وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد را به شما معرفی نماییم. برای شناخت این وکلا و کسب اطلاعات بیش تر در این حوزه در ادامه مقاله همراه ما باشید. دعاوی کیفری از جمله پرونده های پیچیده، حساس و پرچالش می باشند. قطعا افراد درگیر با آن نمی توانند به راحتی به هر وکیلی اعتماد کنند، از این رو برای انتخاب وکیلی مناسب با پرونده، نیاز به شناخت ویژگی های وکیل مورد نظر و معیارهای انتخاب آن دارند.

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد دارای تجربه کافی در زمینه رسیدگی و دفاع از موکلین در انواع دعاوی کیفری می باشد. چنین وکیلی علاوه بر گذراندن تحصیلات در رشته حقوق و به خصوص حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و با پایان دوره کارآموزی می تواند در آزمون اختبار شرکت نماید. در این صورت این امکان را دارد که بدون هیچ مانعی پرونده‌های مختلف کیفری را اخذ کند.

بهترین وکیل در سعادت آباد می تواند در انواع دعاوی حقوقی و کیفری ورود یابد و بر این اساس مانعی برای او وجود نخواهد داشت. اما با توجه به موفقیت های کسب شده در این موضوع و تعداد پرونده های اخذ شده، مراجعین نظرشان بر این است که می‌توانند در حوزه دعاوی کیفری به او اعتماد داشته باشند. بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد با پیگیری، حسن رفتار، سوابق درخشان و نحوه برخورد صحیح با موکلین خود می تواند پرونده را در مسیر درست خود قرار دارد.

بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد کیست؟

جرایم کیفری در چند صورت می تواند رخ دهد؟

جرایم کیفری که علاوه بر داشتن جنبه شخصی، جنبه عمومی نیز دارند و به طور قطع نیازمند همراهی یک وکیل خبره مانند بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد در کنار موکل است در چند صورت می تواند پیش آید که عبارتند از:

جرایم کیفری با آسیب به جسم و روان افراد: در این دسته از جرایم کیفری که جزو حساس ترین و سخت ترین نوع جرایم می باشد، فرد شاکی از نظر جسمی و روحی مضروب می گردد، مانند: قتل و ضرب و جرح که باعث آسیب دیدن جسمی و روانی افراد می شود.

آسیب رسیدن به حیثیت و آبروی افراد: در این جرایم حیثیت و آبروی معنوی و جایگاه اجتماعی اشخاص هدف قرار می گیرد و به آن لطمه وارد می شود. در برخی موارد نیز حقوق شهروندی آن ها ضایع می شود. در این موارد افراد می توانند با شکایت اعاده حیثیت نمایند. این جرایم نیز عبارتند از: نشر اخبار و اکاذیب، ایجاد مزاحمت تلفنی، افشای اسرار و رازهای افراد و…

وارد کردن آسیب به اموال افراد: هدف این نوع از جرایم اموال افراد است و به 4 دسته طبقه بندی می شود: کلاهبرداری، سرقت، چک‌های بی‌محل و غیرقابل پرداخت و خیانت در امانت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد را بشناسید!

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس یکی از بهترین گروه وکلای تهران می‌باشد این گروه چند سال فعالیت تخصصی در حوزه مختلف وکالت مشاوره حقوقی
انجام می‌دهد این مرکز چندین سال تجربه تخصصی دارد و همین مسئله موجب شده که بین مردم شهرت بسیار زیادی داشته باشد افراد زیادی این گروه را به خوبی میشناسند و پرونده‌های سخت خود را به این مرکز میسپارند دعاوی مختلف کیفری ملکی خانواده و … در همه شهرها تهران و خارج تهران توسط این گروه پذیرفته می‌شود.

آدرس: کنار میدان هروی

شماره تماس: 09128350793 آقای کاظمی

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای ایران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند . در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتروکالت: تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد4

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

محمد مهاجری

محمد مهاجری

محمد مهاجری از جمله وکلای حرفه ای و زبده در استان تهران می باشد که به عنوان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی به ارائه خدمات در محدوده سعادت آباد مشغول است. اغلب پرونده هایی که ایشان در آن به تخصص و تبحر رسیده است، موضوعات مربوط به جرایم کیفری می باشد و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد محسوب می شود. آقای مهاجری در حال حاضر به عنوان پژوهشگر دوره دکترای رشته حقوق عمومی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل می باشد و علاوه بر وکالت، به تالیف و تدوین کتب و مقالات علمی نیز می پردازد.

تخصص و مهارت:

  • متخصص در تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
  • روزنامه نگار و فعال رسانه ای در روزنامه های کثیرالانتشار
  • وکالت انواع شرکت های تجاری و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در استارتاپ های نوین
  • سابقه کارشناس حقوقی در قوه قضاییه و دفتر ریاست جمهوری
  • تالیف بیش از 30 کتاب در خصوص موضوعات حقوقی

آدرس: سعادت آباد، خیابان مطهری، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک 268

وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد چیست؟

در هر شغل و حرفه ای افراد باید به وظایف خود آگاه باشند و به آن ها به خوبی عمل کنند. وکلا نیز باید به خوبی بدانند که وظایف شان چیست و چگونه می توانند انتظارات موکلین خود را برطرف کنند. وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت‌آباد به شرح زیر می باشد:

  • همراهی موکلین خود در تمامی مراحل و جلسات دادگاه تا به پایان رسیدن پرونده
  • تهیه انواع اوراق قضایی مانند شکواییه و لایحه های دفاعی برای ارائه به دادگاه
  • توجه به موکل و رسیدگی به خواسته های او و تخصیص وقت کافی برای شنیدن جزئیات از زبان موکل و همراهانش
وظایف بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد چیست؟

حق الزحمه استخدام وکیل کیفری

حق الوکاله ای که بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد از موکلین خود اخذ می کند، غالبا بر اساس تعرفه مشخصی تعیین نمی شود و مبلغ معین و تعریف شده ای برای آن در نظر گرفته نمی شود. معمولا برای دعاوی ای که مربوط به مطالبات مالی می باشد و مبلغ مورد نظر بیش از 10 میلیون تومان باشد وکیل درخواست 6 درصد از مبلغ کل را می نماید و برای مبالغ دیگر این درصد متفاوت خواهد بود. اما آنچه که حق الوکاله بهترین وکیل در سعادت آباد را مشخص می کند، پیچیدگی و سختی پرونده، سابقه کاری وکیل، میزان تبحر و تخصص او و میزان زمانی که برای رسیدگی به پرونده مورد نیاز است می باشد.

کلام آخر

آنچه که در این مقاله در مورد آن صحبت شد، کسب اطلاعاتی در مورد وکلای کیفری و معرفی 5 تا از بهترین وکیل کیفری در سعادت آباد برای ساکنین شهر تهران بود. در دعاوی کیفری همراه یک وکیل در کنار متهم اجباری است تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند و در مجازات او تخفیفی قائل شود.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به سایت وکیل چی مراجعه کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد کلیک کنید.

معنی واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

آیا دیه تصادف در رانندگی، با دیه قتل عمد فرق دارد؟

بله، مجازات قتل عمد اعدام است اما در تصادف و در صورت فوت شخص، قتل شبه عمد است و به آن دیه تعلق می گیرد.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

دکمه بازگشت به بالا