وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر ری❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کیفری در شهر ری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی کیفری با صورت مستقیم با جان، مال، آبرو و حیثیت افراد ارتباط دارد و افرادی که به هر دلیل درگیر این مشکلات می شوند چه در جایگاه متهم و چه به عنوان شاکی باشند با توجه به حساسیت این پرونده و همچنین جلوگیری از وارد آمدن خسارات و ضررهای جبران ناپذیر لازم است که در روند پیگیری پرونده در دادگاه کیفری از بهترین وکیل کیفری کمک بگیرند. زیرا تنها با انتخاب وکیل کیفری باتجربه می توان این دعاوی را به نحو احسن حل و فصل کرده و روند پرونده را در مسیر قانونی پیش برد.

بهترین وکیل کیفری در شهر ری کیست؟

وکیل کیفری فردی است که دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و بر کلیه دعاوی و پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شود تسلط و اشراف دارد و با قوانین مربوط به این دعاوی آشنایی کاملی دارد. بهترین وکیل کیفری در شهر ری با حساس ترین مشکلات و پرونده هایی که در دادگاه های کیفری مطرح و پیگیری می شود سر و کار دارد و همواره سعی می کند تا با استناد به قوانین وظیفه دفاعی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در شهر ری برای هر کدام از امور کیفری در جهت دفاع از موکل خود در جایگاه متهم و یا شاکی دفاعیات تخصصی را در دادگاه ارائه داده و به همه موضوعات کیفری و قوانین و مقررات مربوط به آن ها از تجربه و تبحر بالایی برخوردار است.

اهمیت انتخاب وکیل کیفری خوب

دعاوی کیفری به دلیل این که با جان، مال و آبرو اشخاص سر و کار دارد حساسیت و اهمیت بسیار فراوانی داشته و وکلایی که به عنوان وکیل کیفری در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کنند باید بتوانند در جهت احقاق حقوق موکل خود به صورت کاملا حرفه ای عمل کرده و از هر گونه ضرر و زیان مالی و جانی برای او جلوگیری به عمل آورند.

توجه داشته باشید که دعاوی کیفری تنها یک بار در دادگاه  مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و بعد از صدور حکم نهایی امکان شکایت مجدد آن وجود ندارد. لذا حضور بهترین وکیل کیفری در شهر ری در این پرونده بسیار حائز اهمیت بوده و چنین وکیلی با تخصص وتجربه ای که در حوزه این دعاوی دارد با ارائه مدارک و اسناد قابل اثبات و معتبر می تواند از موکل خود دفاع کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نحوه طرح شکایت توسط وکیل کیفری

اگرچه امروزه طرح شکایت به صورت الکترونیکی و از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی انجام می گیرد ولیکن افراد می توانند شکایت خود را به صورت شفاهی و یا کتبی در کلانتری و یا دادسرا نیز ارائه دهند.

بعد از طرح شکایت به هر کدام از روش های فوق الذکر پیگیری آن در دادسرا انجام گرفته و در صورتی که بعد از بررسی های انجام شده توسط این دادگاه جرمی صورت گرفته باشد قرار کیفر خواست برای فرد متهم و یا مجرم صادر می گردد در غیر این صورت اگر دلایل و مدارک کافی و قابل اثبات برای وقوع جرم وجود نداشته باشد دادسرا قرار منع تعقیب را صادر می کند که البته فردی که به دلیل قرار منع تعقیب دچار ضرر و زیان گردیده می تواند اعتراض خود را به این دادسرا ارائه دهد.

اگر جرم صورت گرفته توسط دادسرا به اثبات برسد پرونده به دادگاه کیفری ارجاع داده شده و قاضی پرونده مجازات متناسب با جرم را صادر می کند که البته متهم از این حق قانونی برخوردار است که به رای صادر شده اعتراض کند و درخواست تجدید نظر را داشته باشد و اگر قاضی اعتراض متهم را قبول کند حکم برائت صادر شده که این حکم نیز مجددا توسط بهترین وکیل کیفری در شهر ری قابل تجدید نظر خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر ری را بشناسید!

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری
دارای 27 سال سابقه کار حقوقی و 20 سال سابقه وکالت
وکالت در دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی : ملکی _ ارث _ اختلاف در مالکیت _ اموال منقول و غیر منقول _ الزام به تنظیم سند رسمی _ سرقفلی و حق کسب و پیشه _ دعاوی روابط موجر و مستاجر و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری _ سرقت _ دیه _ چک _ انتقال اموال به قصد فرار از دین _ مواد مخدر و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق _ حضانت _ نفقه _ اجره المثل _ استرداد جهیزیه _ مطالبه مهریه و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی : ملکی و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق و …

شماره واتساپ: 09123856232

شماره تماس: 09121998451_09123856232

تلفن ثابت : 55938814

آدرس دفتر: شهرری _ میدان هادی ساعی _ روبروی شورای حل اختلاف _ کوچه شاهد_ پلاک 3 واحد 15 طبقه 3

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو یکی از بهترین وکیل کیفری در شهری ری هستند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری شروع به فعالیت کردند. خانم یزدانجو با تکیه بر تجربه و مهارتی که در این حوزه کسب نموده اند پرونده های کیفری زیادی را به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 4، طبقه دوم، واحد 5

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در شهر ری می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی کیفری سابقه وکالت دارند و با توجه به تجربه ای که در این حوزه کسب نموده اند در مدت زمانی کوتاه پرونده های کیفری را به نتیجه رسانده و به موکلین خود کمک می کنند تا در جریان این دعاوی با آسیب کمتری مواجه شوند.

از دیگر سوابق خانم افشاری فرد می توان به وکیل و مشاور موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت، کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی، ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، تسلط بر زبان انگلیسی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تسلط بر زبان انگلیسی

آدرس: شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

فریبا محمد

فریبا محمد

فریبا محمد یکی از وکلای پایه یک با 11 سال سابقه وکالت در شهر ری می باشند. ایشان در رسیدگی به دعاوی کیفری سابقه وکالت دارند و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود رسانده اند. از دیگر سوابق خانم محمد می توان به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، استاد دانشگاه آزاد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • استاد دانشگاه آزاد
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، پلاک 5، واحد 5

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی یکی از بهترین وکیل کیفری در شهر ری می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های کیفری 10 سال سابقه وکالت دارند و پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند. از دیگر سوابق خانم عبداللهی می توان به مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا، مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا، مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر ری هستند. ایشان در رسیدگی پرونده های کیفری فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، ابتدای بلوار آوینی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، طبقه دوم، واحد 5

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر ری می باشند. ایشان بیش از 3 سال سابقه وکالت در زمینه حقوقی تملک آپارتمان ها، خانواده، داوری، ملکی، امور ثبتی و قراردادها را دارند و در رسیدگی و پیگیری پرونده های کیفری نیز جزو یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، بلوار شهید کریمی، مجتمع میثم، فاز 1، بلوک 4

فتانه قربانی

فتانه قربانی

فتانه قربانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر ری هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در سیدگی به پرونده های کیفری جزو یکی از بهترین و باتجربه ترین وکلا در شهر ری معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غی حضوری

آدرس: شهر ری، میدان شهید غیبی، شهرک ممتاز، گلستان 2، بلوک 1، واحد 3

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهر ری

یک وکیل کیفری باید از ویژگی ها و خصوصیات ذیل برخوردار باشد:

 • بهترین وکیل کیفری در تهران در وهله اول باید دارای سابقه تحصیلی مرتبط با حوزه فعالیت خود باشد.
 • وکیل کیفری بایستی از جدیدترین قوانین روز در ارتباط با انواع جرائم کیفری مطلع بوده و از دانش کافی در زمینه های پزشکی قانونی، کشف جعل، پزشکی قانونی و پلیس جنایی که با جرائم و پرونده های کیفری ارتباط دارد برخوردار باشد.
 • بهترین وکیل کیفری در شهر ری باید مهارت و روحیه لازم در جهت تحقیق و پیگیری پرونده در کشف حقیقت را داشته باشد.
 • تبحر و تخصص، صبر و پشتکار و داشتن روحیه قوی از دیگر ویژگی های وکلای کیفری محسوب می شود.
 • وکیل کیفری باید با در حیطه علوم انسانی و دانش روانشناختی نیز از دانش لازم برخوردار بوده و درک درست و صحیح از مسائل پیش رو در پرونده های مختلف کیفری را داشته باشد.
 • بهترین وکیل کیفری در شهر ری بایستی دفاعیات تخصصی برای هرکدام از پرونده ها با جرائم مختلف کیفری را داشته و بتواند با موثق ترین اسناد  و ادله در دادگاه از موکل خود دفاع کند.
ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهر ری

چه زمانی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

اگر مورد در ارتباط با یک جرم کیفری به شما اتهامی وارد شده و یا این که مورد ظلم قرار گرفته اید و قصد دارید دعوی کیفری را به دادگاه ارائه دهید لازم است که در هر دو حالت ممکن از مشاوره و راهنمایی های بهترین وکیل کیفری در شهر ری بهره مند شوید. دعاوی کیفری از حساسیت بالایی برخوردار بوده و ممکن است با چالش ها و مسائل زیادی در مسیر پیگیری در دادگاه مواجه شود که در این صورت تنها یک وکیل کیفری متخصص می تواند به نحو احسن پرونده مربوطه را رسیدگی و مدیریت کند.

بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در شهر ری از همان ابتدای روند قضایی موجب می شود تا بررسی پرونده در دادگاه بسیار مطلوب تر پیش رفته و موکل اگر در جایگاه شاکی قرار دارد به حقوق پایمال شده خود دست پیدا کند و اگر به عنوان مجرم پرونده درگیر این دعاوی شده اید وکیل کیفری می تواند تا حد ممکن موجب کاهش در صدور مجازات گردد.

چه زمانی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر ری را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

بهترین وکیل کیفری صلاحیت و تخصص کافی در رسیدگی به کلیه دعاوی کیفری را دارد؟

بله، وکیل کیفری متخصص که وکیل پایه یک دادگستری می باشد نسبت به تمامی دعاوی که توسط قانون ایران جرم انگاری شده است و برای آن ها مجازات تعیین شده، صلاحیت رسیدگی دارد.

وظایف وکیل کیفری متخصص در دعاوی کیفری چه می باشد؟

وکیل کیفری وظیفه دارد شما را به بهترین شکل برای جمع آوری مدارکی که برای اثبات حقانیت شما نیاز است ، راهنمایی کند و برای دفاع از حق و اثبات دعوای مطرح شده از جانب شما در تمامی جلسات دادگاه حضور مستمر داشته باشد.

آیا وکیل کیفری می تواند در تمامی مراحل دادرسی حضور داشته باشد و دفاعیات لازم را انجام دهد؟

بله، بعد از انعقاد قرار داد وکالت ، وکیل کیفری می تواند از همان ابتدا در روند دادرسی حضور داشته باشد و از حقوق موکل خود دفاع نماید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا