وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران⭐【سال1403】⚖️

هدف از تهیه این مقاله معرفی بهترین مشاور حقوقی در تهران به شما عزیزان است. در هنگام پیش آمدن مشکلات حقوقی و قضایی نیاز به مراجعه به مشاورین و وکلای حقوقی بیشتر احساس می شود. در چنین شرایطی باید به بهترین فرد که در زمینه مشکل ما تخصص دارد مراجعه نماییم. اما مسئله این است که چطور بهترین مشاور حقوقی را بشناسیم؟ در این مقاله سعی می کنیم تمام نکات لازم برای شناخت مشاور حقوقی را در اختیار شما قرار دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین مشاور حقوقی در تهران کیست؟

در هنگام بروز مشکلات حقوقی مختلف ممکن است به دلیل ناآگاهی از قوانین نتوانیم به خوبی از حق خود دفاع نماییم. در چنین شرایطی بهتر است از دانش مشاور حقوقی کمک بگیریم. مشاور حقوقی فردی است که دارای دانش حقوقی برای ارائه راه کارهای کاربردی برای افرادی است که نیاز به راهنمایی دارند. مشاور حقوقی می تواند همان وکیل حقوقی باشد که در کنار تحصیلات حقوقی دارای پروانه وکالت هم می باشد. این وکیل هم می تواند به شما مشاوره بدهد و هم در دادگاه به عنوان وکیل شما حضور یافته و از شما دفاع نماید. در این شرایط بهترین وکیل در تهرانسر می تواند به شما کمک نماید.

از طرف دیگر امکان دارد یک مشاور حقوقی پروانه وکالت را دریافت نکرده باشد و تنها بتواند راهنمایی های لازم را در خصوص مشکلات حقوقی به شما ارائه دهد. در این حالت دیگر نمی توانید برای حضور در دادگاه و ارائه دفاعیه روی مشاور حقوقی خود حساب باز کنید. بهترین مشاور حقوقی در تهران با تکیه بر دانش و اطلاعات حقوقی که در دوران تحصیل خود به دست آورده است مشکل شما را مورد بررسی قرار داده و بهترین راه حل را برای آن ارائه می دهد. 

بهترین مشاور حقوقی در تهران چه کسی است؟

ویژگی های بهترین مشاور حقوقی در تهران 

یکی از مهم ترین ویژگی های مشاور حقوقی تخصص و دانش اوست. مشاور باید در تمام زمینه های حقوقی دارای اطلاعات کامل و دقیق باشد. وی باید مطالعات مستمر در زمینه حقوق و قوانین حقوقی کشور داشته باشد تا همیشه اطلاعاتوی به روز باشد. سابقه طولانی مشاوره هم از عوامل موثر در موفقیت یک مشاور حقوقی است. بهترین مشاور حقوقی در تهران باید یک دفتر مشاوره مناسب داشته باشد و همیشه ظاهر مرتب و در شان یک حقوق دان داشته باشد. 

داشتن صبر و حوصله از دیگر خصوصیات مهم یک مشاور حقوقی است. برای یافتن راه حل هر مشکلی باید ابتدا مشکل را به طور کامل درک کرد. به همین دلیل نیاز است که یک مشاور با دقت و حوصله به تمام سخنان موکل گوش فرا دهد. در این شرایط موکل هم می تواند با آرامش موضوع را با جزئیات برای وکیل توضیح دهد. مشاور هم با دانستن کلیه نکات مهم راحت تر می تواند راه حل متناسب با آن را بیابد. بهترین وکیل در شرق تهران دارای این ویژگی ها بوده و می تواند در مسیر پرونده در کنار شما باشد.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران را بشناسید! 

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

مژگان صالح آبادی 

مژگان صالح آبادی

خانم مژگان صالح آبادی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین مشاور حقوقی در تهران هستند. ایشان با رتبه 75 در کنکور سراسری پذیرفته شده و تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. خانم صالح آبادی کتاب ها و مقالات داخلی و خارجی بسیاری را تالیف نموده اند. سابقه همکاری به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با هلدینگ آرین سرمایه و شرکت سحرچین سلامت در سابقه کاری ایشان دیده می شود. موفقیت در بیش از 100 پرونده گویای مهارت و توان ایشان در وکالت است. 

تخصص و مهارت: 

  • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
  • تخصص در دعاوی خانواده مانند نفقه و مهریه 
  • وکالت دعاوی کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، دعاوی ثبتی و ملکی 

آدرس: تهران، پیروزی، نبرد جنوبی، پلاک 185، طبقه 3 

ندا احمدی 

ندا احمدی

خانم احمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان تهران به فعالیت مشغول می باشند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا هستند. ایشان حدود 15 سال است که سابقه وکالت دارند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. سابقه فعالیت در شرکت های تجاری مانند شرکت ورج، ایران نیرو، دنا فراز صنعت و شرکت انبوه سازی نکونام فرم در رزومه ایشان به چشم می خورد.

 تخصص و مهارت:

  • مشاوره حضوری 
  • مشاوره غیر حضوری 
  • تنظیم انواع اظهارنامه 
  • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، کوچه فخاری، پلاک 30، واحد 2 

علی سیفی 

علی سیفی

آقای سیفی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 26677 از کانون وکلا هستند. آقای علی سیفی سابقه همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ، شرکت طرح و اجرای کاسون، شرکت ویستالین پارس، کلینیک آوای سلامت و بسیاری از شرکت ها و موسسات دیگر را دارند. ایشان در وکالت دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، دعاوی شهروندان در برابر دولت مانند دعاوی علیه نهادهای دولتی، قضات و کارکنان دولت تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

  • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
  • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
  • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی 

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، بن بست اول، پلاک 4، واحد 5 

مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در تهران یا وکیل حقوقی؟ 

ممکن است افراد با این سوال رو به رو شوند که بهتر است به یک مشاور حقوقی مراجعه کنند یا وکیل؟ پاسخ این سوال به شرایط فرد و نوع و پیچیدگی پرونده بستگی دارد. همان طور که گفته برای دریافت مشاوره حقوقی هم می توان به مشاور مراجعه نمود و هم  به دفتر وکالت یک وکیل رفت. اگر مشکل پیچیده نباشد، می توان به مشاور حقوقی مراجعه کرد و راه مناسب برای پیگیری پرونده و همچنین قوانین مورد استناد را از ایشان جویا شد. حتی می توان برای تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست، شکوائیه و دفاعیه از مشاور کمک گرفت. 

اما در برخی موارد ممکن است پرونده پیچیدگی های خاص خود را داشته باشد که تنها با دریافت مشاوره خاتمه پیدا نمی کند. به خصوص اگر اطلاعات حقوقی خود فرد هم کم باشد حتما نیاز دارد که پیگیری پرونده را به بهترین وکیل حقوقی در تهران بسپارد. زیرا همان طور که گفته شد مشاور به دلیل نداشتن پروانه وکالت نمی تواند در جلسات دادگاه به عنوان وکیل حضور داشته باشد و از شما دفاع کند. 

ناگفته نماند هزینه دریافت مشاوره بسیار کم تر از اعطای وکالت به وکیل می باشد. اما در شرایطی که احقاق حق دشوار باشد، پرداخت هزینه وکالت برای به دست آوردن نتیجه مطلوب قابل قبول خواهد بود. 

مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در تهران یا وکیل حقوقی؟

مشاوره حقوقی خانم یا آقا؟ 

  باید گفت در هنگام مراجعه به مشاور حقوقی جنسیت مشاور تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت. آن چه در انتخاب مشاور اهمیت دارد دانش، تخصص ومهارت مشاور است. سعی کنید مشاوری را انتخاب کنید که دارای موفقیت های بیشتری است. نکته مهم دیگر در خصوص بهترین مشاور حقوقی در تهران رضایت مراجعه کنندگان و خوشنامی ایشان است. این موضوع نشانه توانایی مشاور در حل مشکلات است. 

البته ممکن است برخی از مشاوران خانم با توجه به روحیه حساس خانم ها در بعضی زمینه ها که خشونت کمتری دارد موفقیت بیشتری داشته باشند. در خصوص پرونده های با مشکلات احساسی ممکن است مشاورین آقا عملکرد بهتری داشته باشند. 

کلام آخر 

در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در تهران را به شما معرفی نمودیم. در واقع هم مشاور و هم وکیل می توانند افراد را در خصوص مشکلات راهنمایی کنند اما اگر به کمک وی در دادگاه و ارائه دفاعیه نیاز باشد باید به وکیل حقوقی مراجعه شود. مهم است که مشاور حقوقی اطلاعات به روز داشته باشد تا بتواند مراجعین را به بهترین شکل راهنمایی کند و در این زمینه جنسیت مشاور اهمیت نخواهد داشت. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان که به دنبال شناخت مشاور حقوقی هستید موثر باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.       

1/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفت =

دکمه بازگشت به بالا