وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف از تهیه این مقاله معرفی بهترین مشاور حقوقی در تهران به شما عزیزان است. در هنگام پیش آمدن مشکلات حقوقی و قضایی نیاز به مراجعه به مشاورین و وکلای حقوقی بیشتر احساس می شود. در چنین شرایطی باید به بهترین فرد که در زمینه مشکل ما تخصص دارد مراجعه نماییم. اما مسئله این است که چطور بهترین مشاور حقوقی را بشناسیم؟ در این مقاله سعی می کنیم تمام نکات لازم برای شناخت مشاور حقوقی را در اختیار شما قرار دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین مشاور حقوقی در تهران کیست؟

در هنگام بروز مشکلات حقوقی مختلف ممکن است به دلیل ناآگاهی از قوانین نتوانیم به خوبی از حق خود دفاع نماییم. در چنین شرایطی بهتر است از دانش مشاور حقوقی کمک بگیریم. مشاور حقوقی فردی است که دارای دانش حقوقی برای ارائه راه کارهای کاربردی برای افرادی است که نیاز به راهنمایی دارند. مشاور حقوقی می تواند همان وکیل حقوقی باشد که در کنار تحصیلات حقوقی دارای پروانه وکالت هم می باشد. این وکیل هم می تواند به شما مشاوره بدهد و هم در دادگاه به عنوان وکیل شما حضور یافته و از شما دفاع نماید. در این شرایط بهترین وکیل در تهرانسر می تواند به شما کمک نماید.

از طرف دیگر امکان دارد یک مشاور حقوقی پروانه وکالت را دریافت نکرده باشد و تنها بتواند راهنمایی های لازم را در خصوص مشکلات حقوقی به شما ارائه دهد. در این حالت دیگر نمی توانید برای حضور در دادگاه و ارائه دفاعیه روی مشاور حقوقی خود حساب باز کنید. بهترین مشاور حقوقی در تهران با تکیه بر دانش و اطلاعات حقوقی که در دوران تحصیل خود به دست آورده است مشکل شما را مورد بررسی قرار داده و بهترین راه حل را برای آن ارائه می دهد. 

بهترین مشاور حقوقی در تهران چه کسی است؟

ویژگی های بهترین مشاور حقوقی در تهران 

یکی از مهم ترین ویژگی های مشاور حقوقی تخصص و دانش اوست. مشاور باید در تمام زمینه های حقوقی دارای اطلاعات کامل و دقیق باشد. وی باید مطالعات مستمر در زمینه حقوق و قوانین حقوقی کشور داشته باشد تا همیشه اطلاعاتوی به روز باشد. سابقه طولانی مشاوره هم از عوامل موثر در موفقیت یک مشاور حقوقی است. بهترین مشاور حقوقی در تهران باید یک دفتر مشاوره مناسب داشته باشد و همیشه ظاهر مرتب و در شان یک حقوق دان داشته باشد. 

داشتن صبر و حوصله از دیگر خصوصیات مهم یک مشاور حقوقی است. برای یافتن راه حل هر مشکلی باید ابتدا مشکل را به طور کامل درک کرد. به همین دلیل نیاز است که یک مشاور با دقت و حوصله به تمام سخنان موکل گوش فرا دهد. در این شرایط موکل هم می تواند با آرامش موضوع را با جزئیات برای وکیل توضیح دهد. مشاور هم با دانستن کلیه نکات مهم راحت تر می تواند راه حل متناسب با آن را بیابد. بهترین وکیل در شرق تهران دارای این ویژگی ها بوده و می تواند در مسیر پرونده در کنار شما باشد.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران را بشناسید! 

علی اصغر تاجیک 

علی اصغر تاجیک

آقای تاجیک از وکلای پایه یک و مشاوران حقوقی شناخته شده در تهران هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی می باشند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 8843 از کانون وکلا شدند. آقای علی اصغر تاجیک در خصوص دعاوی مالی، تجاری، داوری، مسائل سیاسی، دعاوی املاک مانند شهرداری، موجر و مستاجر، سرقفلی و جهاد کشاورزی تخصص دارند. ایشان پرونده های بسیاری را با پیروزی به سود موکل خود به سرانجام رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی 
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها و دادخواست ها 

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، اول خیابان مشاهیر، پلاک 3، واحد 5 

شماره تماس:09121085557 

میر میلاد نقوی شعاعی 

میر میلاد نقوی شعاعی

از بهترین مشاور حقوقی در تهران می توان از آقای نقوی نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی می باشند. آقای نقوی دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، چک، سفته، رسید عادی، سهام، اختلافات شرکا و ورشکستگی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف گویای توانایی های این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دفاعیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، شرکت ها و تجاری 

شماره تماس: 09124146375 

مژگان صالح آبادی 

مژگان صالح آبادی

خانم مژگان صالح آبادی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین مشاور حقوقی در تهران هستند. ایشان با رتبه 75 در کنکور سراسری پذیرفته شده و تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. خانم صالح آبادی کتاب ها و مقالات داخلی و خارجی بسیاری را تالیف نموده اند. سابقه همکاری به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با هلدینگ آرین سرمایه و شرکت سحرچین سلامت در سابقه کاری ایشان دیده می شود. موفقیت در بیش از 100 پرونده گویای مهارت و توان ایشان در وکالت است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند نفقه و مهریه 
 • وکالت دعاوی کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، دعاوی ثبتی و ملکی 

آدرس: تهران، پیروزی، نبرد جنوبی، پلاک 185، طبقه 3 

شماره تماس: 09124277917 

ندا احمدی 

ندا احمدی

خانم احمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان تهران به فعالیت مشغول می باشند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا هستند. ایشان حدود 15 سال است که سابقه وکالت دارند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. سابقه فعالیت در شرکت های تجاری مانند شرکت ورج، ایران نیرو، دنا فراز صنعت و شرکت انبوه سازی نکونام فرم در رزومه ایشان به چشم می خورد.

 تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اظهارنامه 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، کوچه فخاری، پلاک 30، واحد 2 

شماره تماس: 09127115605 

علی سیفی 

علی سیفی

آقای سیفی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 26677 از کانون وکلا هستند. آقای علی سیفی سابقه همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ، شرکت طرح و اجرای کاسون، شرکت ویستالین پارس، کلینیک آوای سلامت و بسیاری از شرکت ها و موسسات دیگر را دارند. ایشان در وکالت دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، دعاوی شهروندان در برابر دولت مانند دعاوی علیه نهادهای دولتی، قضات و کارکنان دولت تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی 

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، بن بست اول، پلاک 4، واحد 5 

شماره تماس: 09123610897       

مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در تهران یا وکیل حقوقی؟ 

ممکن است افراد با این سوال رو به رو شوند که بهتر است به یک مشاور حقوقی مراجعه کنند یا وکیل؟ پاسخ این سوال به شرایط فرد و نوع و پیچیدگی پرونده بستگی دارد. همان طور که گفته برای دریافت مشاوره حقوقی هم می توان به مشاور مراجعه نمود و هم  به دفتر وکالت یک وکیل رفت. اگر مشکل پیچیده نباشد، می توان به مشاور حقوقی مراجعه کرد و راه مناسب برای پیگیری پرونده و همچنین قوانین مورد استناد را از ایشان جویا شد. حتی می توان برای تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست، شکوائیه و دفاعیه از مشاور کمک گرفت. 

اما در برخی موارد ممکن است پرونده پیچیدگی های خاص خود را داشته باشد که تنها با دریافت مشاوره خاتمه پیدا نمی کند. به خصوص اگر اطلاعات حقوقی خود فرد هم کم باشد حتما نیاز دارد که پیگیری پرونده را به یک وکیل با تجربه بسپارد. زیرا همان طور که گفته شد مشاور به دلیل نداشتن پروانه وکالت نمی تواند در جلسات دادگاه به عنوان وکیل حضور داشته باشد و از شما دفاع کند. 

ناگفته نماند هزینه دریافت مشاوره بسیار کم تر از اعطای وکالت به وکیل می باشد. اما در شرایطی که احقاق حق دشوار باشد، پرداخت هزینه وکالت برای به دست آوردن نتیجه مطلوب قابل قبول خواهد بود. 

مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در تهران یا وکیل حقوقی؟

مشاوره حقوقی خانم یا آقا؟ 

  باید گفت در هنگام مراجعه به مشاور حقوقی جنسیت مشاور تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت. آن چه در انتخاب مشاور اهمیت دارد دانش، تخصص ومهارت مشاور است. سعی کنید مشاوری را انتخاب کنید که دارای موفقیت های بیشتری است. نکته مهم دیگر در خصوص بهترین مشاور حقوقی در تهران رضایت مراجعه کنندگان و خوشنامی ایشان است. این موضوع نشانه توانایی مشاور در حل مشکلات است. 

البته ممکن است برخی از مشاوران خانم با توجه به روحیه حساس خانم ها در بعضی زمینه ها که خشونت کمتری دارد موفقیت بیشتری داشته باشند. در خصوص پرونده های با مشکلات احساسی ممکن است مشاورین آقا عملکرد بهتری داشته باشند. 

کلام آخر 

در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در تهران را به شما معرفی نمودیم. در واقع هم مشاور و هم وکیل می توانند افراد را در خصوص مشکلات راهنمایی کنند اما اگر به کمک وی در دادگاه و ارائه دفاعیه نیاز باشد باید به وکیل حقوقی مراجعه شود. مهم است که مشاور حقوقی اطلاعات به روز داشته باشد تا بتواند مراجعین را به بهترین شکل راهنمایی کند و در این زمینه جنسیت مشاور اهمیت نخواهد داشت. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان که به دنبال شناخت مشاور حقوقی هستید موثر باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.       

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا