان باشد وکیل درخواست 6 درصد از مبلغ کل را می نماید و برای مبالغ دیگر این درصد متفاوت خواهد بود. اما آنچه که حق الوکاله بهترین وکیل در سعادت آباد را مشخص می کند، پیچیدگی و سختی پرونده، سابقه کاری وکیل، میزان تبحر و تخصص او و میزان زمانی که برای رسیدگی به پرونده مورد نیاز است می باشد.

کلام آخر

آنچه که در این مقاله در مورد آن صحبت شد، کسب اطلاعاتی در مورد وکلای کیفری و معرفی 5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد برای ساکنین شهر تهران بود. در دعاوی کیفری همراه یک وکیل در کنار متهم اجباری است تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند و در مجازات او تخفیفی قائل شود.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به سایت وکیل چی مراجعه کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد کلیک کنید.

معنی واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

آیا دیه تصادف در رانندگی، با دیه قتل عمد فرق دارد؟

بله، مجازات قتل عمد اعدام است اما در تصادف و در صورت فوت شخص، قتل شبه عمد است و به آن دیه تعلق می گیرد.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا